Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 30. 19:42 #12121
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
A dzsungel könyve / The Jungle Book (1967) (DP 2014 19.)
Az idejét sem tudom, hogy mikor láttam utoljára, bár abban biztos vagyok, hogy a Goodtimes-félét gyerekkoromban sokkal többször láttam. (Már csak azért is, mert az megvolt felvéve, ez meg nem.) Pedig igen fontos klasszikus ez, hiszen (sajnos) ez volt az utolsó animációs film, amin még Walt is dolgozott, mondjuk az ezután nem sokkal bekövetkezett sötétebb korszakról is kiderül. Visszakanyarodva: még arra sem emlékeztem, hogy Sir Kán ebben a verzióban meghal-e vagy sem. Bagira egy zabálnivaló cica, Balu meg.. hát ő a medvepapa, de őt amúgy is szeretem, már csak a Spin Tale miatt is. A dalok még mindig királyak, főleg az I Wanna Be Like You és a The Bare Necessities. A szinkron egyébként hihetetlenül klassz, és nemcsak azért, mert szó szerint magyar legendákkal van tele, hanem azért is, mert 1978-ban készült és még a legújabb korongra (na jó, a fekete tokos förtelmet még nem vettük meg, de a jubileumin az van, szóval valszeg azon is) is az került. Csak néhány név ízelítőnek: Szabó Gyula, Csákányi László, Bodrogi Gyula, stb. Hogy ítélkezni tudjak, meg kéne néznem a Goodtimes-ost is még egyszer, az meg szerintem nem mostanában lesz. A könyv sajnos még mindig várólistás nálam, így nem tudom, hogy mennyire hű adaptáció, viszont azt tudom, hogy így önmagában is elég király film. Még akkor is, ha kb. arról szól, hogy mindenki meg akarja enni Mauglit. De tényleg.
10/10*
u.i.: Sherman Brothers rulez, még mindig.

http://kepfeltoltes.hu/140830/tumblr_n3ea8uLjAM1trmkp7o1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif

A dzsungel könyve 2. / The Jungle Book 2 (2003)
Hát ha valamit tudok, akkor azt, hogy előbb volt meg VHS-en, mint az első része, sőt, most is azon néztük, mert DVD-n sajnos még nincs meg. Először egy kicsit zavart, hogy Shanti az első film végén sokkal szebb volt, de végül is itt sem volt vele komolyabb baj. A történet nagyon nem szól semmiről, amolyan elveszett-megtalált alapsztori, bár a kivitelezés azért szép volt, a visszatérő dalokkal egyetemben. Mostanában még nem szembesültem azzal, hogy valamelyik folytatás unalmas lenne, ez viszont megtörte a szép sort, mert sajnos az eleje kicsit untatott. Mindezek mellett amúgy sem tudok lepontozni semmit, de tényleg semmit (ha valami olyan, akkor azt nem pontozom, csak nagyon ritkán adok rá keveset), így egy 7-est még ez is megér.
10/7

http://kepfeltoltes.hu/140830/tumblr_n73qvhdbUv1s4u464o1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Uramisten, nem hiszem el, hogy végre a Macskarisztokraták jön! Juppi!
11 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, sMokEe.cLouD, Beyla, Alison Lerman, Bettyke94, SmileyZ, House Of Wax, Szandi0820, duracell, idone, Sunwell
2014. augusztus 30. 21:48 #12122
- törölt felhasználó -    
Blended/Kavarás
Hát ez tetszett biggrin.gif Nagyon jót röhögtem mikor megjelent Tom, és tetszett, hogy volt néhány utalás az 50 első randira is. Azért nem volt akkora nagy durranás, de ahhoz képest, hogy az utóbbi pár évben milyen béna filmekben szerepelt Adam Sandler, nagyon jó volt smileeee.gif
10/7
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2014. augusztus 30. 21:59 #12123
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15257
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Divergent 10/10
Imádom az egész fimet oda vagyok érte a kedvencem és az is lesz jó sokáig nagyon de nagyon jó film
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Minimanó94
2014. augusztus 30. 22:10 #12124
Timi love
Timi love
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.03.
Hozzászólás: 370
Csatolások: 95
Azonosító: 218390
Offline offline
A 3msc-t néztem meg újra.
2014. augusztus 31. 15:00 #12125
- törölt felhasználó -    
X-Men: A Kívülállók / X-Men (2000)
Régóta terveztem már a filmtrilógia megnézését, azonban ha tegnap nem adták volna a filmplusszon talán nem is kezdek bele. Eszméletlenül jó film volt, mindig is szerettem a misztikus lényeket, és ez a film sem szenvedett benne hiányt. Természetesen Hugh Jackman-t nem szabad szó nélkül hagyni, nagyon tetszett az alakítása. Már várom, hogy a többi filmet is megnézhessem.
10/10
7 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, House Of Wax, Toxic, Lindsay019, Minimanó94, idone, baisée
2014. augusztus 31. 15:18 #12126
RutaPrimroseLove
RutaPrimroseLove
 
Státusz*bow wow wow*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 5
Azonosító: 202135
Offline offline
Az 50 első randi smileeee.gif Tetszett, nekem 10/8 smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sunwell
2014. augusztus 31. 15:26 #12127
- törölt felhasználó -    
A csodálatos Pókember 2.
Meh. Dane Dehaant nagyon nem csípem valamiért, annyira antipatikus, de kellemesen csalódtam, üde színfolt volt a filmben, bár a forgatókönyv számomra egy kissé befogadhatatlan.
7/10
2014. augusztus 31. 18:21 #12128
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Pi élete
Miután megnéztem, annyira üresnek éreztem magam, hogy rögtön le is kellett feküdnöm aludni. Lehet, hogy a fura befejezés miatt. Legalább annyira vártam, hogy Richard Parker visszanézzen, mint Pi. Nagyon elgondolkodtató film.
10*/10
2 felhasználónak tetszik: Reija, Cute girl 998
2014. augusztus 31. 23:04 #12129
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Dracula: Dead And Loving It / Drakula halott és élvezi

Ezt a hülyeséget. biggrin.gif
-Szerencsénk van.
-Miért, uram?
-Mert ez hülye!
Itt pusztultam. _nevet.gif
10/10
5 felhasználónak tetszik: An_d_a, Angel, Alison Lerman, Jody, Lindsay019
2014. szeptember 01. 13:19 #12130
- törölt felhasználó -    
Charlie és a csokigyár
Nagyon tetszett ez a film, remek kis történet. A látványvilága nagyon jó lett. A vége is nagyon tetszett, örültem, hogy így végződött. Izgalmas és érdekes film volt. Johnny Depp hatalmasat alakított benne. Csak ajánlani tudom, főleg azoknak akik szeretik Tim Burton filmjeit és látványvilágát.
10/10

http://www.kepfeltoltes.hu/140901/tumblr_m7s4k26NUY1qlknxjo1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif
19 felhasználónak tetszik: An_d_a, Beyla, Angel, Seherezade1050, menthol, Kazuo, Lady Suzy, Jody, AliceGlam, SmileyZ, Sunwell, House Of Wax, Reija, chelseagirl18, Cute girl 998, Lindsay019, Tom44, Szandi0820, baisée
2014. szeptember 01. 13:22 #12131
Tom44
Tom44
 
StátuszAnaleigh Tipton és Raina Hein a kedvenc modelljeim.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 668
Csatolások: 97
Azonosító: 202956
Offline offline
Zöld Lámpás (2011)

Elejétől a végéig zseniális Film, amiben Ryan Reynolds és Blake Lively szerepelnek együtt imádtam és odáig voltam érte.

10/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2014. szeptember 01. 16:41 #12132
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Taxi 4
Ezekre a filmekre képtelen vagyok ráunni, imádom őket. Ez a rész sem okozott csalódást. smileeee.gif
Doktor Szöszi
Ezt a filmet most láttam először, de kifejezetten jó volt. Szétröhögtem az agyam a tárgyalásokon, Elle karaktere rendkívül jól lett megálmodva, mert nagyon tetszett az, ahogyan a felvételire készült, meg természetesen a végén elejtett bölcsesség is: ha hiszünk önmagunkban, nem érhet kudarc. Ezért meg fogom nézni a második részt is.
Gru
Ennél édesebb kis rajzfilmet még nem igen láttam. A minyonok olyan enni valóak! A lányok sorsa is jól alakult, úgyhogy kíváncsi vagyok a következő részére. (De ilyen beteg ötletet, hogy ellopni a Holdat?!)
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. szeptember 01. 18:10 #12133
Reija
Reija
S๓๐๐ηSτץℓε ツ
 
StátuszValar Morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.11.
Hozzászólás: 1526
Csatolások: 31
Azonosító: 201759
Offline offline
Testvérbosszú/The Boondock Saints
Mivel Norman Reedus elvonási tüneteim vannak gondoltam teszek egy próbát ezzel a filmmel, és bas..us de jól tettem. Kifejezetten szórakoztató akció-krimi-vígjáték. 10/10
Huligánok/Green Street Hooligans
Ezzel pedig a Charlie Hunnam és a SoA hiányát próbáltam átvészelni. Nem vagyok oda a fociért nem is nagyon tudom mennyire reálisan mutatja be a drukkerek (huligánok) életét a fim, viszont végül teljesen lekötött. Megrázó és szomorú történet. 10/9
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2014. szeptember 02. 08:24 #12134
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Országúti bosszú * The Rover (2014)
Mikor megláttam moziban az előzetest tudtam, hogy nekem ezt látnom kell. Igazából olyan volt mint amit vártam. Feszült és elég nyomasztó a hangulata, meg talán egy kicsit lassú is, de nekem tetszett. Robert Pattinson nekem sosem volt szimpatikus, sem mint ember, sem mint színész, az Alkonyat után meg egyenesen megutáltam. Ám azt kell mondjam, hogy ebben a filmben, mondjon bárki bármit, félelmetesen jó volt. Zseniálisan játszott. Biztos megnézem majd még egy-két következő filmjét, mert jó a gyerek, ha akarja és nem vesztegeti el a tudását olyanra mint az Alkonyat.
7*10


22 Jump Street - Túlkoros Osztag * 22 Jump Street (2014)
Annyira imádtam mint az első részt. Channing és Jonah annyira jó páros együtt. Olyan nagyon sokat nevettem rajta, állati jó film. Bár azt még mindig nem tudom melyik tetszett jobban, de az biztos, hogy mindkettő részt imádom. Seth Rogen ( wub.gif ) megjelenésének meg elképesztően örültem. A zenéket is imádtam, egytől egyig. Egyáltalán nem csalódtam meghajolo.gif
10*10
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, SmileyZ
2014. szeptember 02. 09:16 #12135
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Csillagainkban a hiba (The Fault in Our Stars,2014)

Ezt is sikerült az elejétől a végéig átbőgnöm.. blush.gif Nem akarom túlragozni a dolgokat,elég annyit mondanom,hogy nem estek túlzásba mint anno a Most jó című filmmel kapcsolatban ahol teljesen elrontották a csaj karakterét.Nem,itt minden tökéletes volt. smileeee.gif Shailene Woodley és Ansel Elgort jó választás voltak.A végét azt pont fordítva tippeltem meg,de szerintem ezzel egy páran így voltak. blush.gif Egyetlen dolog nem tetszett:Amikor a srác a benzinkútnál volt,hogy most ott pontosan mi történt,mi lett a baj,vagy hogy lett ez így hirtelen,az nem volt annyira világos. blush.gif

10/10

Csillaghercegnő (Reisen til julestjernen,2012)

Tesómmal néztem meg ami jó is,mert ez egy aranyos gyerekeknek való film.Voltak benne gagyi részek,és az,hogy a király nem ismerte meg a saját lányát kicsit erőltetett volt,de tetszett. smileeee.gif

10/9

Üzenet a palackban (Message in a Bottle,1999)

Kb 2 és fél éve olvastam el a könyvet azóta szerettem volna megnézni de eddig valahogy nem jött össze.Szép film,mert az,de nekem a könyv sokkalta jobban tetszett. blush.gif A vége az se itt,se ott nem volt az igazi,de hát nem lehet minden tökéletes. blush.gif

10/8

22 Jump Street - A túlkoros osztag (22 Jump Street,2014)

Egyértelműen jobban tetszett mint az első rész,pedig azt is imádtam. blush.gif Rengeteget nevettem rajta,Channing Tatum és Jonah Hill nagy arcok,előbbin azért rendesen csorgatja a nyálát az ember. rohog.gif Voltak benne túl nevetséges részek mint mikor be voltak állva és a szőke csaj rendesen irritált,de ha ezeket nem nézzük,szerintem az idei év egyik legjobb filmjéről beszélünk és nem mellesleg a zenék is nagyon ott voltak. smileeee.gif Dave Franco,Queen Latifah,Seth Rogen és főleg Amber Stevens szereplésének örültem. smileeee.gif Ahogy nézem nem lesz folytatás amit azért sajnálok,de reménykedek.A remény hal meg utoljára rohog.gif

10/10

A kihívás (The Challenge,2003)

Már értékeltem,de rájöttem anno miért tartottam az egyik leggyengébb Olsen filmnek.Nem a történet miatt hanem a szereplők miatt.A karakterek is majdnem mind gyerekesek voltak,ráadásul olyan csúnya színészek játszották el őket.Ez nálam rossz pont volt.Sokat nyilván nem kell várni,hiszen ez csak kikapcsolódásnak jó és gyerekeknek,tiniknek készültek a filmjeik,de én mindig szerettem őket,főleg Ashley-t és mindig fogom is. blush.gif

10/8

A hasonmás (The Double,2013)

Ha valaki látta ezt a filmet,mindenképpen írja le a véleményét,mert erről én nem tudok mit mondani.Mi volt ez??A srác belső rossz énje jelent meg vagy mi?Mert annyira kapcsolódtak egymáshoz,ez nem volt véletlen. blush.gif Jesse Eisenberg jó színész,de az a menés...Ráadásul ez a film borzalmasan gyenge és értelmetlen volt.A zenéktől pedig a falat kapartam. blush.gif Meg mi az,hogy senki nem látta,hogy ők hasonlítanak?A nevük is ugyanaz volt csak fordítva..Marhaság volt.A világ egyik legrosszabb filmje.

10/-1
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, House Of Wax
2014. szeptember 02. 12:13 #12136
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Divergent

Nem tudom eldönteni mit gondolok róla. Kicsit koppintásnak vélem, sokszor olyan elemeket tartalmazott, amik kísértetiesen hasonlítottak nemrég feldolgozott adaptációkra, (konkrétan igen, Az Éhezők viadalára, de nagyon is.) Alapvetően érdekes volt, pedig nem is igazán szeretem a sci-fiket. Bár nagyon sok kérdés számomra megválaszolatlan maradt, egyszerűen azt nem tudtam felfogni, hogy miért pont az Önfeláldozók okozhatták volna a társadalom bukását a Műveltek szerint. Értem az ő kis mini mozgalmukat a hatalomátvétel céljából, de nem értettem a logikát, semmi értelmes indokot és magyarázatot nem tudtak adni a film teljes időtartama alatt. A másik meg a kitaszítottak élete. Komolyan engem annyira érdekeltek, biztos (legalábbis nagyon remélem) akkor a trilógia többi részében lesz fontos szerepük, de ha valakikről el tudnám képzelni a forradalom kirobbantását, na azok ők. Mert nekik aztán tényleg abszolúte indokolt és értelmes motivációjuk lenne rá. Konkrétan egy darab 10 másodperces jelenet volt velük, amint a kukákból guberálnak, pedig azért a próbatételeket, szabályokat miegymást elnézve szép számmal vannak.
A filmzene egyébként nagyon jól el volt találva, és a karaktereket megformáló színészek is értették a dolgukat. Theo James eyecandy...is lehetne csak, de szerencsére nem! Tehetséges és jó eszű srác, nem mellékesen megbabonázó szemekkel, elragadó arcszerkezettel és tökéletesen kidolgozott testtel, aki még ráadásul énekelni is tud. Huh. rolleyes.gif Remélem Shailene sem lesz beskatulyázva Hazel/Trish ként örökre. tongue.gif A másik pozitívum még a harcjelenet volt, nagyon izgalmas, körömrágós jeleneteket tudtak nekünk nyújtani. A könyvet ugyan még nem olvastam, mindenféleképpen sort kerítek rájuk, hogy legyen összehasonlítási alapom. Kíváncsi vagyok a folytatásokra, ahogy elnézem a készítők itt is már előre bejelentve szeretnének még több pénzt bezsebelni a rajongóktól, és követik az Alkonyat, HP, és a Hunger Games példáját és két részben juttatják el hozzánk az utolsó részt. tongue.gif
10/7
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, idone
2014. szeptember 02. 12:52 #12137
nikkibella1
nikkibella1
♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥
 
Státusz"A szerelem fáj,de megis kell küzdened érte" ♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.06.30.
Hozzászólás: 1016
Csatolások: 422
Azonosító: 228531
Offline offline
A vámpírnaplók 5.evadát smileeee.gif
2014. szeptember 05. 19:11 #12138
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Apja Lánya/ Jersey Girl
Ha egy filmet imádok Ben Affleck-től, akkor ez az! Nem tudom megmondani már hányszor láttam, de a minap újra kedvet kaptam hozzá, és megnéztem. Vicces, humoros kis film, azonban elgondolkodtató is egyben. A kislány, Gertie valami ennivaló. A színészek is jó választásnak bizonyultak, Jennifer Lopez, ugyan keveset szerepel benne, de még most is meglepődtem milyen fiatal volt még akkor, ahogy Liv Tyler is. Imádnivaló kis film, én mindenkinek ajánlom.
10/10
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, Lindsay019, House Of Wax
2014. szeptember 05. 19:20 #12139
- törölt felhasználó -    
Willow 10/8
Nagyon aranyos kis film.
2014. szeptember 06. 19:53 #12140
- törölt felhasználó -    
X-Men: Days of Future Past
blúúúrééjah.
nem tudom.. klassz, de másodjára sem tetszett túlzottan.
viszont maradhatna az apokalipszisben is hosszú hajú charles, nem bánnám.
8/10
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, idone, duracell, Lindsay019, Kazuo, Reija
710 oldal 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!