Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 10. 21:57 #18641
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.10.10. 21:51)
Engem általában kiszokott mindig,hol 2-3 napra,hol ha nagyon csúnya a gyulladás akkor akár egy egész hétre is.Jelenesetben nem annyira durva így az első eset érvényesült.Az viszont érdekes ha csak ilyenkor ír ki,szerintem túlzás hogy egyenesen a lázat kelljen kivárni ha egyszer az ember beteg. unsure.gif
Köszi.Mostanában amúgy is kihalt,ezért nem írok én se laugh.gif

hát ja... megesik... láttunk már ilyesmi kihalásokat, ugye? rohog.gif
2011. október 10. 22:03 #18642
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.10.10. 21:57)
hát ja... megesik... láttunk már ilyesmi kihalásokat, ugye? rohog.gif

Láttunk,láttunk,mi mindig mindent látunk cool.gif
Most komolyan amúgy,csak nálam fagyott be a sárga röhögő smiley?Teljesen beragadt _nevet.gif
2011. október 10. 22:08 #18643
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.10.10. 22:03)
Láttunk,láttunk,mi mindig mindent látunk cool.gif 
Most komolyan amúgy,csak nálam fagyott be a sárga röhögő smiley?Teljesen beragadt _nevet.gif

hát te vagy csak ilyen izé wink.gif _nevet.gif _nevet.gif azért xeretlek wub.gif nevet2.gif
2011. október 11. 08:36 #18644
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!Éppen infón ülök,és végre dolgoznék,erre lezárja a gépet,és megint nem értem -.-" Ennyit erről...gyakorlatban vagyok jó nem elméletben...sztem mindenki így van biggrin.gif
2011. október 11. 08:53 #18645
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.10.11. 08:36)
Sziasztok!Éppen infón ülök,és végre dolgoznék,erre lezárja a gépet,és megint nem értem -.-" Ennyit erről...gyakorlatban vagyok jó nem elméletben...sztem mindenki így van biggrin.gif

Szia! biggrin.gif Én meg itthon ülök, és éppen kortyolgatom a forró teát. rohog.gif Fúú, én nagyon utálom az infó órákat, szinte sosem kapcsoljuk be a gépeket, mert a tanár szerint először az elméleti résszel kell, hogy tisztában legyünk. omg.gif Bár újat eddig nem igazán tudott tanítani. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Trinda, thunderbird
2011. október 11. 09:52 #18646
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.10.11. 08:53)
Szia! biggrin.gif Én meg itthon ülök, és éppen kortyolgatom a forró teát.  rohog.gif Fúú, én nagyon utálom az infó órákat, szinte sosem kapcsoljuk be a gépeket, mert a tanár szerint először az elméleti résszel kell, hogy tisztában legyünk. omg.gif Bár újat eddig nem igazán tudott tanítani.  rolleyes.gif

Jó reggelt mindenkinek
Szintén itthonról jelentkezem a reggeli gyógyszer bevétele után.Nekem nincs infóm,tavaly volt de idén nincs azt pedig hogy lesz-e még egyáltalán,nem tudom.De én szerettem mert mindig is nagyon jó voltam belőle,mindig beelőztem mindenkit a feladatoknál és az óra egy részében inkább játszottam(habár a feladat közben sem hanyagoltam az msn-t) rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Trinda, coke.
2011. október 11. 18:34 #18647
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.10.11. 09:52)
Jó reggelt mindenkinek
Szintén itthonról jelentkezem a reggeli gyógyszer bevétele után.Nekem nincs infóm,tavaly volt de idén nincs azt pedig hogy lesz-e még egyáltalán,nem tudom.De én szerettem mert mindig is nagyon jó voltam belőle,mindig beelőztem mindenkit a feladatoknál és az óra egy részében inkább játszottam(habár a feladat közben sem hanyagoltam az msn-t) rohog.gif



Sziasztok. rolleyes.gif
Ha lehetne nálunk netezni, elhiszed, hogy az infó lenne a kedvenc tantárgyam? De sajnos olyan ravasz a tanár, hogy úgy átrendezték a termet, hogy teljesen átlátható legyen, és mindenkit meg tudjon figyelni. Gondolom páran már lebuktak, hogy nem a feladatot csinálták, hanem pl. Facebookoztak. Úgyhogy idéntől nagyon unalmas lesz az infó.dry.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 11. 18:35 #18648
- törölt felhasználó -    
Idézet (coke. @ 2011.10.11. 18:34)
Sziasztok. rolleyes.gif 
Ha lehetne nálunk netezni, elhiszed, hogy az infó lenne a kedvenc tantárgyam? De sajnos olyan ravasz a tanár, hogy úgy átrendezték a termet, hogy teljesen átlátható legyen, és mindenkit meg tudjon figyelni. Gondolom páran már lebuktak, hogy nem a feladatot csinálták, hanem pl. Facebookoztak. Úgyhogy idéntől nagyon unalmas lesz az infó.dry.gif

Nálunk nem érdekli a tanárt hogy mit csinálunk, csak azt mondta, hogy a feladat legyen meg. Szóval mi is a Facebookon lógunk jobbára biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: coke., thunderbird
2011. október 11. 18:39 #18649
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.10.11. 18:35)
Nálunk nem érdekli a tanárt hogy mit csinálunk, csak azt mondta, hogy a feladat legyen meg. Szóval mi is a Facebookon lógunk jobbára biggrin.gif


Igen, ez lenne a normális. De a mienk... Mintha élvezné, hogy egy ikonnyira vagyunk a nettől, és mégsem kattinthatunk rá. Tavaly egy csomót lehetett (az egymás mögötti pados elrendezés miatt) sunyiba netezni, és olyan biztos voltam benne, hogy nem bukok le, hogy kiment egyszer a teremből, majd pár perc múlva visszajött, nem vettem észre, megütögette a vállamat, és enyhén szólva csúnyán nézett. Úgyhogy égtem rendesen. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 11. 18:42 #18650
- törölt felhasználó -    
Idézet (coke. @ 2011.10.11. 18:39)
Igen, ez lenne a normális. De a mienk... Mintha élvezné, hogy egy ikonnyira vagyunk a nettől, és mégsem kattinthatunk rá. Tavaly egy csomót lehetett (az egymás mögötti pados elrendezés miatt) sunyiba netezni, és olyan biztos voltam benne, hogy nem bukok le, hogy kiment egyszer a teremből, majd pár perc múlva visszajött, nem vettem észre, megütögette a vállamat, és enyhén szólva csúnyán nézett. Úgyhogy égtem rendesen. rohog.gif

Szerintem mondjuk net nélkül is ki lehet bírni egy napon keresztül, bár az meg szánalmas ha a tanár élvezi hogy szemétkedhet. Nekem ilyen volt két évig a töri tanárom. Hála júniusban elment nyugdíjba meghajolo.gif meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: SweetBlair., coke., thunderbird
2011. október 11. 18:48 #18651
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.smileeee.gif

Gondoltam benézek,remélem nem baj.wink.gif
Én is beteg vagyok,vírusos torokgyulladás. dry.gif
De holnap remélem már mehetek suliba,itthon szétunom a fejem.Suliban,azért meg más.(:
Holnap lesz infóm,kettő is,ahol amúgy egyfolytában alszunk,vagy zenét hallgatunk,mert a tanárral a kettest számrendszert vennénk..biggrin.gif Még a facebook is le van tiltva a suliban.biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: coke.
2011. október 11. 18:55 #18652
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.10.11. 18:42)
Szerintem mondjuk net nélkül is ki lehet bírni egy napon keresztül, bár az meg szánalmas ha a tanár élvezi hogy szemétkedhet. Nekem ilyen volt két évig a töri tanárom. Hála júniusban elment nyugdíjba meghajolo.gif  meghajolo.gif

1 évig nekem is volt egy irtó szemét töri tanárom még az általánosban. De év végére sikerült annyira kikészítenünk, hogy állítólag szívinfarktust kapott. _nevet.gif Természetesen nem ez volt a cél, csak az, hogy egy kicsi megbosszuljuk az egy éven át tartó kőkemény szivatást. biggrin.gif Egyébként nem voltunk annyira rossz osztály, mármint magatartásilag. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: coke., SweetBlair., thunderbird
2011. október 11. 18:56 #18653
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet
Szerintem mondjuk net nélkül is ki lehet bírni egy napon keresztül, bár az meg szánalmas ha a tanár élvezi hogy szemétkedhet. Nekem ilyen volt két évig a töri tanárom. Hála júniusban elment nyugdíjba 

Hát mondjuk én csak nyaraláskor, meg ilyeneken bírom ki.blush.gif Facebook nélkül meg évekig kibírnám.laugh.gif Csak tudod, ha csak egy katt választ el a nettől, akkor azért elég nagy a kísértés.


Idézet (SweetBlair. @ 2011.10.11. 18:48)
Sziasztok.smileeee.gif
Gondoltam benézek,remélem nem baj.wink.gif
Én is beteg vagyok,vírusos torokgyulladás. dry.gif 
De holnap remélem már mehetek suliba,itthon szétunom a fejem.Suliban,azért meg más.(:
Holnap lesz infóm,kettő is,ahol amúgy egyfolytában alszunk,vagy zenét hallgatunk,mert a tanárral a kettest számrendszert vennénk..biggrin.gif Még a facebook is le van tiltva a suliban.biggrin.gif

Szia. rolleyes.gif
Gyógyulj meg!

Nálunk meg a napiszar van letiltva, mert az egyik tanár egy idiótaságnak tartja.


Idézet
1 évig nekem is volt egy irtó szemét töri tanárom még az általánosban. De év végére sikerült annyira kikészítenünk, hogy állítólag szívinfarktust kapott.  Természetesen nem ez volt a cél, csak az, hogy egy kicsi megbosszuljuk az egy éven át tartó kőkemény szivatást.  Egyébként nem voltunk annyira rossz osztály, mármint magatartásilag.

Mondjuk szerintem az osztály magatartása is részben tanárfüggő. Mert mondjuk mi míg a kémián síri csöndben ülünk, meg se moccanunk, addig föcin mindenki kiabál, őrjöng, levelezik a tanár szeme előtt. Attól függ, mit enged/mit nem engednek meg a különböző tanárok.
2 felhasználónak tetszik: dave095, SweetBlair.
2011. október 11. 19:01 #18654
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.10.11. 18:55)
1 évig nekem is volt egy irtó szemét töri tanárom még az általánosban. De év végére sikerült annyira kikészítenünk, hogy állítólag szívinfarktust kapott.  _nevet.gif Természetesen nem ez volt a cél, csak az, hogy egy kicsi megbosszuljuk az egy éven át tartó kőkemény szivatást.  biggrin.gif Egyébként nem voltunk annyira rossz osztály, mármint magatartásilag. pardon.gif


Mi egy magyartanárral voltunk így,aki meg is halt és utána tök bántuk,hogy mindig kikészítettük.Mármint nem csak én..pardon.gif
Inkább a fiúk.
1 felhasználónak tetszik: coke.
2011. október 11. 19:22 #18655
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.10.11. 18:55)
1 évig nekem is volt egy irtó szemét töri tanárom még az általánosban. De év végére sikerült annyira kikészítenünk, hogy állítólag szívinfarktust kapott.  _nevet.gif Természetesen nem ez volt a cél, csak az, hogy egy kicsi megbosszuljuk az egy éven át tartó kőkemény szivatást.  biggrin.gif Egyébként nem voltunk annyira rossz osztály, mármint magatartásilag. pardon.gif

Mi az angol tanárt készítettük ki mindig rekodgyorsasággal _nevet.gif Kilencedikben még úgy-ahogy bírta, tizedikre leadott bennünket - ekkor elég sokan érettségiztünk/osztályozóztunk mert rendes tanárt kaptunk aki tanított is - aztán idén visszanyalt szegénykémnek a fagyi, mert visszakapott bennünket rohog.gif Minden érettségizettet kitiltott az órájáról, mert első órán hmm hát nem kíméltük _nevet.gif _nevet.gif Gondolom nem lepne meg ha elárulnám, hogy én voltam az egyik főkolompos _nevet.gif

De amúgy mi is jók vagyunk angel.gif (persze csak ha magyart is leszámítjuk biggrin.gif )
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, dave095, Boscorelli, coke.
2011. október 11. 19:26 #18656
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.10.11. 18:55)
1 évig nekem is volt egy irtó szemét töri tanárom még az általánosban. De év végére sikerült annyira kikészítenünk, hogy állítólag szívinfarktust kapott.  _nevet.gif Természetesen nem ez volt a cél, csak az, hogy egy kicsi megbosszuljuk az egy éven át tartó kőkemény szivatást.  biggrin.gif Egyébként nem voltunk annyira rossz osztály, mármint magatartásilag. pardon.gif

Nekünk jófej töri tanárunk volt általánosban,beosztatta velünk hogy ki melyik nap felel miből és ez így is történt,így többnyire mindenki felkészült az adott napra,a tz pedig mindenkinek a maga baja volt már ha a többi órára amúgy nem tanult.A mi osztályunk asszem nem készített ki senkit sőt az enyém volt konkrétan a legjobb az általánosban rohog.gif .A mostani az már kicsit másabb,a föci és a kémia tanár kétlem hogy imádna minket,nem tudjuk befogni..de ez az ő hibájuk,olyan unalmasan magyaráznak hogy francot se érdekli mit mondanak _nevet.gif
2011. október 11. 19:31 #18657
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Szép estét hi.gif
Mintha neten keresztül terjedne a betegség,osztálytársamnak is be van gyulladva a torka,én meg köhécselek,bár nem csoda,a tanár ki is vitt minket tesin már megint,kissé csepergett is az eső és jéghideg volt,mindig lefagyott a kezem,pedig próbáltam sokszor ráülni laugh.gif
Ma volt az első próba a tátika ünnepségre,hát átlagos volt,sokat hülyültünk,de persze figyeltünk a tánc elemekre is,hogy mit,hogy kell.
A nap végére ellustultam és bolodgan jelentem be,napra ész vagyok!(csak azért mert holnap nem lesz tesi rohog.gif )
Ha a történelem tanárról van szó,nekem osztályfőnököm az,elmegy,nem olyan rossz fej,csak azt nem bírom mikor a padomra köp rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: coke.
2011. október 11. 19:34 #18658
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (WhiteRosee @ 2011.10.11. 19:31)
Szép estét hi.gif
Mintha neten keresztül terjedne a betegség,osztálytársamnak is be van gyulladva a torka,én meg köhécselek,bár nem csoda,a tanár ki is vitt minket tesin már megint,kissé csepergett is az eső és jéghideg volt,mindig lefagyott a kezem,pedig próbáltam sokszor ráülni laugh.gif 
Ma volt az első próba a tátika ünnepségre,hát átlagos volt,sokat hülyültünk,de persze figyeltünk a tánc elemekre is,hogy mit,hogy kell.
A nap végére ellustultam és bolodgan jelentem be,napra ész vagyok!(csak azért mert holnap nem lesz tesi rohog.gif )
Ha a történelem tanárról van szó,nekem osztályfőnököm az,elmegy,nem olyan rossz fej,csak azt nem bírom mikor a padomra köp rohog.gif



Fúj. ohmy.gif Mondjuk nekem meg egyik osztálytársam beszél úgy, hogy kész tócsák lesznek mellette egy mondat után.
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. október 11. 19:47 #18659
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.hi.gif
Remélem nem baj, hogy most is írok. Eddig fenomenális dolgaim voltak, jobb jegyeket nem is kaphattam volna, pluszban ott van az, hogy most egy csomót kell tanulnom csütörtökre, mivel nincs pénteken tanítás, gondolom a tanárok megesküdtek a diákok ellen, hogy mindent erre az egy napra tesznek fel. rohog.gif Csütörtökön németből (ráadásul igazgatónős németből!), nyelvtanból, valamint matekból írunk, és a matematikából alig tudni, hogy miből írunk, már megvan itt minden kavarva.
De itt vannak még az oltások is. Ugye - ahogy levettem - írtátok, hogy „megfáztatok”, anyukám mindenképpen be akar oltatni egy csomó minden ellen, viszont, ott vannak a kötelező második adagja, amit most fogunk megkapni, ebben a hónapban, sajnos nem tudni mikor, a lényeg az lenne, hogy az anyám általi plusz oltást még november előtt meg kéne kapnom, ami ha nem tudom a kötelező időpontját, kicsit érdekes lesz. rohog.gif
Egy kicsit más téma: ti mit kértek karácsonyra? Tudom, még elvileg nincs szezon, de engem már most evvel nyaggatnak a szüleim, és egyszerűen semmi nem jut az eszembe...
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, coke.
2011. október 11. 19:50 #18660
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.10.11. 19:47)

Egy kicsit más téma: ti mit kértek karácsonyra? Tudom, még elvileg nincs szezon, de engem már most evvel nyaggatnak a szüleim, és egyszerűen semmi nem jut az eszembe...

Ez itt is szóbakerült a hugom miatt de fogalmam sincs,jelenleg egyetlen olyan dolog se jut az eszembe amire vágynék,amit nagyon meg akarnék kapni.Messze van még a december,addigra csak kitalálok valamit rohog.gif
Eredetileg új gépet akartam de azt végül megkaptam születésnapomon és volt egy mobil tervem,de szintén megszereztem már azt a típust amit szerettem volna.Ígyhát jelenesetben nincsenek most nagy vágyaim.
2 felhasználónak tetszik: coke., thunderbird
961 oldal 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!