Duma-topik II.
2011. február 21. 13:54
#12681
|
|
Disney Channelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 315 Csatolások: 35 Azonosító: 139745 offline
|
Itt én is elvagyok
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
2011. február 21. 13:54
#12682
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Idézet (reguss @ 2011.02.21. 13:54)
Mizu? Mi az téma? 
az hogy van saját titulusom
2011. február 21. 13:54
#12683
|
|
Disney Channelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 315 Csatolások: 35 Azonosító: 139745 offline
|
Nekem mindegy bármi jöhetXD
2011. február 21. 13:56
#12685
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Idézet (reguss @ 2011.02.21. 13:55)
Naa az jó. Gratu hozzá. 
köszönöm
2011. február 21. 13:57
#12686
|
|
Disney Channelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 315 Csatolások: 35 Azonosító: 139745 offline
|
Áhh utállom a házit
2011. február 21. 13:57
#12687
|
|
BlackPrincess...stb.Like Daniel |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.09.25. Hozzászólás: 2523 Csatolások: 62 Azonosító: 135221 offline
|
Mindjárt kész az avim, lehet, hogy furán hangzik, de én szeretem a házit.
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
2011. február 21. 13:57
#12688
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Idézet (Disney Channel @ 2011.02.21. 13:57)
Áhh utállom a házit

énis,és nekem nem is lesz 1 hétig
2011. február 21. 13:58
#12689
|
|
regusshow about no |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.13. Hozzászólás: 854 Csatolások: 231 Azonosító: 143225 offline
|
Idézet (BlackPrincess...stb. @ 2011.02.21. 13:57)
Mindjárt kész az avim, lehet, hogy furán hangzik, de én szeretem a házit. 
Én csak akkor szeretem ha kevés a házi.
2011. február 21. 13:58
#12690
|
|
Disney Channelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 315 Csatolások: 35 Azonosító: 139745 offline
|
Idézet (BlackPrincess...stb. @ 2011.02.21. 13:57)
Mindjárt kész az avim, lehet, hogy furán hangzik, de én szeretem a házit. 
Igazából ne is az h adnak fel de hogy ha nehéz
Én föleg a matekot amelyiket nem értem
2011. február 21. 13:59
#12691
|
|
Disney Channelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 315 Csatolások: 35 Azonosító: 139745 offline
|
[quote=reguss,2011.02.21. 13:58~1679906]Én csak akkor szeretem ha kevés a házi.
Ugye az a legjobb
Ugye az a legjobb
2011. február 21. 13:59
#12692
|
|
BlackPrincess...stb.Like Daniel |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.09.25. Hozzászólás: 2523 Csatolások: 62 Azonosító: 135221 offline
|
Idézet (Disney Channel @ 2011.02.21. 13:58)
Igazából ne is az h adnak fel de hogy ha nehéz
Én föleg a matekot amelyiket nem értem
Én föleg a matekot amelyiket nem értem
Szegénykém, nekem megy mint a karika csapás.
2011. február 21. 14:00
#12693
|
|
Alexis_05042015 with Eszti ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 3617 Csatolások: 845 Azonosító: 133339 offline
|
Idézet (BlackPrincess...stb. @ 2011.02.21. 13:59)
Szegénykém, nekem megy mint a karika csapás.
én nem is szoktam házit írni
1 felhasználónak tetszik:
BlackPrincess...stb.
2011. február 21. 14:00
#12694
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Idézet (Disney Channel @ 2011.02.21. 13:58)
Igazából ne is az h adnak fel de hogy ha nehéz
Én föleg a matekot amelyiket nem értem
Én föleg a matekot amelyiket nem értem
én meg se csinálom
2011. február 21. 14:00
#12695
|
|
Disney Channelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 315 Csatolások: 35 Azonosító: 139745 offline
|
Idézet (BlackPrincess...stb. @ 2011.02.21. 13:59)
Szegénykém, nekem megy mint a karika csapás.
A matek is??
2011. február 21. 14:00
#12697
|
|
Alexis_05042015 with Eszti ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 3617 Csatolások: 845 Azonosító: 133339 offline
|
Idézet (Pixie Buue @ 2011.02.21. 14:00)
én meg se csinálom 
1 felhasználónak tetszik:
Pixie Buue
2011. február 21. 14:01
#12698
|
|
regusshow about no |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.13. Hozzászólás: 854 Csatolások: 231 Azonosító: 143225 offline
|
Idézet (Pixie Buue @ 2011.02.21. 14:00)
én meg se csinálom 
Én a matekot kivéve semmilyen tantárból nem csinálok házit.
1 felhasználónak tetszik:
Pixie Buue
2011. február 21. 14:01
#12699
|
|
BlackPrincess...stb.Like Daniel |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.09.25. Hozzászólás: 2523 Csatolások: 62 Azonosító: 135221 offline
|
Idézet (Disney Channel @ 2011.02.21. 14:00)
A matek is??
Igen, nagyon szeretem a matematikát.
1 felhasználónak tetszik:
Pixie Buue
2011. február 21. 14:01
#12700
Idézet (reguss @ 2011.02.21. 13:52)
Sziasztok.
Nem bírtam ki, visszajöttem.
Nem bírtam ki, visszajöttem.
fázis késés
Reguss
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline

