Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 05. 21:17 #11781
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Transformers: Age of Extinction / Transformers: A kihalás kora

Ez, nem viccelek: 3 óra zúzás volt. De tényleg. A sztori kicsit összeszedettebb, mint az eddigi filmeké, szereplők normálisabbak egy fokkal. De komolyan, aki bírja a moziban ülést 3 óráig, annak hajrá, mert egy jó popcorn mozi lett ez. Optimus Prime átalakulása nagyon király volt.
10/7
https://38.media.tumblr.com/19121bbee7720004f0a5152816fcf645/tumblr_n84rf5vzmd1raxr11o1_500.gif

Jah, és az Imagine Dragons fiúk megint kitettek magukért, tudnak azok zenét csinálni. w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: Nikikke, iannina, House Of Wax, Alison Lerman, BunnyGirl
2014. július 05. 21:46 #11782
- törölt felhasználó -    
Waterloo (1970) 10/10

Monumentális, talán ezzel az egy szóval lehetne a legjobban jellemezni a filmet. Ez még nincs tele rakva elcseszett felvillanásokkal és CGI-is hülyeségekkel, ez még FILM a javából. És jó színészek játszanak benne nem mellesleg.

És a link, akit érdekelne:
http://www.youtube.com/watch?v=p228T7JOiH8
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, ophely88
2014. július 05. 21:51 #11783
- törölt felhasználó -    
Hamupipőke-története amiben Selena Gomez szerepel smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: krisztucsá
2014. július 05. 21:55 #11784
- törölt felhasználó -    
Csillagainkban a hiba (2014)

Nem váltam úgy rajongójává, mint sokan mások, ettől függetlenül tetszett, remekül visszaadták a könyv hangulatát, a cast szuper lett (örültem hogy Sam Trammel is fel-feltűnt biggrin.gif) főleg Ansel Elgortot imádtam. Szívszorító volt, és mégis felüdülést okoztt, hiszen ahány drámai, ugyanannyi humoros részt is tartalmazott, tehát mindenkinek csak ajánlani tudom. Ó, és a zene is nagyon tetszett (főleg a Wait ^^) Mondjuk egy-két percet még talán ráfordíthattak volna Augustus betegségének szemléltetésére, nekem kicsit hirtelen jutottunk el a végkifejletig, de tényleg tetszett, a sok-sok hype ellenére is.

10/9
5 felhasználónak tetszik: Nikikke, iannina, Lindsay019, duracell, Alexis_0504
2014. július 05. 23:04 #11785
- törölt felhasználó -    
Vasember 2.
Uncsii.
6/10
3 felhasználónak tetszik: Toxic, LexiCobain, Alison Lerman
2014. július 06. 00:26 #11786
- törölt felhasználó -    
Cinderlla man
egészen jó volt biggrin.gif
2014. július 06. 18:42 #11787
- törölt felhasználó -    
Dazed and Confused

Újra, megint, kétmilliomodjára is. És még mindig ugyanannyira imádom, ahogy ezelőtt. Überelhetetlen.

10/11*
2 felhasználónak tetszik: Jody, janet7
2014. július 07. 07:57 #11788
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Berlin '36

Már egy ideje szemeztem a film előzetesével az atv-n, úgyhogy nem volt véletlen, hogy ezt választottam... Nagyon szeretem a történelmi filmeket, az I. és a II. világháború pedig kifejezetten az a korszak, ami érdekel. Hallottam már erről az olimpiai "bundáról", de csak halványan rémlett valami, úgyhogy örültem, hogy a film által - ami természetesen igaz történet alapján készült - jobban megismerhettem az eseményeket. Mondjuk furcsállom, hogy (szinte) senki nem vette észre, hogy Marie valójában férfi... Annak viszont nagyon örülök, hogy Gretel és családja megmenekült a zsidódeportálástól. Mindenesetre a Birodalom nagyon szemét volt vele, hiszen fantasztikus tornász volt és így megalázni és lerázni őt, csak azért, mert zsidó és nehogy véletlenül ő képviselje a németeket az olimpián... sad.gif De hát tudjuk, milyen kegyetlen és embertelen gépezet működött a háttérben...

A film részemről 10/10 pontot kap. smileeee.gif

1984

Szerintem ezt senkinek sem kell bemutatni. smileeee.gif Remek film, ráadásul szerény véleményem szerint egészen ijesztő. Arról nem is szólva, hogy a könyv maga is fantasztikus és azért nem semmi, hogy Orwell már akkor "megjósolta", hogy milyen gusztustalan dolgokra képes az ember a hatalomért... sad.gif John Hurt nagyszerű alakítást nyújt, ahogy Burton is. Én személy szerint ajánlanám ezt a filmet mindenkinek, aki még nem látta, vagy legalább a könyvet kérném, hogy olvassa el az, aki még nem tette meg. Az emberek (többsége) vajon mikor veszi(k) észre, hogy manipulálva, befolyásolva vannak, próbálják mosni az agyukat, hogy ne is gondolkozzanak? Sajnos magam is tapasztalom, hogy sokak mindent bekajálnak, amit mondanak nekik, ez egyszerűbb, mintha megpróbálnának gondolkozni és kivédeni, hogy egy felsőbb hatalom terelgesse őket, mint egy birkanyájat... Ha így megy tovább, tényleg eljutunk a gondolatrendőrségig, aztán a bizonyos 101-es szobában mindenkire a maga kis félelme vár majd... mellow.gif

10/10 a pont, naná!

Mamma Mía!

Tegnap este láttam először a filmet. Ráadásul az első harmadát lekéstem, mert úgy kapcsoltam át egy másik csatornáról. Bevallom őszintén, elkerekedett szemekkel tekintettem meg az alkotást... Viszonylag hamar feltettem magamban a kérdést: ez most tényleg komoly? rofl.gif Két dolog tuti: az ABBA örök, maradandót alkottak és ez így is van jól. A slágereiket szívesen hallgatom, jó a zene. Aztán. A filmben szereplő színészek mind nagyon tehetséges és elismerésre méltó emberek. Ennek ellenére nem ez lesz tőlük a kedvenc filmem, sőt, azt is meg merem kockáztatni, hogy egyiküknek sem ez a legerősebb, legemlékezetesebb szerepe a repertoárból. És hogy miért gondolom így? Szerintem ez a musical már túl sok(k). Értem én, hogy műfaji sajátosság a(z el)túlzás, de itt aztán még a túlzás túlzása is látható. Csak hogy jobban érthető legyen: nagyon művi, erőltetett hatást kelt sokszor. Plusz többször is támadt olyan érzésem, a jeleneteket random módon, totál spontán dobálták össze egymás után, csak hogy adott dal szövegéhez illeszkedjen, meg próbálták valahogy belesuvickolni a történeti szálba is. Ez nyilván amiatt is van, hogy előbb voltak a dalok, mint maga a köréjük épített sztori. De akkor is elég vérszegény.
A film egyetlen igazán üdítő pontja számomra Colin Firth volt. Az a pasi valami tündérbogár, azt hittem megzabálom, annyira édes volt... rohog.gif Szerintem ő volt az egyedüli a filmben, akinek tényleg jól is állt az egész. Érdekes, mert volt időszak, amikor nem igazán csippantottam a bácsit, most meg egyszerűen egy jó ideje már "oda meg vissza vagyok". rohog.gif Na jó, azért ez icipici túlzás, de nagyon megkedveltem, az tény. Aztán amikora "Gimme, gimme a man after midnight"hoz érkeztünk, hát komolyan, kedvet kaptam hozzá, hogy ott legyek a csajtömegben és megpróbáljam valahogy csak a magam részére kicsempészni a kigombolt ingű Colint... rohog.gif

A pontozás már nehezebb eset, mint az első kettő film esetében. Úgy döntöttem, hogy a zenék, a filmben szereplő színészek múltja, na meg Colin miatt kap az egész egy nagyon gyenge 7-es pontocskát a 10-ből. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, House Of Wax, SmileyZ
2014. július 07. 10:25 #11789
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Pompeii

SPOILER

Már nagyon vártam, hogy kijöjjön normális minőségben. Barátnőmmel néztem meg, mindketten imádjuk Kit Haringtont. Nagyon tetszett a film, pazar a látványvilága, a zenétől pedig többször is libabőrös lettem. A végén nagyon kiakadtam, Milonak nem lett volna szabad meghalnia, úgy lett volna fer, ha ő megmenekül a csajjal. reklamalo.gif De legalább a pacinak sikerült elmenekülnie...vagyis remélem. unsure.gif
10/10
2 felhasználónak tetszik: Toxic, Nikikke
2014. július 07. 10:32 #11790
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15257
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Hecules 2014
10/8
2014. július 07. 11:20 #11791
krisztucsá
krisztucsá
visszatérő vendég
 
Státusz"If you love me right, we fuck for life."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.22.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 12
Azonosító: 192108
Offline offline
Az utolsó csavar 10/6
Jó volt, de láttam már jobb filmet is.
2014. július 07. 11:45 #11792
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Red 2 (2013)
10/8


Sokkal jobban tetszett, mint az első rész. Remélem, hogy lesz még belőle harmadik rész is. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. július 07. 15:21 #11793
- törölt felhasználó -    
Téli mese
(Winter' tale)

Tudom,hogy már valamikor februárban a mozikban volt,de csak most kerítettem sort arra,hogy megnézzem. Őszintén értem a történetét és a mondanivalóját is,de valahogy akkor sem fogott meg annyira mint amennyire vártam. Sajnos.

10/6
2014. július 07. 17:25 #11794
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Wuthering Heights - Üvöltő szelek (2009)

Egyszerűen oda meg vissza vagyok az irodalomért, a magyar, orosz és angol különösebben közel állnak a szívemhez. Legtöbbször ragaszkodok is a klasszikusokhoz, a filmes adaptációkat pedig 99,9%-ban végigbőgöm. A Bronte nővérek munkásságát mindig is csodáltam, hihetetlen romantikus lelkek lehettek. A Jane Eyre mellett nekem az Agnes Grey és a Vilette voltak, illetve még most is nagy kedvenceim, de ez a mű minden szempontból, a többinél is közelebb került a szívemhez. Érdekes módon, és ez mondjuk az én szegénységi bizonyítványom, hogy a művel kapcsolatos ismereteim kimerültek abban, hogy a férfi főszereplőről nevezték el Heath Ledgert. A könyvet pár éve nagyon kedvező áron megtaláltam egy antikváriumban, de olyannyira, hogy már-már majdnem utánam dobták, megjegyzem tökéletes állapotban volt és van a mai napig, annak ellenére, hogy két országot már biztos megjárt velem is. Mindenhova cipeltem magammal, de a 100. oldalig nem jutottam el soha, mert mindig akadt valami tanulnivaló, több részletben kiolvasni egy könyvet pedig gyűlölök. Végül most gyakorlatilag elém ugrott ez az adaptáció, nagyon kíváncsivá tett, mert kedvelem Tom Hardyt, az ilyen korszerű feldolgozásokat, főleg a BBC jóvoltából készülteket legtöbbször szeretem.
Na, eddig a Thomas Hardy féle Tess of The D'Urbervilles magyarul Egy tiszta nő volt a kedvenc könyvem és adaptációm is egyben, a filmnek viszont itt sikerült elbitorolnia a trónt. Én már a film 10. percében bőgtem mint egy hülye, be is készítettem a százas zsepit a biztonság kedvéért. smileeee.gif . A történet is hiteles és megható volt, néhol ugye a Bronte nővérekhez híven, irreális, de összességében romantikus és egy igazi örökzöld. Tom tökéletesen ráillett a karakterére, nem az az igazi angyalarcú tökéletes szépfiú, hanem pont a hibái révén, (de alapvetően is jóképűen) sármos pasi. Szinkronosan kezdtem nézni, majd pár perc után átváltottam angol nyelvre és feliratra, mert katasztrófa volt Tom Hardy szinkronja, a többieké elment, némelyik színészé kivételesen találó is volt. Ugyan a könyvet nem olvastam, mégsem éreztem hiányosnak a filmet, mindent megtértettem és nem maradtak félbehagyott kérdések. Viszont azonnal neki is kezdek az olvasásnak. Annyira magával ragadott az egész hangulata a filmnek. Gyönyörű volt a filmzene, a főszereplők életútja és igaz szerelme, a monológok, az "opening" és természetesen a színészi alakítások. A kémia véleményem szerint olyan brutális volt a két főszereplő között, hogy szikrázott a levegő. smileeee.gif Tom zseniálisan hozta Heathcliff karakterét, egyszerűen nem tudom még mindig eldönteni, mit érzek a karaktere iránt, gyűlölöm, kedvelem, vagy szánom, vagy éppen mindhármat egyszerre. Majdhogynem az új favoritommá avanzsált a karaktere, annyira bonyolult és komplex jellemmel rendelkezik. Az alapvetően rosszindulatú, szűk látókörű és kicsit gonosz Heathből a végére egy teljesen eltorzult, begyepesedett személy lett, akit csak a bosszú éltetett. Őszintén szólva rettenetesen sajnáltam amiken keresztül ment, neki tényleg Cathy volt életének egyetlen értelme, konkrétan minden cselekedete a lány miatt történt. Együtt nőttek fel, minden idejüket együtt töltötték, együtt vészelték át az élet nehézségeit, a gyerekszerelemből igazi, tiszta és örök szerelem alakult ki, ami viszont valljuk be, már nem volt egészséges. Heathcliff élete, miután a lány nem szökött el vele, pálfordulatot vett és átment az önző, bosszúvágytól égő monstrumba, aki bármit megtett volna azért, hogy szerelme vele legyen, nem számít, hány ember életét és boldogságát kell elpusztítania. Konkrétan több, mint 5 embert tett tönkre, használt ki és alázott meg a bosszúja miatt, vagy csak részben, vagy halálosan, semmi bűntudatot nem érezve. Ugyanúgy Cathy is beleszámított ezen személyek közé, akit szintén nem tudok hova sorolni. Meg is és nem is értettem a döntéseiket amiket hoztak, és el is gondolkoztattak egy-egy a való életbe teljes mértékben átruházható jeleneten. Az tény, hogy a szerelmesek kiegészítették és egyértelműen jobbá is tették egymást, a másik nélkül érezhető volt, hogy nem "teljes emberek." Huh, annyi mindent írnék még a karakterekről, annyi gondolat kavarog a fejemben, valószínűleg több is, mint kellene. blush.gif Elképzelhető, hogy csupán a reménytelen romantikus szól belőlem, de nekem átjött a mondanivalója, legalábbis én eképp értelmezem. Bárcsak ebben a korban élhetnék, így a film után visszatérve a való világba, elborzaszt a közösségi oldalakon látott pávák, és hasonlóan unintelligens díszpinty léte a bolygónkon. Mindegy. Azért természetesen tisztelet a kivételnek, mint mindig. wink.gif A másik dolog, amit a film után is megkönnyeztem, a felismerés, hogy Tom Hardy és Charlotte Riley, a film főszereplői a való életben is egy párt alkotnak évek óta, a kémia pedig nemcsak a kameráknak szólt. Hihetetlen édesek, annyira örülök, amikor két színészt összehoz egy, pláne egy ilyen remek film.
Végezetül, nagyon nagyon tetszett, már ma este is újra akarom nézni, de meglátjuk, akarom e az én kis lelkecskémet terhelni egy ilyen nehéz és szívszorító alkotással. smileeee.gif Szerintem abszolút megérdemli a max pontot.
10/10
https://31.media.tumblr.com/3e833e487549d2be1c782f8cf69c3ef2/tumblr_mxkblwzYf91qho2rco6_250.gif https://33.media.tumblr.com/161b73c7b19cd69235570ca84d0b5de6/tumblr_mxkblwzYf91qho2rco3_250.gif https://38.media.tumblr.com/47971fe7490e56dce40058f911037bcd/tumblr_mxkblwzYf91qho2rco5_250.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lindsay019, chelseagirl18
2014. július 07. 17:39 #11795
- törölt felhasználó -    
Harcban élve 10/9
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. július 07. 17:45 #11796
- törölt felhasználó -    
Harry Potter 4.
2014. július 08. 09:09 #11797
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Minden kút Rómába vezet (When in Rome,2010)

Évek óta megakartam nézni,még anno a borító miatt néztem ki magamnak. rohog.gif Kissé komolyabb filmet vártam.Tudtam,hogy vígjáték,de hogy ennyire nevetséges..Néha nekem túl gyerekes volt. blush.gif Persze Josh Duhamel heart.gif miatt már megérte megnézni,imádom a pasit,és Kristen Bell is szimpatikus.A pasi jelöltek viszont eléggé gyökerek voltak.Nem csak viselkedésre,de kinézetre is. blush.gif

10/8

A feláldozhatók 2 (The Expendables 2,2012)

Azt tudom,hogy én az első résztől sem voltam annyira elájulva mint mások.Nem is nagyon emlékszem már rá abban mi volt,úgyhogy azt mondom ez jobban tetszik. rohog.gif Stallone,Statham és Van Damme a kedvenceim.Némelyik szöveg nagy volt,főleg a vége felé,meg mikor felbukkant Norris.. rohog.gif Liam karakterét sajnáltam,Lundgren-től meg szabályosan halálra rémülök. rohog.gif A csaj nagyon nem volt szimpi,olyan unott fejet tud vágni azzal a kifordított szájával. blink.gif Egy kissé a paródiákra emlékeztetett a film ahogy ezek a nagy nevek összejöttek ebben,de jó volt,talán pont emiatt. smileeee.gif

10/9

Nyárutó (Labor Day,2013)

Spoileres!!!
Érdekes egy film volt,kissé lassú és unalmas,de engem teljesen megfogott.A Henryt alakító kisfiú aranyos volt,Kate Winslet remekül alakította Adele szerepét,és a Frank-et játszó férfival sem volt gondom.Talán annyi,hogy maradhatott volna végig "szőrös".Úgy sokkal jobban nézett ki. rohog.gif Nekem kissé furcsa volt,hogy egy nő aki ilyen szinten önmagába zárkózik,hogy lesz pár nap alatt ennyire szerelmes valakibe.Nem mintha nem érteném meg,mert Frank remek ember,de akkor is furcsa.Azért végig izgultam vajon tényleg az-e akinek mondja magát,és hogy Adele kitart-e a fia mellett,ha véletlen baj lesz,és sajnáltam ahogy a rendőrségi dolog alakult,de az ami 25 évvel később történt..megkönnyeztem a végét.Tobey Maguire megjelenésén megdöbbentem,nem tudtam,hogy ő lesz a felnőtt Henry,ahogy Maika Monroe szereplésére sem voltam felkészülve.Bár a csaj nem hazudtolta meg magát,egy a személyiségének megfelelő karakter kapott. rohog.gif Szerintem szép történet,de akik az izgalmasabb filmeket szeretik azok ne nézzék meg. blush.gif

10/9
3 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Nikikke, House Of Wax
2014. július 08. 09:51 #11798
- törölt felhasználó -    
The Other Woman / A csajok háborúja (2014)
Őszintén szólva nekem nem tetszett. Sőt, alig bírtam végignézni, főleg amikor Kate (Leslie Mann) volt a képernyőn. Egyszerűen halálra idegesített, meg az is hogy milyen buta volt. Nálam Cameron vitte a prímet, imádtam ahogy játszott, talán az ő karaktere volt az egyik aki tetszett is. Kate Uptont, azaz Amber szerepe semleges volt, igazából egy ponton az ő karaktere is idegesítő volt, dehát ez van.

10/4


Mean Girls / Bajos Csajok (2004)
Még mindig az egyik legkedvesebb filmem, egyszerűen imádom az összes szereplőt, a drámát és az egész sztorit. Lindsay eszméletlenül alakít benne, de azt se felejtsük el, hogy Rachel és Amanda hogy játszik, mert az is fergeteges. Gretchen pedig, te jó ég, még mindig iszonyú vicces ahogy jön a jaszkari ("fetch") dumával rohog.gif És persze Regina anyja, aki nem egy átlagos anya, hanem egy jóarc rolleyes.gif

10/10*
6 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Alison Lerman, Jody, krisztucsá, iannina, LexiCobain
2014. július 08. 10:00 #11799
- törölt felhasználó -    
Adèle élete 1-2. fejezet
Tegnap kerítettem sort rá, bár még régebb óta megvolt. Azért nem vettem rá magam megtekintésére csupán, mert közel 3 órás volt és féltem, hogy annyit nem tudok egy helyben végigülni, de úgy tűnik tévedtem.
Meg tudom érteni mi tetszett sok embernek benne, hogy mitől ekkora nagy a hype körülötte és valóban erősen életszagú volt, nekem valahogy mégsem jött át teljesen. Sokakkal ellentétben nekem nem az erotikus jelenetekkel volt bajom, hiszen az az élethez hozzá tartozik, a szerelemhez meg főképp, ráadásul ez volt benne a lényeg: a karakterek egymás iránti vágya. Azonban én valahogy az egész filmet túl életszerűnek éreztem. Adèle egyfolytában a haját igazgatta, úgy evett, mint egy disznó (ez engem valamiért nagyon zavart) és számomra túl sok volt az olyan jelenet, ahol semmi nem történt, bár a főszereplő eléggé észrevehető karakterfejlődésen megy keresztül a film során. Megmondom őszintén kicsit csalódtam a filmben, de ha belegondolok az első szerelmet jól és életszerűen sikerült bemutatnia.
10/8
2014. július 08. 11:03 #11800
- törölt felhasználó -    
A csajok bosszúja
Végtelenül unalmas és gagyi. A mellbimbótapasz pedig messziről kiszúrta az ember szemét, pedig az volt az egyetlen pillanat, amikor felnevettem. Ha már valaki férjbosszulós filmet akar nézni, akkor ott az Elvált nők klubja, legalább az igényes és vicces.
2,5/10
5 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, mse90, Alison Lerman, Jody, Kazuo
710 oldal 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!