Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 03. 16:20 #18961
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Lehet a dumcsi topikba ez nem nagyon illik, de ki tudja, hátha erre jár egy rajongó :"D

Lenne egy felhívásom, aki szereti Kristin Bauert / True Blood Pam-et az mindenképpen olvassa el smileeee.gif

November hónap végén van Kristin születésnapja. Amerikai és európai rajongói oldalak álltak össze, hogy egy projekt keretében videó üzenetet küldjünk Kristinnek ahol rajongók köszöntik fel. Az esély adott, már csak a szereplőkre van szükség.

Magyar rajongói oldal nem lévén (hamarosan) itt hívnám fel a figyelmeteket arra, hogy képviseljétek magatokat a videóban! cool.gif

Készítsetek egy képet, ahol egy lapot fogtok, vagy az arcotokra van írva, akármi lehet, sőt, még videó is, a lényeg az hogy Kristinnek szóljon, és megértse (azaz ne magyarul írjátok fel hogy Boldog Szülinapot _nevet.gif )

A képeket/videókat erre a címre várom: (Én gyűjtöm a magyar anyagokat)
sweetchaos@windowslive.com
FIGYELEM! NOVEMBER 26.-IG KÜLDJÉTEK EL LEGKÉSŐBB!

Tényleg, pár perc az egész, de ti is benne lennétek, és ennyivel több lenne a videó! Szóval vegyétek a fáradtságot, és a kamerák kattogjanak wink.gif Kristinért tegyétek meg meghajolo.gif

Köszönömmm thumbsup.gif
Taurilla
2 felhasználónak tetszik: SweetBlair., Rap4ever8
2011. november 03. 16:25 #18962
- törölt felhasználó -    
Idézet (Taurilla @ 2011.11.03. 16:20)
Sziasztok!
Lehet a dumcsi topikba ez nem nagyon illik, de ki tudja, hátha erre jár egy rajongó :"D
Lenne egy felhívásom, aki szereti Kristin Bauert / True Blood Pam-et az mindenképpen olvassa el smileeee.gif
November hónap végén van Kristin születésnapja. Amerikai és európai rajongói oldalak álltak össze, hogy egy projekt keretében videó üzenetet küldjünk Kristinnek ahol rajongók köszöntik fel. Az esély adott, már csak a szereplőkre van szükség.
Magyar rajongói oldal nem lévén (hamarosan) itt hívnám fel a figyelmeteket arra, hogy képviseljétek magatokat a videóban! cool.gif 
Készítsetek egy képet, ahol egy lapot fogtok, vagy az arcotokra van írva, akármi lehet, sőt, még videó is, a lényeg az hogy Kristinnek szóljon, és megértse (azaz ne magyarul írjátok fel hogy Boldog Szülinapot _nevet.gif )
A képeket/videókat erre a címre várom: (Én gyűjtöm a magyar anyagokat)
sweetchaos@windowslive.com
FIGYELEM! NOVEMBER 26.-IG KÜLDJÉTEK EL LEGKÉSŐBB!
Tényleg, pár perc az egész, de ti is benne lennétek, és ennyivel több lenne a videó! Szóval vegyétek a fáradtságot, és a kamerák kattogjanak  wink.gif  Kristinért tegyétek meg  meghajolo.gif 
Köszönömmm  thumbsup.gif 
Taurilla


Tuti, hogy meglesz. biggrin.gif
Egyébként megkérdezhetem, úgy lehet-e ,hogy nekem van egy fotóm, ahol az arcomon lenne a szöveg, de photoshoppal írnám rá. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Taurilla
2011. november 03. 18:34 #18963
- törölt felhasználó -    
Idézet (SweetBlair. @ 2011.11.03. 16:25)
Tuti, hogy meglesz. biggrin.gif
Egyébként megkérdezhetem, úgy lehet-e ,hogy nekem van egy fotóm, ahol az arcomon lenne a szöveg, de photoshoppal írnám rá. unsure.gif

