Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 22. 16:45 #11701
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2014.06.22. 15:26)
Hát alapból nem egy 13 éves gyereknek való filmről van szó már nem azért a két forintért. Nem azért kell egy ilyen típusú alkotást megnézni, mert sokan menőznek vele. 
Ebben a filmben nem azon van a hangsúly, hogy minál *ijesztőbb legyen, hanem hogy minél jobban megterheljen minket lelkileg. Elvégre úgy a film fele megerőszakolásról szól és ezt a nézőnek premierplánba kell végigkövetnie. Szenvedést kell látnia.


piszkosúl jól megmondtad! meghajolo.gif meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Angel, Kazuo
2014. június 22. 16:46 #11702
- törölt felhasználó -    
Stuck in Love ! smileeee.gif
2014. június 22. 16:49 #11703
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Lego Kaland laugh.gif nem vagyok óvodás,de nekem nagyon tetszett,mert vicces volt,és mindnen olyan jól meg volt csinálva!még a tenger,meg a füst is legoból volt,és hullámzot! biggrin.gif szóval kicsiknek-nagyoknak ajánlom!3D-ben néztem a szomszédban,és fantasztikus hatást keltett! biggrin.gif
10/10 happy.gif
2014. június 22. 16:52 #11704
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Idézet (vidorka @ 2014.06.20. 15:59)
Ted  biggrin.gif Mondjuk még nem teljesen végig...

én asszem szerdán megnéztem,és egy hatalmasat röhögtem rajta biggrin.gif
2014. június 22. 17:09 #11705
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Vége a vizsgaidőszaknak, végre filmezhettem:

Saving Mr. Banks - Banks úr megmentése

Ahogy néztem ezt a filmet tisztára gyereknek éreztem magamat. Nekem nagyon tetszett. Tom Hanks az egyik kedvenc színészem az idősebbek közül, elmondani nem lehet mennyire tehetségesnek tartom. Habár Emma Thompson nem tartozott a kedvenceim közé, itt most nagyon megkedveltem. Borzasztóan jól játszott, komolyan nagyon hiteles volt. Még a Sherman fivérek karakterei és alakítói voltak számomra kiemelkedőek. A story rendben volt szerintem, egy-két apróság amit én nem így tudtam. Ja, és még meg kell említenem a visszaemlékezős jeleneteket, nagyon jól megcsinálták őket, Colin Farrell pedig egyre szimpatikusabb. rolleyes.gif Jó volt nagyon, máskor is megnézem, 10/9 thumbsup.gif

Reign over me - Üres város

Na ez az a film amit mikor megnéztem, így igazából nem is tudtam hova tenni. Picit talán hosszabb mint kellene, néhány jeleneten picit unatkoztam. A story jó, a színészek is rendben voltak. Adam Sandlert sosem láttam komoly filmben, mindig csak idiótának láttam vígjátékokban. Ebben a filmben bizonyította be számomra, hogy jó színész. Don Cheadle eddig is nagyon szimpatikus volt, ebben a filmben sem csalódtam benne. smileeee.gif Nem mondom, hogy minden nap megnézős film, de lehet előszedem még a későbbiekben. 10/7,5

De l'autre côté du périph - A külváros mélyén


Ezt a filmet Omar Sy miatt néztem meg. Vele elfogult vagyok, mint színész egyszerűen imádom és kész. Tetszett a film, de olyan kis light-os. Nevettem azért rajta eleget, szóval már megérte. 10/8,5 és a pontok nagyrészt Omarnak járnak smileeee.gif

Non-Stop

Még egy színész aki iránt teljesen elfogult vagyok, ő pedig Liam Neeson. wub.gif Annyira de annyira szeretem, mindent szeretek amit csinál. A film nagyon tetszett, szeretem az ilyen repülős túszos/gyilkolászós filmeket. Az eleje picit nehezen indult be szerintem, de aztán odaszegezett a képernyőhöz. Julianne Moore is jól játszott és Michelle Dockery a bájos Downton lány is remekelt. Anson Mount viszont mennyire ronda lett!!! Csak úgy megjegyeztem. A filmnek 10/10 Tuti többször is megnézem. thumbsup.gif

Winter's Tale - Téli mese

Nagyon várós volt ez a film, tegnap végre megnéztem. Nagyon tetszett. Egyszerűen mesés, kellenek ilyen filmek. Megint csak Colin Farrell aki mint említettem egyre szimpatikusabb, nagyon jó színész. Jessica Brown Findlay már a Downton Abbey-ben is nagy kedvencem volt, na de itt, hihetetlen milyen bájos és szép a hölgyemény... Russell Crowe-t viszont annyira utálom, hogy NAGYON. Na mindegy, a film szuper 10/10 wub.gif

The Butler - A komornyik

Hűha, na ezt a véleményt meg sem tudom fogalmazni de komolyan nem. Először is, honnan szedtek ennyi zseniális színészt?? És mind elvállaltak tényleg apró szerepeket, minden jelenetben újabb és újabb legenda bukkant fel. Forest Whitaker és Oprah Whinfrey nagyszerű párost alkotott. De tényleg annyi csodás színész volt benne, hogy nem sorolom fel mindet. A story pedig valóságos, sokszor megható és nagyon emberi. Összességében egy nagyszerű film, 10/10
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax, duracell
2014. június 22. 19:28 #11706
- törölt felhasználó -    
Maleficent | Demóna

Már a bejelentéstől fogva, az előzeteseken át vártam hogy elmehessek és végre lássam a filmet. 2 okból is: Angelina Jolie a szememben az egyik legjobb és leghitelesebben alakító színésznő, illetve a történet kiskoromban a kedvenc Disney mesém volt. De az alap sztori helyett egy sokkal összetettem történettel és sok látványos elemmel találtam magam szemben amin egy percig sem unatkoztam. Angelina alakítása már önmagában is elképesztő volt, tisztán kivehető volt hogy ő vitte a hátán ezt a filmet ha lehet így mondani. A szereplő gárda is egészen rendben volt, és maga a film még talán több értéket és érzést mutatott meg mint az eredeti. Le a kalappal. meghajolo.gif

10/10*
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, baisée
2014. június 22. 19:58 #11707
- törölt felhasználó -    
Rossz Szomszédság.
10/10.
Elképesztően klassz film! biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, SmileyZ, House Of Wax
2014. június 22. 21:17 #11708
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Vasember (Iron man) - 2008

A mai napig megunhatatlan számomra, imádom Robert Downey Jr. alakítását, egyszerűen tökéletes, csak Johnny Depphez tudom hasonlítani! smileeee.gif Imádom Tony Starkot - sajnálom, hogy nincs ilyen férfi a Földön - és bárki bánthatja az életmódja vagy akármi miatt Gwyneth Paltrowt, szerintem nagyon jó színésznő! A történet maga is érdekes, a látvány egyedülálló! Nálam 10-es smileeee.gif

10/10

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9y3r6Lrxq1qfilswo5_500.gif

A Vasember 3 (Iron man) - 2013

Sajnos a mai napon eddig még kimaradt a második rész, valszeg csak holnap nézem meg ismét. A harmadik a kedvencem, és nem csak azért, mert annak idején a moziban volt szerencsém első ízben megtekinteni. Ennek a résznek a legjobb a története - imádom a kissrácot - és a látványvilág ezúttal is magáért beszél, pláne az utolsó fél órában. Minden perce aranyat ér - túlzás nélkül! blush.gif

10/10

http://k31.kn3.net/2BEA9C6F1.gif

Tor-túra (Are we there yet?) - 2005

Ez a film az egyik legviccesebb, legidegtépőbb, amit valaha láttam, de akkor is imádom. Aki látta, annak nem kell magyaráznom, miért; aki pedig még nem látta volna, az járjon utána! biggrin.gif

8/10

http://www.afro-style.com/Images_films/are_we_there_yet/are_we_there_yet_00.gif
7 felhasználónak tetszik: Angel, An_d_a, SmileyZ, House Of Wax, Stephen, baisée, iannina
2014. június 22. 22:11 #11709
krisztucsá
krisztucsá
visszatérő vendég
 
Státusz"If you love me right, we fuck for life."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.22.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 12
Azonosító: 192108
Offline offline
A Hogy rohanj a veszTEDbe-t moziban. Rohadt jó film, teli poénokkal.
1 felhasználónak tetszik: Stephen
2014. június 23. 07:40 #11710
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Ízek, imák, szerelmek * Eat, Pray, Love (2010)
Merőben eltért attól mint amit vártam. Az alap történet jó volt, a színészi játék jó volt, ennek ellenére engem nem nyűgözött le annyira. Talán azért mert szerintem az ember nem akkor lesz boldog ha megtalálja a belső békéjét. A kedvenc jelenetem az a tengerparti beszélgetés Julia és Javier között.
7*10


Hogyan rohanj a vesTEDbe * A Million Ways to Die in the West (2014)
Huh, gyerekek. Mikor először láttam az előzetest már akkor tudtam, hogy imádni fogom, még akkor is, ha a Ted-del voltak gondjaim. Ez a film valami iszonyat jó. Már eleve az viccessé teszi, hogy a vadnyugaton egy ilyen, mai stílusú beszédet használtak. Az egész úgy volt jó ahogy.
Charlize Theron, Amanda Seyfried, Neil Patrick Harris és Liam Neeson nagy kedvenceim, most sem csalódtam bennük. Seth MacFarlane nem volt eddig különösebben ismerős, de erre a filmre tökéletes volt, mint rendező, mint forgatókönyvíró és mint színész is. Nagyon jót nevettem Ryan Reynolds, Jamie Foxx és Christopher Lloyd pár másodperces szerepén. Az utóbbin olyan jót, hogy le kellett állítsam a filmet mert nem bírtam abbahagyni a röhögést. Imádtam, hogy beleépítették ebbe a filmbe, még ha csak pár másodpercre is.
Aki szereti a kicsit erősebb vígjátékokat, annak mindenképpen ajánlom.

10*10
3 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, Stephen, SmileyZ
2014. június 23. 08:59 #11711
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
The First Time (2012)

Az első ami feltűnt ezzel a filmmel kapcsolatban,hogy a fiatalok merőben más életet élnek mint én,és ezt valahogy nem is bánom. blush.gif Bár Britt Robertson szimpatikus lány a karaktere eléggé idegesítő volt számomra.Néhány jelenetben eléggé az agyamra ment.Viszont Dylan O'Brien-t imádtam mint mindig. heart.gif Számomra nem volt túl valósághű de mint már mondtam is csak azért mert én teljesen máshogy látom ezeket a dolgokat,mint ezek a karakterek. blush.gif

10/8

Ünneprontók ünnepe (The Wedding Crashers,2005)

Teljesen megszerettem ezt a Owen Wilson & Vince Vaughn párost.Jók együtt. laugh.gif Rachel McAdams miatt már láttam korábban is,csak még itt nem értékeltem.Nem fogok újra áradozni erről a lányról,csalódást nekem itt sem okozott mint még sohasem,viszont azt el kell mondanom,hogy bár nagyon szép barna hajjal is,a sötét szépen kiemeli a szemeit,mégis szőkével az igazi. blush.gif Isla Fisher és Christopher Walken plusz pontok voltak. smileeee.gif

10/10

Kezedben a döntés (Would You Rather,2012)

Kivételesen elolvastam előre miről fog szólni a film hiszen egy állítólagos horror filmhez azért csak nem fogok csak úgy leülni. rohog.gif Mivel arra jutottam,hogy ez már tartalmilag is inkább csak Thriller lesz így megnéztem.Brittany Snow-nak jól állt ez a karakter és Lucas is normálisnak tűnt így nem is bántam,hogy ők maradtak a végééig játékban.Jeffrey Combs alakítása volt a legjobb viszont borzalmas karaktere volt.Nem lehetett mást csinálni csak gyűlölni.Bár semmi bajom nem volt a filmmel,elég érdekes volt számomra,a vége pedig különösen jól sikerült,mivel elég érzékeny lelkű vagyok,vagyis ez a film pont nem nekem való így nem adom meg rá a maximális pontszámot. blush.gif

10/8

Rocky IV (1985)

Mondtam én,hogy lassan az összes rész egyforma. rohog.gif Nem baj,talán ez éppen attól jó. smileeee.gif

10/8
4 felhasználónak tetszik: LexiCobain, House Of Wax, baisée, iannina
2014. június 23. 20:37 #11712
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Fogságban

Rég láttam már ilyen jó krimit, thrillert. Annak ellenére, hogy a valódi leleplezés előtt kicsivel már megtudtam a lényeget, végig szórakoztatott és lekötötte a figyelmem. Apukám szerint vontatott volt, szerintem egyáltalán nem, ráadásul abszolút valóságos és hihető elemeket tartalmazott. Este néztem sötétben, a takarót rendesen felhúztam a szememig, a film teljes időtartama alatt. Minden szereplő kiváló alakítást nyújtott, a tikkelő nyomozó és az aggódó apuka(Jake és Hugh) párost, és Melissa Leot külön kiemelném. A filmzene gyönyörű, beleborzongtam egyes jeleneteknél, mennyire eltalálták és tudták tetézni az alapvetően feszült hangulatot! Jake nekem is kb. a hősömmé vált, hihetetlen érzelmesre sikerült a vége! meghajolo.gif Bravó!
10/10
6 felhasználónak tetszik: mse90, baisée, SmileyZ, House Of Wax, Lady Suzy, LexiCobain
2014. június 24. 09:58 #11713
guns_n_roses
guns_n_roses
visszatérő vendég
 
StátuszLiving like a runaway
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.27.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 39
Azonosító: 220059
Offline offline
Életrevalók

A legjobb film a világon. Ennyit fűznék hozzá.

10**/10
2014. június 24. 15:35 #11714
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
A Zodiákus

Már nagyon sokszor láttam, hogy valaki nézi, és adják a tv-ben, és én még nem láttam.
Kicsit zavaros, és az elején eléggé gyorsan a közepébe vágnak az egésznek. Rengeteg név röppen fel, és az információk csak úgy áramlanak.
Mark nagyon jól játszotta David szerepét, és le a kalappal előtte. (Bár azok a csokornyakkendők rohog.gif ..) de végig szinte nyugodt volt, legalább is próbálta elhitetni, és remekül játszott.
Robert is jól alakította azt a pár jelenetet Paul Avery szerepében. Kettejükre semmi rosszat nem lehet mondani. Kihozták a maximumot a karakterekből.
Jake Gyllenhaal pedig azzal az őrült kis figurájával, és az elképesztő elméjével fantasztikus volt. Bár néha már engem is az őrületbe kergetett, de nagyon tetszett, ahogy ilyen buzgó mócsingot játszott. blush.gif

Ami pedig a leginkább tetszett a filmben: hogy egy megtörtént eseményt dolgoz fel, és kiválóan. Ilyen thriller-t az ember nem lát mindennap meghajolo.gif és ami a legfurább: nem tudják még mindig, ki is a Zodiákus unsure.gif blink.gif

10/10
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2014. június 24. 16:13 #11715
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
12 év rabszolgaság

Most azt gondolhatjátok, hogy egy érzéketlen robot vagyok, de nem tetszett annyira a film. Igen, kétségtelenül érzelmes és jó sztorija van, de akkor sem értem, mi volt ez a díjáradat. Összességében üresnek, néhol kapkodónak valahol pedig vontatottnak éreztem a filmet. Sokszor már olyan hosszan tartottak ki egy jelenetet, hogy azt hittem egy Tarr Béla filmet nézek. Amit félre ne értsetek szeretek, sőt ő az egyik kedvenc rendezőm, de ebben az alkotásban a legtöbbször nem éreztem jogosnak ezeket a nyújtásokat, mert semmi funkciója, de még jelentése sem volt. Solomon egyik távolba meredő arckifejezése változtatás nélkül 80 másodpercig volt képernyőn. Ha a levélre való válasz érkezésének időtartamát akarták vele szimbolizálni akkor még értem, de egyébként nem. A másik véglet az volt, amikor izgett mozgott a kamera, ez a kontraszt nem tetszett. Nem éreztem, hogy lenne egy kifejezett stílusa az operatőri munkának. Lupitát sem akarom bántani, de az a 3db 2 perces jelenet nekem nem elég egy Oscarra. Nem mondom, hogy pocsék munkát végzett, mert egyáltalán nem erről van szó, minden érzelmet tökéletesen közvetített, de az ő mellékszerepe számomra tényleg csak egy körülbelül a stáblista közepén megjelenő szereplőre elég. Pláne eben, a viszonylag sok karaktert foglalkoztató alkotásban. Viszont Paul Dano (akitől kb. majd meghaltam, most néztem meg a Fogságban című filmet és rettenetesen ijesztő és sokoldalú színész számomra) és Fassy igazán megérdemelték az elismerést. Ez az ember egyszerűen zseniális, beleborzongtam a zavarodottságába, kegyetlenségébe amit játszott. Chiwetelt is csak dicsérni lehet, hibátlan alakítást hozott, sajnáltam is kicsit még márciusban, de erős volt a mezőny. Viszont annak ellenére, hogy az előbb nem kifejezetten pozitív dolgokat említettem a hölgyről, a Lupita által megformált karakter életútjának bizonytalansága komolyan aggasztott és foglalkoztatott. A vége főcímben felsorolták Solomon nagy tetteit a hazatérés után, én pedig kb. egy szóra nem figyeltem, csak a lány sorsáról gondolkoztam. A másik negatívum számomra a filmzene. Igen igen, Hans Zimmer zseniális, a Solomon nevezetű track pedig egy igazán tartalmas mű lett, de miután minden egyes emocionális jelenetnél ez az egy 3 perces kompozíció csendült fel, a végére már nagyon besokalltam. Valóban szép dal, sokszor hallgatom napközben is, de számomra ez egy több, mint két órás filmhez édes kevés.
10/7 Szép film, ez tény, de szerintem kicsit túlértékelt.
1 felhasználónak tetszik: mse90
2014. június 24. 17:35 #11716
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Gothika

Egy tökéletes thriller.

Éretten építkezik, megfelelően vegyíti a természetfelettit a valóssal, s a kettő olyan egymásra hatását-utaltságát produkálja, amelybe nehéz belekötni. Bár a végső fordulat (a tulajdonképpeni magyarázat vagy motiváció) nem túlzottan eredeti ötlet, mégis alkalmasan, mindenféle durva fércelés nélkül varrja el a film során megvillantott kérdőjelek szálainak hálózatát. Nem marad nyitva egyetlen kérdés sem, és ez jó!

Halle Berry fantasztikusat alakított, de most komolyan...nem maradhatott ki a szűk pólója meg a nadrág ugye?! dry.gif ...a rinyálása néhol már idegesített, és az a folytonos rohangálása, és hanyatt esései meg viccesek voltak már a végére. Ettől függetlenül az ember ha nézi, teljesen azonosulni tud a karakterével, és megérti.

Robert ... hagyjuk is... rohog.gif blush.gif

10/8,5
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. június 24. 23:15 #11717
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Óz, a hatalmas

Hihetetlen, hogy egy évet vártam vele! biggrin.gif Az igazat megvallva, nem kifejezetten tetszett a története! Nem tudom miért, de többet vártam, kiszámítható volt és nem is kötött le igazán, bár voltak félelmetes jelenetek, azt aláírom. A színészi játékkal és a zenével nem volt különösebb probléma, habár egyik színésznek sem ez élete alakítása az tuti. A látványvilág is nagyon mesés volt, engem őszintén szólva egyáltalán nem zavart a nagy színkavalkád, néha a különféle lények animálása tűnt túl gagyinak. Az elején fekete-fehérből színesbe történő átmenet, a képernyőméret módosítása és az üzenete is tetszett. wink.gif Ennek ellenére nekem kicsit átlagos volt, olyan egynek elment típus, nem hiszem, hogy a közeljövőben újranézem.
10/7
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. június 25. 11:44 #11718
- törölt felhasználó -    
Harry Potter és a bölcsek köve, Harry Potter és az azkabani fogoly
na, tényleg befejeztem, de meg kellett koronázni a maratont azzal, hogy újranézem ezeket. Az azkabani fogoly a legjobb HP-film, azt követi az első, majd az utolsó rész. Számomra. wub.gif
10/10
7 felhasználónak tetszik: An_d_a, Alison Lerman, duracell, Szandi0820, SmileyZ, LexiCobain, iannina
2014. június 25. 11:46 #11719
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
Pihenő a pokolban - Ne nézz hátra!
2014. június 25. 14:27 #11720
zswaggers
zswaggers
Zend▲y▲c
 
Státuszsoy peor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.30.
Hozzászólás: 1407
Csatolások: 124
Azonosító: 223468
Offline offline
Könyvtolvaj
10/10 tongue.gif
710 oldal 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!