Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 26. 08:59 #12961
- törölt felhasználó -    
Harag(Fury)

Rengeteg jót hallottam a filmről és tegnap este úgy döntöttem akkor meg is nézem,mi baj lehet. A színészi stáb már az elején elkápráztatott. Nem is gondoltam,hogy valaha egy filmben láthatom Brad Pittet és Logan Lermant. Remekül mutattak egymást mellett ,nincs miért hibáztatnom őket wub.gif Jon Bernthal hozta szokásos formáját,de azt gondolom ő az ilyesfajta szerepekre van szakosodva. A film történetét tekintve elég lehangolt voltam a végére , bár a történelmi hátteret tekintve - huuh második világháború - örültem, hogy a táborokról nem lettek különösebb jelenetek. A vége nekem - meglepő mód - tragikus volt,de kicsit számítható volt, hogy a fiatal hős marad életben heart.gif Bár az elég vicces volt, hogy Bardaddy három lövés után is békésen társalgott.

10/9
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, bitchina, baisée
2015. április 26. 10:48 #12962
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Brick Mansions - Veszélyzóna

Ezt a filmet Paul miatt néztem meg. Kíváncsi voltam rá, szeretem az akciófilmeket. Paul szokás szerint jól játszott, a film nem volt akkora nagy durranás, de nézhető volt, igen, főleg Paul miatt! Amúgy nagyon hiányzik sad.gif A filmnek 10/8, Paulnak 10/10 heart.gif sorry.gif

The Judge - A bíró


Ez a film nagyon-nagyon tetszett, Nem vagyok kifejezetten oda Robert Downey Jr.-ért, mondjuk Robert Duvall sem a kedvencem, de el kell ismerni, iszonyatosan jól játszott mind a két főszereplő. A történet is nagyon tetszett, egy percig sem untam pedig jó hosszú film. Megható volt, tényleg 10/10 thumbsup.gif

Interstellar - Csillagok között

Na, ez számomra a nagy kérdőjel. Annyira, de annyira dicsérték. Mást sem hallottam, mint az év legjobb filmje, meg hogy mikor nézem már meg stb. Na megnéztem, hát mit mondjak, nem lett a kedvencem és nem is fogom többször megnézni szerintem. Nem is szeretem az űrhajós/űrös filmeket. Bár az Armageddont meg szeretem. Na mindegy, nem mondom, hogy rossz volt, csak nem az én világom. A vége nem tetszett, Matthew viszont jól játszott, de akkor sem lesz ez a kedvenc filmem. 10/8 unsure.gif

Need for Speed - Need for Speed

Könnyed akciófilmre vágytam vonatozás közben. Szeretem a gyors kocsikat, az autóversenyes filmeket. A story nem volt nagy eresztés mert nem először találkoztam vele, de mivel jól választottak szereplőket, nekem tetszett. Fúúú, hogy Dominic Cooper milyen kis k*cs*g volt benne blink.gif Aaron Paul-ról és Imogen Poots-ról sem hallottam eddig, de tök kis cuki pár voltak a filmben. Jó film, egyszer annyira néztem a jelenetet, hogy majdnem fent maradtam a vonaton ohmy.gif rohog.gif 10/8,5

A Long Way Down - Hosszú út lefelé

Vígjátéknak volt kiírva, mondjuk szerintem nem vicces film, oké, voltak benne poénok, na de akkor is. Pierce Brosnan sose volt a szívem csücske, igazából ebben sem annyira, Imogen és Aaron ismét együtt, tök összeillenek rolleyes.gif A történet tök érdekes volt szerintem, tetszett a film nagyon, elgondolkodtatott 10/9

To Write Love On Her Arms - Írd a karjára: Szeretnek!

Na, ez a film iszonyatosan tetszett, nagyon-nagyon jó. A szereposztás is nagyon bejött, benne volt Rupert Friend wub.gif Chad Michael Murray... A főszereplő hölgyemény is nagyon át tudta adni amit kellett, egész megkedveltem Kat Dennings-t, tök jól játszott. Amúgy is szeretem az igaz történeteket, nagyon megható és elgondolkodtató film volt, biztos megnézem máskor is, tényleg nagyon szép film. 10/10

United - United

Először is, minden Manchester United szurkolónak látnia kell ezt a filmet. Én bevallom, most láttam először, pedig nem ma kezdtem szurkolni a csapatnak. Tudtam, hogy mi történt 1958-ban, tudtam ki halt meg, azt is, hogy Duncan Edwards túlélte a balesetet, de meghalt a kórházban. Annak ellenére, hogy mindent tudtam, nagyon megrázó így megnézni a filmet. Bobby Charlton amiken keresztül mehetett, hát ember legyen a talpán aki így feláll egy ilyen borzalom után, és ilyen csodálatos karriert fut be. Persze ez a többi túlélőre is igaz, valamint Matt Busby-ra is. Jimmy Murphy volt talán aki annyira nem volt számomra egyértelmű, hogy tényleg milyen nehéz lehetett neki a baleset után. Mindenki a balesettel foglalkozott, de vele valahogy senki, pedig büszke lehet magára. Jó kis szereposztása volt a filmnek, nagyon meghatott tegnap este, szép volt nagyon. heart.gif
2015. április 26. 20:52 #12963
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Spoiler tartalmú hozzászólás!

Csillagok között (Interstellar - 2014)


Wow. Csak ennyit tudtam mondani, miután lepergett szemeim előtt az utolsó jelenet is. Csak remélni mertem, hogy tényleg olyan minőséget kapok vissza, mint amilyen nagy visszhangja volt az egésznek. Párommal el akartunk menni megnézni, de sajnos lecsúsztunk róla, így vártuk a rippelt verziót. Szerintem ez egy elmélet film. Az elején olyan dolgok történnek, amire egyszerűen nem kapunk magyarázatot (pl. a NASA telepének koordinátái bináris kódban vagy a polcról lepotyogó könyvek), és végül rádöbben a néző, hogy néhány dolog egy jó nagy visszacsatolás. Nem csak a látványvilág fantasztikuma ragadott magával, de nekem mint laikusnak elképesztő volt, ahogyan ábrázolták a féreglyukat vagy éppen a feketelyukat. Ezek azok a dolgok, amikről sokat olvastam már, párom is magyarázta, sőt dokumentumfilmeket is néztem, de képtelen voltam elképzelni és megérteni. Végül a filmben nem térnek ki arra, hogy ki csinálta a dolgokat, ki rakta oda a féreglyukat vagy, hogy egyáltalán az 5D-be kerülés kiknek is köszönhető. Bizarr volt belegondolni abba, hogy létezhetnek más dimenziók, és azzal a gondolattal is eljátszottam, vajon milyen lehetne egy olyan helyen létezni, ahol a tér-idő végtelen. Habár szerény személyem nem valami űrrajongó manus, így voltak benne számomra érthetetlen blablák, ettől függetlenül mégis az egyik legbriliánsabb sci-finek tartom. Matthew McConaughey csak úgy vitte az egész hátán a filmet, viszont számomra Anne Hathaway csalódást okozott, pedig nagyon kedvelem. Silány, unalmas és rendkívül idegesítő volt egész végig. Tars pedig a legjobb volt. Nem véletlenül lett az Insterstellar 2014 egyik legjobb filmje. A vége meg szerintem várható volt, hogy olyan lesz amilyen. Happy end, de azért mégsem olyan happy end, mint amire egyébként számított volna az ember.

10/100 - Engem megvett vagy egy kilóra. Imádtam minden egyes percét. Abszolút többször nézős sci-fi dráma.
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, baisée, sMokEe.cLouD, bitchina
2015. április 27. 09:02 #12964
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Jerry Maguire - A nagy hátraarc * Jerry Maguire (1996)
Nagyon régóta szemezgettem már ezzel a filmmel de mindig találtam valami mást helyett. De végül is sikerült megnézzem és imádtam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog, mert, hogy őszinte legyek nem vagyok egy nagy sport ember, a kosárlabdán kívül nem is nagyon szeretek mást nézni, ráadásul a sportügynökök karrierje sem vonzott túlzottan, de ennek ellenére imádtam. Baromi jó film, minden van benne ami csak kell. Tom Cruise egyik legjobb alakítása, de tényleg, mikor részegen ott beszédet mondott Renée Zellweger-nek, ott kész voltam. Renée Zellweger is remek volt, annyira tőle még nem láttam sok filmet, de ebben ügyesen játszott. Jonathan Lipnicki tündéri kisfiú volt, és ő is nagyon ügyesen játszott, teljesen hiteles volt. Cuba Gooding Jr. folytonos szövegelése ki tud idegelni, de itt kivételesen nem bántam. Teljes mértékben bele tudtam képzelni magam a karakterek helyzetébe. A szerelmi szál is nagyon tetszett.
Egy szó mint száz, imádom, azt hiszem még jó párszor megfogom nézni.

10*10


Túszharc * Proof of Life (2000)
Magamtól nem hinném, hogy megnéztem volna mert nem nagyon kedvelem az ilyen jellegű filmeket, viszont most elkaptam a TV-ben és mivel más nem volt úgy voltam vele, hogy jó lesz ez. Az igazat megvallva remek film volt. Mindenki kiválóan játszott (Russel Crowe, Meg Ryan, David Morse, David Caruso) nem tudok semmibe se belekötni, a kategóriáján belül ez egy remek film. Csak azért nem adok maximális pontot mert mondom, engem ezek a filmek nagyon megviselnek épp ezért nem is szoktam nézni ilyesmiket.
8*10


Terápiás Szerelem * Just Wright (2010)
Könnyed kikapcsolódás volt szombat délután. Nem kell tőle nagy dolgokat várni, de aranyos kis film. Queen Latifah ügyesen játszott, vele sosincs bajom. Paula Patton karakterét viszont egy kanál vízben megtudtam volna fojtani. Undorító, hogy vannak ilyen számító, aljas nőszemélyek.
6*10


Kezedben a döntés * Would You Rather (2012)
Kemény film, nem gondoltam volna, hogy ennyire megvisel. Elgondolkodtató, hogy az emberek mire képesek a pénzért. Brittany Snow nagyon ügyesen játszott, bár őt eddig is kedveltem.
6*10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. április 27. 22:26 #12965
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Az emlékek őre (The Giver - 2014)

Hű, még most is kavarognak bennem az érzések ezzel a filmmel kapcsolatban. Az Interstellarral ellentétben, erről szinte csak is rosszakat hallottam, illetve olvastam. Pedig szerintem ez egy csodálatos film, és itt most egyáltalán nem a látványvilágára szeretnék rávilágítani. Nagy eséllyel sok embernek azért nem tetszett, mert valami okból kifolyólag nem értette meg a filmet. Üzenete van, és őszintén szólva, engem még meg is ríkatott egy kicsit. Manapság már azért nem nézek híradót és hírportálokat, mert elborzaszt az a tudat, hogy az ember mit nem képes művelni magával, más embertársaival, az állatokkal és a környezetével. Viszont e film által belegondoltam abba, hogy mennyi csodás dolog vesz minket körbe, csak éppen mindazt képtelenek vagyunk értékelni, úgymond természetesnek vesszük, pedig a csodálatosabbnál csodálatosabb dolgok itt vannak az orrunk előtt. A The giver nem egy sci-fi, nem egy akciófilm, de még csak nem is a romantikára megy rá, hanem pusztán az érzelmekre. És milyen igaz, hogy hatalmas különbség van érzés és érzelem között. Briliánsan felépített a sztori, ahol kivételesen szinte egyáltalán nem a szereplőkön van a hangsúly. Még mindig a hatása alatt vagyok, igazából szavakat nem tudok találni az egészre. Ahhoz, hogy valaki így átélje nem csak empátiával, de egy bizonyos érettséggel is kell rendelkeznie. Mondhatni örülök annak, hogy képes vagyok érezni. A szeretet, szerelem a legszebb mindközül, de egy düh vagy akár egy harag is kell az ember életébe, hogy mindez teljes legyen. Az még csak hagyján, hogy fekete-fehér volt szó szerint minden, de el nem tudnám képzelni az életemet érzelmek nélkül. Most ez csak egy példa, de számomra pl. számomra a regényírás nem csak a fantázián, hanem nagyon sokszor érzelmeken is alapul. Ha nem éreznék semmit sem, képtelen lennék leírni akár egy mondatot. A cast nem volt rossz, bár a két főszereplőtől nem vágtam magamat hanyatt, sőt amolyan közép kategóriás szintet hoztak. Jeff Bridges és Meryl Streep csak úgy brillíroztak, míg ezzel ellenben Katie Holmes még mindig ugyanolyan pocsék színésznő, mint amilyen a Dawson és a haverokban volt. Taylor Swift azzal a pár mondatos szövegével határozottan javuló tendenciát mutat. Anno kevesebb szöveget kapott a Valentin napban, és az alakítása botrányosan sz*r volt.

10/10 - Megadom rá a maximális pontot még annak ellenére is, hogy a színészekkel nem voltam teljesen megelégedve. Aki érti a filmet, az tudja, hogy miért is tetszett nekem annyira. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Egyszer az életben látni kell.

Fertőzés (Contagion - 2011)

Őszintén szólva, nekem ez a film hatalmas csalódás volt. Az elején még tudták tartani a feszültséget. Érdekelt, hogy mi miután fog következni, de aztán a közepénél megragadt a film egy szinten és mély repülésbe kezdett. Talán túl sok hasonló kaliberű filmet láttam, és már túl unalmasnak találom az ilyeneket? Elképzelhető. Nem is tudom, hogy miért, de valami nagyobb durranást vártam volna a végére, nem azt, hogy kifejleszt egy csaj randomban valami holmi vakcinát, magába nyomja és the - happy - end. Gagyi volt, uncsi. Az mondjuk kifejezetten tetszett, hogy több szálon futtatták a sztorit, így főszereplő annyira nem volt. Fishburne aránylag hozta a formáját, viszont Matt Damon katasztrófa volt. Nagyot csalódtam benne, ám nála még rosszabb Gwyneth Paltrow volt. Öcsém, én akárhány filmben láttam ezt a nőt még a kicsit jó kategóriát sem súrolja. Ő már nem pocsék, hanem kifejezetten sz*r színésznő, ráadásul kegyetlen irritáló is volt, pedig nem kapott sok szerepet. Jude Lawban viszont pozitívan csalódtam, Kate Winslet és Enrico Colantoni (különösen az utóbbi) pedig kellemes meglepetés volt.

10/5 - Gyenge volt ahhoz képest, hogy minek szánták. Egyszer nézős kategória, nem valószínű, hogy máskor belekerül a lejátszandó filmek listájába.
2 felhasználónak tetszik: MissAjsa., Lady Suzy
2015. április 28. 13:13 #12966
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
A Lazarus hatás * The Lazarus Effect (2015)
Végre egy jó horror film. Nem sokkal találkoztam az utóbbi időben, de ez kimondottan tetszett. Nem volt az a nagyon ijesztő, de kellemesen hátborzongató volt, meg végig feszültséggel teli. Evan Peters-t ( wub.gif ) nagyon kedvelem, itt is bírtam, bár neki nem volt valami kiemelkedően nagy szerepe. Olivia Wilde viszont egyáltalán nem tartozik a kedvenceim közé, de azt kell mondjam, hogy nem tudok belekötni, remekül játszott, hiteles volt, és egy cseppet sem idegesített. Jól összerakott film. Nem mondom, hogy nem láthattunk már hasonlót, de szerintem ettől eltekintve nincs gond vele.
10*10


Stephen King: Az * Stephen King: It (1990)
Eléggé csalódott vagyok, mert nagyon jól indult, érdekes volt, a bohóctól meg egyenesen ki bírtam volna szaladni a világból is, állati ijesztő volt, de egy ponton túl nagyon unalmas lett. Egyetlen egy baj van ezzel a filmmel: nagyon, nagyon hosszú. A fele idő alatt meg lehetett volna oldani és szerintem akkor jobban is tetszett volna, viszont nekem ez, hogy ennyire elhúzták, eléggé rontotta az összképet.
5*10


7500 (2014)
Hát, ez nem nagyon tudom mi akart lenni, de nem igazán jött át. Unalmas volt, végig azt vártam, hogy történik valami, de semmi. Eleve nem értettem, hogy minek tették bele azt a pasast aki vért köpve halt meg ha egyszer az egész gépen nem volt semmi misztikum meg semmi. Azt hittem, hogy az egész majd ilyen misztikus, szellemes sztori lesz de ennek ellenére nem így lett, annyi mindent ki lehetett volna hozni ebből, de nagyon mellényúltak. Ryan Kwanten ( wub.gif ) miatt néztem meg, akit imádok, de itt elég jelentéktelen volt. Aki szereti nézni Ryan szép pofiját az tegyen egy próbát, de nekem ez a film nagy csalódás volt.
2*10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, awwparadise
2015. április 29. 00:03 #12967
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Holtodiglan (Gone girl - 2014)

Ez egy nagyon beteg film. Húgom ajánlotta, mondván, hogy nekem biztosan tetszeni fog, és be is jött a tippje. Tényleg egy k*rva jó thriller dráma. Az első negyed óra rohadtul unalmas volt, hiszen alapjáraton sem kedvelem a romantikus filmeket. Na, aztán amikor elkezdtek beindulni az események, hát a végéig teljesen lebilincselt. Amy abnormális magatartásával pontosan arra akartak utalni, hogy milyennek nem szabad lenni egy párkapcsolatban. Mivel két különböző ember akar jól kijönni, olykor-olykor kénytelenek kompromisszumot kötni egymással, hogy a dolog működőképesnek látszódjon. A napló szerint azt hittem, hogy Nick egy hatalmas bastard és megérdemli mindezt, de végül kiderült, hogy szinte semmi sem igaz abból, amit nagyjából az első órában láthattunk. Szerintem, ha az egyik fél nem akarja, el akar menni, akkor hagyni is kell a dolgot annyiban. Én pl. biztosan nem akarnék egy olyan emberrel együtt élni, aki csak azért van velem, mert magamhoz láncoltam. Nem menne. Őszintén kell egymáshoz állni és őszinténej kell a másikkal is lenni. Az nagyon durva volt, amikor a csaj átvágta egy sniccerrel a csávónak a torkát. Percekig csak azon meditáltam, hogy miért. Azt hittem, hogy megelégedik egy kis kamu erőszak sztorival. Egyébként biztosan vannak ennyire beteg emberek - gondolom azok is ilyesfajta pszichopaták, akik megölik a párjukat azért, hogyha nem az övé, akkor már másé se legyen. Fuhh, a hideg is kiráz az ilyen elmeháborodottaktól. A végén meg voltam győződve egyébként, hogy a csávó bepöccen és még tényleg kinyírja a csajt, de sajnos nem így végződött, pedig drukkoltam neki, hogy ne hagyja magát, hiszen mégis csak megzsarolta és egy gyerekkel kívánta sakkban tartani. Nagyon kemény film volt, nagyon durva sztorival. Elmebeteg egy állat lehetett az, aki mindezt kitalálta. Miután kiműveltem magamat az CIA-val kapcsolatban teljesen, szerintem ez lesz a következő könyv a listámon. Muszáj elolvasnom. Ben és Rosamund hihetetlen páros volt, pláne Rosamund, akitől a hátam is borsózott. Le a kalappal előtte, nagyon f*sza színésznő.

10/10 - Mást aligha tudnék rá adni. Igazi nyomasztó thriller, és még mindig nagyon beteg.
8 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Lady Suzy, sMokEe.cLouD, awwparadise, bitchina, baisée, rammievengeance, Bettyke94
2015. április 29. 13:24 #12968
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Mortdecai (2015)

Mindig is kedveltem Johnny Depp filmjeit,ez a pasi sosem okoz csalódást. laugh.gif Nem gondoltam volna,hogy majd ennyire fog tetszeni ez a filmje,de imádtam az elejétől kezdve,nagyon jókat nevettem rajta. laugh.gif Plusz Gwyneth Paltrow-nak is örültem. laugh.gif

10/10

Tökéletes bűnözők (Takers,2010)

Paul Walker miatt néztem meg és remek volt mint mindig,de ez nem jött be.Láttam már sokkal jobb filmet is ebben a témában,ez elég átlagos volt. blush.gif

10/6

Sodródva (Rudderless,2014)

Az alapötlet tetszett,de a megvalósítással nagyon nagy gondok voltak.Ebből sokkal jobb filmet is lehetett volna csinálni.Mondjuk én arra lettem volna kíváncsi miért csinálta Josh amit csinált. blush.gif A dalok jók voltak és jó volt látni Felicity Huffman-t,és egyszer még a pasit is megsajnáltam ott az iskolánál amikor sírt,de ennyi.Alig történt benne valami,magyarázatokat sem kaptunk,ráadásul nem tudom minek hirdetik Selena Gomezt ebben annyira.Alig volt benne és ott is csak idegesítő volt,semmit nem ért..A filmhez illik a címe,mert ez csak...sodródik...

10/6
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bettyke94
2015. április 29. 14:26 #12969
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Blue Valentine (2010)

Iszonyatosan válogatós vagyok romantikus filmek terén, viszont ez volt az a remekmű, amit egy pár éve azért betettem a megnézendők listájába. Nem az a kifejezett Titanic lávsztori, ahol az igaz szerelem mindent legyőz dologra mennek rá, hanem reálisan mutatja be azt, hogy a cukormázas rózsaszínfelhős szerelemből hogyan válik az egész mérgezővé. Ez a film megerősített abban, hogy egy párkapcsolaton mindkét félnek erősen kell dolgoznia. Ugyanis, ha az egyik nem akarja, mint ebben a filmben láthatjuk, akkor az egész borul, mint a kártyavár. Remélem mi soha sem fogunk idáig eljutni, egyáltalán nem szeretném. Persze, néha veszekszünk, duzzogunk, de mindig is arra fogok törekedni, hogy a kapcsolatunkkal ne mérgezzük, hanem sokkal inkább szeressük a másikat. A vége felé drukkoltam, hátha Cindy megenyhül, de talán tényleg úgy fejeződött be, ahogyan a legjobb mindenkinek. Michelle és Ryan személyében fantasztikus alakításokat láthattunk. Borzasztóan megvolt a kémia kettejük között.

10/10 - Nem vagyok nagy romantikus film néző, és szerintem az elkövetkezendő időkben ez is volt az első és az utolsó, de ez kifejezetten tetszett. Élethű volt és úgy fejezték be, mint ahogyan manapság egy tönkrement házasság végzi.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, sMokEe.cLouD, baisée
2015. május 01. 21:59 #12970
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Fehér Isten (2014)
Már ezer éve meg akartam nézni, mert hallottam, hogy nagyon jó, ahhoz képest (ez úgy szúrja a szemem, lehet ugyan olyan jó rolleyes.gif), hogy magyar. Nos, az alapsztori szerintem nem csak kutyák esetében valós, viszont nagyon jól szemlélteti a helyzetet. A főbb szereplőkkel meg vagyok elégedve, bár volt néhány csapnivaló alakítás. Amúgy meg így is a kutyáké a fődíj. Szóval, nekem tetszett, egyszer mindenképpen érdemes megnézni.
10/7
1 felhasználónak tetszik: Rocket
2015. május 02. 22:10 #12971
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
The Fault in Our Stars (2014) heart.gif
Természetesen a könyv után muszály volt megnéznem a filmet is és hát nem csalódtam. Ugyanannyira megfogott mint a könyv, ugyanazt éreztem, ugyanúgy sírtam, a szereplők teljességével megfogtak, a színészek remekül alakítottak. Egy pár részlet kimaradt, de valószínűleg a film hosszúsága miatt. Amúgy ha 3 vagy akár 4 órásra sikerült volna, akkor is élveztem volna. Ez a film/könyv számomra szerintem örökre különleges lesz és már alig várom, hogy újra és újra lássam/olvassam egy pár év múlva. Biztos vagyok benne, hogy az érzések nem fognak változni bennem, úgyan azt fogom érezni mint most, első alkalomma és száz, hogy nem fogom unni még századjára sem. Ami fura az az, hogy egy szerelmes történetre számítottam, amiben persze lesz egy "kis" dráma, mivel hát rák, de sokkal többet kaptam. El sem tudom mondani mennyi mindent. Csak köszönni tudom John Greenek, hogy megalkotta ezt a könyvet, és a rendezőnek, hogy egy filmet készített belőle. Ami még meglepő volt az az, hogy John is benne volt a filmben és ez olyan aranyos. Csodálatos volt, egy élmény. Alig fejeztem be és még mindig sírok.
10*
/10
6 felhasználónak tetszik: MissAjsa., bitchina, House Of Wax, healy., SmileyZ, Beyla
2015. május 03. 09:27 #12972
MissAjsa.
MissAjsa.
 
Státuszsummer nights
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.04.
Hozzászólás: 1091
Csatolások: 33
Azonosító: 208217
Offline offline
Adaline varázslatos élete / The Age of Adaline (2015)
Amióta márciusban megláttam a moziban az előzetesét, azonnal beleszerettem és tudtam, hogy ezt látnom kell. Május elsején végre el is jutottam a filmre, a moziba. Tudtam, hogy fantasztikus lesz hisz a trailerjével engem már teljesen megvett. Blake Lively a kedvenc színésznőim közé tartozik, így sejtettem, hogy a játékával semmi probléma nem lesz, és így is volt. Tetszett, hogy megvoltak magyarázva az események és nem úgy állították be, mintha ez egy varázslat lenne. Nagyon szép volt benne a szerelmi szál, nem e köré volt építve a film, ez egy plusz pont. Attól függetlenül, hogy tudtam , hogy mi lesz a vége, lenyűgöző film volt. Engem elvarázsolt. wub.gif
https://38.media.tumblr.com/3f41fe41f84dfa0974a1b0b5cabcbcbe/tumblr_nfe7exi2qd1qkktjbo5_500.gif

10/10*
7 felhasználónak tetszik: awwparadise, bitchina, healy., sMokEe.cLouD, Lady Suzy, SmileyZ, Bettyke94
2015. május 03. 15:25 #12973
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
David Gale élete

Még ha agyonverte volna se logikáztam volna ki, hogy ez lesz a vége. ohmy.gif Nagyon izgalmas volt, a végére pedig nagyon felpörgették az eseményeket. A vége pedig nagyon megdöbbentő.
Kevin Spacey pedig most sem okozott csalódást.

