Duma-topik II.
2011. február 20. 12:02
#10781
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
ááááááááááááááááááááá
2011. február 20. 12:04
#10782
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
sziasztok
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. február 20. 12:11
#10786
|
|
Dancsyy97ha u clown |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.14. Hozzászólás: 1919 Csatolások: 196 Azonosító: 143272 offline
|
Idézet (Twilight6 @ 2011.02.20. 12:09)
van itt valaki? 
képzeld ... írtam egy verset
szerintem egész jó lett ... úgy,h holnap meg is mutatom nektek
1 felhasználónak tetszik:
Twilight6
2011. február 20. 12:12
#10788
|
|
Dancsyy97ha u clown |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.14. Hozzászólás: 1919 Csatolások: 196 Azonosító: 143272 offline
|
Idézet (Twilight6 @ 2011.02.20. 12:11)
most mutasd meg!

neeem
még nem az igazi,van mit finomítani!
holnapra nagyon jó lesz
1 felhasználónak tetszik:
Twilight6
2011. február 20. 12:15
#10792
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.02.20. 12:13)
sziasztok
szerencsére most nem 40,hanem csak 5 oldalt írtatok
ki az a Nixikee?
szerencsére most nem 40,hanem csak 5 oldalt írtatok
ki az a Nixikee?
Szia.
én se tudom...
1 felhasználónak tetszik:
Selly_Milz
2011. február 20. 12:16
#10796
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
én vagyok... csak egy éve várok valakire
köszi hogy megjötettek
SZIASZTOOOK
SZIASZTOOOK
2011. február 20. 12:16
#10798
Idézet (Twilight6 @ 2011.02.20. 12:15)
wááá, az avatarod 
szereted?
2011. február 20. 12:16
#10799
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.02.20. 12:13)
sziasztok
szerencsére most nem 40,hanem csak 5 oldalt írtatok
ki az a Nixikee?
szerencsére most nem 40,hanem csak 5 oldalt írtatok
ki az a Nixikee?
sziaaa Nővérem!!! régen találkoztunk!!!
1 felhasználónak tetszik:
Selly_Milz
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline

