Starity

Platoon / A szakasz (1986)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. február 19. 22:38 #1
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Rendező: Oliver Stone
Szereplők: Charlie Sheen, Willem Dafoe, Tom Berenger, Kevin Dillon, Forest Whitaker, Francesco Quinn, Tony Todd, John C. McGinley, Johnny Depp
Műfaj: akció, dráma, háborús
Bemutató: 1986. december 19. (USA)
Sztori: Önkéntesnek jelentkezik a vietnami háborúba az ifjú Chris Taylor. Ahhoz az egységhez osztják be, amelyet Elias és Barnes őrmester vezet. Elias betartja a játékszabályokat, törődik az embereivel, a kegyetlen Barnest viszont csak a harc, a küzdelem érdekli. Barnesnek és az embereinek semmi sem számít, hidegvérrel kivégzik az ártatlan embereket is. Amikor Eliasnak sikerül megakadályoznia az újabb mészárlást, a feldühödött Barnes lelövi. Chris sejti, mi történt. Mielőtt azonban az ügy kipattanna, a vietkongok támadásba lendülnek.
7 felhasználónak tetszik: gonzales7, s.t.a.r., tya04, jasztelek, Kazuo, standoffan, sMokEe.cLouD
2011. február 20. 00:43 #2
- törölt felhasználó -    
ezen nőttem fel! meghajolo.gif biggrin.gif
köszi a képeket!
2011. február 27. 22:02 #3
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
2011. február 28. 17:55 #4
- törölt felhasználó -    
Az ifjú Depp wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, standoffan
2012. szeptember 26. 18:42 #5
hrzsolt
hrzsolt
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 141826
Offline offline
Az egyik legnagyobb filme... amibe játszott...
2017. június 22. 21:40 #6
- törölt felhasználó -    
A Kong miatt megjött a kedvem hozzá amúgy is kb. 2 éve láttam utoljára. Imádom ezt a filmet. meghajolo.gif A faluban játszódó jelenetek a mai napig kicsapják a biztosítékot nálam. Ugyanolyan hatásos mint amikor gyerekként először láttam ezt a filmet.
1 felhasználónak tetszik: standoffan
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok