Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 17. 15:10 #12941
- törölt felhasználó -    
A Lázadó / Insurgent (2015):
Végre! Már több, mint 1 éve vártam a folytatásra. A könyv alapján nem igazán vártam sokat, az előzetes azonban felcsigázott, és a végeredmény se lett annyira rossz, amennyire egyesek szidták. Persze eléggé nagy változtatások voltak a filmbe - a doboz és az elfajzottak, egy csomó fontos jelenet kimaradása (mint Lynn, Marlene, Uriah) és Peter részeinél is csak néztem néha - de ha elvonatkoztatunk a könyvtől, akkor ütős lett. Shailene nagyon nem jön be ezzel a hajjal, valahogy öregíti, vagy nem tudom, a film elején még olyan szép volt - addig a 2 percig laugh.gif - aztán meg levágta.. Theo mesés volt, mint mindig, ahogyan Kate Winslet is. Igazából hiányoltam a legtöbb karaktert, valahogy csak ők hárman voltak folyton a képernyőn, és számomra csalódást okozott. Eric még mindig nagy forma, kár hogy végül megölték. unsure.gif
10/8
1 felhasználónak tetszik: MissAjsa.
2015. április 17. 22:06 #12942
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
A Bosszúállók első részét.A kedvencem benne Loki és Thor.Thor azért,mert ő a legjobb Marveles karakter szerintem.Loki pedig a színész miatt,imádom őt nézni.A zenék pedig jók benne,meg a film végén lévő zene is nagyon tetszett.és a legeslegvégén,mikor a szuperhősök holtfáradtan,néma csendben gyrost falatoznak egy étteremben egy asztalnál.Olyan aranyosak voltak. laugh.gif

http://filmnews.hu/wp-content/uploads/2014/02/Az-Amerika-Kapit%C3%A1ny-2-vezeti-fel-a-Bossz%C3%BA%C3%A1ll%C3%B3k-2-t.jpg
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Harleen, Angel, Bettyke94
2015. április 18. 12:37 #12943
- törölt felhasználó -    
Submarine (2010)

Szeretem az olyan filmeket amik elvontabb emberekről illetve az ő életükről szólnak. Ezért is örültem amikor rábukkantam erre a filmre. Nem voltak benne azok a tipikus szinte minden filmben előtt dolgok. Ezért tűnhet a néző számára az egész sokkal valóságosabbnak és életszerűbbnek. Engem megfogott. 10/10


IO E TE / Én és te (2012)

Elismerem, ritkán fordul elő, hogy nem angol nyelvű filmet tekintek meg ezért a spanyolul először furcsának tűnt, de összességében azt kell mondjam nem erre számítottam. Legalábbis a film lezárását illetően. Maga a történet egyedi volt és egy érdekes oldalról mutatta be a drogfüggőséget is, azonban mégsem éreztem elég kereknek. 8/10
1 felhasználónak tetszik: baisée
2015. április 18. 14:15 #12944
kitty787
kitty787
visszatérő vendég
 
StátuszMrs.Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.04.
Hozzászólás: 205
Csatolások: 1
Azonosító: 225436
Offline offline
Herkulest nagyon jó volt biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. április 18. 19:52 #12945
Hallon12
Hallon12
új tag
 
Státusz“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.04.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 242270
Offline offline
The Second Best Exotic Marigold Hotel


Jo film volt , de az elsö resz jobban tetszett.
2015. április 18. 19:55 #12946
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Családi Üzelmek. heart.gif Állati vicces!
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax, awwparadise
2015. április 18. 20:04 #12947
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Kill Bill Vol. 2

Miért, miért és még vagy ezerszer: miért? Annyira jól indult az első rész, minden egyes percét élveztem és le voltam nyűgözve. A második rész körülbelül odáig volt jó, amíg A Menyasszony elmegy megérdeklődni, hogy hol van Bill. Onnastól kezdve hihetetlenül vontatott volt. Oké, néhány kérdésre választ kapunk, de nekem akkor is nagyon lassú volt. Meg a végén egy picit több akciót vártam.

10/8
2015. április 19. 09:01 #12948
- törölt felhasználó -    
Hamupipőke 2015
Atyavilág, nem tudom milyen sötét erő vezényelt, mikor úgy döntöttünk beülünk erre a filmre. Ja, de igen tudom, az, hogy k*rvára tele volt a tökünk a tételekkel, és úgy gondoltuk, jöjjön valami könnyed kikapcsolódás. Hát tévedtünk. Életem leghosszabb 112 percét szenvedtem végig. A színészekkel különösebb baj nem volt, de a történet...Lassú, vontatott, unalmas. Az hogy nem vágtam föl az ereimet a mozi kellős közepén, a mellettem ülő csávónak köszönhető, aki a kislányát kísérte el. Csak azt hallom, hogy sóhajtozik, negyed óránként nézi hogy mennyi az idő, a fejét fogja, én meg megnyugodtam, hogy jól van, akkor nem velünk van a baj. Aztán a film végén megegyeztünk, hogy ez nem hat éven aluliaknak, hanem hat éven felülieknek nem ajánlott.
10/1

2 felhasználónak tetszik: Rocket, Beyla
2015. április 19. 15:49 #12949
- törölt felhasználó -    
Almost Famous
Ezer éve meg akartam már nézni, de pontosabban tegnap jött meg hozzá a kedvem, és elindítottam. IMÁDTAM. Egyszerűen nincs más szó rá. Imádom a 70-es éveket, soha nem lesz még egy ilyen korszak, mint amilyen az volt, és ez a film iszonyat tökéletesen hozta azt az életérzést. Mindig fáj a szívem, ha ilyen filmet nézek, hihetetlen feelingje volt az egésznek. Abban a 118 percben, amíg tartott, nem is itthon éreztem magam, nem is annak a személynek éreztem magam, aki vagyok. Teljesen bele tudtam élni magam a turnéba, az utakba, a bulikba, mindenbe, ami a bandával és a környezetükkel történt. Kevés filmet tudtam még ennyire átérezni, mint ezt. A képvilág nagyon jó volt, és a zenék... Zeppelin, Joni Mitchell, Rod Stewart, Bowie, Hendrix... Most csak itt ülök, és elmélkedek az egészen.... nagyon hiányzott ez a film az életemből. Úristen. Mindenkinek látnia kell egyszer az életében. 10/végtelen
https://38.media.tumblr.com/7faa5aeb8279281a57c18e294b147014/tumblr_nl9dil0hQQ1ree02vo1_500.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Jody
2015. április 19. 15:59 #12950
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5264
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Kémes hármas
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, MissAjsa.
2015. április 20. 13:20 #12951
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Harag (Fury,2014)

Megjelenése óta kíváncsi voltam rá,tulajdonképpen csalódtam benne,de pozitív értelemben.Azt hittem majd egyáltalán nem fog tetszeni és bár bevallom csak fél szemmel néztem (mániám ezt csinálni),nekem tetszett. blush.gif Nem hinném,hogy újra megnézem majd,max egyszer-kétszer,de egy nézésre igenis jó volt. blush.gif Az egyetlen ami miatt nem nézném meg újra azon kívül,hogy azért nekem unalmas volt az az,hogy nem túlzottan szeretem az ilyen témájú filmeket. blush.gif Más szereplőkkel ez sem jött volna be,de Brad Pitt,Logan Lerman,Shia LaBeouf,Michael Pena és Xavier Samuel mind jó választás voltak és mind hozták a szokásos formájukat. smileeee.gif

10/8

A biztonság záloga (Safe,2012)

Szeretem Jason Statham filmjeit és valahol azt írták ez az egyik legjobb,de ezzel nem igen értenék egyet. blush.gif Jó volt,de annyi ilyen vagyis hasonló történet van már. blush.gif Megérte megnézni,de zavaró volt,hogy mikor kínaiul beszéltek akkor az nem volt lefordítva.Minek is?Még véletlen érteném mi van... rolleyes.gif

10/8
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. április 20. 13:27 #12952
Leonetta48
Leonetta48
#ASHTAG
 
StátuszA szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem szűnik meg SOHA![...]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 1109
Csatolások: 0
Azonosító: 237848
Offline offline
Felmondtam, jöjjön vissza tv.gif hullam.gif happy.gif
2015. április 20. 17:45 #12953
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Sleepy Hollow / Az Álmosvölgy Legendája. (1999)

Mondhat bárki bármit, én nagyon imádom ezt a filmet. Nem először láttam már a filmet, viszont legelőször 2013. Halloween-én néztem meg. Tény, hogy csak Johnny Depp miatt néztem bele, de nagyon megtetszett. biggrin.gif Hihetetlenül jól alakítja Ichabod karakterét és ráadásul Katrinával (Christina Ricci) megvan köztük a kémia. smileeee.gif Aranyosak együtt nagyon.
Kissé véres, brutális de nézhető. A színészek mind tehetségesek, és jó volt Michael Gambon-t Dumbledore karakterén kívül látni. thumbsup.gif A csavarok a történetben nagyon jók és meglepőek voltak. (Nem akarok spoilerezni hátha valaki megakarná nézni)
Jó kis film, kikapcsolódásnak tökéletes. Számomra legalábbis. biggrin.gif meghajolo.gif
10/10
3 felhasználónak tetszik: baisée, Beyla, SmileyZ
2015. április 22. 10:40 #12954
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Bérhaverok * The Wedding Ringer (2015)
Még anno a moziban láttam a film előzetesét, tetszett is, de nem vártam tőle sokat, egyáltalán nem. Viszont nagyon kellemeset csalódtam ugyan is ez egy jó és vicces film lett. Talán egy jelenet volt ami nem tetszett, a legénybúcsú az nagyon nem jött be, de ettől eltekintve jót szórakoztam. Kevin Hart miatt aggódtam leginkább mert nem nagyon értem miért vannak annyira elájulva tőle, viszont itt kimondottan tetszett, nem idegesített. Josh Gad-ot eddig csak egy filmben láttam (Szerelem és más drogok ) ott nagyon tetszett az alakítása és igazából itt sem tudok belekötni, mert ügyes volt. Egy valaki volt akit nem kedveltem, Kaley Cuoco-Sweeting, a karakterét egyenesen rühelltem, undorító módon használta ki azt, hogy Doug mennyire szereti, az ilyen emberektől nem enyhén kapok hányingert.
A közös táncjelenet Kevin és Josh között valami rohadt jó volt, az nagyon tetszett.
Vicces, érdekes és humoros film, én mindenkinek ajánlom.

9*10


Egy kis mennyország * A Little Bit of Heaven (2011)
Egy nagyon picit csalódott vagyok, mert habár aranyos és szomorú film, valami nekem hiányzott belőle. Láthattunk már ilyen filmet és én vártam volna bele egy kis pluszt amit nem kaptam meg. Kate Hudson ügyesen játszott, viszont közte és Gaël García Bernal között egy csöpp szikrát nem éreztem/láttam, ezért nekem ez a szerelmi szál nem volt annyira hihető.
5*10

Fear Clinic (2014)
Ez borzalmas volt. Unalmas, nem ijesztő, inkább egy viccnek fogtam volna fel. Ezt még Thomas Dekker ( wub.gif ) se tudta megmenteni.
1*10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, awwparadise
2015. április 23. 18:13 #12955
- törölt felhasználó -    
Bérhaverok(The Wedding Riger)

Egy vígjátéknak, amit az ember megnéz az osztályával, ha épp nincs jobb dolga, -vagy mert az osztályfőnök ráerőlteti - nem volt rossz. A színészi stáb kifejezetten sokat elárult nekem már a film kezdete előtt Kevin Hart és az Agymenők szőke szépsége, Kaley Cuoco már ismert volt számomra. Voltak benne jelenetek amire azt mondom nem hoztam volna el a kilenc éves fiam - ja,mert a tanár megtette,na mindegy - ,lényegében nekem tetszett, jókat tudtam nevetni. És volt benne szó az egyszarvúkról is. wub.gif

10/7
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. április 25. 12:43 #12956
- törölt felhasználó -    
The Age Of Adaline / Adaline varázslatos élete (2015)

Ezt a filmet már a készülésének bejelentésekor elterveztem, hogy megnézem az érdekes történet és a csodás Blake Lively miatt is. Maga a történet nagyon megfogott, ritka az olyan film ami az idő múlását helyezi előtérbe. A film a karakterekkel kellő képen eleget tudott tenni annak amit a néző várt. Mindenesetre miközben néztem, rendesen el gondolkoztam a film témáján. 10/10
2 felhasználónak tetszik: awwparadise, MissAjsa.
2015. április 25. 15:33 #12957
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Tükröm, tükröm (Mirror Mirror - 2012)

Szerintem ez milliószor jobb volt, mint a Kristen Stewart-féle Hófehér és a vadász. Sean Beanen kívül kábé szinte az egész cast értékelhetetlen volt, még sajnos a híres-neves Julia Roberts is. Mondjuk sosem kedveltem igazán őt sem. Lilly Collins bozót szemöldöke pedig minden áldott alkalommal elvonta a figyelmemet a rémes színészi játékáról. Mindezek ellenére, nagyon tetszett. Tulajdonképpen ez a Hófehérke felnőtt változata, és közel sem fordították ki annyira a mesét, mint pl. a KS-félében. Látványokban nagyon gazdag volt, és bár kiszámítható, hogy mi miután fog következni, mégis az élvezhető kategóriát merítette ki. Élethűbb és reálisabb sokkal, mondhatni nem egy tündérmese. Elvégre a törpök mégis csak haramiák rohog.gif és azért volt benne egy-két poén amin tudtam nevetni. A vége viszont már no komment. Mintha valami bollywoodi film vége lenne. rohog.gif

10/6 - Ha uncsi van, arra tökéletes. Nem egy nagy alkotás, hiszen mégis csak egy mesének az újragondolása, de nem a legjobb.

John Wick (2014)

Keanu Reeves még mindig jó pasi, pedig egyáltalán nem fiatal. laugh.gif Ez egy tipikus maffiás bosszúállásról szóló film, amikor a f*szi bosszút áll a világfájdalma miatt. Talán először nevetségesen hangozhat, hogy a csávó egy kutya és egy kocsi miatt vált gyilkológéppé, de szerintem ezek sokkal inkább a meghalt feleségét jelképezték. Elvették tőle a nő hagyatékát. Kellemes másfél óra volt. A filmzene nagyon tetszett, és percről percre egyre csak potyogtak a hullák, valamint a filmkészítői sem fukarkodtak - biztos, hogy sok pénzt emésztettek fel az akció jelenetek, ahol törtek, zúztak, lövöldöztek és kő kövön nem maradt meg. Izgalmas volt, végig tartották a feszültséget. Alfie Allentől pedig még mindig kiráz a hideg. Nem tehetek róla, egyszerűen nem kedvelem színészként. Viszonr Bridget Regan pár perces megjelenése teljes mértékben üdítő volt.

10/8 - Voltak benne olyan "Na persze!" jelenetek, de hát elvégre ez egy akció film. Felesleges az értelmét keresni, mert lehet, hogy nincs is neki.
1 felhasználónak tetszik: MissAjsa.
2015. április 25. 18:20 #12958
- törölt felhasználó -    
Halálos fegyver 1. (1987)
Na, pontosan ez az a filmsorozat, amit imádok, annak ellenére, hogy nem kifejezetten az én asztalom a lövöldözős akciófilmek világa (bár az autórobbantagtásokat imádom rohog.gif). Mel Gibson fantasztikusan alakított itt is, és egyszerűen jól nézett ki. Danny Glover pedig szintén hatalmas forma; "Öreg vagyok én már ehhez..." rohog.gif

A macskám, a családom és a fiúk (2008)
Imádomimádomimádom. Megint. Még mindig. Már nem is tudom, hányadszorra néztem meg, de egyszerűen nem tudom megunni. Ez a film egész egyszeriben zseniális. Kezdve a színészi alakításoktól a... Mindenig. Egyszerűen annyira imádnivaló az egész, hogy nehezen tudnám kritizálni. Humorosan, ugyanakkor valahol reálisan mutatja be a tinédzserek vívódásait és őrültségeit, jaj, órákig tudnék áradozni erről a filmről. wub.gif Aaron Johnson meg, hát igen... wub3.gif wub2.gif

Nem tudom, egy nap alatt hogy sikerült két egymástól ennyire eltérő filmet megnézem, na mindegy.
2015. április 25. 22:12 #12959
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Tizenkét dühös ember (1957)

Már alig vártam, hogy megnézhessem ezt a darabot és be kell vallanom shame on me, hogy nem szántam rá időt hamarabb. Zseniális film. Nagyon tetszett az alkotás mögöttes tartalma és a szereplők is jól kidolgozottak. Egy igazi mestermű. Izgalmas és fontos üzenetek találhatóak benne.

10/10
2015. április 25. 22:41 #12960
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Úgy fent, mint lent / As Above, So Below (2014)
Nekem tetszett, végig izgalmas volt. Horrorfilmnek nem mondanám, még a "démonjaimat sem idézte elő", ahogyan a leírás szól. De amúgy nem volt rossz egy kalandfilmnek.
10/7
John Dies At The End / John a végén padlót fog (2012)
Nagyon beteg elme kell ahhoz, hogy egy ilyen film megszülessen. rohog.gif Éppen ezért és már eleve a címe miatt is muszáj volt megnéznem. Komolyságot nem kell várni tőle, végigröhögtem az egészet, de valahol mondanivalója is van. Nem volt rossz.
10/7, szintén. biggrin.gif
710 oldal 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!