Selena Gomez stílust vált
2011. január 17. 20:34
#183
|
|
Elizabeth01visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.24. Hozzászólás: 328 Csatolások: 171 Azonosító: 137124 offline
|
Idézet (biogyerek @ 2011.01.17. 19:37)
hááát.. ráfér.. xDxD
ja ja...valahogy én is így vagyok...
2011. január 17. 20:56
#185
|
|
pillecukor3without a soul |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.02. Hozzászólás: 4822 Csatolások: 1564 Azonosító: 142371 offline
|
Nem értem, miért baj az, hogy stílust vált.
2011. január 18. 09:36
#190
|
|
Cukormázas_leguánvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.30. Hozzászólás: 163 Csatolások: 0 Azonosító: 139839 offline
|
kiváncsi vagyok
2011. január 18. 14:05
#191
|
|
TrindaBFMV |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.08. Hozzászólás: 2563 Csatolások: 122 Azonosító: 132827 offline
|
de most komolyan...elegancsos dolgot hív ki magához??
attól h 18 nem felnőtt...nem kell 30 évesnek mutatnia magát ha csak ki nem öltözik a királynő fogadására
most ahogy kinéz az jó maradjon a Sellys stílusnál. azt nyilatkozta valahol hogy a hangja másabb lett és az első albuma egy olyan kísérlet volt meg ilyenek...a második albuma az téll jó de nem nyerte meg a tetszésemet...
2011. január 18. 20:12
#193
|
|
E12szti17 |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.10.09. Hozzászólás: 802 Csatolások: 87 Azonosító: 135828 offline
|
roxyyy a tényleg annyira nem szereted akkor ne foglalkozz a róla keringő hírekkel sem.
Különben meg remélem nem úgy változik meg mint Miley hanem egy normális felnőtt lesz belőle.
Különben meg remélem nem úgy változik meg mint Miley hanem egy normális felnőtt lesz belőle.
2011. január 18. 20:28
#197
|
|
Vadonka 16visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.13. Hozzászólás: 342 Csatolások: 0 Azonosító: 143242 offline
|
Imádom Selenát és támogatomJoh döntés!!
2011. január 18. 22:11
#198
már ne is haragudjatok én is támogatom megminden de egy 18 minek akar éret lenni és 30-nak öltözni?
2011. január 19. 11:08
#199
Én szeretem Selenát és ha stílust vált nagyon remélem hogy nem úgy fog kinézni mint Miley és nem is úgy mint egy 30-as éveiben járó nő!!!
2011. január 19. 14:31
#200
|
|
orianthi25 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 1104 Csatolások: 37 Azonosító: 117371 offline
|
nekem mind1 mert nem hallgatom xD xD
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline


