Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 16. 14:01 #12741
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Jupiter felemelkedése * Jupiter Ascending (2014)
Sikerült Vasárnap eljussak rá és sikerült 3D-ben megnézzem, nem tagadom, hogy a 3D szerintem rengeteget dob a filmen, mert így tudod igazán élvezni az effekteket és a látványt. Ha már látvány, az nagyon tetszett, gyönyörűen megcsináltak mindent, a ruhákat is, Channing ruhája nagyon bejött, ahogy Mila-nak is mind a három estélyi szerűsége is. Mila Kunis egyáltalán nem a kedvencem, és akkor még finoman fogalmaztam, de erre a filmre annyira kíváncsi voltam, hogy ezen is felül tudtam kerekedni. Azt kell mondjam, hogy ez volt az első alkalom, hogy nem irritált, sőt, a játéka is tetszett, jól állt neki ez a karakter, habár azt kell mondjam, hogy Jupiterben én semmi különlegességet nem éreztem. Ezer és egy ilyen karaktert láthattunk már, talán ez egy picit rontott nekem ezen a dolgon. Channing Tatum ( wub.gif ) is nagyon, nagyon jó volt. Imádom ezt a pasast, állati jó mozgása van és emellett remek színész, számomra mindig hitelesen alakít. Itt is nagyon jó volt, az ő karaktere nagyon tetszett. A két szereplő között kialakult kémia is nagyon bejött, érződött az a bizonyos szikra, amit mostanában nagyon szoktam hiányolni a filmekből. A csóknak meg nagyon örültem, olyan jól csináltak meg, a végén is nagyon szép volt az a jelenet mikor Mila Channig karjaiban volt, és ha már a vége, akkor Cain szárnyait állati jól megcsinálták, olyan hiteles és gyönyörű volt, az nagyon tetszett. Akit még meg kell említsek az Sean Bean ( wub.gif ), jó volt kivételesen jófiúként látni, és, hogy őszinte legyek, igencsak jót tesznek neki az évek, vagy a 3D az oka, nem tudom, de állati helyes volt ebben a filmben!
Összességében nem az az eget rengető, világmegváltó film, láttam már jobb Fantasy/Sci-Fi filmet, de nagyon jó kikapcsolódást nyújt és többször nézhető kategória, nekem nagyon tetszett.

10*10


A szürke ötven árnyalata * Fifty Shades of Grey (2015)
A könyvsorozatba tavaly szerettem bele, egymás után rövid idő alatt ledaráltam mind a három könyvet és teljesen beleszerettem mert új volt és valami más. Ugyan azokat az érzéseket kaptam vissza a filmben mint a könyvben. Nekem ez így volt tökéletes, nem nagyon tudok belekötni az az igazság. A könyvhöz hű volt, teljesen, mindent remekül visszaadtak. Dakota Johnson-nal voltak gondjaim, jól játszott, de nem is tudom, valahogy tőle egy kicsit többet vártam. Viszont Jamie Dornan kárpótolt, mert őt tényleg erre a karakterre találták ki. Én még nem láttam semmiben, szóval nem tudom, hogy emellett milyen tehetség, de én ebben a filmben mint Grey teljesen megvettem. Jó volt a kémia is, bár ez is jobban Jamie érdeme. Jó volt, egyszerűen nem tudom jobban ragozni mert nincs mit, meg kell nézni, aki szerette a könyvet az szerintem a filmet is fogja. Az a jelenet mikor Grey és Anastasia először feküdtek le egymással az nagyon szépre sikeredett, komolyan, az nekem filmben még talán jobban is tetszett kicsit mint a könyvben. Nem mondom, hogy egy-két jelenet nem volt durvább, de nyilván az ember számított erre.
Én nagyon kíváncsian várom a folytatást, sok mindent szeretnék még látni!

10*10


Accidental Love (2015)
Hát ez a film, hogy is mondjam szépen: elképesztően nagy baromság! Olyan rossz, hogy az ember már kínjában nevet, de tényleg. Viszont nekem Jake Gyllenhaal ( heart.gif ) miatt mindenképpen megérte megnézni. Meg persze ott volt Jessica Biel aki szintén nagy kedvencem, meg James Marsden ( wub.gif ) is, szóval a szereposztás nem volt a legrosszabb, meg szerintem direkt csinálták ennyire "bénára" csak nekem ez annyira nem jött át.
3*10
7 felhasználónak tetszik: SmileyZ, An_d_a, Alexis_0504, MissAjsa., duracell, Rory gilmore 12, JadeB
2015. február 17. 11:19 #12742
MissAjsa.
MissAjsa.
 
Státuszsummer nights
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.04.
Hozzászólás: 1091
Csatolások: 33
Azonosító: 208217
Offline offline
Kedves John! / Dear John! (2010)

Már régen megszerettem volna nézni, de sajnos időm eddig még nem volt rá. A nyáron, egy nyaralás alkalmával sikeresen kiolvastam a könyvet ami teljesen lenyűgözött és odalettem érte. És mivel a betegség ledöntött a lábamról, így rávettem magam és megnéztem. Csodálatos volt. Chaning az egyik kedvenc színészem és Amanda is nagy kedvencem, és ebben a filmben hihetetlenül illettek egymáshoz. Igazán megható volt. Nagyon tetszett.
10/10
5 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax, Toxic, bitchina, An_d_a
2015. február 17. 18:44 #12743
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
A bíró

Robert amúgy is a kedvenc színészem, szóval benne volt a pakliban, hogy amint időm engedi megnézem a filmet. Azt kell mondjam, elájultam. Nem (csak) tőle, hanem az egész filmtől. A szereplők remekül alakítottak, és a forgatókönyvírónak is volt néhol egy kis humora. Volt, ahol kicsit mosolyogtam, és volt ahol olyan komornak kellett lennem, mintha én is ott lennék. De igazából azt is éreztem, hogy ott vagyok. Elvarázsolt. A történet remek, nem sok ilyen film van, és azt kell mondjam, örülök, hogy elkészítették. meghajolo.gif

10/10* (nem, nem Robert miatt laugh.gif )


Transformers 3.-4.

Azt hiszem egyre jobban szeretem ezt a filmet. Már párszor volt szerencsém látni, és amennyire nem szerettem eddig, annyira megunhatatlan lett számomra blush.gif Bár leginkább csak az Autobotok miatt nézem. A harmadik rész viszonylag átlagos volt, bár nem értem az embereket, és sosem fogom megérteni... unsure.gif Ha valami idegen, akkor arra azonnal támadni kell, nem megismerni, és kiismerni elvek... unsure.gif A 4. rész viszonylag nyugisabb volt, bár Racsnit megkönnyeztem teljesen cray.gif heart.gif Alig várom az 5. részét blush.gif heart.gif

10/10


Valentin-nap

Na igen. Amikor kijött nem voltam hajlandó megnézni, de most rávettem magam. A rengeteg színészt felvonultató film, amelyet agyon dicsértek. Nem nagy durranás, de rengeteg különböző szálon fut, ami tetszik, mert a végére mindegyik kapcsolódik mindhez. Mindezt úgy, hogy az ember nyomon tudja követni, minden bonyolódás nélkül. Meglepő fordulatok nem hiányoztak, azért néztem bután, amikor Bradley karaktere beállított a futballoshoz, aki meleg blink.gif Na de azért a történet remek volt, és azért nézhetőbb az átlag nyálas, romantikus filmeknél

10/9*


Herkules legendája

NA jó. A rajzfilmet kiskorom óta imádom, és ismerem Herkules történetét is, már amennyire lehet. Azonban ez a film egy nagy kalap... 110.gif Ahogy elkezdődött, rögtön a 300 jutott eszembe, de azért gondoltam magamban, végig nézem. Nem kellett volna. Lassú, vontatott, teljesen átalakított történet (persze ezeknek a filmeknek az a lényegük, mint a Hófehér és a Vadász, meg a hasonló történetek...), de nekem nem tetszett. Herkules legyen szőke, és nem egy kigyúrt majdnem kopasz ember. Kicsit odafigyelhettek volna dolgokra. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de nálam 1x nézős film volt... dry.gif

10/2


Annabelle

A Démonok között remek film. Gondoltam, hogy akkor ez a spin-off is ugyanolyan színvonalat megüt. Nagyon nagyot csalódtam. Most vagy azért, mert nappal néztem, vagy már teljesen hozzászoktam a hasonló adrenalinszint növelő filmekhez. De egy biztos: unalmas volt. Az eleje borzalmasan vontatott, utána pedig néhány sikoly, meg egy-két kisebb vérfürdő és így ennyi a film. Annabelle Wallis biztos remek színésznő, de ez a szerep nem neki íródott. Undorító volt, ahogy semmit nem csinált, és a szerepe is elég gyengére sikeredett. Lehet, hogy a forgatókönyvíró és rendező miatt, de nekem nem adta át azt, amit kellett volna. Én már a végére herótot kaptam a folyamatos nyávogásától, már legszívesebben fél óra után kikapcsoltam volna, de kíváncsi voltam a filmre. Másfél óra kínszenvedés volt ez a film számomra.

10/4 (a rémisztőnek titulálható jelenetek miatt...)
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Szandi0820
2015. február 18. 18:53 #12744
FritzPetra
FritzPetra
visszatérő vendég
 
StátuszAz életkor csak egy szám. Az érettség egy választás.- Harry Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.10.
Hozzászólás: 160
Csatolások: 31
Azonosító: 227399
Offline offline
Csillagainkban a hiba![i][u][/u][/i] heart.gif heart.gif nagyon ajánlom mindenkinek good.gif
2015. február 18. 19:17 #12745
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
Az élet háza (2001)
Ez is olyan film, aminek az ember ismeri a végkimenetelét, de egész végig azt kívánja, bárcsak lenne remény... cray.gif Hatalmas kedvenc lett a film. Gyönyörű a sztori, a szereplőgárda pedig egyszerűen hihetetlen. meghajolo.gif Külön kiemelném Haydent, akinek bár több, mint 10 éve rajongója vagyok, de ilyen lehengerlő alakítást még nem láttam tőle. Egyszerűen zseniális volt. meghajolo.gif 10/10***

The Inbetweeners Movie (2011) & The Inbetweeners 2. (2014)
Annyira odáig vannak külföldi oldalakon ettől a két filmtől, hogy azt hittem, nem fog csalódás érni. Lehet, hogy bennem van a hiba, de nálam csak az egyszer nézhetős szintet ütötte meg. Van egy-két rém olcsó poén és ezzel ki is fújt. Viszont Tamla Kari annyira édespofa volt mind a két részben, hogy miatta már megérte megnézni. heart.gif 10/4
2015. február 18. 19:20 #12746
lizike.love
lizike.love
új tag
 
StátuszA barátok nem engedik hogy csinálj valami hülyeséget....egyedül.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.16.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 2
Azonosító: 240432
Offline offline
Nagyfiúk 2. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
2015. február 18. 19:29 #12747
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Jupiter felemelkedése:
Egyszerűen ez a film valami eszméletlenül jó! blush.gif
Mila Kunis(Jupiter Jonas) és Channing Tatum(Caine) remek párosítás volt.Nagyon szépek voltak a ruhák,és a díszlet is.Én 3D-ben láttam nagyon élveztem mivel a látvány csodás volt,és a történet is.
Örökké emlékezni fogok rá és megnézem még párszor,remek alkotás végre egy igazán jó film. smileeee.gif
2015. február 19. 21:17 #12748
- törölt felhasználó -    
Nine / Kilenc (2009)

http://www.kephost.com/images/2015/02/19/Nine.jpg


Eléggé lehúzták ezt a filmet anno, de musical lévén engem továbbra is érdekelt. Kicsit megkésve ugyan, de tegnap volt alkalmam megnézni. Nem lesz a kedvenc musicalem az tuti, de azért annyira égbekiáltóan rossz sem volt.
A történet maga nem is lenne rossz, csak kicsit furán építették föl (vagy inkább le tongue.gif ). A szereplőgárdára nem lehet panasz, hisz Hollywood szinte összes díváját felvonultatja a produkció. És meglepően mindannyiuknak jó az énekhangja is. Judi Dench volt a legszimpatikusabb a beszólásaival. Marion Cotillardban pedig pozitívan csalódtam; megmutatta, hogy a szende kislányos arc mögött azért ott bújik a kőkemény nőiesség laugh.gif Sophia Loren, mint mindig most is színfoltja volt a filmnek (kár, hogy csak 1-2 momentum erejéig tűnik fel).
A musical központi részét a dalok képezik. Nos azokkal viszont komoly problémám volt. Egytől egyig unalmasak, jellegtelenek lettek. Egyedül a Be Italian ér valamit Fergie előadásában. Ebből a szempontból csalódás volt. 10/6
2015. február 20. 18:05 #12749
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
John Wick

