Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 13. 18:49 #18701
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.10.13. 18:45)
Köszönöm. heart.gif De miért várjátok el tőlem?

mert te olyan precíz ember faj vagy. wink.gif A fejszerkezeted ráfunkciónál a tetszetős dolgokra..
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, WhiteRosee
2011. október 13. 18:51 #18702
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2011.10.13. 18:49)
mert te olyan precíz ember faj vagy.  wink.gif  A fejszerkezeted ráfunkciónál a tetszetős dolgokra..

mellow.gif A fejszerkezetem? _nevet.gif Szóval olyan randa vagyok, hogy akkor már a profilom legyen szép. _nevet.gif

Na, mennem kell tanulni. Gyorsan megírom a matek- és angolházit, aztán valószínűleg még leszek. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Heetella, WhiteRosee
2011. október 13. 18:56 #18703
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! Brigi, jó újra itt látni. tongue.gif Sok sikert a holnapi avatóhoz. rohog.gif Gólyabál lesz vagy sulis avatás? Nálunk külön volt szedve csak azért kérdezem. Suliba egyik nap idióta ruhába kellett menni, kifestve stb... Nekünk emlékszem egy vödörben kellett vinni a cuccainkat, kukás zsákba bújni, egyik lábunkra lapos a másikra magassarkú cipőt venni (fiúknak is rohog.gif ), gólyacsőrt felvenni, WC-kefét magunkkal vinni, undorítóan kisminkelve és ezerféle parfümmel befújva. Mit ne mondjak gyönyörűek voltunk. _nevet.gif A gólyabál pedig egy másik napon volt este, amire pizsamában kellett menni.

Idézet (thunderbird @ 2011.10.13. 18:39)

Egyébként milyen az új profilom? biggrin.gif


Nagyon jó lett, mint mindig. thumbsup.gif Csak egy apró észrevétel: a kedvenc zenéidhez szándékosan írtad kétszer a The Rasmust vagy váletlen? biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Heetella, WhiteRosee, coke., thunderbird
2011. október 13. 18:59 #18704
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.13. 18:56)
Sziasztok! Brigi, jó újra itt látni. tongue.gif Sok sikert a holnapi avatóhoz. rohog.gif Gólyabál lesz vagy sulis avatás? Nálunk külön volt szedve csak azért kérdezem. Suliba egyik nap idióta ruhába kellett menni, kifestve stb... Nekünk emlékszem egy vödörben kellett vinni a cuccainkat, kukás zsákba bújni, egyik lábunkra lapos a másikra magassarkú cipőt venni (fiúknak is rohog.gif ), gólyacsőrt felvenni, WC-kefét magunkkal vinni, undorítóan kisminkelve és ezerféle parfümmel befújva. Mit ne mondjak gyönyörűek voltunk. _nevet.gif A gólyabál pedig egy másik napon volt este, amire pizsamában kellett menni. 
Nagyon jó lett, mint mindig. thumbsup.gif Csak egy apró észrevétel: a kedvenc zenéidhez szándékosan írtad kétszer a The Rasmust vagy váletlen? biggrin.gif

Csak avató, és elő kell adnunk egy indulót, egy ódát, meg vv zsófi rágó című dalát... hát... xD meg szandálzokniba és két copfba kell mennünk biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, WhiteRosee, coke., thunderbird
2011. október 13. 19:01 #18705
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.10.13. 18:59)
Csak avató, és elő kell adnunk egy indulót, egy ódát, meg vv zsófi rágó című dalát... hát... xD meg szandálzokniba és két copfba kell mennünk biggrin.gif


Jól hangzik. biggrin.gif Sok sikert a szenzációs, világsikergyanús Rágógumi előadásához. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Heetella, WhiteRosee, thunderbird
2011. október 13. 19:03 #18706
- törölt felhasználó -    
Jajj köszönöm szépen! rohog.gif Tudod hamár égnünk kell, csináljuk azt vérprofin. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, coke.
2011. október 13. 19:07 #18707
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Szép estét hi.gif
Huh..ma a próba kiakasztott.Pár lány annyi erőltetten csinálta a táncot,csak azért,hogy ők legyenek az első sorba,hogy már az asztalba akartam vágni a fejem.Próbáltam őket kifigurázni,de annyiszor elestem,hogy csak nagy röhögés lett belőle,kis paródiát csaptam.Majd a fülbevalóm kiesett magától a fülemból és a kis hát tartókája meg a fülembe maradt( blink.gif )
Egy úgy ülést sikerült kitalálnunk az egyik barátnőmmel csak akkorát leestünk a padról és a ráült az ujjamra eleinte azt hittem eltört,de hálelujá,túléltem rohog.gif
Heetella: Nem irigyellek,kéz és lábtörést biggrin.gif
Mi a LMFAO-Party Rockkal lépünk fel,nem a szívem csücske a szám,sőt egyenesen utálom,de ha a tanár szereti nem tudok mit kezdeni,bár jobb,mint Zsófika-Rágógumija laugh.gif
Hát fogjuk rá,a mai nap mozgalmas volt rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Heetella, Rap4ever8, DisneyFans
2011. október 13. 19:10 #18708
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.10.13. 19:03)
Jajj köszönöm szépen!  rohog.gif  Tudod hamár égnünk kell, csináljuk azt vérprofin.  meghajolo.gif

Helyes hozzáállás. biggrin.gif És legalább feldobjátok az unalmas sulis hétköznapokat. Pár vidám percet tuti szereztek az összes diáknak.

Egyébként én most épp szenvedek. Nem tudom mi van velem, de ma képtelen vagyok hivatalos stílusban bármit megfogalmazni. A februári Hóóórukk önkéntes szervezőket keres én meg nagyon menni akarok, mert azért 4 nap a Hősökkel (és más zenekarokkal) a Jasnában nagyon jó lenne. egész nap síelés, iszogatás és koncertek esténként. Mindezt pedig szervezőként totál ingyen. Egyébként is tuti megyek, de azért nagyon nem mindegy, hogy 40.000+költőpénz kell rá vagy csak költőpénz. Kb. fél órája ültem a gép elé és eddig sikerült annyit leírnom, hogy "Tisztelt Szervező(k)" és azóta semmi előrelépés. Vagy nagyon fáradt vagyok vagy kezdek elhülyülni. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. október 13. 19:19 #18709
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! laugh.gif
Társulhatok a beszélgetéshez? blush.gif
Amúgy szerintem ismertek,Shippo,Norbika98 néven. blush.gif
De azért írok:
Igazi nevem Norbi.Fejér megyében lakok,1X éves vagyok.Járok társas táncra,amit nagyon szeretek.Szeretem az állatokat és a zenét.Szerintem eltürhető ember vagyok... unsure.gif Mit írjak még? blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, DisneyFans, thunderbird
2011. október 14. 18:54 #18710
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.10.13. 19:07)
Szép estét hi.gif
Huh..ma a próba kiakasztott.Pár lány annyi erőltetten csinálta a táncot,csak azért,hogy ők legyenek az első sorba,hogy már az asztalba akartam vágni a fejem.Próbáltam őket kifigurázni,de annyiszor elestem,hogy csak nagy röhögés lett belőle,kis paródiát csaptam.Majd a fülbevalóm kiesett magától a fülemból és a kis hát tartókája meg a fülembe maradt( blink.gif )
Egy úgy ülést sikerült kitalálnunk az egyik barátnőmmel csak akkorát leestünk a padról és a ráült az ujjamra eleinte azt hittem eltört,de hálelujá,túléltem rohog.gif 
Heetella: Nem irigyellek,kéz és lábtörést biggrin.gif 
Mi a LMFAO-Party Rockkal lépünk fel,nem a szívem csücske a szám,sőt egyenesen utálom,de ha a tanár szereti nem tudok mit kezdeni,bár jobb,mint Zsófika-Rágógumija  laugh.gif 
Hát fogjuk rá,a mai nap mozgalmas volt rohog.gif

Hali! smileeee.gif Az avatónkon nekünk is kell valamit előadnunk. dry.gif Sok számra fogunk táncolni. A Party Rock-ra is!! rock.gif
Amúgy nem fogjátok kitalálni mi a két kedvenc tantárgyam! rohog.gif Tippeljetek!! spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: Darlin_75.
2011. október 14. 18:59 #18711
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Elég fárasztó napom volt pedig csak 5 órát kellett végigszenvednem, de ami utána jött eléggé kimerített. Mikor hazaértem sokkolódva tapasztaltam, hogy meredek léceken egyensúlyozva kell felmásznom a 3. emeletre a felújítás miatt. blink.gif Ez még annyira nem is lett volna nagy probléma, de csak azért mentem haza, hogy összeszedjek pár cuccot, amik jövő héten kellenek majd Pesten és elhozzam anyumhoz, mert úgyis itt vagyok. Lefelé kicsit sem paráztam a dög nehéz utazótáskával, a laptoppal és a sulitáskával, hogy leesek. Sikerült lejutnom épségben, de nagyon telepakoltam a táskát és olyan nehéz volt, hogy egy örökkévalóságnak tűnt elcipelni a buszmegállóig. 5 méterenként le kellett tennem. Aztán még haza is kellett cipelnem miután leszálltam.
3 felhasználónak tetszik: Darlin_75., coke., thunderbird
2011. október 14. 19:01 #18712
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.10.14. 18:54)
Hali! smileeee.gif  Az avatónkon nekünk is kell valamit előadnunk. dry.gif Sok számra fogunk táncolni. A Party Rock-ra is!! rock.gif 
Amúgy nem fogjátok kitalálni mi a két kedvenc tantárgyam! rohog.gif  Tippeljetek!! spiteful.gif

Sziasztok! laugh.gif
Szerintem az,ööö Kémia,Fizika vagy a Matek? rohog.gif
Agyilag hulla vagyok _nevet.gif Tisztára lefárasztott a matematika felvételi feledatsor... pardon.gif Az is csoda lesz,hogy ha lesz 7-12 pont unsure.gif Nem baj a magyar próbám 46 pontos lett yess.gif Hideg van... unsure.gif
Amúgy nagyon nehéz a felvételizés? unsure.gif mert minket össze-vissza ilyesztegetnek...
Rap4ever8:Uhh,nem lettem volna a helyedben mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, coke., DisneyFans
2011. október 14. 19:05 #18713
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darlin_75. @ 2011.10.14. 19:01)
Sziasztok!  laugh.gif 
Szerintem az,ööö Kémia,Fizika vagy a Matek?  rohog.gif 
Agyilag hulla vagyok  _nevet.gif Tisztára lefárasztott a matematika felvételi feledatsor... pardon.gif Az is csoda lesz,hogy ha lesz 7-12 pont  unsure.gif Nem baj a magyar próbám 46 pontos lett yess.gif Hideg van...  unsure.gif

Az egyik talált! w00t.gif Matek, a másik meg angol. spiteful.gif
A felvételi nem lesz nehéz, főleg a matek. wink.gif rohog.gif
Amúgy tényleg nagyon hideg van, és ma kinn voltunk a parkban tesin. Ráadásul nem hoztam magammal pulcsit, szóval az elején majdnem jégkockává fagytam.:S


"Amúgy nagyon nehéz a felvételizés? unsure.gif mert minket össze-vissza ilyesztegetnek... "
Nem kell félni, sokkal könnyebb lesz, mint gondolnád. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Darlin_75., coke.
2011. október 14. 19:10 #18714
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.10.14. 19:05)
Az egyik talált!  w00t.gif Matek, a másik meg angol. spiteful.gif 
A felvételi nem lesz nehéz, főleg a matek.  wink.gif  rohog.gif 
Amúgy tényleg nagyon hideg van, és ma kinn voltunk a parkban tesin. Ráadásul nem hoztam magammal pulcsit, szóval az elején majdnem jégkockává fagytam.:S
"Amúgy nagyon nehéz a felvételizés?  unsure.gif  mert minket össze-vissza ilyesztegetnek... "
Nem kell félni, sokkal könnyebb lesz, mint gondolnád. wink.gif

De te legalább érted a matekot Ágikám! rohog.gif
Mi is kint voltunk tesin,de nekünk nem kellet átöltözni... pardon.gif Aztán az óra felénél bementünk a lányokkal a folyósóra ahol jó meleg volt cool.gif Amikor hazaértem kimentem egy órát az udvarra,amikor meg bejöttem nem éreztem az ujjaim fear.gif
1 felhasználónak tetszik: coke.
2011. október 14. 19:14 #18715
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darlin_75. @ 2011.10.14. 19:10)
De te legalább érted a matekot Ágikám!  rohog.gif 
Mi is kint voltunk tesin,de nekünk nem kellet átöltözni... pardon.gif Aztán az óra felénél bementünk a lányokkal a folyósóra ahol jó meleg volt  cool.gif Amikor hazaértem kimentem egy órát az udvarra,amikor meg bejöttem nem éreztem az ujjaim  fear.gif

Iggen értem, és nagyon birom. rohog.gif Viszont hidd el a felvételi nem lesz nehéz. wink.gif

És te miért cserélted le megint a profilod? acute.gif
1 felhasználónak tetszik: coke.
2011. október 14. 19:19 #18716
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Darlin_75. @ 2011.10.14. 19:01)
Sziasztok!  laugh.gif 
Szerintem az,ööö Kémia,Fizika vagy a Matek?  rohog.gif 
Agyilag hulla vagyok  _nevet.gif Tisztára lefárasztott a matematika felvételi feledatsor... pardon.gif Az is csoda lesz,hogy ha lesz 7-12 pont  unsure.gif Nem baj a magyar próbám 46 pontos lett yess.gif Hideg van...  unsure.gif
Amúgy nagyon nehéz a felvételizés?  unsure.gif mert minket össze-vissza ilyesztegetnek...
Rap4ever8:Uhh,nem lettem volna a helyedben  mellow.gif


Én is nagyon izgulok miatta. Végül is teljesen normális, hisz ezen (is) múlhat, milyen állásod lesz. 46 pont? Az jó, ügyes vagy. thumbsup.gif



Idézet
Sziasztok! 

Elég fárasztó napom volt pedig csak 5 órát kellett végigszenvednem, de ami utána jött eléggé kimerített. Mikor hazaértem sokkolódva tapasztaltam, hogy meredek léceken egyensúlyozva kell felmásznom a 3. emeletre a felújítás miatt.  Ez még annyira nem is lett volna nagy probléma, de csak azért mentem haza, hogy összeszedjek pár cuccot, amik jövő héten kellenek majd Pesten és elhozzam anyumhoz, mert úgyis itt vagyok. Lefelé kicsit sem paráztam a dög nehéz utazótáskával, a laptoppal és a sulitáskával, hogy leesek. Sikerült lejutnom épségben, de nagyon telepakoltam a táskát és olyan nehéz volt, hogy egy örökkévalóságnak tűnt elcipelni a buszmegállóig. 5 méterenként le kellett tennem. Aztán még haza is kellett cipelnem miután leszálltam.


Az igen. blink.gif Gondolom ennyi cuccal biztos nem néztek hülyének az utcán! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Darlin_75.
2011. október 14. 19:28 #18717
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.10.14. 19:14)
Iggen értem, és nagyon birom. rohog.gif Viszont hidd el a felvételi nem lesz nehéz. wink.gif 
És te miért cserélted le megint a profilod? acute.gif

Mert nem tetszett! rohog.gif
Coke:Köszi blush.gif De hát nem csak a magyart nézik...sajnos pardon.gif Még szerencse,hogy a Földrajz tanárnak nem kell sok matek unsure.gif mert akkor én biztos nem szeretnék az lenni,de így acute.gif
2011. október 14. 19:35 #18718
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darlin_75. @ 2011.10.14. 19:28)
Mert nem tetszett!  rohog.gif 
Coke:Köszi  blush.gif De hát nem csak a magyart nézik...sajnos pardon.gif Még szerencse,hogy a Földrajz tanárnak nem kell sok matek  unsure.gif mert akkor én biztos nem szeretnék az lenni,de így acute.gif

Föci tanár akarsz lenni? ooo.gif
2011. október 14. 19:39 #18719
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.10.14. 19:35)
Föci tanár akarsz lenni? ooo.gif

Már 2 éve... blush.gif De ez még változhat laugh.gif
Miért te mi leszel,ha nagy leszel? rohog.gif
2011. október 14. 19:41 #18720
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! pompom.gif

Ahh, ez a nap volt a legjobb az életemben! ^^ Nyelvtanon dogát írtunk, kiosztotta a tanár a feladatlapot, ráírtuk a nevünket, aztán megszólalt a tűzjelző. _nevet.gif Ezt sose felejtem el. _nevet.gif Na meg volt más is... blush.gif
Ó, és visszaregeltem facebookra, magam sem tudom, miért. Én vagyok az egyetlen az osztályban, akinek nem volt... Na mindegy, az a lényeg, hogy bejelöltem Őt, és visszajelölt. smileeee.gif Hatalmas sikerélmény. Még egyszer sem beszéltünk, de már látott, magyarán tudja, hogy létezem. Már ez is valami. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: coke., Darlin_75., Rap4ever8
961 oldal 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!