A Jonas Brothers tagjai teljesen külön utakat járnak, de mégsem oszlottak fel. Hogyan tovább?
A teljes cikkhez kattints ide!
A Jonas-testvérek külön utakon
2011. február 18. 20:35
#5
|
|
Zizi csajokkúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7 Csatolások: 0 Azonosító: 143761 offline
|
miaz hogy kevin eltűmnt????
én minden nap látom a szekrényemen. ott van óriási plakáton nékkem.-...... hát ezek a peoploeolok ilyeket terjesztget ni....nono ez nem az igazság.....
én minden nap látom a szekrényemen. ott van óriási plakáton nékkem.-...... hát ezek a peoploeolok ilyeket terjesztget ni....nono ez nem az igazság.....
2011. február 18. 20:47
#8
|
|
TennantLove |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.31. Hozzászólás: 1109 Csatolások: 0 Azonosító: 142192 offline
|
szerintem lesznek még közös dalok meg klippek is
2011. február 18. 20:49
#9
|
|
csilagosegcalifornia dream.♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.25. Hozzászólás: 2315 Csatolások: 850 Azonosító: 128064 offline
|
mi az hogy felomlik a jonas brothers ha vén taták lesznek még akkor is együtt kell hogy legyenek max. senki nem fogja őket hallgatni de nem omolhatnak fel a Jonas Brothers a kedvenc bandám!!!!
2011. február 18. 20:57
#10
|
|
Cinti.meowvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.14. Hozzászólás: 159 Csatolások: 69 Azonosító: 143324 offline
|
én nem szeretem nagyon őket, de pár számuk egész jó még külön-külön nem halottam őket, de nem okoznának csalódást
2011. február 18. 21:20
#13
|
|
csilagosegcalifornia dream.♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.25. Hozzászólás: 2315 Csatolások: 850 Azonosító: 128064 offline
|
Claudiia naon igazad van mondjuk Nicket és Joet halottam már szólóban meg Kevint is a sorozatban de amikor csak lehet a tesóira hagyatkozik! Mind1 várom Joe és nick új lemezét!
2011. február 18. 21:32
#15
|
|
Glambert95visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.27. Hozzászólás: 217 Csatolások: 2 Azonosító: 134035 offline
|
a Jonas Brothers az egy. Nincs 3 része hanem egy egybeolvadt massza vagy mi. Nem oszolhat fel
( Kevin<3)
( Kevin<3)
2011. február 18. 21:40
#16
sztem csináljhanak szóló albumot és közöset is hisz a banda nem oszolhat fel am Kevin tényleg eltünt
2011. február 18. 23:02
#17
|
|
Miss.ChelseaS. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.07. Hozzászólás: 585 Csatolások: 2524 Azonosító: 134456 offline
|
ők mindig a Joans Brothers lesznek.Akár külön utakon járnak akár nem.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
0 felhasználónak tetszik:




