Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 08. 17:26 #12721
- törölt felhasználó -    
A mindenség elmélete (2014)

Csodálatos, egyszerűen csodálatos. Nem találok szavakat, ezt a filmet mindenkinek látnia kell. Eddie Redmayne pedig hihetetlenül játszott, nagyon jó volt. A zenék is találóak voltak. Nagyon remélem, hogy megkapja az Oscart, mert ez tényleg olyan film volt amiért jár.
10/10
5 felhasználónak tetszik: Jody, Lady Suzy, baisée, duracell, MissAjsa.
2015. február 08. 17:38 #12722
- törölt felhasználó -    
Bérgyilkosék biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: lizike.love
2015. február 08. 17:58 #12723
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
Mátkaság és legényélet (2004)
Nekem személy szerint tetszett a film. Üdítő volt a megszokott szereplőket az indiai közegben látni és szerintem nagyot dobott rajta, hogy bemutatták a helyi kultúrát is. 10/8
2015. február 09. 09:32 #12724
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Cake (2015)

Unalmas.Ez a legelső szó ami eszembe jut erről.Pluszban szinte még semmi nem is történt benne. blush.gif Sokkal,de sokkal többet vártam ettől. blush.gif Jennifer Aniston játéka ott volt,azzal semmi baj nem volt,de minden mással igen.Hiába volt a házvezetőnője is jó fej,az egy filmhez édes kevés. blush.gif Semmit nem tudtunk meg arról ami Claire-rel vagy Ninával történt.Nina miért lett öngyilkos?Mi oka volt rá?Claire miért sérült le?Annak a pasinak volt köze hozzá aki megjelent,de ennyi?Semmi magyarázat? Aki pedig még egy nagy negatívum volt az nem más mint Anna Kendrick.Soha az életben nem irritált még annyira mint ebben a filmben.Soha. blush.gif

10/4 - Aniston játéka miatt.

One Direction: Where We Are - The Concert Film

Rájöttem,hogy nem azt töltöttem le amit eredetileg akartam,hanem csak egy koncert filmet és azt hittem ezt adták a moziban is,de most,hogy utána néztem rájöttem,hogy nem. _nevet.gif Elvesztegettem erre másfél órámat és még csak nem is azt néztem meg amit akartam...Ennyi. _nevet.gif

Lucy (2014)

Ez sem az volt amire gondoltam.Scarlett Johansson előtt le a kalappal,remekül játszott (bár az elején nem jött be) és némelyik jelenetet,főleg azt ami a repülő mosdójában játszódik jól összehozták,de nem vagyok tőle úgy elájulva mint sokan mások. blush.gif Érten én mit akartak mondani,mit akartak kihozni ebből,de nem egészen így képzeltem ezt a filmet. blush.gif

10/6

A gondozoo (Zookeeper,2011)

Na ez már nagyon tetszett. rohog.gif Régóta megakartam nézni,de eddig még valamiért mindig elmaradt.De most kétszer is megnéztem. rohog.gif Kevin James és Rosario Dawson jó párosítás voltak,sokat nevettem a filmen,a szereplőkön,különösen az állatokon akik édesek voltak. laugh.gif Stephanie nagyon buta nő volt,de azt nem bírtam figyelmen kívül hagyni mennyire hasonlít Rachel McAdams-re. blush.gif Flo Rida - Low című számának pedig nagyon örültem,mert imádom. laugh.gif

10/10

Az élet ízei (The Hundred-Foot Journey,2014)

Ezzel csak annyi bajom volt,hogy nagyon hosszú volt. blush.gif Nagyon el lett húzva,pedig a lényeget rövidebb időbe is bele lehetett volna sűríteni. blush.gif Hassan nagyon aranyos fiú volt,mint karakter egyből belopta magát a szívembe és Madame Mallory-t is kedveltem.Mikor ilyeneket nézek mindig megjön a kedvem a főzéshez.Habár ilyeneket én nem tudok csinálni,ilyen szépre pedig pláne nem. rohog.gif

10/9
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, duracell
2015. február 09. 14:56 #12725
- törölt felhasználó -    
Harry Potter és a Halál ereklyéi II. rész (2011)
Nah, végre nekem is sikerült megnéznem az összes részt.Az utolsó sok meglepetést tartogatott a számomra.A legjobban Piton professzoron döbbentem meg.
Összességében mind a 8 film tetszett.Kedvenc azért nem lesz, de szórakozásnak tökéletesen megfelel.Éppen ezért kapja meg tőlem a 10/10-t.
3 felhasználónak tetszik: LovelyBarbaraPalvin, House Of Wax, SmileyZ
2015. február 09. 15:05 #12726
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15257
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
A könyv tolvaj
2015. február 09. 22:13 #12727
- törölt felhasználó -    
The Judge / A bíró (2014)

http://cdn.screenrant.com/wp-content/uploads/The-Judge-Movie-Robert-Downey-Jr-Robert-Duvall.jpg

Teljesen véletlen akadtam rá erre a filmre, de örülök, hogy megnéztem. Mindig is kedveltem a tárgyalótermes drámákat, főképp ha annak még mondanivalója is van. Az alapsztori sablonosnak mondható, viszont a kiszámíthatatlan fordulatoknak köszönhetően és ahogy a történet lassan bontakozik ki egyszer csak azon kaptam magam, hogy már vége is (pedig 2 és fél óra hosszú a film).
A színészek alakítása is megnyerő volt. Robert Downey Jr. az én szívembe nem lopta be magát Vasemberként, itt is hasonlóan arrogáns és beképzelt volt, de ez esetben az érző lelket is fel véltem néha fedezni az álca mögött. Jól állt neki a szerep az tény. A másik nagy alakítás természetesen az apját alakító, Robert Duvall nevéhez fűződik. Kettejük csatája a történet fő szála, ami a tárgyalótermen kívül is zajlik. A többi karakter elég kidolgozatlan volt, amolyan másodhegedűsök voltak mindannyian. Például a Vincent D'Onofrio féle "sértett" száltól kicsit többet vártam, de az így is hosszúnak számító moziba talán már nem fért bele.
Mindent összevetve dráma volt, érdekes volt. 10/9
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Bettyke94, Reija, Angel
2015. február 10. 21:15 #12728
- törölt felhasználó -    
If I Stay / Ha maradnék (2014)

http://www.kephost.com/images/2015/02/10/if_I_Stay.jpg

Szintén nagyon várós film volt számomra. Kicsit másra számítottam, de összeségében nem csalódtam. Fontos ugyan a szerelmi szál a történetben, mégsem csak az dominál. Így nem lett nyálas vagy elcsépelt. Hatalmas színészi alakítást ugyan nem igényelt a film, de Chloe Moretz szerethető volt Miaként és az Adamet alakító Jamie Blackley is szimpatikus volt a népszerű rocker szerepében.
Igaz ugyan, hogy elég megrázó mikor meghal Mia öccse valamint maga a tény, hogy ha fel is ébred nem lesz többé valódi családja, mégis kicsit több drámai mozzanatra számítottam. 10/8,5
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, bitchina, MissAjsa., JadeB
2015. február 13. 13:18 #12729
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A hobbit - Az öt sereg csatája/The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

Nem tudom miért, de azt hittem, hogy egy kicsit nagyobb durranás lesz a film. Nem mondom azt, hogy rossz, mert egyáltalán nem az, de mintha valami hiányozna belőle.. vagy nem is tudom, de annak nagyon örültem, hogy ebben is szerepelt Thranduil. A hobbit-filmek közül még mindig a Váratlan utazás tetszik a legjobban. smileeee.gif

10/9
2015. február 13. 23:13 #12730
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
A Szürke 50 Árnyalata/ Fifty Shades Of Grey (2015)

Mivel ma láttam a filmet, még nagyon kuszák a gondolataim, kicsit össze kell szednem magam ennyi élmény után. Nagyon vártam már ezt a filmet, miután a könyvet is kiolvastam, és nagyon megszerettem. Szerintem Anastasia kicsit az a lány, akivel minden hétköznapi lány tud azonosulni. A filmre rátérve, szerintem kihozták belőle amit egy könyv megfilmesítéséből kilehetett. Nekem a két főszereplővel nem volt bajom, pedig voltak előítéleteim a trailer láttán, de a film alatt megkedveltem őket. Szerintem elég jól követték könyvet, de volt olyan rész, amelyen nagyon átugrottak (és most nem csak néhány elmaradt szexjelenetre gondolok). Egyébként ha már itt tartunk, szerintem abból a jelenetekből kihozták a maximumot, de még a jó ízlés határain belül maradva. Ami nem tetszett az egyértelműen rosszul megválasztott szinkronhangok (baromi idegesítőek voltak), és a film befejezése. Tudom, hogy lesz folytatás, de nekem kicsit olyan wtf volt a vége.. Mindent összevetve nekem tetszett.

http://33.media.tumblr.com/2fb6962d0334258c606eaeac266368ce/tumblr_n97yvcS1ok1trep1ko4_500.gif

10/8

6 felhasználónak tetszik: Alexis_0504, An_d_a, bitchina, House Of Wax, SmileyZ, MissAjsa.
2015. február 14. 00:30 #12731
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
A szürke 50 árnyalata // Fifty Shades Of Grey(2015)

Végre nekem is sikerült eljutnom odáig,hogy megnézzem a filmet (eredeti nyelven juppiii wub.gif ). Nekem nagyon tetszett.
Furán hangozhat,de gyakorlatilag a szemem rátapadt a képernyőre.Lehet,hogy a könyvsorozat és a Jamie iránti elfogultság beszél belőlem,de rettenetesen élveztem.Valamint Dakota is kellemes csalódást okozott.Magam is meglepődtem,de megkedveltem a film végére,és most már úgy érzem,jó embert választottak Ana szerepére.Pedig voltak fenntartásaim vele kapcsolatban az előzetesek alapján,de végül engem sikerült meggyőznie. smileeee.gif
Úgy érzem,elég könyvhű is volt a film,valamint azoknál a jeleneteknél sem lehetett ok panaszra,mindent kihoztak belőle,amit lehetett.Nekem legalábbis nagyon tetszettek ezek a részek is. wub.gif pardon.gif Az elején az interjú volt az egyik kedvencem,valamint külön piros pont,hogy talán a "legkedvencebb" részemet a könyvből,amikor előkerül az a bizonyos jég,ilyen formában rakták bele a filmbe.
Az egyedüli,ami talán hiányzott,hogy pár részt kihagytak,mint például José és Ana párbeszédei.De összességében nem panaszkodom,mert úgy érzem, "mindent megkaptam,amit akartam". smileeee.gif
Számomra maximálisan megérte moziban megnézni,plusz öröm volt,hogy eredeti nyelven láthattam.Remélem,tényleg igazak a hírek,és megfilmesítik a többit is. smileeee.gif
http://data1.whicdn.com/images/162837858/large.gif


10/10
6 felhasználónak tetszik: Alexis_0504, bitchina, Bettyke94, House Of Wax, SmileyZ, MissAjsa.
2015. február 14. 18:15 #12732
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Disturbia

Nagyon bírom ezt a filmet, drámaként kezdődik, aztán átmegy vígjátékba utána meg kapunk egy kis thrillert. Állatian össze van rakva.
10/8
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Beyla
2015. február 15. 08:37 #12733
- törölt felhasználó -    
Kingsman(-The Secret Service)

Tegnapi nap folyamán voltam a mozikba és néztem. Tudom nem épp a legromantikusabb történet ,de nekem azért bejött és sikerült kivernem a fejemből egy kicsit, hogy a szerelmesek napján akciófilmet nézek. laugh.gif Kellemes volt egy filmben látni Colin Firth-et és Taron Efertont. A maguk módján kiegészítették egymást. Volt egy kisebb háttér sztori és története is volt a filmnek, nem bánom, hogy megnéztem bár Tar valahogy a gettós csávó szerepében azért kedvelhetőbb és helyesebb volt számomra mint öltönyben. blush.gif

10/7
2 felhasználónak tetszik: Reija, Bessie
2015. február 15. 13:24 #12734
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
a vizsgaidőszak után nagyon sok filmet néztem, már úgy hiányzott:

Begin Again - Szerelemre hangszerelve
Ezt a filmet nagyon vártam, de ahhoz képest annyira nem tetszett. Keira az egyik kedvenc színésznőm, és itt is nagyon bájos volt, aki annyira nem fogott meg az Mark Ruffalo volt, nem tudom miért, valamiért nem szeretem. Adam egész jól hozta a figurát, bár a karaktere nem a legszimpatikusabb, jól játszott és amúgy is imádom a hangját. A zenei stílus amit képviseltek benne annyira nem a kedvencem. Ja, és benne volt James Corden, az nagy arc az a pali, őt bírtam biggrin.gif Összességében azért jó film volt, de minden nap nem fogom megnézni. 10/8

One Chance - A hang ereje
Egy barátnőm ajánlotta a filmet, nem is hallottam addig Paul Potts-ról, nem tudom hogy kerülte el a figyelmem amúgy mert szeretem az angol tehetségkutatókat. Na mindegy, örültem, hogy James kapta a főszerepet, tetszett a film, nagyon cuki volt. 10/9

Gone Girl - Holtodiglan
Kiolvastam könyvben mielőtt nekiálltam a filmnek, a story tetszett viszont a könyv stílusa nem annyira. Kíváncsi voltam mit hoznak ki a filmből. Ben Affleck-et én nagyon szeretem, jól is játszott most is, akitől a hideg is kiráz az Rosamund. Én nem tehetek róla, de az a nő halálra idegesít. Amúgy a film jó lett smileeee.gif 10/9,5

Louder Than Words - Erősebb a szavaknál
Igaz történet alapján, egy igazán megható film. A színészek is jók voltak, tetszett 10/9

A Walk Among the Tombstones - Sírok között
Liam Neeson és Dan Stevens miatt néztem meg. A story nem volt rossz, a színészekkel maximálisan elégedett voltam, csak nem tetszett a vége sad.gif Amúgy Liam nekem bármit el tudna adni, egyszerűen zseniális, imádom. wub.gif 10/8

The Hundred-Foot Journey - Az élet ízei
Jaj, na ez a film nagyon-nagyon tetszett. Én nagyon szeretem Helen Mirrent, olyan elegánsan ad át minden szerepet. Imádom, tényleg, egy zseni a hölgy. Tetszett a történet, a helyszín, szeretem az indiai kultúrát is, imádok főzni, szóval minden egyben volt számomra. A főszereplő fiú is nagyon szimpatikus volt, kis helyeske biggrin.gif Összességében nagyon jól szórakoztam végig 10/10


The Maze Runner - Az útvesztő
Nem tudom miért, de halálra untam, nem tetszett. Viszont Thomas Brodie-Sangster nagyon kis cuki lett, nem változott semmit, csak megnyúlt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif A film szörnyű, 10/4

The Imitation Game - Kódjátszma
Hű, na ez jóóóó volt. Benedict wub.gif wub.gif wub.gif Na ő is olyan, hogy bármit eladhat nekem, imádom, imádom, imádom. A szereposztás nagyon jó volt: Benedict, Keira, Matthew Goode, Allen Leech... Imádom őket. Amúgy nagyon érdekes film, tetszett nagyon a történet és utána szívesen olvasgattam Alan Turing életéről. Nem volt kifejezetten pörgős, izgalmas, de nem is kellett, hogy az legyen mert cserébe érdekes volt. 10/10

The Giver - Az emlékek őre
Ez a film nem tudom hogy jutott eszembe, hogy megnézzem, már nem nagyon tudtam mit kezdeni magammal aznap, de nem bántam meg, nem volt egy nagy film, de elszórakoztatott, sőt, el is gondolkodtatott. Kiemelkedő színészi képességeket nem igényelt, de Jeff Bridges nagyon szimpi volt benne. A főszereplő fiút és lányt még sosem láttam, de aranyosak voltak. Meryl Streep-et imádom, de hát ez a karakter... Alexander Skarsgård cuki volt, viszont valamit nem értek: Katie Holmes és Taylor Swift mi a fenét kerestek benne? rolleyes.gif blink.gif 10/8

The Boxtrolls - Doboztrollok
Az eleje borzasztóan unalmas volt, nem is tudom miért nem kapcsoltam ki, de végig szenvedtem, a vége fele elment, 10/4

Chef - A séf
Ez is szuper jó volt, egy percig nem unatkoztam. Aranyosak voltak a színészek, jó volt a történet és az apa-fiú kapcsolat ami benne volt tök kis cuki volt. Azt a kisfiút meg kellett volna zabálni. Biztos, hogy meg fogom nézni máskor is, imádtam. 10/10

The Equalizer - A Védelmező
Denzel Washington az egyik kedvencem, de szegényke hogy megöregedett sad.gif Amúgy még mindig szuper színész, tetszett a film, csak kicsit túlzásnak véltem, hogy "szuperhőst" csináltak belőle. "F@szább gyerek volt benne mint Liam Neeson az Elrabolva-filmekben. biggrin.gif Jó volt látni újra Chloë Grace Moretz-t, bírom a kiscsajt. A film kicsit indokolatlanul hosszú volt. Azért élveztem. 10/8,5
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, SmileyZ, baisée, MissAjsa.
2015. február 15. 14:35 #12735
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Gone Girl / Holtodiglan

Kicsit beteg film, de tetszett. Rosamund creepy volt, de jól játszott.
10/7
5 felhasználónak tetszik: bitchina, SmileyZ, Bessie, duracell, Lindsay019
2015. február 15. 15:03 #12736
- törölt felhasználó -    
Ahol a szivárvány véget ér/ Love, Rosie (2014)

Már régóta kíváncsi voltam erre a filmre, ezért örültem, hogy végre megnézhetem már csak Lily Collins miatt is, aki nagy kedvencem. A film alapjában véve megérte a várakozást, mert elég érdekes és tanulságos volt, viszont egy kicsit zavaros. 8/10
5 felhasználónak tetszik: bitchina, baisée, MissAjsa., JadeB, An_d_a
2015. február 15. 22:57 #12737
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
Fifty Shades of Grey / A szürke ötven árnyalata
Hát nem is tudom mit mondjak. Nem volt valami jó film, nem is vártam többet ennél. Eléggé hülyén nézett ki az egész, 15 perc sem volt aztán kriscsön és sztézi máris összejöttek. Amúgy maguk színészek tűrhetőek, Jamie és Dakota is jól alakított. A szexjelenetekből is, amit csak tudtak kihoztak, de még is hiányzott az egész filmből valami, így olyan semmilyen lett. Aki nem olvasta a könyvet az csak annyit vehetett le ebből, hogy ennek a sz#rnak nincs se füle se farka. Az egész filmet a vicces jelenetek + a betétdalok dobták fel. A magyar szinkron pedig siralmas.
10/5
2 felhasználónak tetszik: baisée, MissAjsa.
2015. február 16. 07:42 #12738
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kingsman: The Secret Service / A titkos szolgálat (2015)

A filmet szombaton láttam. Igaz, már pénteken el akartam rá menni, csak nem jött össze. Szombaton is ellenem játszottak az elemek (és a Szürke sz*r 50 árnyalata), de bejutottam! thumbsup.gif

Nos, nem tudom mással kezdeni a véleményemet, mint azzal, hogy ez a film alapvetően nem az én műfajomban készült. Sosem érdekeltek/kötöttek le igazán a kém- és akciófilmek. James Bonddal sem szoktam túl sokáig jutni, mert sosem kötött le. A látványelemekre hajazó múvikat meg hát eleve kerülni szoktam, nem érdekel a dirr-durr-bimm-bumm-csitt-csatt, jobb szeretem azokat a történeteket, amikben a mondanivalón és nem a látványon/akción van a nagy hangsúly... De. Ez a film számomra mégis tetszett. És hogy miért? Leginkább egyetlen okból: mert Colin Firth szerepelt benne. És bevallom a lehető legőszintébben, hogy erre a filmre is csak és kizárólag miatta váltottam jegyet, rá voltam elsősorban kíváncsi, hogy mit hoz ki egy ilyen szerepből, amiben - nem túlzás - korábban még sosem lehetett látni. A végeredmény pedig: totális paff. wub.gif Ez a pasi egyszerűen fantasztikus. El nem tudtam volna őt képzelni soha egy ilyen karakter bőrében, még csak meg sem fordult volna soha a fejemben rá bízni Harry Hartot, de azt kell mondjam, Colin hozta, amit kellett. Korrektül, perfekciózusan, úgy, hogy abba bele kötni képtelenség. Még az is felmerült bennem, hogy hogy a büdös fenében nem kérték még fel a 007-es ügynök szerepére ezt a palit, annyira zseniális, amire képes... smileeee.gif Szóval én oda voltam tőle, meg vissza, egyszerűen imádtam mindent, amit csinált. Lehet, hogy némi elfogultság is beszél belőlem, de nem érdekel. Így érzem és kész. smileeee.gif Ráadásul arra is rájöttem, hogy Colin Firth piszkosul veszélyes széles, nagy vásznon... Egyszerűen nem bírtam másra figyelni, ha színen volt, egyfolytában rátapadtam az arcára, arra, amit csinált, amikor megmozdult... És közben végig vigyorogtam, mint a vadalma. smileeee.gif Ez a pasas közel az 55-höz is olyan kisugárzással bír, hogy... Uhh. w00t.gif Sármos, mi több, szexis heart.gif volt és egyszerűen lubickolt ebben a szerepben (is). Még akkor is, amikor elég nyúzottan, vizes, hátrafésült hajjal és köntösben ácsorgott. blush.gif Colin semmi kétség, egy igazi férfi, aki még mindig tudja azt, amit anno a '80-as években. (Bár bevallom, nagyon fiatalon nekem még egy kicsit "nyálas" gyerek volt, de mint a jó bor ugye... smileeee.gif ) A mai fiatalabb pasik meg olyanok, amilyenek, nem is értem, hogy lehet ekkora rajongótáboruk. biggrin.gif Na, ennyit erről, folytatnám tovább... smileeee.gif
A filmben megzavart egy színész. A bemutatót látva meg voltam róla győződve, hogy Merlint Stanley Tucci alakítja. Aztán megnéztem még 1-2 trailert és akkor esett le, hogy ez a bácsi nem az a bácsi, csak nagyon hasonlítanak. smileeee.gif Emiatt picit csalódott voltam - ugyanis Stanley is hatalmas kedvenc - de érdeklődve figyeltem Mark Strongot is a moziban. És ő is levett a lábamról. Ez a pasi sem semmi! ohmy.gif S bár tényleg a fejemben a látottak alatt összemosódott olykor Tuccival, de összességében nagyon tetszett mind a játéka, mind a pasi is biggrin.gif , szóval emelem kalapom. Plusz arra jutottam, hogy ő volt még a másik, aki nagyon tetszett a filmben. smileeee.gif
A történetről: nekem bejött. Mivel nem sok ilyen filmet néztem korábban, számomra nem tűnt elcsépeltnek, kifejezetten szórakoztatott. A főgonoszt alakító Samuel L. Jackson brillírozott, nagyon tetszett, amit láttam tőle. De volt egy pillanat, amikor ez a furcsa "szimpátia" a főgonosz felé egy szempillantás alatt elillant... Aki látta a filmet, az gondolom sejti, hogy mikor SPOILER a templomos jelenet után, amikor Valentine fejbe lövi Harryt sad.gif SPOILER VÉGE Ennél a bizonyos jelenetnél egyébként teljesen lesokkolódtam, de nem csak én, az egész mozi felszisszent. SPOILER Én a magam részéről az utolsó percig reménykedtem valamiféle csavarban ezzel kapcsolatban, de sajnos nem lett sad.gif SPOILER VÉGE
A srác főszereplő tetszett. Bár inkább csak színészileg. rohog.gif Jól játszott és az előttem már leírtakkal egyet tudok érteni: nekem is az öltönyös, szemüveges Töki tetszett jobban. smileeee.gif Tehetséges srác, legalábbis itt számomra hozta azt, amit a szerep megkívánt tőle. Bevallom, a befejezésnél esetében bizonyos helyzetben másra számítottam... Ez viccesebb lett, ráadásul nem kiszámítható. biggrin.gif
Michael Caine olyan nagy nyomot nem hagyott bennem, de ő sem volt rossz. smileeee.gif
A kaszabolós csaj nagyon ott volt, kicsit ilyen Kill Bill meg Terrorbolygó utóérzést keltett, de tetszett. Maga a színésznő meg emlékeztetett picit a Múmia-beli hölgyre. smileeee.gif
Egyetlen jelenet volt, amihez idő kellett, hogy megemésszem. SPOILER A templomos jelenet. Végül persze helyre tettem magamban és úgy már nem volt bennem semmiféle rossz érzés, csak akkor, ott, abban a pillanatban azért az emberben általában - gondolom én - támadt egyfajta rossz érzés. Csak az volt sok(k), hogy volt ez a jelenet, aztán utána jött a következő nem várt fordulat: Valentine kivégzi Harryt sad.gif SPOILER VÉGE
Ja, és röhögtem egyet a "Never give it up" zenei betéten is... Ötletes választás volt. rohog.gif

A film bár nem a műfajom, de nekem kifejezetten tetszett, annyira, hogy többszörnézősnek ítéltem meg. Ami nagyban (ha nem 90%-ban) Colinnak köszönhető. Nélküle nagy valószínűséggel tényleg sosem megyek el rá a moziba, sőt, amúgy se nézem meg. Így viszont kellemes csalódás ért, mind a filmmel, mind pedig Colinnal kapcsolatban (akinek azóta is a hatása alatt vagyok, OMG biggrin.gif ), szóval az én pontom mindezek alapján:

9/10

http://www.blastr.com/sites/blastr/files/Kingsman.png
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Bessie, Lindsay019, Angel
2015. február 16. 08:28 #12739
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2015.02.16. 07:42)
A srác főszereplő tetszett. Bár inkább csak színészileg. rohog.gif Jól játszott és az előttem már leírtakkal egyet tudok érteni: nekem is az öltönyös, szemüveges Töki tetszett jobban. smileeee.gif Tehetséges srác, legalábbis itt számomra hozta azt, amit a szerep megkívánt tőle. Bevallom, a befejezésnél esetében bizonyos helyzetben másra számítottam... Ez viccesebb lett, ráadásul nem kiszámítható. biggrin.gif

Bocsi, szóval itt hülyeséget írtam. Szóval hogy nekem pont ellentétes. biggrin.gif Nem mondom, hogy gettós csávónak nem volt jó, de nekem jobban tetszett öltönyben. Talán mert próbálták HH-hoz hasonlatossá tenni, aki meg - ahogy el is lehet olvasni a véleményemet - hát nem kicsit jött be. rohog.gif
2015. február 16. 13:38 #12740
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Foxcatcher (2015)

Mást vártam,egyszer meglehet nézni,de nem erre számítottam.Mark Ruffalo játéka tetszett a leginkább,persze Channing Tatum miatt néztem meg. blush.gif Azt viszont nem is tudtam,hogy Steve Carell játszotta John du Pont.Azt hittem tényleg ennyire ronda a pasi,de akkor jól ki volt sminkelve _nevet.gif _nevet.gif

10/6

Szerelem a végzetem (And So It Goes,2014)

Átlagos film amilyen van nem is egy,de nekem akkor is tetszett.Diane Keaton és Michael Douglas jó páros voltak. smileeee.gif

10/9

Nagyon vadon 3 (Open Season 3,2010)

Ez nem lett a kedvencem.Az első és második rész jobb volt.Lehet Elliot full bolond,de még mindig ő a kedvencem. laugh.gif

10/8

A szürke ötven árnyalata (Fifty Shades of Grey,2015)

Nem akarok róla ódákat zengeni,elég annyi,hogy a legjobb barátnőmmel néztem meg pénteken és maximálisan megvagyok elégedve a filmmel. smileeee.gif A zenék jók voltak,voltak benne vicces jelenetek,kevés Kate és Elliot volt,de a két főszereplő annyira jól passzolt egymáshoz,hogy ezt a kis hibát elnézem nekik.Dakota Johnson olyan semmilyen,de Jamie Dornan-nel jól hozták ezeket a karaktereket.A csaj kissé Bella szintű (Alkonyat),de illett a fiúhoz. blush.gif Jamie szemei meg megérnek pár misét. rohog.gif Nem volt undorító,nem volt sem sok,sem kevés,nekem tökéletes volt. meghajolo.gif Az meg külön tetszett,hogy úgy csinálták meg mintha magyarul írnának a telefonba. rohog.gif A fürdőkádas jelenettől többet vártam,meg 1-2 apróságot hiányoltam,de jó volt így az egész. smileeee.gif
Várom a következő részeket. smileeee.gif

10/10
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, An_d_a, Alexis_0504, MissAjsa., duracell
710 oldal 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!