Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 17. 18:03 #12641
- törölt felhasználó -    
Harry Potter és az azkabani fogoly (2004)
Nem tudom miért, de az eddid látott részek közül ez áll legközelebb a szívemhez.Valószínűleg ebben közrejátszik a zseniális Gary Oldman felbukkanása.Mellessleg a történet is kellőképpen érdekfeszítő.
10/10
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bettyke94, Beyla, SmileyZ
2015. január 17. 18:55 #12642
- törölt felhasználó -    
The Expendables 3 / The Expendables 3. - A feláldozhatók 3. (2014)


http://media.giphy.com/media/3sbZaP1LghQa3ArkOc/giphy.gif


Azzal senkinek nem mondok újat szerintem, hogy ezt a trilógiát nem a hű de nagy sztorija vagy eszméletlen filmes csavarok miatt lehet szeretni. Mindegyik részét láttam és hazudnék, ha azt mondanám, hogy életem legnagyobb akciófilmes élményei, de ettől még a maguk módján tetszettek.
Talán pont a 3. rész az, ami számomra egy kicsit kiemelkedik a többi közül. Ugyanis nem csak, hogy új emberek jelentek meg a színen, de a régi gárdát lenyugdíjazta és egy teljesen fiatalított csapatot verbuvált Lutzékból a mi Sly Stallonénk. Ezt akár nevezhetnénk csavarnak is, hisz a trailerrel nem lőtték le. A másik újdonság (ami viszont belekerült az előzetesbe) Ronda Rousey karaktere a sok akció sztár között, ami nem volt rossz választás, hisz 1-2 remek poén forrása is volt az ő megjelenése. Ford és Banderas karaktere sem semmi, de Mel Gibson főgonosz szerepben w00t.gif Schwarzenegger még mindig a fő kedvenc; nem túl sok szerepe van ebben a részben sem, de mikor feltűnt a színen dőltem a nevetéstől (azok az ingek) biggrin.gif
Összeségében nem volt ez rossz, kikapcsolódásnak teljesen jó. 10/8
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. január 17. 18:59 #12643
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Harcban Élve
Na erre a filmre nincsenek szavak w00t.gif yahoo.gif 10/10*
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. január 17. 21:08 #12644
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Lucy (2014)

Huh, hát nem régen láttam és még elég kuszák a gondolataim, de azért írok pár sort. Először is a film alaptörténetéről a Csúcshatás című film jutott eszembe, de amint megnéztem, rájöttem, hogy azért a két film teljesen más. Nagyon elgondolkodtató film, szinte végig lekötötte a figyelmemet, érdekes lehet, ha az ember többet használ az agyából mint 10%, ugyanakkor én nem nagyon szeretném ezt átélni. Tetszettek az ember-állat-természet párhuzamok a filmben, és Scarlett remek választás volt a főszerepre. Egyedül nekem a vége volt egy kicsit hiányos, szerintem lehetett volna valami ütősebb lezárás. Mindenesetre nekem tetszett a film.

https://33.media.tumblr.com/cdee9e60bf6731d8da3269d47b8c2570/tumblr_n3f336zz8l1qak3qto1_500.gif

9/10
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2015. január 17. 21:13 #12645
- törölt felhasználó -    
Vissza a jelenbe. 10/8 Egesz jo.
2015. január 19. 09:02 #12646
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Az Interjú * The Interview (2014)
Imádtam. Nem lett a kedvenc Seth Rogen filmem, de nagy kedvenc lett az biztos. James Francoval kicsit mindig bajban vagyok, mert van, hogy nagyon kedvelem, viccesnek mondom amit csinál, de van, hogy nagyon sok és inkább áttekerem a jeleneteit mert sokszor nézni is undorító. Viszont most inkább az előbbi sikerült és nagyon bírtam a filmben. Jó, túlzó volt, persze, hisz ő mikor nem az, de ezt most bevette az én gyomrom. Seth Rogen meg nekem hatalmas kedvencem, szeretem a filmjeit, a humorát, magát az egész csávót is. Jókat nevettem a filmen, jók voltak a zenék, a sztori, az egész film úgy volt jó ahogy. Habár a vége felé az az ujj leharapós jelenet erősre sikeredett, ezen kívül nem tudok belekötni. Megértem a film körülötti kavarásokat és a fenyegetéseket, de az ember megnézi ezt a filmet és rájön, hogy ez egy vicc, egy poén amit Koreának biztos nehéz megemészteni, de nem terrorcselekményekre buzdító film ez. Kicsit sajnálom, hogy moziban nem láthattam, de így is nagy élmény volt.
10*10

Édes November * Sweet November (2001)
Nagyon szép film, remek játékkal, én imádtam. Utána olvastam és szinte csak rossz dolgokat olvastam róla, és bár a könyvet nem olvastam így viszonyítási alapom nincs is, de én akkor is nagyon a hatása alá kerültem. Keanu Reeves mindig is nagy kedvencem volt, most sem okozott csalódást. Charlize Theronnal nem mindig vagyok kibékülve, de most remekül játszott. Egyedül a filmnek a legvége nem tetszett, én ott még vártam volna valamit.
9*10

Elrabolva 3. * Taken 3 (2015)
Moziban láttam még a múlthéten, igazából megérte ott nézni mert tetszett, csak talán én egy kicsit mást vártam. Egy egész kicsit csalódott voltam a végén, de, hogy pontosan mi miatt azt nem nagyon tudnám megmondani. Liam Neeson nagyon jól játszott, mint mindig, őt nagyon megkedveltem tavaly. Akiben viszont színészileg csalódtam az Forest Whitaker volt. Ő a kedvenc afroamerikai színészem és azt kell mondjam, hogy azok alapján amit eddig láttam tőle és amire ő képes mint színész, ahhoz képest ez elég nagy nulla volt. Nyilván nagyon lehetősége se volt hatalmasat alakítani, de én tőle többet vártam. Maga a film is tetszett, bár talán ami nálam eléggé zavaró tényező volt, az, hogy mikor voltak az akció jelenetek a kamerát nagyon erőteljesen mozgatták és sose tudtam olyan gyorsan kapkodni a fejem. Mint mikor Bryan próbált szabadulni a rendőrkocsiból és többször is a kocsijuknak mentek, na abból én nem sokat tudtam kivenni úgy kapkodták a képet. Ha választani kell akkor én azt mondanám, hogy ez a rész tetszett legkevésbé, kedvencnek pedig még mindig az első részt tekintem.
8*10

Szerelem a végzeten * Serendipity (2001)
Nem kell nagyot várni tőle, de kellemes kikapcsolódást nyújtott. John Cusack és Kate Beckinsale nagy kedvenceim, jó volt őket egy filmben látni. Aki hisz a sorsban, a végzetben és az igaz szerelemben annak szerintem ez a film tetszeni fog.
8*10

Ötéves jegyesség * The Five-Year Engagement (2012)
Hát ez nagyon gyengére sikeredett. Eleve nekem már ott kezdődtek a gondok, hogy Jason Segel és Emily Blunt között egy szikrányi kémia sem volt. Egyszerűen nem tudták eladni nekem, hogy ők a nagy romantikus szerelmes pár, mert semmi érzelmet nem tudtak visszaadni. Egyszer-kétszer Jason Segelen elnevettem magam, de az sem volt túl gyakori. Erőltetett volt az egész. Sajnos Chris Prattet sem tudom pozitívumnak felsorolni, mert az egy dolog, hogy buta karaktere volt (mint általában mindig) de vicces sem volt egyáltalán.
4*10

The Babadook (2014)
Hát ez valami állati nagy fos volt, már elnézést. Egy valami volt ijesztő benne: Essie Davis és Noah Wiseman játéka. Borzasztóan idegesítő volt mind a kettő, meg úgy az egész film is, nagyon nem tetszett.
1*10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. január 19. 10:39 #12647
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A bíró (The Judge,2014)

Nagyon vártam ezt a filmet,aztán mikor elkezdtem nézni sokáig azt éreztem,hogy nem fog tetszeni.Viszont ahogy haladt a film egyre jobban meggyőzött.Kétségtelen,hogyha Robert Downey Jr. nincs benne akkor egy kicsit sem tetszett volna,de hát ez a pasi minden filmet feltud dobni. laugh.gif Vera Farmiga és Leighton Meester (utóbbi teljesen hanyagolható) szereplésének azért őrültem. blush.gif Kicsit rövidebb és pörgősebb azért lehetett volna és az ügy végső alakulása sem tetszett,de a film vége az apa-fia párost tekintve azért szép volt blush.gif

10/9

A Galaxis Őrzői (Guardians of the Galaxy,2014)

Az eleje nem tetszett,mert borzalmasan utálom mikor leakarják tolni a torkomon,hogy márpedig Chris Pratt pasi.Ezt had döntse már el mindenki maga. blush.gif Ettől függetlenül tetszett a játéka,a karaktere (bár néha kicsit erőltette a poénokat),és helyes srác,csak ne erőltessék ennyire blush.gif Eltudja ő adni magát segítség nélkül is blush.gif A történet és a látvány tetszett,a zenék is,különösen akkor örültem mikor felcsendült a The Runaways - Cherry Bomb című száma,mert azt évek óta imádom. rolleyes.gif A kedvenc szereplőm Gamora volt,de imádtam Grootot is és Mordályt is kedveltem habár ő túlságosan is agresszív volt. blush.gif Kíváncsi vagyok a második részre is,valószínű azt már moziban nézem majd. rohog.gif

10/10

Nagyon vadon 2 (Open Season 2,2009)

Az első rész is tetszett,de szerintem ez valamennyivel jobban. blush.gif 2 kutya volt akik idegesítőek voltak - az egyik akit meg kellett menteni,meg az a kicsit fehér,mellesleg mindkettő elég röhejesen nézett ki.Elliot a kedvencem,de az ahogy sokszor Gisellel viselkedett nem tetszett.Ha szerette őt és elakarta venni akkor ne futamodjon meg. blush.gif Boog "beszéde" Giselle-hez aranyos volt ott kint a "tábortűznél",szerintem teljesen igaz volt amit mondott. blush.gif

10/9

Amnézia (Before I Go to Sleep,2014)

Eléggé más filmre számítottam,de legalább nem volt hosszú. rohog.gif Imádom Nicole Kidman-t,bár nem ez volt a legjobb alakítása,csalódást most sem okozott. blush.gif Viszont Colin Firth igen.Mindig is kedveltem,de itt ebben a karakterben utáltam őt. dry.gif Persze ez is csak azt támasztja alá mennyire jó színész. blush.gif Dr. Nash-t kedveltem bár sokáig azt hittem ő a gonosz .A végén volt pár jelenet amit nagyon nem vett be a gyomrom,de a leges legvége tetszett. blush.gif

10/7

X-Men - Az elsők (X-Men: First Class,2011)

Sok jó színészt,vagy éppen karaktert tettek ebbe a filmbe éppen ezért tetszett is.Számomra teljesen meglepő módon a kedvenc karakterem (Charles Xavier mellett) Jennifer Lawrence karaktere Raven volt. blush.gif Erik volt az egyetlen akit nem értettem meg.Azt értettem mit miért tett,de szerintem a végén sok mindent elrontott. blush.gif

10/9

Step Up - All In (2014)

Nem a legjobb rész ez,de nem is a legrosszabb.Meglep,hogy ennyire lepontozták,bár mindenkinek más az ízlése.Igaz nem olyan szintű mint mondjuk az első 3 rész,de azért annyira nem is rossz,hogy sok helyen csak 2 pontot adjanak rá blush.gif Jó karaktereket válogattak össze,Ryan Guzman-nért oda vagyok heart.gif és Briana Evigan-t,és Adam G. Sevani-t is kedvelem.Karakterek közül meg azt a kínai lányt bírom még. laugh.gif A történet átlagos volt,viszont pár tánc eléggé ott volt.A két főszereplő tánca is tetszett azon a retró helyen,remek mozgásuk van,a ringben az ellenfél csapatának tánca (ami mellesleg ezerszer jobb volt mint emezeké),meg a végén Sean-ék tánca volt még jó. blush.gif Las Vegas levett a lábamról meg persze a zenék is. laugh.gif De most már több rész tényleg ne legyen,mert ennyi bőven elég volt. blush.gif

10/9
5 felhasználónak tetszik: Angel, MissAjsa., House Of Wax, baisée, Bettyke94
2015. január 19. 10:55 #12648
- törölt felhasználó -    
Hobbit - Smaug Pusztasága biggrin.gif megint wub.gif wub.gif wub.gif
2015. január 19. 11:13 #12649
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Harry Potter és a Bölcsek köve; a Titkok kamrája; az azkabani fogoly

Elkezdtem kiolvasni a könyveket, és ahogy kiolvasom a könyvet rögtön megnézem a filmet (hiába láttam kismilliárdszor blush.gif ), hogy mennyiben is tér el a kettő. Az első és második része még nem vészes, bár voltak dolgok, amik azért jól jöttek volna a filmbe is, de nem annyira, mint a 3. részben. Ott elég sok mindent csak a könyvből tudhatunk meg, a filmben nem derül fény arra, ki is az a Holdsáp, Féregfark, Tappmancs és Ágas... viszont ettől függetlenül imádom a filmeket, milliószor megtudnám nézni egy nap is akár blush.gif

10/100000000*
3 felhasználónak tetszik: Beyla, SmileyZ, House Of Wax
2015. január 19. 19:14 #12650
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Hogyan Rohanj A Vesztedbe/ A Million Ways to Die in the West (2014)

Szerintem ez egy szuper kis vígjáték lett. Nem igazán jönnek be a western típusú filmek, de ez valahogy tetszett. Voltak benne erőltetett poénok, de volt olyan is mikor a hasunkat fogtuk a nevetéstől, szerintem egyszer mindenképpen érdemes megnézni, már csak a szereplők miatt is. Amanda Seyfried mellet ott van még Liam Neeson, Neil Patrick Harris és Charlize Theron is. Szórakoztató, vicces, és még sztorija is van.

9/10
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. január 19. 19:22 #12651
Biancca
Biancca
új tag
 
StátuszSzeress meg engem koromfeketének, hófehérnek bárki megszerethetne./Gogol
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.25.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 1
Azonosító: 236467
Offline offline
Álom.net
Hát, igen. Katasztórfálisan borzalmas volt. Mindenkitől azt hallottam, hogy rossz, de ez... Minden képzeletemet és magyar filmet felülmúlt. A legocsmányabb dolog ami valaha világra jött. meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, House Of Wax, Szandi0820, SmileyZ
2015. január 19. 23:04 #12652
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Twelve Monkeys / 12 majom
https://33.media.tumblr.com/tumblr_meg2jjiufn1qcxrpgo6_250.gifhttps://38.media.tumblr.com/tumblr_meg2jjiufn1qcxrpgo8_250.gif

Az egyik legjobb és legnyomasztóbb sci-fi. Pitt pazar benne, de a többiek is kitettek magukért. A most indult sorozat nem tudom mennyire fogja visszaadni ezt a hangulatot.
10/10
1 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD
2015. január 19. 23:05 #12653
- törölt felhasználó -    
Walter mitty titkos élete smileeee.gif
Nem kell sokat várni, de pont jó rolleyes.gif thumbsup.gif
2015. január 20. 11:46 #12654
- törölt felhasználó -    
21 Jump Street

Nagyon lelkesedéssel estem neki a filmnek, mivel sok jót hallottam már róla. Haverok és a család is mondta már, hogy azért nézzem meg, nincs mit vesztenem. És igazuk is lett. Tatumot alapból nagyon kedvelem ,bár a hosszú haj nem éppen a megfelelő számára, elnéztem neki. Valamint kellemes meglepetések egyike volt, amikor feltűnt a rendőrök oldalán Johnny Depp w00t.gif , majdnem elájultam amikor megláttam.A film magam módján egy szív szaggató jelenetben tette bele a egyik legnagyobb kedvencemet. Az izgalmakat nekem csak fokozta , hogy Dave is szerepelt a filmben. wub.gif A rendőr páros kifejezetten jól kiegészítette egymást, így kellemesen elszórakoztatott beteg pillanataimban is.

10/8
6 felhasználónak tetszik: Beyla, An_d_a, MissAjsa., House Of Wax, SmileyZ, baisée
2015. január 20. 13:55 #12655
- törölt felhasználó -    
Harry Potter és a tűz serlege (2005)
Húúú, ez talán még a harmadik résznél is jobban tetszik.Zseniális történet, tehetséges színészek, és hát Ralph (ha csak rövid idöre is). heart.gif
10/10
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. január 21. 12:48 #12656
- törölt felhasználó -    
22 Jump Street

Édes kis folytatások. Miután megnéztem a 21 Jump Street-et úgy éreztem a másikat is muszáj. De ez nem jött be annyira mint az első. Főként azért, mert majdnem ,hogy ugyan arra a történetre alapul. Megint ugyan azt csinálták csak most kivételesen a beépülés során "szerepet" cseréltek és ismét Tatum játszhatta a nagymenőt. Igaz voltak benne olyan fordulatok amik az első részben nem,de egy-két apróságot leszámítva nem sok minden tette különbözővé a filmet. Talán az volt az a pillanat ami miatt végül is jónak könyveltem el, amikor kiderült, hogy milyen szerelmi kapcsolatok alakultak ki. laugh.gif Így is jó volt,de teljesen az a típus amikor egy nagyon jól bevételező filmből akarnak még egyet. De az már erőltetett.

10/7
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, MissAjsa., SmileyZ
2015. január 21. 13:56 #12657
Imesz22
Imesz22
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 161037
Offline offline
A galaxis őrzői a mm-ból wink.gif cool.gif laugh.gif biggrin.gif
2015. január 21. 14:53 #12658
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Levelek Júliának (2010)

Szavakkal leírni nem tudom,mennyire szeretem ezt a filmet.Nem először láttam,de még mindig ugyanúgy élvezem,mint az első alkalommal.
Nem is annyira a két fiatal,hanem Claire és Lorenzo volt az,aki ismét a szívemig hatott.Imádom Amandát,de ebben a filmben ő számomra csak egy mellékszereplő volt.
Annyira megható volt látni,hogy ötven év után is ugyanakkora szeretettel ölelik át egymást,és az érzéseik mit sem változtak.A kedvenc jelenetem volt az egész filmben.
10/10 Csak ajánlani tudom heart.gif
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, AliceGlam, Angel, MissAjsa., SmileyZ, Bettyke94
2015. január 22. 15:08 #12659
- törölt felhasználó -    
Másnaposok 3

Végre valahára jutott időm arra, hogy megnézzem. Jó kis befejezés volt, de mondjuk kicsit idegesített, hogy megint Dug volt az akit elraboltak. Az a srác semmire nem jó,csak arra, hogy túszkodjon ?! Lényegtelen, amúgy is Bradley az aki után vágyakozom,és ő szerencsére sokat volt a filmben. Még olyan fordulatok is voltak,amire tényleg nem számítottam. Jó kis befejezés volt.

10/9
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Angel, baisée, SmileyZ
2015. január 22. 18:51 #12660
- törölt felhasználó -    
The Theory of Everything/A mindenség elmélete
Most láttam és...hát nem jutok szóhoz. Stephen Hawking élete, maga és számomra ez a film is csodálatos. Eddie Redmayne és Felicity Jones is remek munkát végeztek heart.gif
6 felhasználónak tetszik: Jody, MissAjsa., baisée, Lady Suzy, bitchina, Angel
710 oldal 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!