Lehet hát, csak látszódjon hogy neki szánod tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: SweetBlair.
2011. november 03. 20:12 #18964
- törölt felhasználó -    
Jóestét! smileeee.gif
Most értem haza a suliból, pedig szívem szerint még maradtam volna. Dráma volt az utolsó órám, ami igaz, hogy nem kötelező, de nagyon jó. Meg igazából az egész nap jó volt. Sosem szerettem az iskolát, de hát ha ennyire könnyű, meg vicces akkor nem lehet nemszeretni. Mikor meg mondtam a tanárnak, hogy nekem már hány nap nem kellet volna suliba jönni és én mégis jöttem és ez így kicsit sem fer akkor megdícsért, hogy kiálltam magamért, nem az, hogy nyugodjak már le (persze angolul mondtam). Na mind1 a lényeg, hogy 1 éve nem gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem ezt a helyet. biggrin.gif
2011. november 03. 23:17 #18965
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Úgy néz ki ebben az évben sikerül megutáltatnom magam az emberekkel. Múlt héten összevesztem Zombeeval, mert nem jött el velem Veszprémbe és az utolsó pillanatban kellett mást keresnem, mert egyedül ugye nem poén. Azóta bocsánatot kértem tőle, mert enyhén túlreagáltam. Mindegy nem ez a lényeg. Azok után mennyire kiakadtam most én ugyanezt csinálom haverommal. Veszprémben megbetegedtem, semmi hangom nincs stb... Szóval nem megyek holnap a 18. szülinapi bulijára. Még nem reagált a levélre, de azt hiszem ezek után joggal utálhat majd...
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, WhiteRosee
2011. november 08. 20:46 #18966
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
De kihalt a topic. sad.gif Azért mesélek hátha erre téved valaki, akivel tudok beszélgetni.

Nem tudom emlékszik-e még valaki, hogy jelentkeztem önkéntesnek a Hóóórukk rendezvényre. Szombaton lesz a "meghallgatás" címszó alatt futó iszogatós ismerkedés, ahol 20-25 embert kiválasztanak, akik ténylegesen mehetnek. Nagyon remélem, hogy sikerül, mert már totál beleéltem magam. Gyakorlattal egy időbe esik, de már azt is sikerült lerendeznem. Megkérdeztem a tanárt és mivel csak két napot érint, így nem lesz belőle gond. Csak év végén kell pótolnom a kimaradt gyakorlatokat, ami még akár előny is lehet, mert közvetlen vizsga előtt még egyszer élesben tapasztalhatok mindent, utána tudok nézni annak, ami annyira nem megy és van lehetőségem gyakorolni. Szóval mindenképp jól járok. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli, touchthesky, WhiteRosee
2011. november 10. 15:22 #18967
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif

Jó rég voltam én is, de látom, Szandi hűen kitartott a topik mellett. biggrin.gif
Ma tök jó napom volt úgy összességében. Az egyik legjobb barátnőmmel (akit szintén Szandinak hívnak laugh.gif) egy csomót röhögtünk... Ez egy ilyen jó röhögős nap volt.
4 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Rap4ever8, touchthesky, WhiteRosee
2011. november 10. 15:37 #18968
- törölt felhasználó -    
Na! Ne csak tetszikeljetek, valaki írjon is! beee.gif
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, touchthesky, WhiteRosee
2011. november 10. 19:56 #18969
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.11.10. 15:37)
Na! Ne csak tetszikeljetek, valaki írjon is! beee.gif

Na, akkor én írok. biggrin.gif
Minél többször jövök, annál nagyobb meglepetés ér. Szinte mindig régi arcokkal találom szemben magam. Komolyan, kellene egyszer egy SZŐRÖSBILINCSES délutánt, estét tartani. Kellemes lenne beszélgetni egy jót. Mellesleg újra lebetegedtem, hurrá. Szerettem volna a Fényképek a fórumozókról II. c. topikba képet feltölteni magamról, de nem jó a képfeltöltés. Sebaj, majd legközelebb. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: touchthesky, Rap4ever8, thunderbird, WhiteRosee
2011. november 10. 20:05 #18970
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.11.10. 15:22)
Sziasztok! smileeee.gif
Jó rég voltam én is, de látom, Szandi hűen kitartott a topik mellett. biggrin.gif
Ma tök jó napom volt úgy összességében. Az egyik legjobb barátnőmmel (akit szintén Szandinak hívnak laugh.gif) egy csomót röhögtünk... Ez egy ilyen jó röhögős nap volt.


Ez a nap nekem is röhögős volt, túl röhögős.. _nevet.gif
Az összes tanár kérdezte tőlem meg a Ramonától (egyik barátnőm) hogy "You two are drunk?", "What did you eat today", "Where did you buy drink?" Meg a matek tanár muszlim és új terem volt én meg kérdezni akartam tőle valamit, de csak azt láttam, hogy magába motyog, ezért egyre hangosabban mondtam, hogy "Sir", de miután elkezdett hajlongani meg imádkozni, úgy meglepődtem, hogy túl hangosan kezdtem el röhögni, ciki volt.. Hétvégén meg valószínű bowlingozni megyünk páran aztán meg jön Felméri és Kiss Ádám, végre. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. november 10. 21:16 #18971
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.11.10. 19:56)
Na, akkor én írok.  biggrin.gif 
Minél többször jövök, annál nagyobb meglepetés ér. Szinte mindig régi arcokkal találom szemben magam. Komolyan, kellene egyszer egy SZŐRÖSBILINCSES délutánt, estét tartani. Kellemes lenne beszélgetni egy jót. Mellesleg újra lebetegedtem, hurrá. Szerettem volna a Fényképek a fórumozókról II. c. topikba képet feltölteni magamról, de nem jó a képfeltöltés. Sebaj, majd legközelebb.  rolleyes.gif


Szőrösbilincses délután. *.* Rég őrültem már meg annyira, mint akkor. rohog.gif Tetszik az ötlet, de akkor MSN-en kéne összehozni, mert innen még a végén kivágnak minket. rohog.gif A képet meg várjuk. biggrin.gif Azt hiszem többek nevében mondhatom.
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. november 12. 20:35 #18972
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif Miújság veletek? Meséljetek valamit. rohog.gif


Milyen az avatarom? spiteful.gif
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird, WhiteRosee
2011. november 13. 15:38 #18973
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Tegnap rockkoncerten voltam. Nem tudom honnan jött ez az elvetemült ötlet. Nagyon nem az én világom. A Road még elment nem volt különösebb bajom, de a Subscribe már sok volt. A metál végképp távol áll tőlem. Koncert után pedig rögtön távozni kellett. Az milyen? Ilyen egy rapkoncerten nem fordul elő. Reggelig van DJ. Persze még a váróterem se volt nyitva, mindenem lilára fagyott. Elmentünk a Tescoba, ami miatt majdnem lekéstük a vonatot. Mivel futni kellett -6 fokban a tüdőm helyén mintha jégdarab lett volna utána órákig (egyébként még mindig fáj.)

Hogy mást is mondjak. Tegnap voltam a Hóóórukkos önkéntes válogatón délután. 20-25 ember kerülhet be, de csak 16-an mentünk el. A szervezők azt mondták, hogy aki vette a fáradságot, hogy ott legyen az szinte biztos, hogy bekerült. biggrin.gif Szóval 99%, hogy ingyen eltölthetek 4 napot a Hősökkel és a többi zenekarral. Megkaptuk a plakátokat és tegnap már szórólapoztunk is a koncerten, ha már úgyis Subscribe, akik szintén lesznek Hóóórukkon.

Ja a legjobbat a végére hagytam. Februárig ingyen mehetünk minden koncertre, amin olyan zenekar játszik, akik a Hóóórukkon is lesznek. A szervezők fizetik helyettünk a szórólaposztásért. biggrin.gif Talán az útiköltséget is. biggrin.gif Már ezért megérte. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, touchthesky, thunderbird, WhiteRosee
2011. november 14. 15:59 #18974
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Nem nagyon írtok. acute.gif Dancsy, tessék aktívabbnak lenni! wink.gif

Alakítottam a profilomon. spiteful.gif Ha valakit érdekel, nézze meg. wink.gif Végre sikerült animációkat is betennem. yahoo.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, WhiteRosee
2011. november 15. 15:16 #18975
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. hi.gif
Gondoltam benézek. blush.gif

Van mit mesélnem. Pénteken volt a "szecskaavatóm". Ahhoz képest nem is volt annyira gáz...Aztán meg volt egy nagy buli, mindenki ott tombolt, nagyon jól éreztük magunkat.biggrin.gif
Ma írtam TZ-t angolból, szerintem jó lett, bár igaz sokat rontottam év elejéhez képest... unsure.gif
De visszahozom magam megint.biggrin.gif
Veletek mi újság? cool.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Rap4ever8
2011. november 15. 17:41 #18976
- törölt felhasználó -    
Most van itt valaki?
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. november 15. 17:46 #18977
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Sziasztok, hát benézek úgyis régen voltam erre fele hi.gif
Sok dolog történt velem és őszintén nagyon rosszak is.Régen nem találtam meg önmagam kétszínűsködtem, csak azért, hogy bele olvadjak a környezetbe, sok mindenkiről csacsogtam, amit szinte a mai napig megbántam.Két "legjobb barátnőmről" soha sem vétettem szót, de egy csaj bekavart nekem, de valamilyen szinten meg tudtam kik is az igazbarátok, kikkel álltam szóba.A csaj, csak kavarja a kakit, de azt nem is bánom, míg az állítólagos volt barátaim, úgy próbálnak bele olvadni a környezetbe, hogy mindenkit ellenem uszítanak, hogy kibeszélnek és a hátam mögött gonosznak titulálnak, evvel tűnnek "nagynak" most ez a nagy vagányság, azt hiszik, így népszerűbbek és jobbak lesznek, olyanokkal barátkoznak, akiket eddig lenéztek, csak, hogy ellenem legyenek.De le sz*rom!Sokkal fontosabb nekem, hogy önmagam maradjak, még ha egyedül is leszek, kezdem kapizsgálni a kaput önmagamhoz, kezdek rájönni ki is vagyok, az ára viszont meg van, egy félre értesítés és egy társaság "bosszúja". Nap, mint nap szembe kell néznem a rosszal, de mindig eszembe jutnak olyan dolgok, mikkel kötelezem magamnak a sulit.Úgyis nyolcadikba útjaink elválnak, lehet többet szóba sem állunk egymással, ezért nincs mit bánkódni. Bár rosszul esnek a bántások, meg ezek, de valahogy túlélem.Várom a csodát, hogy a jóból rossz legyen, ami egyszer be fog következni, remélem laugh.gif
köszönöm a figyelmet meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. november 15. 18:11 #18978
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.11.15. 17:46)
Sziasztok, hát benézek úgyis régen voltam erre fele hi.gif
Sok dolog történt velem és őszintén nagyon rosszak is.Régen nem találtam meg önmagam kétszínűsködtem, csak azért, hogy bele olvadjak a környezetbe, sok mindenkiről csacsogtam, amit szinte a mai napig megbántam.Két "legjobb barátnőmről" soha sem vétettem szót, de egy csaj bekavart nekem, de valamilyen szinten meg tudtam kik is az igazbarátok, kikkel álltam szóba.A csaj, csak kavarja a kakit, de azt nem is bánom, míg az állítólagos volt barátaim, úgy próbálnak bele olvadni a környezetbe, hogy mindenkit ellenem uszítanak, hogy kibeszélnek és a hátam mögött gonosznak titulálnak, evvel tűnnek "nagynak" most ez a nagy vagányság, azt hiszik, így népszerűbbek és jobbak lesznek, olyanokkal barátkoznak, akiket eddig lenéztek, csak, hogy ellenem legyenek.De le sz*rom!Sokkal fontosabb nekem, hogy önmagam maradjak, még ha egyedül is leszek, kezdem kapizsgálni a kaput önmagamhoz, kezdek rájönni ki is vagyok, az ára viszont meg van, egy félre értesítés és egy társaság "bosszúja". Nap, mint nap szembe kell néznem a rosszal, de mindig eszembe jutnak olyan dolgok, mikkel kötelezem magamnak a sulit.Úgyis nyolcadikba útjaink elválnak, lehet többet szóba sem állunk egymással, ezért nincs mit bánkódni. Bár rosszul esnek a bántások, meg ezek, de valahogy túlélem.Várom a csodát, hogy a jóból rossz legyen, ami egyszer be fog következni, remélem laugh.gif 
köszönöm a figyelmet meghajolo.gif

Szia! wub.gif
Nem tudom, velem még nem történt ilyesmi. Nem tudok róla, hogy akármelyik barátom (a rengetegből, pontosan 3-ból) valaha is elárult volna. Lehet, hogy kibeszéltek, de az meg nem érdekel, mert nem tudok róla. És amit nem tudok, az nem fáj. biggrin.gif De így, hogy szabályszerűen ellenem fordulnak... nos, ilyen még nem volt. Mindenesetre sok erőt kívánok neked, hogy átvészeld ezt az időszakot. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. november 15. 18:16 #18979
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.11.15. 18:11)
Szia! wub.gif
Nem tudom, velem még nem történt ilyesmi. Nem tudok róla, hogy akármelyik barátom (a rengetegből, pontosan 3-ból) valaha is elárult volna. Lehet, hogy kibeszéltek, de az meg nem érdekel, mert nem tudok róla. És amit nem tudok, az nem fáj. biggrin.gif De így, hogy szabályszerűen ellenem fordulnak... nos, ilyen még nem volt. Mindenesetre sok erőt kívánok neked, hogy átvészeld ezt az időszakot. smileeee.gif

Dancsy heart.gif bevallom, jó helyzetbe voltál/vagy smileeee.gif
Hát örülök, hogy itt vannak barátaim és jó útra kezdek indulni, de hát ez suli, tanulni járok oda rohog.gif Ezek a sorok amik igazán értelmesek és erőben tartanak:
elvihetsz mindent, amim vagy, összetörheted azt, ami vagyok, mintha üvegből lennék, mintha papírból lennék. gyere és próbálj meg lerombolni engem, úgy fogok felemelkedni a porból, mint egy felhőkarcoló
De őszintén ami reggel várt az durva volt, megyek a boltba egy ilyen bokros területen látom, hogy nagy valami túrja a földet, jól van megyek a boltba.Erre hopp tartok vissza és egy gyönyörű patkány vár, általába nagyon sokat találkozok, ilyen egérfélékkel, mivel betolyi voltam kerültem laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. november 15. 18:17 #18980
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.11.15. 17:41)
Most van itt valaki?

Dancsy w00t.gif Vééégre blush.gif Miújság? spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
961 oldal 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!