Kötelező program. Az elején kételkedtem abban, hogy milyen lesz, hiszen nagyon lassan indult be. A kiskutya meggyilkolása volt végül is a film alapja. Megértem, hisz elég mély érzelmek kötötték hozzá, még ha csak 2-3 napja is kapta. De hála ennek a részletnek az egész beindult. Azonban hiányoltam egy kis bevezetőt John életéből, hogy milyen volt előtte stb., hiába mondanak róla néhány dolgot, ez úgy hiányzott. A verekedések kísértetiesen emlékeztettek arra, amikor húgommal 8-10 éve nyúztuk egymást, a gépfegyveres részeknél pedig mintha magamat láttam volna Call Of Duty-zni _nevet.gif Viszont annyira nem tetszett az, hogy John mindenkit szitává lőtt, de őt senki nem találta el... meg hát szegénynek nagyon rosszul állt a kezében a fegyver, de annyira imádtam laugh.gif heart.gif Viszont meglepő volt látni Theon Greyjoy-t is a színészi gárdában teljesen ép elmével rohog.gif

Összegezve: remek film, figyelem lekötő, és remek színészek. Ez kell egy filmhez, nem pedig követhetetlen történet, untig elég effektusokkal. Csak akció, és kész.

10/10* heart.gif
2015. február 20. 20:32 #12750
- törölt felhasználó -    
Heute bin ich blond / Lány kilenc parókával (2013)

http://www.kephost.com/images/2015/02/20/heutebinichblonde.jpg


A téma sajnos nem újkeletű az életben és a filmiparban sem. A rettegett betegség, ami sorra szedi áldozatait. Viszont ebben az alkotásban egy kicsit máshogy van tálalva a rákkal szembeni és az életben maradásért folytatott küzdelem. Tehát nem egy kőkemény drámát kell elképzelni, aminek nézése közben folyton ott van a gombóc az ember torkában és alig tudja visszafolytani a könnyeit, hanem könnyedebb hangvételű, emészthetőbb az egész film. Így még inkább meglepő, hogy igaz történet alapján készült. Sophie van der Stap: Ma szőke vagyok című könyve nyomán született a film, aki a saját történetét vetette papírra.
Lisa Tomaschewsky amellett, hogy egy nagyon szép lány remekül ráérzett a karaktere lényegére és mindvégig hitelesen játszotta a 21 éves rákkal küzdő Sophiet. Bastian színfolt volt a történetben és 1-2 mosolyra fakasztó részt is köszönhet neki a film.
Voltak hiányosságai persze, de amiért még külön tetszett az a családi összetartás és az igaz baráti támogatás megjelenítése volt. 10/7,5
1 felhasználónak tetszik: AFCfan
2015. február 21. 07:12 #12751
- törölt felhasználó -    
A szürke ötven árnyalata (Fifty shades of grey)

Kicsit mintha többet vártam volna ettől a filmtől. Dakota alakításával én nem voltam megelégedve. Jamie szerintem remekül viselkedett a szerepében. A magyar fordítással akadtak gondolok, elég sok mondatot átírtak ,és úgy már nem adta át annyira a történetet, az intimitást vagy a vágyat. Az,hogy mennyire követték a könyvet, nos nem vártam ,hogy minden szó szerint ugyan úgy lesz, így én azzal a részével meg voltam elégedve ahogy átdolgozták, még annak ellenére,ha itt-ott kisebb-nagyobb változtatások volta. A befejezés amit még neccesnek találtam, mert ,ha még tudom is, hogy lesz folytatása, körübelül egy jó három év múlva, ez nem volt az igazi. Egy sorozat második epizódját zárhatnának le így,de mivel éveket kell várni majd a második részre, így szerintem nem volt méltó bejezése a könyvnek. Összességeben jól kezdtek hozzá. blush.gif És nem volt rossz film , meg tudom érteni a sikereket,de valahogy egy kicsit mást vártam az előzetes alapján. Ami mint utólag kiderült, a legjobb jelenetek összevágva. ohmy.gif

10/7.5

http://data1.whicdn.com/images/164077449/large.gif

2 felhasználónak tetszik: bitchina, JadeB
2015. február 21. 09:11 #12752
- törölt felhasználó -    
Lucy
Hát szerintem nagyon érdekes film lett . Nem erre számítottam , de legalább kellemesen csalódtam smileeee.gif Scarlett Johansson nagyon jól alakított és szerintem a filmnek van mondanivalója ! biggrin.gif 3D-ben érdekesebb lett volna , de szimpla minőség is tökéletes volt számomra . 8/10 smileeee.gif

Szerelmünk lapjai heart.gif
Hú hát nagyon síros film egyik kedvencemmé vált ! Gyönyörű történet én beleszerettem heart.gif Nicholas Sparks isteni könyvének a film változata csodálatos lett . wub.gif Rachel McAdams és Ryan Gosling valami elképesztő színészek blush.gif a film negyedénél már könnyeztem a felénél sírtam a háromnegyedénél bőgtem és zokogtam a legvégénél már tócsában fürödtem cray.gif Mindenkinek ajánlom hiszen egy csodálatos történetet mesél el nekünk Noah heart.gif "A bánat és szomorúság pillanataiban majd ölellek, ringatlak, átveszem, magamra veszem fájdalmad. Ha sírsz, én is sírok, ha fáj valamid, nekem is fájni fog. Együtt majd megpróbáljuk visszatartani a könnyáradatot, a kétségbeesést, és így együtt járjuk végig az élet rögös útját." cray.gif
10/10***********

Annabelle
Borzalmas "horror" film , nincsenek benne ijesztő jelenetek se semmi ... Végig szenvedős egyszer megnézhető filmnek sem mondanám mad.gif Ez a film szó szerint fájt dry.gif Nem ajánlom senkinek ... 0/10 !!

Séta a múltba
Nagyon klassz film én imádom smileeee.gif " Könnyeim csatája " unsure.gif smileeee.gif Olyan történet kb. mint a Csillagainkban a hiba csak a Séta a múlta régebbi film . Sokat zokogtam ezen a filmen is cray.gif Mindenkinek csak ajánlani tudom , csodálatos történet heart.gif 10/10 blush.gif

One Direction a színfalak mögött
Imádom a fiúkat mindegyik filmet láttam már tőlük és mindegyiket imádtam . De ez valahogy nem nyerte el a tetszésemet , bár a Live While Were Young-ot nagyon jó volt a mozivászonon látni és a cukijaimmal énekelni ezt a különleges dalt heart.gif Igazából nem volt unalmas film , de amit elmondtak az 1D-ről már mindent tudtam max. egy két dolgot nem ezért nem volt annyira érdekes sad.gif csak a fiúk miatt és LWWY miatt adok 7/10 pontot a filmnek ( nem lett olyan jó mint a This is Us filmük cray.gif )

Karate kölyök heart.gif
Never say never heart.gif Jaden Smith féle film nagyon aranyos lett én imádom . Árad az egész filmből a cukiság , a bizonyítás , a jó kedv na meg a harag és a bizalom bűze wub.gif nagyon izgalmas és érdekes történet . Èn beleszerettem Jaden karakterébe blush.gif Csak ajánlani tudom smileeee.gif 10/10*
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, House Of Wax, SmileyZ, Angel
2015. február 21. 11:00 #12753
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
A szürke ötven árnyalata (2015)
Emlékszem még mennyire vártam a filmet és azon voltam, hogy minél előbb eljussak rá és megnézzem, és örüljek a fejemnek, hogy milyen jó lett. Bevallom nagyon nagyot csalódtam. Annyira jól be lett harangozva, az előzetesek, minden olyan jó volt, erre ez a film nekem egy két órás csalódás volt. Nem azt vártam, hogy egy Oscar jelölt filmet fogok nézni, de azért nem is ezt. Szerintem nagyon össze lett csapva, a vágások nekem végig WTF volt és azt sem tudtam hova tenni amikor indokolatlanul betették a részekhez a filmhez készült egyik dalt. Az sem tetszett, hogy olyan részeket hagytak bent, amikor ott ezredjére rágcsálja a tollát. Ezt minek kellett beletenni már nem azért? mellow.gif Eléggé furán csinálta meg Sam az egyszer biztos. A színészekkel a legnagyobb problémám talán Dakota volt. Én ennek a lánynak egy szavát sem hittem el, hogy ő fülig beleszeretett Grey-be. (ha Sam beletette volna a belső monológjait talán, de csak talán, úgy hitelesebb lett volna..)Viszont a végén egy nagy pofont adott nekem, mert azt kivételesen jól játszotta el. Jamie-nek sem kéne annyira erőltetni a színészkedést szerintem, de amit ki lehetett hozni Christian karakteréből, azt ő 100%-ig kihozta. A többi mellékszereplő nem volt rossz, volt benne pár mulatságos rész, kellően elegendő volt a Vörös Szobás részek is - amiket igényesen oldottak meg -. A vége mellett viszont nem tudok csak úgy elmenni. Az egyik legjobb rész volt az egész filmben (a táncolós jelenet után). Bár kicsit felidegesített ahogyan le lett zárva, de az kisebb gond.
Igazából amit a könyvből lehetett kihozni, azt megpróbálták, de azon nem tudnak változtatni, hogy szerintem igen is összecsapott lett és valami hiányzott nekem az egészből. unsure.gif
10/6
2 felhasználónak tetszik: JadeB, bitchina
2015. február 21. 14:18 #12754
- törölt felhasználó -    
The Book of Life/Az élet könyve (2014)
Már nagyon vártam ezt a mesét és tegnap végre megnézhettem. Nem csalódtam benne, mert nagyon tetszett. A történet nagyon szép és még mondanivalója is van. A karakterek egytől-egyig nagyon szerethetőek. A kedvenceim Maria, Manolo és La Muerte lettek. Nagyon tetszik a mese grafikája is, igazán egyedi és különleges. A mesében elhangzó dalok is tetszettek. Igazi mexikói hangulata van az egésznek, ezért is imádom annyira. Egyből az egyik kedvenc mesémmé vált, én csak ajánlani tudom.
10/10*
http://www.kepfeltoltes.hu/150221/tumblr_nbzdsdvRo11tifbrto1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif
2015. február 21. 14:31 #12755
- törölt felhasználó -    
Big Hero 6 (2014)
Imádtam, nagyon aranyos volt. Nincs más mondanivalóm, örülök, hogy megnéztem. laugh.gif
10/10
http://media3.giphy.com/media/7oscNqYsEx6F2/200.gif
3 felhasználónak tetszik: duracell, baisée, Angel
2015. február 21. 14:33 #12756
- törölt felhasználó -    
Fifty Shades of Grey - A szürke ötven árnyalata (2015)
Kicsit csalódtam, tudtam hogy nem lesz egy zsenialitás, na de hogy ennyire elcseszni egy filmet...
Még mindig úgy gondolom, hogy Ana szerepére NEM Dakotát kellett volna választani, de most már mindegy. Jamie viszont nagyszerű volt, egyszerűen imádtam - remekül megformázta Christian Grey-t. Csak reménykedni tudok, hogy a második valamivel jobb lesz és Sam Taylor-Johnson nem fogja ilyen szinten elb@szni. mellow.gif
10/7 jóindulatból, és Jamie miatt

Pride and Prejudice - Büszkeség és balítélet (2005)
A könyv még mindig a kedvenceim közé tartozik, és végignéztem már az összes feldolgozását mégis ez tetszett a legjobban. Keira Knightley remekül festett Elizabeth szerepében, kellemes csalódás volt számomra. Viszont Mr. Darcy szerepében még mindig Colin Firth a legjobb.
10/9,5
2 felhasználónak tetszik: bitchina, Szandi0820
2015. február 21. 22:16 #12757
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
Kingsman - A titkos szolgálat (2014)
Hatalmas elvárásokkal ültem be a filmre és örömmel konstatáltam, hogy bőven eleget tett mindegyiknek, sőt... két órán keresztül úgy tapadtak a szemeim a képernyőre, mint akit elvarázsoltak. meghajolo.gif Ahhoz képest, hogy alacsony költségvetésből készült a film, a sztoriból kihoztak mindent és egy überkirály történet lett a vége. A szereposztás is fantasztikus. Colin egyszerűen brillírozik a szerepben, vér profin felkészült, bár nem is értem, ezen miért lepődöm meg. Azért a halálával nem feltétlenül értek egyet. Végig abban reménykedtem, hogy majd a film végén megjelenik, mint aki feltámadt a halálból, de sajnos ez nem következett be... Samuel L. Jackson muris volt pöszén, de így sajnos komolyan nem vehette az ember főgonosz karakterként... nekem legalábbis nem ment, mert mihelyst megszólalt, cuki komikus figurává avanzsálódott. laugh.gif Na meg az sem éppen előny egy főgonosznál, ha nem bírja a vérengzést. Sofia Boutella karaktere nagyon badass volt, Mark Strong is totál lenyűgözött, ahogy Taron és Sophie is. Utóbbi kettő karakterét, Tökit és Roxyt azt hittem, hogy a végén összehozzák, de ha jobban belegondolok, még örülök is, hogy ez elmaradt. A szinkron is tetszett, illetve nekem csak a Csankó Zoltán-Colin Firth párosítás nem tetszik... 9 évadnyi CSI: New York után folyton Gary Sinise képe ugrott be, akárhányszor megszólalt. rohog.gif 10/9
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2015. február 22. 11:43 #12758
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Viharsziget/Shutter Island (2010)

Érdekes és elgondolkodtató film, de nagyon tetszett. DiCaprio nagyon jól hozta a szerepet. meghajolo.gif

10/10
3 felhasználónak tetszik: Jody, SmileyZ, Beyla
2015. február 22. 17:03 #12759
- törölt felhasználó -    
A végzet ereklyéi - Csontváros
Nem most láttam először,de mivel most felyeztem be a könyvet,ezért megnéztem mégegyszer.
Amikor először láttam nagyon tetszett,a történet,a szereplők meg minden.A könyv olvasása után már egy kicsit más véleménnyel vagyok,a könyv mérföldekkel jobb,mint a film,de ez ugyanigy igaz bármelyik könyvre,ami alapján filmet is csináltak.
Összességében nagyon jó film,ajánlom mindenkinek
10/9*

Avatar
Már egy kicsit régebb volt a TV-be,és leültem megnézni apámal,aki már vagy ezredszerre nézte.Szégyen,nem szégyén,én most láttam először.Elkönyveltem magamban,hogyha apa szereti,akkor biztos csak rossz lehet.Igen,beismerem,tévedtem.Oltári jó film.Persze nem a kedvencem,de nagyon ott van.
10/8*

A Szürke Ötven Árnyalata
Ma délelött anya leült megnézni.Én csak az első 50 percet néztem vele,de ennyi is elég volt.
Hajrá emberek,nem elég,hogy valahol a világon minden nap megerőszakolnak egy nőt,csináljunk filmet abból hogy a nők nem másak,csak a férfiak rabszolgáji,és azt tehetnek velünk,amit csak akarnak.
Ja,és anyám persze odáig volt érte.Pfff...
10/3,és ezt is csak azért kapja,mert majd meghaltam a röhögéstől,amikor Christian azt mondta : "Én,nem szeretkezem,én b*szom"
1 felhasználónak tetszik: Christo
2015. február 22. 17:45 #12760
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
A gondozoo * Zookeeper (2011)
Egy egész kicsit többet vártam tőle. Nagyon nem sikerült őszintén elnevetnem magam, ezért kissé csalódott vagyok. Kevin Jamest kedvelem, jól állnak neki az ilyen jellegű filmek. Leslie Bibb borzalmasan irritált, a nevetésétől a falnak tudtam volna rohanni.
6*10


Százkarátos szerelem * Love Punch (2013)
Ez se volt teljesen olyan mint amilyenre én gondoltam, limonádé film lett. Egyszer azért megérte megnézni Emma Thompson és Pierce Brosnan miatt.
6*10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
710 oldal 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!