Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 28. 10:45 #12541
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Voltam olyan hihetetlenül szerencsés, hogy a két kedvenc filmemet egy napon nézhessem meg a Paramount Channelen, a kedvenc csatornámon. wub.gif

Kísértetváros
Juj, minden idegszálammal ráfeszültem a tévére, a végén megint majdnem elbőgtem magam. A legjobb film, már háromszor láttam, negyedjére még megnézem, bizony. Tökéletes. Téa Leoni külön nagyon jó ötlet volt.
10/10*****

Kétely

Wow, majd elájultam, amikor megláttam, hogy ismét megnézhetem, Meryl Streep nagyon nagyot alakít benne, de Philip Seymour Hoffman és Amy Adams is tiszteletre méltó karaktert alakít. Második kedvenc filmem, ezt is láttam már kétszer, imádni való.
10/10*
heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. december 28. 11:37 #12542
melonfuckerweirdkid
melonfuckerweirdkid
új tag
 
Státuszιn ѕpace, no one can нear yoυ ѕcreaм
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.06.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 161699
Offline offline
A Hobbit: Az Öt Sereg Csatája, és hejj de boldog vagyok,hogy megtettem. wub.gif
7 felhasználónak tetszik: Average Girl, Bessie, Lil98, Nina 10, menthol, LovelyBarbaraPalvin, Fannycska999
2014. december 28. 12:44 #12543
- törölt felhasználó -    
Az emlékek őre wub.gif
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, Bessie
2014. december 28. 12:50 #12544
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Apád-anyád idejöjjön!
Nagyon aranyos film. Kiskoromban imádtam, az egyik kedvencem volt, és még most is szívesen megnézem néha laugh.gif
10/9
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, TheDanush, CandUs, SmileyZ
2014. december 28. 13:01 #12545
- törölt felhasználó -    
Életem értelme.
2014. december 28. 13:15 #12546
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Síri találkozások 1-2

Az első rész nálam azért eléggé kiverte a biztosítékot, akármennyire is azt mondták, hogy milyen rossz, én 2 szívroham között majdnem becsináltam tőle, pedig egyrészt nem is igaz történet, más részt az egész egy megjátszott valami, mint az összes, de mégis valamiért nagyon megfogott. A vége kezdett kicsit hasonlítani a Dyatlov-rejtélyre, mármint, hogy visszatérnek a múltba, de aztán rájöttem, hogy a jelenben maradtak, csak a múlt tért vissza...
A második részéről azonban annyit, hogy valami borzalmasan gyenge volt. Enyhén szólva is majdnem kiröhögtem, mert már nem tudtak újat mutatni. Viszont elég érdekes volt, hogy rájött Lance arra, hogy az épület folyamatosan változik (mint az Útvesztőben a labirintus...érdekes)

10/7


50 első randi

Kérésre voltam kénytelen megnézni, de hát vígjáték, ráadásul Adam Sandler főszereplésével, beadtam a derekam. Igazából láttam már, de pont olyan hangulatom volt, hogy semmi kedvem a romantikához. Végül nem bántam meg, röhögtem egy jót, és végig döbbenten néztem, ahogy Lucy rájön, mi is történt vele. Elég érdekes számomra, de elég fura lehet úgy leélni az életet, hogy nem emlékszel szinte semmire, és látod, hogy van egy 6 éves kislányod, akire nem is emlékszel...

10/8


A kaptár 3. - Teljes pusztulás

Az első rész, még lekötötte a figyelmemet, azonban a második már kevésbé, mert nagy vicc volt az egész, ahogy volt. A 3. részről sem tudok többet nyilatkozni. Érdekes volt, az tény, de vicces is a maga módján, de mégis csak egy kultusz filmről van szó. Tetszett, viszont közönségesen nevetségesek voltak a 'zombik', maga a történet egész tűrhető, de voltak kétségeim affelől, hogy végig nézzem-e.

10/6
3 felhasználónak tetszik: TheDanush, House Of Wax, SmileyZ
2014. december 28. 13:16 #12547
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Ja izé, spoiler veszély!

Legenda vagyok
I Am Legend

Tudni illik rólam, hogy egyszerűen imádom a zombis, apokalipszis filmeket, talán egyrészt ezért is fogott meg olyannyira ez a mestermű, hogy már negyedszer néztem meg, de még mindig nem unom. Ugyanúgy végig izgulóm a jeleneteket, röhögök a próbababás részen, és Robertel sírok a kutyuska halálán. Számomra ezek a "zombik" - ha szabad így nevezni őket - tényleg ijesztőek, viszont még mindig le vagyok döbbenve, hogy még csak ebben a filmben használták fel azt az instrukciót, hogy a szörnyszülöttek, amik szerintem kitesznek egy vadállatnak, okosak és fejlődnek, mert szerintem ez egy nagyon jó szál. Talán amit még nagyon imádok a filmben, az a zene, olyan zenei aláfestések vannak, hogy egyrészt ez teszi ijesztővé a filmet. Persze, Will Smith sem volt piskóta, istenem ez a pali.
Egyébként nagy szomorúsággal fogadtam, hogy lemondták a 2. részét eme csodának, mert egészen 2008-tól abban a hitben éltem, hogy lesz még folytatása, és tessék. Bár érthető, ezt a szálat nehezen lehetne ÉRDEKESEN tovább vinni, sőt, Will se lenne már benne. Egyébként nekem a film 10/10-es. Aki még nem látta annak nagyon ajánlom!

Egyem meg, de imádom.
https://31.media.tumblr.com/aeb14b08772cef053a4f38900ac2b8d6/tumblr_ndvz8nGLWn1rob81ao2_250.gif
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Christo, Nina 10, nikiiii2
2014. december 28. 13:48 #12548
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Nina 10 @ 2014.12.27. 17:09)
Tekintve, hogy milyen hosszú a film szerintem kicsit sokáig tartana.  biggrin.gif De azért köszi az ajánlatot, azt hiszem egyenlõre maradok a filmeknél.

pedig meg van a rendező változat is, mindegyik részből. _nevet.gif Az az igazi wink.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Average Girl, Nina 10
2014. december 28. 14:09 #12549
- törölt felhasználó -    
Like Crazy / Őrülten hiányzol (2011)
Ez a film csodálatos. Az elején egymásba szeretnek, minden gyönyörű, ahogy az lenni szokott, aztán beüt a ménykű és bumm. Mikor Anna nem jöhetett vissza megszakadt a szívem, és az, hogy elváltak méginkább odatett. Aztán újra összejöttek, majd megint elváltak. Az esküvő volt a legszebb az egész filmben, és amikor azt gondolnád, hogy minden sínen van, megint elválnak az útjaik. A vége egy kicsit zavaró volt, most akkor együtt maradtak, vagy végleg elváltak? Mindent egybevetve egy gyönyörű film volt! heart.gif
10/10*
1 felhasználónak tetszik: baisée
2014. december 28. 14:10 #12550
- törölt felhasználó -    
Utódomra ütök biggrin.gif
2014. december 28. 17:09 #12551
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17364
Csatolások: 18114
Azonosító: 168141
Offline offline
The Lord of the Rings Trilogy / A Gyűrűk Ura Trilógia

Oké, szóval. Van az úgy, hogy bekattanik nálam valami és olyan ötleteket valósítok meg, amelyeket eddig nem tettem. Így volt ez A Gyűrűk Urával is. Már egy ideje terveztem, hogy maratont tartok és megnézem mind a három részt egybe. Ma eljött ez a nap. Azt leszámítva, hogy fáj a fejem a képernyő több órás nézésétől és a hátsó felem is, a sok üléstől, hihetetlenül boldog vagyok, s eldöntöttem, hogy holnap ugyanezt megcsinálom a A Hobbit-tal, utána meg a Harry Potter sorozattal. laugh.gif Iskola időben ezt úgy sem tudnám megtenni, főleg úgy, hogy a szünet után k*rva sok tantárgyból kell vizsgáznom, a fele angolul lesz. blink.gif
A lényeg a lényegben. Ez az a filmsorozat, amelyet nem lehet megunni. Legalábbis én nem tudom megunni. Először aput, majd anyut is kikészítettem azzal, hogy kb. 20 percenként kijelentettem, hogy 'Szeretem Legolas-t' utána meg megkérdeztem 'Tudtad?'. wub.gif Nos, igen. Ők valószínűleg örülnek, hogy végeztem, viszont azt még nem tudják, hogy holnap folyt. köv. rohog.gif Más filmeket nem tudok megnézni kettőnél többször, mert megunom és mindig tudom, hogy mi következik. A Gyűrűk Ura kivétel, ahogy a Harry Potter és a Marvel mozik. Hiába tudom mi jön, érdekel, magával ragad és még mindig képes vagyok izgulni egy-egy csata, jelenet végkimenetelén. wub3.gif

10 / ∞ heart.gif
7 felhasználónak tetszik: Average Girl, Nina 10, Heidi98, Lady Suzy, bitchina, Szandi0820, Bessie
2014. december 28. 18:41 #12552
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Most éppen a A rettenthetetlen megy a tv-ben,bár annyira nem nézem,inkább hallgatom a skót zenéket. laugh.gif

http://moviestarstyle.com/wp-content/uploads/2010/07/mel-gibson-in-facepaint-braveheart.jpg


http://news.bbcimg.co.uk/media/images/71831000/jpg/_71831264_mel_gibson.jpg
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2014. december 28. 19:07 #12553
Twilight4ewer
Twilight4ewer
visszatérő vendég
 
StátuszMona Lisa smile <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 206
Csatolások: 0
Azonosító: 150084
Offline offline
Én a Mona Lisa mosolyát néztem legutóbb. Nagyon tetszett thumbsup.gif
2014. december 28. 23:48 #12554
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Most mozimaratont tartok, ma a Ted-et néztem meg, a Neveletlen Hercegnőt és a Halott Menyasszonyt. Utolsóról ejtenék pár szót meg: nagyon tetszett. Tényleg! Én nem vallom magam hatalmas Tim Burton fannak -szeretem a filmjeit, de például van egy két csalódásom is tőle, de ez rohadt jó volt. Komolyan! A sztori, a zene, és persze a képi világ lenyűgöző volt. A vége, amikor Emily pillangókként tudott végre továbblépni, csodás volt. Örülök, hogy megnéztem, valószínűleg az egyik kedvencemmé lép elő ez az animáció.

9/10
5 felhasználónak tetszik: Angel, SmileyZ, Szandi0820, Lil98, Jody
2014. december 29. 00:39 #12555
Heidi98
Heidi98
 
Státusz'15, jan 6: Kelly Clarkson a nap sztárja # Norman Reedus's birthday. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.20.
Hozzászólás: 779
Csatolások: 31
Azonosító: 236244
Offline offline
az elmúlt két napban öt filmet néztem meg, egyet meg sem említek, kettőről csak így felsorolásban mondok pár szót, és kettőt igazából szeretnék kifejteni.

A nővérem húga heart.gif ( 2009 )
Bevallom őszintén, először nagyon pesszimista voltam... vagyis nem is pesszimista, hanem inkább pártatlan. Az utolsó reklámpercekben fogtam fel, hogy akár én lehettem volna leukémiás. Hogy akár... én is halhatnék meg rákban. De aztán megkönnyebbülve figyeltem fel a Teletext - es felhívásra. És elkezdődött. Ugyan az első felvezetőszövegben két szóban / mondatban kivetnivalót találtam a fiatalabb nézőkre figyelemmel, de úgy gondolom, ez nem a legfontosabb. Aztán ahogy előrehaladt a film, kezdtem felfogni a lényegét. És mint már mondtam, Emily Deschanel látványa egy filmben - akár egy órát van benne, vagy két percet, mint itt - mindennel felér, viszont neki szerintem borzalmas volt a szinkronhangja. Akinek a karakterétől a falra másztam az nem más, mint az édesanyát, a Sara Fitzgeraldot alakító Cameron Diaz volt. Bevallom, rühelltem a karakterét, de a végére rájöttem, hogy oktalanul. Csak egy édesanya, aki védi a gyermekét, és mindentől meg akarja óvni. Hál' a jó Istennek, hogy megnézhettem. Émény, sírás, élmény és zokogás. Ennyi ez a film.
10 / 1000*

Mr. Popper pingvinjei heart.gif ( 2011 )
Ugyan számos fórumon ócsárolják a pingvinek kinézetét, meg diznisedéssel vádolják a filmet, nekem akkor is örök élmény marad, bárki bármivel próbál meggyőzni ennek az ellenkezőjéről - hogy ez valóban egy családi, gagyi vígjáték, diznibe hajló szálakkal. Mindenesetre ő az én szememben hazudna. A lényeg, hogy engem megfogott a film, és teljes mértékben azonosulni tudtam Janie - vel, Tom Popper lányával, illetve Pippi - vel, aki szintén a hatalmas kedvencem lett. Örülök, hogy már 2011-ben láthattam a filmet, amikor apukám letöltötte nekem a gépemre. Minden nap megnéztem, és mindig is kedvencem volt a pingvinek közül Büdi és Nimród. Köszönöm az alakítását Jim Carrey - nek, aki nem egyszer bizonyította már nekem, hogy érdemes rá odafigyelni, mellette Angela Lansbury - nek, aki számtalanszor, végtelen alakításával és kilóméteres tehetségével egymilliószor bizonyított már, és lopódzott be a szívembe.
10 / 1000*

További két film, ami az elmúlt két napban volt szerencsém megnézni: ( jó, oké... az első filmet, amit írtam, az csütörtökön adták le, de... attól még leírhatom. huh.gif )

» Jégkorszak 4. - Vándorló kontinens heart.gif
» Drágán add a rétedet! heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Angel, Lil98, SmileyZ, TheDanush
2014. december 29. 01:39 #12556
Amanditaa
Amanditaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.28.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 237955
Offline offline
Felhők fölött 3 méterrel 2.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. december 29. 09:50 #12557
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Barbie és a Diótörő (Barbie in the Nutcracker,2001)

Anno még mamámtól kaptam meg videó kazettán és láttam vagy egymilliószor.Ez a második kedvencem,a zenéket itt is akárcsak a Hattyúk tavánál,imádom. heart.gif Mellesleg a Diótörő olyan édes heart.gif

10/10

A mikulás mentőakció (Saving Santa,2013)

Ennél kicsit mást vártam,de aranyos mese volt.Bernard néha idegesített kissé,de Shiny és főleg a rénszarvas szimpatikusak voltak. smileeee.gif

10/9

Jégkorszak - Állati nagy karácsony (Ice Age: A Mammoth Christmas,2011)

Igaz csak 25 perces de megéri megnézni heart.gif

10/10

A karácsonyfa dala (O Christmas Tree,1999)

Ez a mese is régóta meg van már nekem.Szép történet,a mókus a kedvencem. smileeee.gif

10/10

Mivel Karácsony volt idén sem hagytam ki a Reszkessetek betörők első és második részét (persze nem a TV-ben néztem és még mindig a második a kedvencem) és a Grincset. heart.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, CandUs, Lil98
2014. december 29. 10:32 #12558
- törölt felhasználó -    
Párterápia.
Nem teljesen valósághű, de nekem tetszett. smileeee.gif
7,5/10
2014. december 29. 10:50 #12559
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
27 Idegen Igen * 27 Dresses (2008)
Kimondottan tetszett. Nem egy világmegváltó film, de kellemes kikapcsolódás. Katherine Heigl jól alakít ezekben a limonádé filmekben, James Marsden-nek is örültem, őt régóta kedvelem.
9*10

Menedék * Safe Haven (2013)
Anno mikor láttam annyira nem nyerte el a tetszésemet, de akartam neki adni még egy esélyt és jól tettem, most nagyon tetszett. Vagyis jobban tetszett mint legutóbb. Josh Duhamel ( wub.gif ) nagy kedvencem lett, eléggé megkedveltem az utóbb időben, jól állnak neki ezek a karakterek.
Szép és romantikus film.

9*10

Pár lépés a mennyország * A Walk in the Clouds (1995)
Kellemes kis film, nem nagyon voltak elvárásaim, nem tudtam elképzelni milyen lesz, igazából tetszett, nem az a százszor megnézem kategória, de szép romantikus film. Keanu Reeves ( wub.gif ) azért sokat emelt rajta.
7*10


Beavatott * Divergent (2014)
Nem volt rossz, de olyan őrülten jó sem volt mint ahogy be van állítva. Shailene Woodley jól játszott, meg Ansel Elgort is, bár utóbbinak annyira nem volt nagy szerepe. Viszont Theo James, Miles Teller és Kate Winslet eléggé irritáltak. Nem tudom, valahogy nekem az egész sztori nem állt úgy össze, olyan semmilyen volt. Egyszer jó volt, de nem rohanok a moziba megnézni a második részét az biztos.
6*10


A Nagy Nap * The Big Wedding (2013)
Sokkal többet vártam ettől a filmtől, ehelyett kaptam egy erőltetett, zavaros butaságot. Egyszer bőven elég volt megnézni, köszönöm.
5*10


Szexvideó * Sex Tape (2014)
Ettől viszont pont annyit kaptam mint amennyit vártam. Hogy őszinték legyünk, mindkét főszereplőnek (Cameron Diaz,Jason Segel) vannak sokkal jobb de sokkal rosszabb filmjeik is. Nevetni nem sikerült a film közben, viszont kikapcsolódásnak elment. Annyira nem volt ez az én műfajom.
5*10


A Gyilkolás Művészete * Anamorph (2007)
Ez igen laposra sikeredett. Végig azt hittem, hogy kapok egy olyan jó és izgalmas filmet mint mondjuk a 'Hetedik' de sajnos nem így lett. Ez harmatgyenge volt, ráadásul néha bele is tudtam volna aludni.
4*10


Honeymoon (2014)
Nem volt valami nagy szám, sem mint Horror sem mint film. Ijesztőnek egy cseppet sem volt mondható. A két főszereplő (Rose Leslie, Harry Treadaway) egész jól játszottak, de nekem ez az egész valahol nagyon elcsúszott.
3*10


Movie 43 - Botrányfilm * Movie 43 (2013)
Hogy ez mi akart lenni arra még most sem jöttem rá. Az egyik legrosszabb film amit valaha láttam. Mi volt ez a sz*r?? Volt olyan ember akinek ez a szemét tetszett, őszintén kérdezem?Az IMDB-n is 4.4-es, ki szerint ér ez a film ennyit? El sem tudom képzelni, hogy olyan minőségi, jó színészek mint Hugh Jackman, Emma Stone, Josh Duhamel, Richard Gere hogyan adhatták a nevüket és az arcukat ehhez?! Minősíthetetlen ez a film.
-1*10
6 felhasználónak tetszik: Angel, SmileyZ, TheDanush, CandUs, Lil98, Bessie
2014. december 29. 12:25 #12560
L Lily
L Lily
 
StátuszI ♥: https://youtu.be/AzuBcGsVm2Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 10
Azonosító: 209653
Offline offline
Útvesztő!!!! 10/10 thumbsup.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
710 oldal 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!