Starity

Ladrón que roba a ladrón-Becsületes tolvajok

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 26. 14:15 #1
- törölt felhasználó -    
Történet

A varázslatos csengésű nevet viselő Moctezuma Valdeznek (Saúl Lisazo) még a neve is hamis. Argentín csaló, aki abból lett milliomos, hogy az Egyesült Államokba bevándorolt dél-amerikaiakat átveri és megkopasztja, hiszékenységükre alapozva értéktelen termékeket ad el nekik. Alejandro (Fernando Colunga) és Emilio (Miguel Varoni) elhatározzák, hogy revansot vesznek és kirabolják Moctesumát. Tökéletesnek tűnő tervük sok profi színészt, apró, kidolgozott részletet, beépített téglát, jó stratégiát igényel, no meg sok buktatót rejt.

Szereplők:
Fernando Colunga-Alejandro Toledo
Miguel Varoni-Emilio Lopez
Saúl Lisazo-Moctesuma 'Mocte' Valdez
Oscar Torres-Miguelito
Ivonne Montero-Rafaela
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, tya04, Zsuzsy93
2011. január 26. 14:25 #2
- törölt felhasználó -    
thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 29. 21:15 #3
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem ezt a filmet, ötletes, csavaros és humoros biggrin.gif Már láttam egy párszor, ha jól emlékszem ötször. Megunhatatlan! Ettől kedvet kaptam további mexikói filmekhez, remélem találok még ilyen minőségi produkciót. Köszi a képeket, itt van tőlem is néhány thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 05. 07:48 #4
- törölt felhasználó -    
Olyan jó film volt! w00t.gif Már 3x láttam! Nagyon király!
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. május 27. 10:15 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én szégyenszemre csak tegnap futottam bele először, de én is le voltam nyűgözve. Elképesztően jó kis film volt, s végre a "szappanopera sztárok" be tudják bizonyítani a hitetlenkedőknek, hogy tudnak ők bizony színészkedni! Fernando Colungának jár részemről a legnagyobb respect, wow, alig hittem a szememnek. biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok