Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 30. 20:11 #13241
- törölt felhasználó -    
Psycho (1960)
Úgy tűnik mostanában psychot psycho hátán nézek, na de sebaj. rohog.gif Klasszikus filmről van szó, kicsit megijedtem, hogy unni fogom a kora miatt, de nem így történt, ami engem is meglepett. A sztorit már kívülről fújtam, mert édesanyám nagy rajongója volt még fiatalabb korában, meg ki ne hallott volna már róla, úgy őszintén? Előzménysorozata a Bates Motel az egyik kedvenceim közé tartozik, szóval most már úgy gondoltam az eredeti Hitchcock-féle művet is illene megnéznem. A híres fürdőszobai jelent az időt múltsága miatt nem volt annyira félelmetes, mint 50 évvel ezelőtt lehetett, de ezzel ellentétben tényleg nem tudom azt mondani rá, hogy elcsépelt lett volna. A színészi alakítás nagyon ott volt, főképp Anthony Perkinsé, aki a főszereplőt, Normant alakította. Nagyon jól hozta a flúgos, részben még mindig kisfiú karaktert, akin gyakran uralkodik el anyja benne lakozó kiállhatatlan személyisége. Jobb lett volna, ha előbb olvasom el a könyvet, vagy nem a sorozatot láttam volna előbb, mivel így nem igazán értek meglepetések, de szerintem kihagyhatatlan alkotás.
10/10
3 felhasználónak tetszik: Kazuo, baisée, Dorothy6
2015. július 31. 20:02 #13242
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Child 44 - A 44. Gyermek (2015)
Már nagyon szerettem volna megnézni, mikor pár hónapja megláttam az előzetesét, tudtam, hogy tetszeni fog. Ahogy elkezdtem nézni, tudtam, hogy remek filmet fogok látni. Nos, a könyvet nem olvastam, de szeretném majd, hiszen rettentő kíváncsi vagyok arra, mindez hogyan lett megírva. A történet két szálon futott, sajnos nem az kapta a legnagyobb hangsúlyt, amelyiket szerettem volna, de így is lenyűgözött. Örültem volna, ha többet megtudunk a gyilkosról és a pontos okokról, ez hiányzott nekem. Maga a téma és a korszak, mikor a történet játszódik mostanság kezd egyre jobban érdekelni, ezért is vagyok teljesen oda meg vissza a filmtől. Ó, és Tom Hardy. Mondanom sem kell, mennyire szeretem, az meg, hogy ilyen jó volt az akcentusa, hát levett a lábamról. A film végét még majdnem meg is könnyeztem. Voltak benne dolgok, amik megragadtak, egy-egy jelenetnél olyan döbbenet lett úrrá rajtam, amilyet más filmeknél nem igen tapasztaltam még.
10/10

Fury - Harag (2014)
Lehet, hogy nem kéne, de ezt is csak dicsérni tudom. Először is azért, mert olyan színészek játszottak a filmben, hogy már csak miattuk is megérte megnézni, másodszor pedig a tartalmáért. Sokan nem szeretik, mert "nem tükrözi a valóságot", viszont nekem akkor is borzasztóan tetszett. Logan Lerman és Brad Pitt annyira jól alakítottak, imádtam miden jelenetet. Na meg a többiek. Igen, nem véletlenül szeretem őket ennyire.
10/10

Batman Begins - Batman: Kezdődik! (2005)
Úgy gondoltam, ha már elkezdett érdekelni a DC univerzum, és egyre nagyobb Flash fanatikus leszek, pótolnom kell a Batman szálat is. Nem csalódtam a filmben, azt hozta, amit vártam. Igaz, több karaktert ismertem már az Arrow-nak köszönhetően, így nem volt teljesen kínai a sztori számomra, de kellett pár perc a film után, hogy feldolgozzam. Nem volt olyan látványos, kicsit jobban élveztem volna, ha nem a végére marad minden, de tetszett.
10/9

Batman: The Dark Knight - A sötét lovag (2008)
Két szó: URAM ATYÁM. Nem akartam elhinni, hogy ami ebben a filmben történik, azt én tényleg látom, és nem csak álmodok. Oké, film, de olyan hiteles és olyan elképesztő volt, hogy azt hittem, ez komolyan megtörténik. Heath Ledger akkorát alakított ebben a filmben, hogy szavakkal nem tudok kifejezni. Joker karaktere alapból beteges, de ahogy átadta, na az volt az igazi élmény. meghajolo.gif
10/10

Batman: The Dark Knight Rises - A sötét lovag: Felemelkedés (2012)
Nem szárnyalja túl az előző részt, viszont ez se volt semmi! Ah, Bane-t már komolyan nem azért szerettem, mert ő Bane, hanem mert Tom Hardy alakította. rohog.gif Megint csak olyan érzésem volt, hogy nem történhet meg az, amit látok, hihetetlen volt, imádtam. Sorolhatnám, hogy mi tetszett, de akkor itt ülnék még jó sokáig. Hű, egyszerűen zseniális. biggrin.gif
10/10
8 felhasználónak tetszik: bitchina, An_d_a, duracell, Szandi0820, SmileyZ, baisée, Lady Suzy, House Of Wax
2015. augusztus 01. 16:11 #13243
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Az éhezők viadala - Futótűz

Jaj, de régóta akarom már megnézni! laugh.gif És most megnéztem. Kétszer. Úgy döntöttem, megérte ennyit várni, mert szerintem nagyon-nagyon jó film volt, Jennifer Lawrence pedig még mindig csodálatosan tehetséges színésznő. Nagyon tetszett. Remélem, a folytatást is megnézem egyszer.
10/10
1 felhasználónak tetszik: awwparadise
2015. augusztus 01. 18:23 #13244
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Ant-Man / A hangya
Erre úgy ültem be hogy tuti béna lesz és akkor nem csalódom. Hát, nem volt béna és kellemesen csalódtam. biggrin.gif Én szétröhögtem az agyam, de jó értelemben. Voltak benne ötletes poénok, főleg a végén, ott úgy záporoztak, hogy már sírtunk.
10/8
https://38.media.tumblr.com/7cff30f758c98a485bdc893d9077131c/tumblr_nrwkfybJJu1r7mqm8o1_250.gif https://38.media.tumblr.com/e21ba2323b2890c91efa73e44a25a435/tumblr_nrwkfybJJu1r7mqm8o2_250.gif
5 felhasználónak tetszik: Kazuo, idone, baisée, Lady Suzy, duracell
2015. augusztus 03. 00:12 #13245
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Ant-Man / A Hangya (2015)
Azóta féltem ettől a filmtől, mióta bejelentették, hogy készülőben van. Még fogtam is a fejem, hogy Evangeline Lilly miért ment ebbe bele. Aztán a film végén meg úgy éreztem magam, mintha a Marvel adott volna egy szép nagy pofont. Meglepően jól szórakoztam rajta, a poénok tényleg nagyon ott voltak (azon a kutyáson például azt hittem sírva fakadok), a színészek kitettek magukért, szóval ja. A Marvel nem tud hibázni. pardon.gif
10/10
1 felhasználónak tetszik: baisée
2015. augusztus 03. 00:33 #13246
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17364
Csatolások: 18114
Azonosító: 168141
Offline offline
Ted 2 (2015)

Apa-lánya programként végre eljutottam odáig, hogy beüljek a moziba és megnézzem a filmet. Az első rész nagyon tetszett, egy kicsit féltem ugyan, hogy a folytatás nem hozza majd az általam elvárt szintet, de kellemesen csalódtam, sőt. Úgy vagyok vele, hogy a második rész jobb, mint az első. A témája megfogott, erről az egyenlőség témáról órákig tudnék beszélni - nagybátyámmal veszekedni rolleyes.gif. S igen, Ted nem vagyontárgy, hanem személy.

10/10*

P.S.: a csillag Seth és Mark miatt van.
2015. augusztus 03. 19:37 #13247
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Mirror Mirror / Tükröm, tükröm (2012)
Mindig is jó érzéssel tölt el megnézni egy gyermekkori kedvencem újradolgozását, most is hasonló érzések öntöttek el. Habár nem volt a legjobb film, de határozottan élveztem és szórakoztatónak találtam. Julia Roberts óriásit alakított, imádtam a Gonosz Királynõ karakterét, és Armie Hammer is csodásan hozta a Alcott herceget. A kedvenceim mégis a törpe növésû színészek voltak, ó, hogy én mennyit nevettem az alakításukon. rohog.gif Örök "favorítok".
Egyedüli nagyobb bajom inkább Lily Collins-szal volt, Hófehérke szerepében. Sosem tartottam különösebben tehetségesnek, mint színésznõ, itt sem nyûgözött le, habár kevésbé volt irritáló a karaktere, mint a többi filmjében.
10/8

Letters to Juliet / Levelek Júliának
Ezt még ma fejeztem be, hasonlóan érzek ezzel kapcsolatban, mint a Tükröm, tükrömmel. Az eleje elég unalmasnak indult, amikor viszont beindult a történet nagyon élveztem. Sophie (aka Amanda Seyfried) karaktere kissé közömbös volt, nagy részben a rettenetes szinkronnak köszönhetõen. Ennek ellenére szerintem a színésznõ ismét mindent beleadot a szerepébe. A nagy kedvencem Claire volt (Vanessa Redgrave) volt.
10/7.5
5 felhasználónak tetszik: awwparadise, An_d_a, SmileyZ, House Of Wax, Beyla
2015. augusztus 04. 10:53 #13248
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Legbelső félelem * Primal Fear (1996)
Na, ezt nevezem jó filmnek. Végig izgalmas, érdekes, leköti az embert, a végén a csavar pedig nagy volt, bár, hogy őszinte legyek én eléggé sejtettem, hogy mi is lesz itt, de ettől eltekintve egy szavam nem lehet.
A színészi játék zseniális volt, és itt most főként Edward Norton-ra gondolok, félelmetesen jól játszott. A végén meg amikor a cellában beszélgetett Richard Gere karakterével miután kiderült, hogy minden kamu volt, hát én ott tátott szájjal néztem, de tényleg, remek volt. Ha már megemlítettem Richard Gere-t, őt nagyon kedvelem, nagyon jó színésznek tartom és most sem okozott csalódást. Laura Linney viszont számomra nem volt hiteles, és a karaktere se volt túlzottan szimpatikus.
Nagyon tetszett, érdekes film volt, talán picit kiszámítható, de ennyi még belefért.

10*10


Távol a világ zajától * Far from the Madding Crowd (2015)
Imádom a kosztümös filmeket, de mindig találok bennük valamit amit másképp képzeltem el, és ez itt sem volt másképpen. Nagyon tetszett, egészen Troy megjelenéséig. Addig semmi kivetnivalóm nem volt, teljesen lekötött, megértettem és egyet is értettem Everdene-el, de amit Troy-al csinált, nem értettem. Nem értettem, hogy miért ment hozzá és miért adott fel mindent, és legfőképpen a szabadságát, ahogy azt védte, számomra irigylésre méltó volt. Szóval végül is nekem ezzel a résszel voltak gondjaim, mert nem értettem, hogyan csavarhatta el a fejét egy ennyire link alak. Viszont a film vége nagyon tetszett, azt rögtön egymás után kétszer is megnéztem mert az nagyon szép lett.
Mindenkivel meg voltam elégedve, Carey Mulligan remekül alakított, akárcsak Matthias Schoenaerts is. Tom Sturridge is jól játszott, csak hát neki a karakterét nagyon nem kedveltem.
Régóta vártam már ezt a filmet és végül is, nem ért csalódás, tetszett, szép film.

9*10


Éjjeliőr a hullaházban * Nightwatch (1998)
Ez nagyon nem olyan volt, mint amilyenre készültem. Azt hittem, hogy ez egy horror film és ehhez képest nagyon nem volt az. Ennek ellenére tetszett (bár voltak benne jelenetek amiket én személy szerint kihagytam volna) egyszer érdekes volt megnézni, meg izgalmas is volt, mert én végig James-re gyanakodtam szóval engem meglepetésként ért, hogy a gyilkos Thomas volt.
Ewan McGregor-t nagyon bírom, igazából vicces, de jól állt neki ez a karakter. Akit nagyon kedveltem az Josh Brolin volt, rajta nagyon jókat nevettem.
Érdekes film, nem volt rossz igazából, egyszer nagyon jó volt megnézni.

6*10


Aztán mindennek vége * The Last Station (2009)
Szép film, szomorú, de szép. Ráadásul remek alakítások vannak benne remek színészektől.
James McAvoy karaktere szörnyen szimpatikus és emberséges volt, nagyon kedveltem és James remekül alakított, megint csak. De aki a legjobban játszott az szerintem Helen Mirren volt. Csak a karakterét rémesen sajnáltam mert senki nem értette meg őt, sőt, meg se próbálták megérteni. Nem akart ő rosszat, csak a férjét védte, azt az embert akivel 48 éve boldogságban és szerelemben éltek, én többször is megkönnyeztem. Paul Giamatti karakterét viszont gyűlöltem, szemen bírtam volna köpni, de tényleg, hihetetlen, hogy mennyire aljas és számító emberek vannak a világban.
Érdemes volt megnézni mert nagyon érdekes film volt, nem mondom, hogy többször megnézem, de egynek igazán megindító volt.

6*10


Az élet habzsolva jó * The Spectacular Now (2013)
Nem igazán értem, hogy miért vannak az emberek elájulva ettől a filmtől. Másról sem szólt csak arról, hogy van egy önző és felelőtlen srác akinek semmi sem jó, ráadásul 17 évesen már alkoholista, mondom gratulálok.
Miles Teller, szegényt nagyon nem kedvelem és igazából nem tudom, jól játszott végső soron mert rémesen irritáló volt, de, hogy őszinte legyek, szerintem ehhez nem kellett megerőltetnie magát. Shailene Woodley viszont szimpi volt, benne kellemeset csalódtam.
A film maga viszont nagy csalódás, egyszer bőségesen elég volt végigszenvedni.

3*10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. augusztus 04. 15:32 #13249
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Éjjeli hajsza (Run All Night,2015)

Kicsit mást vártam,nem lesz a kedvenc Liam Neesen filmem,de azért tetszett. wink.gif Ezt a pasit mindig is imádtam,így egyértelmű volt,hogy ezt is megnézem. smileeee.gif A pasi ivászata nem tetszett,sem az ahogyan a gyerekével anno bánt,teljesen megértem amiért a fia úgy állt hozzá ahogy,de azért sajnáltam.Persze különösen a végén blush.gif Joel Kinnaman,Boyd Holbrook és Ed Harris alakítása is tetszett,érdemes megnézni,jó film. smileeee.gif

10/9

Final Girl (2015)

Kedvelem Abigail Breslint,Wes Bentley-t és azért Alexander Ludwig-ot is,de ez nem jött be.Maga az ötlet tetszett,Abigail játéka is,nem volt ez kifejezetten rossz,csak nekem ez valahogy...nem jött be és kész. blush.gif

10/4

Warrior – A végső menet (Warrior,2011)

Ezt már a megjelenése óta megakarom nézni,szóval ideje volt. rohog.gif Nem tudom eddig miért nem jött össze,de most végre megnéztem. laugh.gif Ez is más volt mint vártam,de igazából csak a végében csalódtam egy kicsit.Valahogy többet vártam attól,de ettől még tetszett a film. smileeee.gif Örülök,hogy benne volt Jennifer Morrison és Frank Grillo is. laugh.gif Tetszett Joel Edgerton játéka is és végig drukkoltam neki,de a két testvér közül én egyértelműen a Tommy-t alakító Tom Hardy-t kedveltem jobban. blush.gif Még tuti megnézem majd. smileeee.gif

10/9

A 44.gyermek (Child 44,2015)

SPOIELERES!!!

