Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 26. 19:06 #12101
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Néhány film, amiket mostanában láttam smileeee.gif

Dawn of the Planet of the Apes 9/10
Her 8/10
Captain America: The First Avenger 8/10
Captain America: The Winter Soldier 7/10
American Hustle 7/10
The Proposal 7/10
Harvey 7/10
Tammy and the Bachelor 7/10
Transcendence 3/10
2 felhasználónak tetszik: baisée, House Of Wax
2014. augusztus 27. 03:42 #12102
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
The Fault in Our Stars (2014)

Hogy őszinte legyek, nagyon-nagyon nehezen tudom összeszedni a gondolataimat ezzel a két órás játékidővel kapcsolatban. Viszont már az elején szeretném leszögezni, hogy nem vagyok a romantikus filmek híve, mégis láttam már egy párat, így viszonyítani tudok valamennyire. Nagyon sokan - és talán hivatalosan is, de nem tudom - romantikus filmnek definiálják, ami részben igaz is. Voltaképp két fiatal talál egymásra és szeretnek bele a másikba, ám közel sem olyan romantikus nyájas, nyálas kiss-kiss-bang-bang féle múvi, hanem valami teljesen más. Ez a film a haldoklásról szól. Persze, lehet, hogy valakinek klisés volt az egész felvonás, hiszen az egész sztoriban leginkább a szerelmi szálat lovagolták meg, míg a családot egy kicsit háttérbe is szorították emiatt. Mint minden filmben, ebben is voltak - még hozzá nem is kevés - logikai baklövések. Amin először mosolyogtam azaz első fél órában mutogatott állítólagos MRI, ami egyébként egy mezei CT volt. Még be is indították valahogy a film kedvéért. Tudom, nem mindenki lehet szakorvos meg minden ilyen biszb*sz, de aki már járt MR-en vagy CT-n az tudja nagyon jól, hogy mi micsoda. Meg azt se nagyon értettem, hogy mi a lópikula fertőződött el Gusnál, mert nem magyarázták el. Talán a portja lehetett, de még én is kétségesnek tartom egyébként. Sokan írtátok errefelé is, hogy a film végén sírtatok, hát nekem már az elején is összeszorult a szívem, amikor a kislány volt kórházban. Mondjuk én 48 óra gyakorlatot nyomtam le egy gyermekonkológiai osztályon, meg is viselt, hogy őszinte legyek, de nem gondoltam volna, hogy egy szimpla film így meg tud érinteni ezzel kapcsolatban. Borzasztó volt látni ugyanazt a küzdelmet a monitoromon keresztül, mint amivel júniusban találkoztam beteg gyerekek és még annál is elkeseredettebb szülők által. Viszont én nem találtam semmi hatásvadász dolgot ebben a történetben - ez a kib*szottul keserű valóság, ami bemutatja azt, hogy mi van, ha nem vagy éppen egészséges, és mindemellett egy olyan partnerbe szeretsz bele, akinek bármikor újra előjöhet a megbetegedése. Nagyjából így tessék elképzelni azt az embert, aki bármelyik napra azt mondhatja, hogy az utolsó. És őszintén? Pont emiatt tetszett! Ez nem Szerelmünk lapjai, meg Titanic meg mit tudom én mi, hanem a nyers valóság. Nem kertel, nem szépít, csak sodor téged az árral és közben azon izgulsz, hogy vajon melyik szereplő fogja feldobni először a pacskert. A végén felolvasott monológ Hazelnek gyönyörű volt és könnyfacsaró, viszont méltó lezárása a történetnek. Aki ezen nem morzsolt el egy árva könnycseppet sem az érzéketlen vagy szimplán meg akarja mutatni magának, másoknak vagy mindkettőnek, hogy kemény, mint az acél. Az elmúlt napokban nekem is világfájdalmam volt, amolyan haragszom mindenkire szindróma, talán emiatt is vettem rá magamat eme film megtekintésére. Alapjáraton mindig is az akció, krimi és a kém műfaj kerül nálam terítékre, de olykor-olykor kell egy ilyen is az ember életébe, hogy sírjon egyet. Ez a film ráébresztett arra, hogy nem haragudhatok senkire sem, mert még mindig túl rövid az élet ahhoz, hogy gyűlölközzünk. Szülőként a jövőben rimánkodni fogok azért, hogy egészséges gyermekem legyen, míg nőként pedig azért, hogy a párommal ne történjen ilyesmi. Szörnyű, fájdalmas, de a rideg valóság. Ilyen is van és ez a film tökéletesen bemutatta.

10/10 - Tőlem maximálisat kap. Rendben volt a történet, a helyszínek, a rendezés és nem mellesleg a színészek sem voltak piskóták. Shailene-ben egyébiránt pozitívan csalódtam, azt hittem nem tud többet egy Divergentbeli Trisnél. Kalapom emelem előtte és Ansel előtt. Ja, és üdítő volt Sam Trammellel is találkozni egy jó pár jelenet erejéig. Ütős egy múvi. Aki bőgni akar, annak ajánlani tudom, bár úgy érzem, hogy ez a film lehetne akár egy lecke is a nagy betűs életről - egyszer mindenkinek meg kellene néznie.
10 felhasználónak tetszik: menthol, Lindsay019, An_d_a, SmileyZ, Angel, duracell, bitchina, Bettyke94, Alexis_0504, House Of Wax
2014. augusztus 27. 08:58 #12103
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Maleficent / Demóna

Megosztotta az embereket ez a film, én azok táborát erősítem, akiknek tetszett. Igaz, a sztori ki volt csavarva, de Jolie játékával nem működött rosszul.
10/7
5 felhasználónak tetszik: Lindsay019, SmileyZ, Average Girl, duracell, idone
2014. augusztus 27. 10:44 #12104
- törölt felhasználó -    
Összekutyulva

10/8,5
1 felhasználónak tetszik: Angel
2014. augusztus 27. 10:53 #12105
Kamesz11
Kamesz11
visszatérő vendég
 
StátuszHáát...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.12.
Hozzászólás: 283
Csatolások: 3
Azonosító: 213319
Offline offline
Legutóbb Debby Ryan főszereplésével a 16 kívánság c. filmet néztem a gépemen.
Egész jó film volt.
9/10 wink.gif
2014. augusztus 27. 10:54 #12106
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Transzcendens

Az egész film végig lapos volt számomra. Vártam, hogy mikor lesz egy kis izgalom, de annyira nem volt érdekes. Akiktől hallottam, hogy látták, azok azt mondták, hogy milyen jó film volt. Johnny-t imádom mindenestűl, de ezt a filmet nem gondolták át rendesen, nem írták meg, és így élvezhetetlen lett. kb. 4 óra alatt néztem meg, mert abszolút nem kötötte le a figyelmemet.
Persze azért jó volt látni, hogy nanotechonlógiával felépülnek az emberek, de számomra ez a film nem volt a csúcson..

10/5 (csak mert végig néztem)


Vasember

Csak úgy 100x láttam rolleyes.gif Nem is írok kisregényt inkább rohog.gif heart.gif

10/10* tongue.gif
4 felhasználónak tetszik: baisée, Lindsay019, Bettyke94, House Of Wax
2014. augusztus 27. 13:55 #12107
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Never Let Me Go
6-7/10 (nem tudom...)
Szerintem túlbecsült.

Atonement
8.5/10

Little Birds
8.5/10
Juno szexuális kisugárzása mindenről elvonja a figyelmet, nem bírom biggrin.gif
2014. augusztus 27. 14:04 #12108
krisztucsá
krisztucsá
visszatérő vendég
 
Státusz"If you love me right, we fuck for life."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.22.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 12
Azonosító: 192108
Offline offline
Az utolsó dal-t <3 wub.gif wub.gif
2014. augusztus 28. 09:24 #12109
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Halálhegy - A Dyatlov-rejtély

Hát elég érdekes maga a történet is, és a tálalása is. Fura események, amikre azóta sem derült fény, és igaz történetként állítják be. A film eleje nagyon sokáig lapos, talán addig a részig, amíg meg nem találják az emberi nyelvet huh.gif S ettől kezdve kezd egyre rejtélyesebb lenni. Az egész történet erre az incidensre épül, amit azóta sem tudnak megfejteni, és csak találgatnak. Valószínűleg így lett a filmben az is, hogy megtalálják az egyetemisták a saját kamerájukat, majd különös lényekkel találkoznak, és utána egy titokzatos átjárót találnak, ami a múltba vezet, és megtudjuk, hogyan kerül a kamera későbbi helyére. Fura elmélet, nekem ez a fajta annyira nem jött be, mert eléggé misztikus számomra, és egy halom badarságnak tűnik...talán egyszer kiderül minden...talán unsure.gif

10/8


A szomszéd lány

Ennél borzalmasabb filmet nem igazán láttam még. Nem azért borzalmas, mert esetleg rossz film, hanem a benne foglaltak miatt leginkább. Elszörnyülködve néztem, ahogy szerencsétlen lánnyal hogy bánnak. S ami a legborzasztóbb volt, hogy a gyerekek fantasztikusan játszották a szerepeiket. Teljesen beleépültek a filmbe. De nem bírom felfogni, hogy miért nem tettek ellene semmit a rendőrség vagy a fiúk...szóval hiába igaz történet, nekem kicsit fura, hogy nem tesznek semmit, amivel megállíthatnák az őrült nénit...

10/8
2014. augusztus 28. 17:25 #12110
- törölt felhasználó -    
The Fault In Our Stars / Csillagainkban a hiba (2014)

Nem nagyon tudom mit írhatnék. Két perce fejeztem be a filmet, és a könnyeim még mindig potyognak. Borzasztó nagy hatással volt rám, ami már nagyon rég fordult velem elő egy film kapcsán.

10/10

https://38.media.tumblr.com/50b3aa12e94f06e7f0d35d6eec76a841/tumblr_nb0l3gpI7E1qeekseo1_500.gif
9 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, An_d_a, Lindsay019, Toxic, bitchina, House Of Wax, duracell, Alexis_0504, Genevieve
2014. augusztus 29. 00:34 #12111
Maggie.3
Maggie.3
visszatérő vendég
 
StátuszDance like no1 is watching, beacause they're not, they're checking their phone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.11.
Hozzászólás: 343
Csatolások: 0
Azonosító: 216656
Offline offline
Magányürügy 10/5

Nem annyira tetszett, kicsit lapos a story, jobbatt is ki lehetett volna hozni belőle, mint amilyen lett. Csalódtam a filmben, de azért ha valaki nagyon unatkozik akkor elmegy.
2014. augusztus 29. 14:23 #12112
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
101 kiskutya / One Hundred and One Dalmatians (1961) (DP 2014 17.)
Életem végéig elfogult leszek ezzel a mesével, mert az első vagy a második Disney-mese, amit életünkben láttunk. (Sajnos nem emlékszünk, hogy melyik volt az első: vagy ez, vagy a Hófehérke.) Még arra is emlékszem, hogy eleinte csak felvett kazettán volt meg, sőt, igazából csak a gyűjtés megkezdésekor szereztük be eredeti VHS-en, és hál' égnek DVD-n is. Szerencsére a szinkron miatt nem kellett rettegnem, mert mi alapból is a másodikkal láttuk, bár nekem ez tökéletesen megfelel, mert imádom az összes hangot. A mese maga pedig olyan, hogy aki szereti, az sosem fogja megunni, ráadásul néhány helyen szipogtató is, persze mi ne lenne az, ami az embert a gyerekkorára emlékezteti? Máig tetszik ez a mese, ami leginkább azt tanította meg nekem, hogy ha sokan összefogunk, akkor bármit elérhetünk és a gonoszt is legyőzhetjük. Egyébként ha nem csal az emlékezetem, akkor nálam Szörnyella volt az a Disney Villain, akitől mindig is kivert a víz, tőle féltem a legjobban. Csak azt tudom mondani, hogy aki még nem látta, az feltétlenül pótolja, garantálom, hogy nem fogja megbánni!
10/10*
u.i.: Tibs őrmester valami haláli. biggrin.gif

http://kepfeltoltes.hu/140829/tumblr_n34qvb1IFf1twvjqbo1_400_www.kepfeltoltes.hu_.gif


101 kiskutya 2. - Paca és Agyar / 101 Dalmatians II: Patch's London Adventure (2003)
Furcsa belegondolni, hogy éppen az egyik legkedvesebb mese folytatását nem láttam egészen mostanáig, de hát ilyen az élet. Féltem is tőle rendesen, hogy vajon milyen lesz, utálni fogom-e, stb. Nos, azt már alapból gyanítottam, hogy Agyar az elején nagyképű lesz, ám az mégis meglepett, hogy éppen a segítője veri át. Szörnyellára eddig is ráfért volna az elmegyógy, annak viszont örültem, hogy a festő nem volt gonosz. Plusz a szinkronhangok jó része visszatért, így nem kellett összerezzennem, ha pl. Roger megszólalt. Egyébként aranyos kis történet, kár volt ennyire tartanom tőle.
10/8

http://kepfeltoltes.hu/140829/tumblr_mu9q54wUND1rf73xqo1_250_www.kepfeltoltes.hu_.png http://kepfeltoltes.hu/140829/tumblr_mu9q54wUND1rf73xqo2_250_www.kepfeltoltes.hu_.png
5 felhasználónak tetszik: duracell, House Of Wax, idone, Seherezade1050, Szandi0820
2014. augusztus 29. 20:46 #12113
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Meghívás egy gyilkos vacsorára (Muder by Death - 1976)

Ez a film egy verhetetlen klasszikus! laugh.gif Az egyik legjobban szórakoztató krimi, amit valaha láttam. Már vagy ezerszer döntöttem a megnézése mellett és valami miatt - hiába is tudom, hogy mi fog történni benne - egyszerűen végig izgulom az egészet a hahotázásommal együtt. Ez az egész tudni illik egy krimi paródia, amely Agatha Christie Tíz kicsi néger regényét veszi alapul és voltaképp kreál belőle egy izgalmas, mégis rohadtul vicces másfél órát - egy kastélyba meghívják a világ öt leghíresebb detektívjét egy hétvégére és egy tökéletes bűntényt kell megoldaniuk. Sajnálom, hogy manapság a paródia filmeket átvitték valami értékelhetetlen primitív irányba, hiszen ez mutat valami újat, mégis az ember rá tud ismerni a kiparodizált figurákra. Peter Falk nagyon jó színész, sajnálom, hogy az öreg meghalt és megjegyzem Maggie Smith már a '70-es években is igen csak kellemes színésznő volt.

10/10 - Mi mást is kaphatna maximálison kívül? Ha valaki nem vágyik valami filozófikus izére, ami az élet értelméről szól, de effektíve szórakozna egyet minőségi krimi stílusban, annak csak ajánlani tudom. Fantasztikus! laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, idone
2014. augusztus 29. 22:24 #12114
- törölt felhasználó -    
A csajok bosszúja (2014)

Annyian magasztalták előttem, hogy mennyire vicces, klassz kis film, de szerintem rémunalmas volt. Az első 25 perc után már csak folyton azt néztem mikor lesz vége, és lehet az én humorérzékemmel van baj, de nevetni is körülbelül csak kétszer tudtam rajta azalatt a másfél óra alatt. Röviden-tömören: soha többé nem akarom megnézni.

10/5 (Puszta jóindulattal)
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2014. augusztus 29. 22:49 #12115
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
A kőbe szúrt kard / The Sword in the Stone (1963) (DP 2014 18.)
Tudom, hogy most nagyon szégyellnem kéne magam, de ezt a filmet most láttam először teljes egészében. Mondjuk úgy, hogy amikor először megnéztük volna, akkor éppen egy érdektelen korszakomat éltem át, és nos hát kb. az első tíz percben elszunyókáltam. Vicces most erre gondolni, mert most cseppet sem találtam unalmasnak (anno valószínűleg amúgy is álmos voltam), sőt, kifejezetten érdekelt, hogy milyen állattá válnak legközelebb. Szerintem nagyon ötletes, Merlin beszólásain néha jót nevettem (lásd: "Te is csak izmot akarsz, agyat nem!"), az egyetlen bajom, hogy nekem kicsit befejezetlen, nem tudom, miért, de még kíváncsi lettem volna a további eseményekre.
10/10* (Először kilencet akartam rá adni, de aztán egy tumblr-keresés emlékeztetett arra, mennyi bölcsesség van benne.)

Idézet
Don’t… don’t you get any foolish ideas that magic will solve all your problems, because it won’t.

http://kepfeltoltes.hu/140829/tumblr_n47we7mTuY1rniqfko1_400_www.kepfeltoltes.hu_.gif
4 felhasználónak tetszik: duracell, idone, Seherezade1050, Szandi0820
2014. augusztus 30. 10:31 #12116
- törölt felhasználó -    
Rossz szomszédság.
Borzalom. Vártam nagyon, főleg Dave Franco miatt, de óriási csalódás volt. Nem értem miért kell tele állandóan alpárisággal, meg droggal egy vígjáték. 10/5 mert azért volt benne néha egy kis vicces jelenet.
2014. augusztus 30. 13:15 #12117
- törölt felhasználó -    
Feketék Fehéren (2004)
Mit is mondhatnék? Ez a film szinte klasszikusnak számít, kevés embert ismerek aki ne látta volna, vagy legalábbis ha megtudja, hogy miről szól, ne ugrana be neki, hogy látta. Vicces is, kínos is, undorító is helyenként, de ettől lesz egy jó kis light-os komédia.
10/7-8
2 felhasználónak tetszik: Toxic, Szandi0820
2014. augusztus 30. 13:18 #12118
- törölt felhasználó -    
Addams Family smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: idone, Szandi0820
2014. augusztus 30. 15:26 #12119
- törölt felhasználó -    
Két kaliber(2 guns)

Mark Walberg legújabb filmje. Hát mit ne mondjak imádtam. Csak azért mert az utóbbi időben a Transformeren kívűl nem láttam sok filmben és már hiányozott a szexi mosolya és a legyőzhetetlen szarkazmusa. Nagyon lenyűgözött az aogáns oldala amint egy katona szerepébe bújt. És a filmet tekintve elég kiszámíthatatlan lépés volt,hogy egy beépített redőr le akar leplezni egy beépített tisztet. Love.
1 felhasználónak tetszik: tamcica
2014. augusztus 30. 15:33 #12120
tamcica
tamcica
 
Státuszkhiphop & chill
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 69
Azonosító: 204490
Offline offline
Legutóbb a Kellék feleséget láttam. Nagyon jó film. biggrin.gif
710 oldal 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!