Starity

Sean Bean - TCA Press Conference for Game of Thrones (january 2011)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 10. 18:31 #1
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
wub.gif wub.gif wub.gif
2011. március 02. 20:14 #2
Minions
Minions
új tag
 
StátuszNem az a fő, hogy örökké élsz-e. A trükk az, hogy önmagad maradj, örökké.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 146504
Offline offline
SEAAN! wub.gif
Imáádom ezt a pasit!! blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 02. 20:14 #3
Minions
Minions
új tag
 
StátuszNem az a fő, hogy örökké élsz-e. A trükk az, hogy önmagad maradj, örökké.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 146504
Offline offline
Köszi a képeket!Bocsi ez elmaradt a csodálásba! biggrin.gif biggrin.gif
2011. március 03. 09:19 #4
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Minions @ 2011.03.02. 20:14)
Köszi a képeket!Bocsi ez elmaradt a csodálásba!  biggrin.gif  biggrin.gif


Semmi gond. Teljesen meg tudlak érteni. biggrin.gif He's a God! wub.gif
2011. március 05. 17:13 #5
Minions
Minions
új tag
 
StátuszNem az a fő, hogy örökké élsz-e. A trükk az, hogy önmagad maradj, örökké.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 146504
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.03. 09:19)
Semmi gond. Teljesen meg tudlak érteni.  biggrin.gif He's a God!  wub.gif


Az bizony.Tegnap néztem a Death Race 2. bár a film annyira nem jött be, ő nagyon is cool.gif biggrin.gif Szinte minden filmjét láttam már élén a Gyűrűk urával mégis nekem az Törvénytelen jött be a legjobban mint film.Amúgy a múltkor láttam "friss" képeket róla 1 bárban nem túl jó minőségűek...meg a volt felesége is rajta van reklamalo.gif de akkor csorgott a nyálam és ez enyhe kifejezés biggrin.gif blush.gif wub.gif rohog.gif
2011. március 05. 17:26 #6
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Minions @ 2011.03.05. 17:13)
Az bizony.Tegnap néztem a Death Race 2. bár a film annyira nem jött be, ő nagyon is  cool.gif  biggrin.gif Szinte minden filmjét láttam már élén a Gyűrűk urával mégis nekem az Törvénytelen jött be a legjobban mint film.Amúgy a múltkor láttam "friss" képeket róla 1 bárban nem túl jó minőségűek...meg a volt felesége is rajta van reklamalo.gif de akkor csorgott a nyálam és ez enyhe kifejezés  biggrin.gif  blush.gif  wub.gif  rohog.gif


A Death Race 2. történetesen nekem se tetszett, de ő maga nagyszerűen játszott és ami azt illeti pokoli jól nézett ki. wub.gif A báros képeket én is láttam, de nekem megszakadt tőlük a szívem. Nem, nem a lányt sajnálom, hanem ezt a drága jó embert, hogy így rájár a rúd.
Én elég sok filmjét kedvelem, mint a profilomon is láthatod, de a Törvénytelen nagyon elöl van a listán. biggrin.gif És azt hiszem ez a Game of Thrones is nagyon elöl lesz a listámon. Láttam az új trailert és meg kell mondjam, Sean remek lesz, ez már most teljesen biztos. thumbsup.gif
2011. március 05. 17:44 #7
Minions
Minions
új tag
 
StátuszNem az a fő, hogy örökké élsz-e. A trükk az, hogy önmagad maradj, örökké.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 146504
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.05. 17:26)
A Death Race 2. történetesen nekem se tetszett, de ő maga nagyszerűen játszott és ami azt illeti pokoli jól nézett ki.  wub.gif A báros képeket én is láttam, de nekem megszakadt tőlük a szívem. Nem, nem a lányt sajnálom, hanem ezt a drága jó embert, hogy így rájár a rúd.
Én elég sok filmjét kedvelem, mint a profilomon is láthatod, de a Törvénytelen nagyon elöl van a listán.  biggrin.gif És azt hiszem ez a Game of Thrones is nagyon elöl lesz a listámon. Láttam az új trailert és meg kell mondjam, Sean remek lesz, ez már most teljesen biztos.  thumbsup.gif


Hát hidd el én sem a csajszit sajnáltam...ilyenkor úgy megvigasztalnám blush.gif wub.gif rohog.gif Na de remélem megtalálja a boldogságot..Mondjuk mellettünk _nevet.gif wub.gif Azt én is várom már NAGYON.A Légcsavar is tetszett bár nem lesz a kedvenc filmem..A The Hitcher-től meg dobtam 1 hátast. Mikor néztem elkezdem ... perverz pszichopatába vagyok szerelmes ohmy.gif Az sem lesz kedvenc de odavoltam érte thumbsup.gif
2011. március 05. 17:48 #8
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Minions @ 2011.03.05. 17:44)
.A The Hitcher-től meg dobtam 1 hátast. Mikor néztem elkezdem ... perverz pszichopatába vagyok szerelmes  ohmy.gif Az sem lesz kedvenc de odavoltam érte  thumbsup.gif


_nevet.gif _nevet.gif Mintha magamat olvasnám! Nekem is ez volt az első reakcióm. Eddig kétszer láttam a filmet, de mind a kétszer ilyen hatással volt. Egyszerűen odáig vagyok azért a pszichopata állat Ryderért. pardon.gif A film nem az a fajta, amit én igazán értékelni tudok, de ő tényleg bármit nézhetővé tesz a számomra. Jó, majdnem bármit... mad.gif A Lost Future és a Sziget bőven meghaladja a képességeimet, mind a kettő egy nagy rakás...szóval az, és mérges vagyok rá, hogy egyáltalán időt pazarolt rájuk. De hát ő se tökéletes, ugyebár. rolleyes.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok