Avon
2012. október 30. 08:52
#22
|
|
Kami222visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.03. Hozzászólás: 274 Csatolások: 143 Azonosító: 137807 offline
|
Én rendeltem pattanástalanítót, Oriflame-eset és Avonosat is. Az előbbi hamar tönkrement, viszont az avonos kiváló. Bár kicsit maszkos hatású, leszárítja a pattikat. Én mindenkinek ajánlom!
2012. október 30. 13:48
#23
A legjobb. Bár már jó ideje nem rendelünk, mert eltűnt a csaj, aki mindig jött, a lehető legjobb. Első osztályú termékek kitűnő áron, jobb nem is kell!
2013. november 25. 21:49
#26
|
|
JadeB✿ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.18. Hozzászólás: 2865 Csatolások: 75 Azonosító: 200398 offline
|
Szinte mindig rendelek. Imádom őket legyen szó parfümről, dezodorról, tusfürdőről vagy pattanás elleni dolgokról. Szinte mindig vannak kedvezmények, így akár drágább dolgokhoz is hozzá lehet jutni. Én nagyon szeretem, még nem csalódtam.
2013. november 26. 16:40
#27
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8901 Csatolások: 237389 Azonosító: 59785 offline
|
Egy Oriflame-es cuccom volt eddig, ha jól emlékszem, egy arctisztító, de nem ért semmit, pedig elég szerencsés bőrtípusom van, nincs sok gondom vele alapjáraton. Viszont az Avonos dolgok nagyon jók, eddig még nem csalódtam bennük.
Egy rakás szájfényem onnan van.
2013. november 30. 12:32
#30
|
|
mikofruzsinaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.25. Hozzászólás: 56 Csatolások: 4 Azonosító: 202534 offline
|
Idézet (Kami222 @ 2012.10.30. 08:52)
Én rendeltem pattanástalanítót, Oriflame-eset és Avonosat is. Az előbbi hamar tönkrement, viszont az avonos kiváló. Bár kicsit maszkos hatású, leszárítja a pattikat. Én mindenkinek ajánlom! 
melyiket rendelted?
2013. december 30. 13:03
#31
|
|
sztárfan♥Telenovellafan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.29. Hozzászólás: 956 Csatolások: 588 Azonosító: 141947 offline
|
Idézet (klarii09 @ 2013.11.26. 17:20)
Sokkal sokkal jobb mint az Oriflame. Én tesómmal minden hónapban veszünk valamit. Csak jó véleménnyel vagyok róla. 
Szerintem is sokkal jobb az Avon mint az Oriflame
2013. december 31. 17:59
#34
|
|
Sissy00visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.23. Hozzászólás: 469 Csatolások: 156 Azonosító: 210177 offline
|
nagyon szeretem. főleg a szemceruzájukat / mert nagyon könnyen lehet használni+nem kenődik el/ és a sminklemosót/ nagyon jól leszedi és nem is bántja a szememet/
2014. április 11. 13:48
#35
|
|
Dream-AmeliaMuhahahaha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.03.21. Hozzászólás: 1088 Csatolások: 132 Azonosító: 222966 offline
|
Én inkább az Oriflame-et szeretem, de az Avonnak a parfümjei vitathatatlanul jók.
2014. április 27. 08:54
#36
Én imádom az Avonos termékeket.
A legfrissebb cuccaim onnan: szempillaspirál és egy folyékony korrektor.
2014. augusztus 10. 20:14
#37
|
|
Riley13EvilRegal ♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.13. Hozzászólás: 5050 Csatolások: 1091 Azonosító: 131122 offline
|
Az Avonból szoktam rendelni cuccokat. A parfümök azok szerintem verhetetlenek. A Color Trend körömlakkok is nagyon jók, nagyon szeretem még a szempilla spirálokat is, több félét is rendeltem már mindegyik bejött. A kedvenceim pedig a Senses tüsfürdők. (:
Legutóbb egy almavirágos szettet (tüsfürdő, testápoló, testpermet) rendeltem, csak ajánlani tudom, nagyon jó mindhárom termék. Amit minden alkalommal rendelek, az a hajvégápoló szérum, három féle is van belőle - mindegyik jó, és tényleg hasznos és ápolja a hajat!
Igazából csak jót tudnék mondani az Avonról. Igaz vannak drágább cuccok is, de megéri.
Legutóbb egy almavirágos szettet (tüsfürdő, testápoló, testpermet) rendeltem, csak ajánlani tudom, nagyon jó mindhárom termék. Amit minden alkalommal rendelek, az a hajvégápoló szérum, három féle is van belőle - mindegyik jó, és tényleg hasznos és ápolja a hajat!
Igazából csak jót tudnék mondani az Avonról. Igaz vannak drágább cuccok is, de megéri.
2014. december 10. 16:53
#40
|
|
LaDySmIthwardinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.16. Hozzászólás: 4416 Csatolások: 15107 Azonosító: 112374 offline
|
A parfümök, rúzsok, szájfények, szemceruzák és körömlakkok kifogástalanok, továbbá szeretem a testápolóikat, testpermeteiket (bár ezutóbbi a legkevésbé se tartós, de több mint a semmi). A sampon viszont szörnyű, alig vártam hogy végre elhasználódjon és vehessek boltból normálisat. Szemhéjtust se sikerült még jót rendelnem, legutóbb keményhegyű volt, kb átszúrtam vele a szemhéjamat és úgy se fogott a festék. Most ecseteset rendeltem, majd meglátom, mennyire válik be. Összességében az egyetlen negatív tapasztalatom az említett sampon volt, egyébként meg vagyok vele elégedve.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline