Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 11. 14:03 #12021
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
Lenyűgöző teremtmények (2013)
Nem kellett volna úgy nekiállnom, hogy nem olvastam el a könyvet. sad.gif Élvezhető volt anélkül is, de azért egy-két részlet elveszett az éterben (bár az is lehet, hogy én sikkadtam el fölötte). Emmy Rossum nagyon jó volt, Emma Thompson szintén, Jeremy Ironsról meg ne is beszéljünk. Szóval 10/7.
Bakter, Zoey-t fel sem ismertem ezzel a hajszínnel. Pedig tudtam, hogy ismerős a csaj valahonnan... unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: An_d_a, SmileyZ, iannina, House Of Wax, bitchina, AliceGlam, Tom44, Lindsay019, Direction Rajongo6
2014. augusztus 11. 14:44 #12022
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Pán Péter / Peter Pan (1953) (DP 2014 14.)
Amikor újranézünk egy-egy klasszikust (mostanában hál' égnek elég sűrűn fordul elő), egyre többször gondolok arra, hogy az adott filmet milyen régen láttam utoljára. Meglepő, hogy sok év távlatából is milyen sok mindenre emlékeztem, pedig szerintem nem is láttuk még olyan sokszor ezt a mesét. Viszont úgy emlékeztem, hogy kicsit unalmas, aminek ez alkalommal egyáltalán nem találtam, sőt. Gondolom nem új információ, hogy imádom Csingilinget, akit szerencsére nem a saját filmjeiből, hanem még a két Pán Péterből ismertem meg. (Persze aki kicsit is rajong a tündérekért, biztosan meg fogja őt szeretni, főleg ha még hirtelen haragú is!) Ki ne ábrándozott volna gyerekként arról, hogy sosem kell majd felnőnie, hogy örökké gyerek maradhat, sőt, Péter egy nap eljön majd érte és csatlakozhat az Elveszettekhez? Azért imádom azt is, hogy Wendy családja mennyire szerethető, az anyukájával együtt. És az a csodaszép dal, amit az anyukákról énekel... persze a Vígan szállj is elég fülbemászó. Ha csak cirka 70 percre is, de csodálatos élmény Sohaországba utazni, ahová más nem is kell, csupán hit, bizalom és tündérpor, no meg persze egy adag bátorság a vén keszeg legyőzésére. smileeee.gif
10/10*
u.i.: Hozzá kell tennem, hogy vannak olyan apró részletek, amik talán a magyar fordításban elvegyülnek a többivel, mégis nagy jelentést hordoznak, mint az egyik kedvenc sorom: “Don't you understand, Tink? You mean more to me than anything in this whole world!” heart.gif

http://31.media.tumblr.com/tumblr_m7mdcysBkf1ruzaneo1_500.png


Pán Péter 2. - Visszatérés Sohaországba / Return to Never Land (2002)
Ez az egyik valaha volt legzseniálisabb folytatás. Azt hinnéd, hogy ha megpróbálnak kitalálni egy folytatást a Pán Péterhez, az csakis rossz lehet, pedig nem. Erre már évekkel ezelőtt rájöttem, és azóta is imádom ezt a filmet. Valahányszor csak megnézem, gombóc keletkezik a torkomban, míg végül elérek egy pontot, ahol nem bírom tovább és elerednek a könnyeim. Hihetetlen ez a film. Imádom benne, hogy meg merték lépni, meg merték kockáztatni azt, hogy a történetet a második világháború idejére tették, amikor az embereknek talán leginkább szükségük volt arra, hogy higgyenek. Szeretem, ahogyan Jane megpróbálja ellökni magától ezt a világot, ahogyan végül rájön, hogy hinnie kell. Na és azok a dalok... főként az I'll Try, ami az egyik legszebb dal az összes Sohaországos szám közül.
(Követelem vissza Tunyogi Bernadettet énekelni az összes Disney mesébe, mert Vágó Dettitől a falat kaparom már...)
Aki esetleg attól félne, hogy Wendy nem jó felnőttként, annak is csak ajánlani tudom, mert szerintem csodás családot kapott. Ó, és aki esetleg végigbírná a film jelentős részét sírás nélkül, az se aggódjon, majd Péter és Wendy találkozása segít rajta. biggrin.gif (Imádom azt a jelenetet.)
10/10*

Idézet
I can finally see it.
Now I have to believe:
All those precious stories.
All the world is made of faith,
And trust,
And pixie dust.

http://38.media.tumblr.com/tumblr_md9xq6iQ7z1rev9v6o1_500.gif
http://38.media.tumblr.com/tumblr_md9xq6iQ7z1rev9v6o2_500.gif
6 felhasználónak tetszik: baisée, SmileyZ, duracell, Alison Lerman, Lady Suzy, bitchina
2014. augusztus 11. 15:12 #12023
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Démonok között
Nos, éppen most fejeztem be, de kissé zavaros. Tetszett, érdekes volt, sokat nevettem rajta (általában a horrorfilmeken jókat derülök), viszont azt nem igazán értem, hogy a baba és a család között mi az összefüggés. Valaki tudja? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: iannina
2014. augusztus 11. 15:24 #12024
- törölt felhasználó -    
Pogány Madonna thumbsup.gif
Úristen,olyan régen láttam már ezt a filmet,szóval nagyon megörültem,amikor a sok szennyfilm helyett ezt adták szombaton. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. augusztus 11. 19:55 #12025
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2014.08.11. 15:12)
Démonok között
Nos, éppen most fejeztem be, de kissé zavaros. Tetszett, érdekes volt, sokat nevettem rajta (általában a horrorfilmeken jókat derülök), viszont azt nem igazán értem, hogy a baba és a család között mi az összefüggés. Valaki tudja? laugh.gif

Ha Annabelle-re és a Warren családra gondolsz, akkor ott az az összefüggés, hogy az elején, amikor a lányokkal beszélnek, ők adják oda nekik, és Ed zárja el, majd később kiszabadul onnan (a végén, de azt nem tudni, hogyan)
Viszont, ha a babára, és a Perron családra gondolsz, ott semmi összefüggés nincs rolleyes.gif

remélem segítettem laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2014. augusztus 12. 00:15 #12026
Pusszedlii01
Pusszedlii01
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.09.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 104
Azonosító: 215061
Offline offline
[REC2] furesz.gif
2 felhasználónak tetszik: Angel, iannina
2014. augusztus 12. 09:06 #12027
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Ébredj velünk * Morning Glory (2010)
Nagyon tetszett, szórakoztató film. Elég sok kedvencem szerepel benne (Rachel McAdams, Patrick Wilson, Harrison Ford, Jeff Goldblum) szóval ez még külön plusz pont.
9*10


Vérmesék * The Family (2013)
Egy hatalmas bajom volt a filmmel, nekem túl sok volt benne az erőszak. Vicces volt és izgalmas, de nekem ez a dolog eléggé rontott az összképen.
7*10


The Calling (2014)
Jó volt, Susan Sarandon és Topher Grace jól játszottak, viszont azt kell mondjam nem nagy eresztés. A légvégéig vártam valami csavart, valami csattanót, de semmi. Ilyen jellegű filmet már láttunk több százat. Ettől függetlenül lekötött, érdekes volt.
8*10
4 felhasználónak tetszik: baisée, Lindsay019, idone, SmileyZ
2014. augusztus 12. 10:13 #12028
Tsuki
Tsuki
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.30.
Hozzászólás: 592
Csatolások: 72
Azonosító: 230471
Offline offline
Dead Birds (2004)
10/3
2014. augusztus 12. 10:26 #12029
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Need For Speed (2014)

Csalódás.Tudom a lényege a kocsik,meg a száguldás volt,de nekem pont emiatt nem jött be.Sőt a főszereplő srác sem volt szimpatikus,egyedül a végén volt egy jelenet amikor megsajnáltam,de nagyon nem bírtam bevenni (érdekesség,hogy ez egyedül a filmben volt így).Viszont Imogen Poots,Rami Malek és főleg Dominic Cooper heart.gif feldobták kissé. smileeee.gif

10/5

Működik a kémia (Better Living Through Chemistry,2013)

Ez viszont tetszett bár semmi extra nem volt benne,de Sam Rockwell akkora arc,hogy ő bármilyen filmet jóvá varázsol. laugh.gif Itt még Olivia Wilde-ot is bírtam. smileeee.gif
Amúgy én teljesen megértem amit a pasi tett.Bár ellene vagyok a dolognak (nem akarok spoilerezni) de ahogy a felesége viselkedett vele én totál megértem őt. blush.gif

10/7

Végtelen szerelem (Endless Love,2014)

Ez eszméletlenül gyönyörű film. heart.gif Ennél jobbkor nem is láthattam volna.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Azt hiszem minden ember ilyen szerelemre vágyik.Én legalábbis biztosan. blush.gif Mellesleg (furcsa szokásom,hogy imádom az emberek haját nézni) Alex Pettyfer haja borzalmas volt,viszont Emma Rigby-nek ezerszer jobban áll a barna hajszín,mint a szőke.Sokkalta természetesebb vele. blush.gif

10/10*

Noé (Noah,2014)

Hogy ez mekkora csalódás volt...Kb 30 perc volt belőle érdekes,a többi unalmas és vontatott volt.Noé és Hám irritáltak viszont Ilát,már csak azért is mert Emma Watson alakította,kedveltem. smileeee.gif Nagyon örülök,hogy végül nem sikerült moziban néznem. blush.gif

10/5

Szexvideó (Sex Tape,2014)

Tegnap néztem meg a moziban.Nem mondanám,hogy akkora hű de nagy szám,ha itthon láttam volna először akkor biztos nem jött volna be ennyire,már csak a témáját tekintve sem,de így moziban remek kikapcsolódás volt.Cameron Diaz-t imádom,nincs olyan filmje amiben ne lennék odáig érte.A legtöbbet azokon a jeleneteken nevettem amikor a csaj főnökénél voltak,annak a végén már bekönnyeztem úgy nevettem Jason Segel karakterén. rohog.gif A gyerekeket hogy tudták ennyire unszimpatikusra választani?Mind az volt rohog.gif A végén egyetlen dolog volt amit hiányoltam:nem derült ki mi lett a csaj munkájával. blush.gif

10/9
5 felhasználónak tetszik: baisée, Lindsay019, idone, House Of Wax, iannina
2014. augusztus 12. 21:30 #12030
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Sinister

A mai napig imádom heart.gif Gondoltam felidézem, és újra megnézem. A film, vagyis maga a történet, eléggé misztikus, és valami újat mutat. Igaz nem az a megszokott véres horror, de azért itt is folyik a vér, de leginkább a rémisztgetés megy. Azt hittem, miután már többször láttam, már tudni fogom kontrollálni a félelmeimet az egyes jeleneteknél. Hát ez nem így történt rohog.gif Újfent eldobtam a széket, és a telefont is a kezembe vettem, és majdnem elvágtam unsure.gif Kész vagyok ettől a filmtől unsure.gif Igazából a legjobban a felvételek ráztak meg a film alatt, és Mr. Boogie-tól fel állt a hátamon a szőr shout.gif

Szerintem érdemes legalább egyszer megnézni happy.gif

10/10
2014. augusztus 12. 23:44 #12031
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
A hobbit: Smaug pusztasága (2013)
Bár még tavaly meg szerettem volna nézni, valahogy sosem került rá sor. Bevallom: nem vagyok egy nagy (sőt egyáltalán nem vagyok) Gyűrűk ura rajongó. Egy részt sem láttam, és jelenleg nem is tervezem az elkezdését. Barátnőm segítségével viszont tisztában voltam ennek a Hobbit résznek a háttér történetével, így ezzel nem volt probléma. És azt leszámítva, hogy a történettel nem nagyon tudtam azonosulni, gyönyörű sőt tökéletes látványvilágban volt részem. A sárkány megformálása nagyon jó lett. Eléggé volt ijesztő és egyben szép is. Ennek ellenére nekem néhány helyen már nagyon bántotta a szememet az, ahogy látszódott, hogy tiszta számítógép. A képi színekkel sem voltam teljesen megelégedve, nekem egy kicsit túl világos volt, de ez legyen a legnagyobb baj. rohog.gif A nagy kedvencem Lee Pace volt, imádtam az arckifejezését, és azt, hogy ahogy kinyitotta a száját, folytak belőle a bölcsességek. rohog.gif Kisebb hibáitól eltekintve, nekem tetszett, bár látszik, hogy a könyvet gyerekeknek írták. rolleyes.gif
10/8
6 felhasználónak tetszik: bitchina, Lindsay019, Angel, Alison Lerman, Lady Suzy, iannina
2014. augusztus 13. 01:03 #12032
Kate Downey
Kate Downey
Polly™
 
Státusz"Whatever doesn't kill you... Is gonna leave a scar..." Marilyn Manson ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 94
Azonosító: 198539
Offline offline
Metallica - Through the Never (2013)

Fantasztikus volt, a sztori, a látványvilág (látszott rajta, hogy alapból 3D-re van tervezve a film), a hangelemek, a ZENE! Egyszerűen zseniális, és el sem akartam hinni, hogy magyar ember rendezte! biggrin.gif Valószínűleg nem ez volt az első és utolsó alkalom, amikor megnéztem ezt a filmet. Elképesztő, csak ennyit tudok mondani. Metallica rajongóknak közelező darab! heart.gif

Természetesen 10/10*
2014. augusztus 13. 10:15 #12033
- törölt felhasználó -    
Drift / Hullámok hátán (2013)
Egyszer már láttam, akkor is nagyon szerettem, de tegnap este rávitt a lélek és újranéztem. Elképesztő egy film, mindig is szerettem a szörfös és az ausztrál filmeket, plusz azokat, amelyek a 70-es 80-as években játszódnak, valamint az, hogy valós események alapján íródott, méginkább megragadott. Mindenkinek ajánlom, kalandfilm főképp, de egy kis románc is van benne, valamint a színészek ugyan nem A-listás hollywoodiak, de rendkívül jól játszanak benne! heart.gif
10/10*
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, baisée
2014. augusztus 13. 17:47 #12034
- törölt felhasználó -    
The Amazing Spider-Man 2 / A csodálatos Pókember 2
Az összes Pókember filmek közül, szerintem ez lett a legjobb. Attól függetlenül, hogy kegyetlenül sok volt benne a Peter + Gwen se veled se nélküled jelenet, elképesztően látványos film lett belőle. Bár a fő gonoszok több teret is kaphattak volna.
10/8
2 felhasználónak tetszik: iannina, bitchina
2014. augusztus 13. 19:42 #12035
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15257
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Mr. Peabody és Sherman kalandjai (2014)
Szerintem nagyon jó mese volt rögtön megtetszet és volt benne humor is amit én kivételesen szeretek mindenkinek ajánlom eszt a mesét smileeee.gif
10/10
2014. augusztus 13. 22:41 #12036
- törölt felhasználó -    
Rise of the Planet of the Apes
Jobbra emlékeztem. Nem értem, James Franco hogy válogat össze egyszer igényes, másszor megbotránkoztató szerepeket.
7,5
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2014. augusztus 14. 15:28 #12037
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
A Beavatott.

10/9.
2014. augusztus 14. 15:43 #12038
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
A hihetetlen Hulk. 10/10*
Életem egyik legjobban tetsző akciófilmje, ami nagy szó, mert én inkább vígjátékokat nézek. Nagyon örülök annak, hogy megnéztem ezt a fimet, mert ennél jobbat még nem láttam. Az, hogy egy ilyen szerény ember kapott ilyen természetfeletti erőt, az egybeillet. És nagyon tehetséges színésznek tartom Edward Northon-t, aki mind ezt eljátszotta. És még szerelem, és érzelmek is voltak a filmben, ami nekem plusz pont. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: iannina, Angel, Lindsay019
2014. augusztus 14. 21:45 #12039
- törölt felhasználó -    
A galaxis őrzői
Az összes néző, mintha egy család lettünk volna, együtt nevetett a másikkal, az összes vicces jelenet alatt, amiből azért van egy pár. Szégyen, hogy az elméletileg vígjátékoknak titulált valamik negyedennyire sem viccesek. Persze volt pár felesleges mondat, de hogy még a számomra legkevésbé szimpatikus karakter is hozzám nőjön, azért valami. Egyáltalán nem számítottam arra, hogy Cosmo is megjelenik Knowhere-ben, ugyanúgy nézett ki, ahogy a képregényekben, és igaz, hogy három másodpercet szerepelt, de azalatt tökéletesen összefoglalták a Rockettel való kapcsolatát, amin nagyon röhögtem. Pluszpont, hogy számos dolog ugyanolyan volt, mint az eredeti képregényekben, nagyon tetszett a Nova Corps., az Awesome Mixet még jobban csípem most már, viszont miért fordították le a neveket? Az Űr-Lord még hagyján, de MORDÁLY ROCKETNEK? MORDÁLY, a mosómedve? komolyan? 110.gif
Jobb, mint az új X-Men, nem tudom, hogy jobb-e, mint az Amerika kapitány 2, de annyira szórakoztató, annyira családbarát és vicces, hogy nem tudok mit levonni.
10
8 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, bitchina, Angel, Alison Lerman, Seherezade1050, House Of Wax, Fannycska999, Lindsay019
2014. augusztus 14. 21:54 #12040
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Susi és Tekergő / Lady and the Tramp (1955) (DP 2014 15.)
Sokadik ilyen volt, de akkor is muszáj elmondanom: imádom, amikor a mese elején különböző "üzeneteket" kapunk Walt bácsitól, és ez is egy ilyen. Igaza van abban, hogy a kutya szeretetét nem lehet pénzen megvásárolni és nagyon örülök, hogy anno elkészítették ezt a mesét. Hihetetlenül aranyos benne szinte az összes kutya, imádom Susit, imádom Tekergőt, plusz tök aranyos a kisbaba is. A történet maga is nagyon édes, persze mindenki tudja, hogy nem fog bajuk esni, de attól még ugyanúgy lehet értük izgulni. smileeee.gif Az elejét pedig imádom "Na jó, csak ma éjszaka", szerintem ez annyira tipikus, mindenkinél így van. biggrin.gif
10/10*

http://kepfeltoltes.hu/140814/tumblr_n2wjr0CzAU1tuk680o1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Susi és Tekergő 2. - Csibész, a csavargó / Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure (2001)
Az összes folytatás közül valószínűleg ezt láttam a leghamarabb (és a legtöbbször), ugyanis a hazai megjelenés idején kaptuk Húsvétra a VHS-t. Iszonyat aranyos kis mese, szerintem nincs az az ember, aki ne zárná a szívébe Csibészt, na és Angyalt. Olyan aranyosak, ahogyan várják haza és a végén is, amit tesznek... ráadásul van egy dal, ami kiemelkedik, ez pedig a Mindig vár, ami szerintem nagyon megható kis szám lett. Hogy a magyar szinkronról már ne is beszéljünk, mert az ezredforduló elején még értettek ám ezek a jó szinkronhoz, sőt, megkaptuk Bereczki Zolit (Csibész), Oroszlán Szonját (Angyal), és még Susi és Tekergő első részes hangját is (Varga Zsuzsa és Stohl András), de még sorolhatnám napestig. Képes lennék bármelyik pillanatban újranézni.
10/10*

http://38.media.tumblr.com/tumblr_m4azt2anLy1qcggdno1_500.gif
13 felhasználónak tetszik: An_d_a, Szandi0820, sg1992, iannina, duracell, Lady Suzy, bitchina, hayley4, Alison Lerman, Seherezade1050, SmileyZ, House Of Wax, Fannycska999
710 oldal 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!