10/10
2015. május 03. 18:45 #12974
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Éjsötét Árnyék / Dark Shadows. (2012)

Tudni kell rólam, hogy én bolondulok a Tim Burton filmekért (no meg a Johnny Depp filmekért is). Ennek a filmnek is úgy vágtam neki, hogy a már megszokott "többször nézhetős" hatást vártam el, amit szinte minden Tim Burton filmben tapasztalok. De ez elmaradt most. Fogalmam sincs, hogy miért de számomra ez a film csak egyszer nézhetős, vagy ha nagyon unatkozok már és nem tudok mit nézni, akkor ezt rakom be. Picit talán csalódtam.
Tény, hogy remek film volt de valahogy nem fogott meg. A látvánnyal és a színészi játékkal sem volt gond. Olyan neves színészek szerepeltek benne mint Helena Bonham Carter, Michelle Pfeiffer, Eva Green, Johnny Depp. (+ Chloe Grace Moretz de őt annyira nagyon híresnek nem mondanám mint a többiek)
A történet alap jó volt, de kiszámítható volt, hogy mi lesz a vége. Leginkább talán Michelle karakterét imádtam a legjobban, no meg Helena karakterét.

Ez a film tipikusan az, amelyiknél azt szoktam mondani, hogy A trailer jobb mint maga a film.

10/7. Talán kicsit többet vártam a filmtől. beer.gif
2015. május 03. 18:54 #12975
- törölt felhasználó -    
Lecsó cool.gif
Apró chef tongue.gif
10/10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. május 03. 18:58 #12976
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5264
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Amerikai Pite 3. Pucér maraton biggrin.gif
2015. május 03. 19:47 #12977
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Penguins of Madagascar / Madagaszkár pingvinjei

Besírtam ezen a mesén. biggrin.gif Iszonyat jó volt és eredeti, ami sajnos manapság már nem nagyon jellemző az animációs filmekre.
Közlegény a legcukibb (nyilván), de Kowalskitól kifeküdtem. Komolyan úgy dobálóznak a poénokkal, hogy még nem heverted ki az elsőt, már másik kettőt elsütöttek. rohog.gif
10/10
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. május 04. 15:44 #12978
- törölt felhasználó -    
Démonok között.
Nagyon jó és ilyesztő film volt számomra mert este vol és senki nem volt otthon és tudod milyen ha félsz pardon.gif
2015. május 04. 16:53 #12979
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Álomháború / Sucker Punch (2011).
Már századszorra látom ezt a filmet, de még mindig nem értem a lényegét.. blink.gif Értem én, hogy Babydoll a valóság elől az álomba menekül de akkor is.. Egyszerűen nem tudom megérteni a film lényegét, ezért nekem olyan értelmetlen az egész. Néhol kissé nyomasztó a film, de azért nézhető. Itt is leginkább a látvány dominált. (Fiúknak természetesen a látvány a miniszoknyás, szexi lányok. De ugye én az effekteket figyeltem mivel, lány vagyok. biggrin.gif)
A színészi játékkal néhol nem voltam csak megelégedve. Sokan javasolták a bővített változatot, mert annál jobban meglehet érteni a filmet, szóval szerintem belefogok abba nézni. Hátha megértem már akkor végre a film lényegét. Amúgy egyedül a vége nem tetszett a filmnek. Az csalódás. A zenék is nagyon jók, régebben le is töltöttem az egyiket. xD

Nem rossz film. Régen kifejezetten bolondultam ezért. Pedig már akkor se értettem. biggrin.gif Haha.
10/8-9. De csak mert még mindig rejtély a lényege a filmnek. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Rocket, Bettyke94, MissAjsa.
2015. május 04. 16:57 #12980
Abi100
Abi100
visszatérő vendég
 
Státusz"A múlt elmúlt, még akkor is, ha meghatározza a jelent és a jövőt" - S.KING
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.11.
Hozzászólás: 356
Csatolások: 2
Azonosító: 241338
Offline offline
21 Jump Street- Kopasz osztag és 22 Jump Street- A tulkors osztag :33
2 felhasználónak tetszik: MissAjsa., awwparadise
710 oldal 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!