Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 02. 11:57 #11761
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
Demóna (Maleficent)
Nagyon sok embertől hallottam, hogy mekkora nagy alakítás ez Angelina Jolie-tól, így a kíváncsiságtól hajtva fejembe vettem, hogy megnézem ezt a filmet.
Nem volt rossz, sőt, egészen tűrhető volt ez a kis mese. Nagyon gazdag volt a film látnivalókban, ami még inkább megnyomja az összképet. A főszerepet kifejezetten Angelina Jolie számára írták meg, megvan benne az a gonosz kisugárzás, ami révén olyan ridegnek és félelmetesnek tűnik, a szinkronhang is nagyon jól passzolt hozzá, emellett mégis a szemében van a jóság csillogó sugara.
Elle Fanning pedig nagyon bájos volt Aurora szerepében, azt hiszem hogy ezt a szerepet is mintha ráírták volna. Külön tetszik, hogy megmaradtak a mesei motívumok, legyen szó Aurora szőke hajáról, a tündérekről vagy az Angelina Jolie fején található gonoszságszarvról.. biggrin.gif
Amikor megláttam Imelda Staunton-t, akkor őszintén egy nagyot röhögtem. Ez a nő a Harry Potteres idegesítő gonosz szerep mellett még az idegesítő jó szerepeket is el tudja játszani. =)
Maga a film alaptörténete is kifejezetten ötletes. Volt már olyan, hogy megírtak egy filmet, aztán a nagy siker után tovább szőtték a fonalakat. Azonban eddig jóformán senki nem gondolkodott abban, hogy mi lenne akkor, ha nem in medias res módjára vágnánk a dolgok közepébe, hanem megtudnánk a konkrét előzményeket is. Ezért a kis kreatív nézőváltásért külön elnyerte a tetszésemet. =)
Ha valaki szeretne egy cseppet időutazni, és visszaemlékezni azokra az időszakokra, amikor még a mesekönyveket bújta vagy amikor az anyukája mesélt neki, akkor ezzel a filmmel röpke 1,5 óra alatt megteheti biggrin.gif Csak ajánlani tudom smileeee.gif
9/10
2 felhasználónak tetszik: iannina, SmileyZ
2014. július 02. 12:06 #11762
- törölt felhasználó -    
Amerika Kapitány - Az Elsô Bosszúálló wub.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Blackbird03, Lili 24, LexiCobain
2014. július 03. 17:01 #11763
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
The Conjuring

Hiába látom már vagy hatodik alkalommal, még mindig tud meglepetéseket okozni.
Egyrészt imádom az igaz történet alapján készült filmeket, főleg ha az ördögűzős film.
Másrészt, imádom. Nincs rá más szó.

Az eleje kicsit vontatott, és lassan indul be, de addig sem tudja az ember levenni a szemét róla, addig is leköti valami a figyelmét. Aztán amikor beindul, már lehet sejteni, hogy mi lesz a vége, persze, hogy happy end, de addig annyi minden rázza meg a családot, és Warren-éket, hogy az ember nézi, és nem tudja elképzelni, hogy akár vele is megtörténhetne.
Persze az utolsó 20-30 percbe összekapták a film végét, de még így is kiváló élményt nyújtott számomra.

...és még mindig megtudnám nézni happy.gif heart.gif
...és imádom a démonűzős filmeket, akárki akármit mond, jók azok, csak nem mindegyik minőségi... happy.gif

10/10***
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Misuzu86, benyaw93, Alison Lerman
2014. július 04. 08:49 #11764
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Az árvaház * El orfanato (2007)
Erről mindenki csak úgy áradozik, hogy ilyen ijesztő meg olyan, de ezek szerint én nem vagyok ijedős mert nekem ez egy cseppet sem volt az. Sőt, kimondottan unalmas volt, alig történt valami.
1*10


Éjjel a parton * Nights in Rodanthe (2008)
Gyönyörű film. Azt már megtanultam, hogy Nicholas Sparks-tól nem is várhatok mást, ez a férfi valami elképesztően szép és szomorú történeteket tud alkotni. A két főszereplő tökéletes választás volt (Richard Gere & Diane Lane) nagyon szépen működött a kémia közöttük. Az utolsó 20 percet szó szerint végig sírtam. El sem tudom képzelni, hogy az ember egy ilyen helyzetben, hogy reagálhat vagy, hogyan kezelhetné ezt. Külön örültem James Franco-nak.
10*10


Első a szerelem * Prime (2005)
Ez nagyon tetszett. Eleve már az, hogy Meryl Streep is játszott benne nekem sokat dobott a filmen. Nagyon sokszor nevettem rajta, elképesztően tehetséges ez a nő. A legviccesebb jelenetek mindenképpen azok voltak mikor Uma a fiúról meg a szexuális életükről beszélt, közben persze még nem tudta, hogy Meryl fia az, de Meryl már tudta. Szakadtam rajta.
Uma Thurman nem a kedvencem, nem kedvelem mint színésznő, bár itt egyáltalán nem zavart. Vagyis valami mégis: volt egy pont, úgy a vége előtt 30 perccel amikor szakított a sráccal, mondván, hogy nem boldog és nem erre vágyik, de a film első 1 órájában meg csak arról áradozik, hogy milyen boldog. Ezt a dolgot nem értettem. A másik dolog a vége volt, az egy cseppet sem tetszett mivel a nő egyetlen egyszer említette az elején, hogy gyereket akar, aztán már csak az kellett neki holott erre nem volt különösebb célzás egyszer sem. Megértem miért mondta a srácnak azt amit és miért engedte el őt, csak valahogy máshogy képzeltem a végét.
Bryan Greenberg-et viszont imádom. Jól játszott mint mindig.
Csakis a vége miatt nem érdemli meg a 10 pontot.

9*10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. július 04. 09:09 #11765
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
The Railway man (2013)
Tegnap este óta emésztem magamban a filmet... rendesen megszenvedtem lelkileg. cray.gif Simán 10/10.
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2014. július 04. 09:18 #11766
zswaggers
zswaggers
Zend▲y▲c
 
Státuszsoy peor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.30.
Hozzászólás: 1407
Csatolások: 124
Azonosító: 223468
Offline offline
Hát ezeket:

A könyvtolvaj~Hát ezt a filmet csak ajánlani tudom!A barátnőm annyira megakarta nézni,de csak nem mentünk el a moziba és én itthon nyugalmamba menéztem és hihetetlen jó film volt!
Egyértelműen:10/10**

Armageddon~Ezt a filmet nagyon ajánlom,mert ha lány vagy tudsz rajta sírni és izgulni!smileeee.gif
10/10

És Demóna~Nekem ez a film is bejött,mert nagyon jó és vicces!:)10/10*
2014. július 04. 14:00 #11767
- törölt felhasználó -    
Hirtelen 30
Megunhatatlan.
8/10

Levelek Júliának
Már az első öt percben orgazmusom volt az épületek látványától. Kihaltam. Egyébként azon kaptam magam, hogy egyes jeleneteken túlságosan is mosolyogtam, és beszóltam magamnak, hogy elég már, de hát olyan klassz film. A vége Taylor Swifttel viszont túl sok. És a főhősnőnk már egy éve jegyben jár ezzel a gennyel, aki sosem hallgatja meg, és évek kellenek neki ahhoz, hogy leessen, nem ő az igazi? Meh. Vanessa Redgrave egy istennő. meghajolo.gif
7,5/10

Förtelmes főnökök
A vége (It is now) mindig feldob, Sudoku nagy komikus, és bár ez is olyan film, amit nem néznék szülőkkel, mert egyszerűen túl sok, azért nem esik át a ló túlfelére. Donald Sutherland meghajolo.gif
8/10

Blended / Kavarás (2014)
Nem vártam sokat, mert Adam Sandler vagy hat éve nem adott ki nézhetőt a kezei közül, de ez jobb volt, mint amire számítottam. Persze alapból 5-ösről indítom az értékelést, mert egyszerűen hihetetlen, hogy csak úgy nekik adnak egy afrikai nyaralást, két leégett "csókának", újabb pont jön le a tök felesleges táncos-zenés jelenetek miatt, az irritálóan gyenge poénok miatt, a nem létező kémia miatt – vannak filmek, ahol képernyőn/vásznon át érzed a szereplők közti bizsergést, de ez nem az a film. Viszont baromi nagyot röhögtem 10 másodperces Tom cameóján, az 50 első randi-s utalásokon és a bevonulós dalkeverésen. Szóval. Egész kellemes volt, de nem jobb, mint a Kellékfeleség.
5,5/10
(megjegyzem: végre egy film, amiért Adam Sandler nem kap Arany Málnát!! booyaaah)
5 felhasználónak tetszik: Lindsay019, duracell, LexiCobain, House Of Wax, Alison Lerman
2014. július 04. 18:51 #11768
- törölt felhasználó -    
Szív hídja

Semmi kétségés egy csajos film,de számomra kicsit csalódás volt. Mindenkitől annyira azt hallotam,hogy csodálatos és magával ragadó, de nekem nem volt az igazi. Tényleg szép a sztori főleg az ,hogy milyen módon szeretnének "együtt" lenni a hlál után is,de ennél már sokkal érzelmesebb filmet is láttam.

10/7
2014. július 04. 22:13 #11769
hayley4
hayley4
wait... what?
 
Státuszthinking about things but not actually doing things
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.21.
Hozzászólás: 1524
Csatolások: 82
Azonosító: 200597
Offline offline
Adéle élete
Szerintem egész jó film volt, bár néhol kicsit untam. Viszont a két főszereplő alakítása nagyon tetszett. 8/10
2014. július 04. 23:40 #11770
- törölt felhasználó -    
Vasember
Jóóó volt. Gwyneth sem irritált különösebben.
10/10
2 felhasználónak tetszik: LexiCobain, House Of Wax
2014. július 05. 02:10 #11771
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Végre megnéztem a Jégvarázst... *törölgeti a könnyeket az arcáról* Most asszem egy hétig egyfolytában a Legyen hót fogom énekelni, hol magyarul, hol angolul. x__x" 110.gif
"Van, akiért érdemes elolvadni..." cray.gif
1 felhasználónak tetszik: LexiCobain
2014. július 05. 10:29 #11772
BVikee
BVikee
visszatérő vendég
 
StátuszIt's my right to be hellish, I still get jealous...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 205340
Offline offline
Női szervek
Jó kis film volt, sokat nevettem. rohog.gif
2014. július 05. 10:38 #11773
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15257
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Az óriásölő nagyon jó kis film 2013 de még nem volt időm megnézni é végre megnéztem.
2014. július 05. 10:40 #11774
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Philomena - Határtalan szeretet
Gyönyörű film volt, sokat sírtam rajta...főleg, hogy igaz történet! sad.gif
2014. július 05. 10:45 #11775
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Halálos kitérő 1-2
Az első rész még úgy ahogy tetszett, de a második tele volt felesleges dolgokkal, túlságosan is gusztustalan volt, ahelyett, hogy végigizgultam volna, inkább röhögtem az egészen.

Ház az utca végén
Egy teljesen más végkifejletre számítottam, azt hittem, horrorisztikusabb lesz, de ez elment egy lazább esti filmnek, ha úgy vesszük, semmi nem történt benne, ami miatt félnem kéne, pedig vélemények alapján "ez egy jó horror".
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. július 05. 15:39 #11776
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
300 A birodalom hajnala

Hát számomra megnyerő volt, egyrészt le sem tudtam venni a szemem róla, mert izgalmas volt. Másrészt pedig a rendező és író nagyon ügyesen kitalálta, hogy a 300 csatája közben játszódjon az egész, amiért külön dicséret jár ok.gif
Ami kevésbé tetszett, hogy annyira eltúlozták a véres jeleneteket, hogy később már nem is igazán érdekelt, hogy ott most épp folyik a vér.
Sullivan Stapleton remekül játszotta Themisztoklészt, ami még egy pont nálam.

10/10

Pompeji (2014)

A film első órájában esküszöm azt hittem, hogy a Gladiátort nézem unsure.gif ... oké persze a történetet el kell kezdeni, de hát ne ilyen hosszan...
Aztán az első óra után elkezdődött végre, hogy kezdődtek erősödni a földrengések, és már kezdett tudatosulni az emberekben a halálfélelem.
A végét nem igazán értettem, de persze együtt akartak maradni, és meghalni persze-persze...de nekem kicsit jobb befejezés volt a fejemben, de így sem volt rossz.
Kit igazán jól játszott, pedig nem tartozik a kedvenceim közé (még így sem, hogy a GoT-ban ő játsza John Snow-t...)

10/7
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. július 05. 16:09 #11777
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Vérmesék (The Family) (2013)
10/6

Non-stop (2014)
10/9

Red (2010)
10/7
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. július 05. 16:17 #11778
- törölt felhasználó -    
Végtelen szerelem (2014)

Barátnőm ajánlása miatt döntöttem úgy, hogy megnézem, és már hetek óta tárolgattam a gépen, de csak most jutottam el odáig, hogy meg is nézzem. Nem tudom, hogy az én ízlésem változott e ennyire meg, vagy csak simán olyan filmeket fogok ki mostanában, amik nézése közben halálra unom magam, és borzasztó gagyik?! Na ez is azok közé tartozik, és inkább nem részletezném tovább. laugh.gif

3/10
2014. július 05. 17:23 #11779
- törölt felhasználó -    
Nincs határ

Tökéletesen bemutatja, hogy Amerika mennyire kegyetlen hatalom és, hitelesen ábrázolja az Amerika és az Iszlám közötti háborút.
Egy szélsőséges nézeteket valló amerikai elrejt három bombát, három különböző nagyvárosban, ebből egy nukleáris. A terrorista elküld egy videót a médiának, amiben beszámol a bombák méretéről és erejéről, továbbá a követeléseit is közzéteszi. A katonaság elfogta a terroristát, akit borzalmas módszerekkel kínoztak, de nem tört meg, ekkor hívják a titokzatos "H" FBI ügynököt, aki kegyetlen módszereivel egyre többet szed ki a fogolyból, még arra is képes, hogy megölje a terrorista nejét a szeme láttára és a gyerekeit is kész kivégezni... Viszont a bombák sorjára robbanak fel és a terrorista is öngyilkos lesz. A második bombát sikeresen hatástalanították, viszont ezzel beindították a nukleáris bombát, ami több millió ember életét veszélyezteti.
Samuel L. Jackson alakítja "H" ügynököt, jobb színészt keresve se találtak volna, jól illik hozzá a kegyetlen hazafi szerepe. A többi karakter semleges, egy sziporkázó pillanatuk sem volt. A film már az első tíz percben beindul és, pörgősnek nem éppen mondható, tekintve, hogy az egész film a kihalgatóban (ebben az esetben kínzóteremben) játszódik. A film, mikor a csúcspontjához érkezne, csattanóval zárul. Az ember várná, hogy izzasztó pillanatok jöjjenek, azonban a nukleáris bomba nem robban fel, és mégcsak hatástalanítani sem kellett.
10/7
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2014. július 05. 18:11 #11780
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Jégvarázs (Frozen) (2013)
10/10*


Rég láttam már ilyen jó és aranyos mesét. Egyszerűen csodálatos volt! smileeee.gif Olaf meg szenzációs! thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, krisztucsá, Lindsay019, duracell, Stephen
710 oldal 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!