Ennek láttam kétszer az előzetesét a moziban és egyből felfigyeltem rá így egyből letöltöttem mikor végre felkerült a netre. blush.gif Megfogott a történet és Tom Hardy miatt is kíváncsi lettem rá akiben persze itt sem kellett csalódni.Még Noomi Rapace-el is elvoltam,habár őt nem kedvelem,mert rossz színésznőnek tartom. blush.gif Joel Kinnaman alakítása is tetszett és Gary Oldmannek is nagyon örültem. blush.gif A filmmel azért volt egy csipet gondom ugyanis úgy érzem,hogy a fő szálat elhanyagolták.Oké,tudom hogy mi volt benne,tudom,hogy tették amit kellett,de valahogy mégis úgy érzem,hogy nem arra fektették a legnagyobb hangsúlyt amire kellett volna. blush.gif Engem a gyilkos jobban érdekelt volna.A magyarázat amit magáról adott....igencsak gyengécske volt ennél többet vártam volna és azt hittem többet mutatják majd a gyerekeket is,nem csak amíg elviszi őket. blush.gif Hosszú volt és néha lassan haladt és ez okozott némi csalódást de ettől függetlenül még biztosan megnézem majd ezt is többször is. blush.gif A végén meg sírtam,le sem tagadom. rolleyes.gif

10/9

Brooklyn legmérgesebb embere (The Angriest Man in Brooklyn,2014)

Hát nem éppen erre számítottam. blush.gif Robin Williams és Mila Kunis miatt tetszett,de ha nem ők vannak benne akkor nem hiszem,hogy annyira bejött volna. blush.gif Robin karakterének kiakadásain néha olyan jókat nevettem,mert Robin mindent annyira jól elő tudott adni.Ha valami nem vicces az ember akkor is nevet csak azért mert ő volt aki előadta. blush.gif Amúgy Hamish Linklater-t is kedvelem.Jó volt újra Robinnal látni szerepelni. blush.gif

10/7

A Hangya (Ant-Man,2015)

Volt benne pár gagyi rész de azokat és az erőltetett poénokat (max egyszer sikerült rajta nevetni) leszámítva jó kis film lett. blush.gif Evangeline Lilly miatt néztem meg de Paul Rudd-os is mindig kedveltem így ez is húzóerő volt. blush.gif Az egyetlen aki nekem vicces volt,mert úgy láttam belőle olyan ösztönösen jön minden az Michael Pena volt. blush.gif Mondjuk én nem moziban láttam,hanem nem túl szép felvételen így lehet a poénok azért is nem jöttek át annyira,de ha kijön jó minőségben újra megnézem majd. blush.gif

10/9

2 felhasználónak tetszik: rammievengeance, House Of Wax
2015. augusztus 04. 19:40 #13250
- törölt felhasználó -    
Minions / Minyonok (2015)
Már mióta megjelent vágytam rá, hogy láthassam, és ma végre eljutottam oda, hogy megnéztem. Imádtam a Gru filmeket is, de ezt most mégjobban laugh.gif A sztori nagyon tetszett, jó volt látni, hogy mi hogy volt, mielőtt Gru-hoz kerültek a kicsik, viszont sajnáltam, hogy alig volt több 1 óránál unsure.gif Bob volt a kedvencem, olyan kis cuki, főleg azzal a patkánnyal laugh.gif heart.gif happy.gif
http://38.media.tumblr.com/39c746eacf33623dd51182222a41d817/tumblr_nrhrqqUkUt1s8njeuo1_540.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, awwparadise, SmileyZ, House Of Wax, bitchina
2015. augusztus 04. 21:20 #13251
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2015.08.03. 00:12)
Ant-Man / A Hangya (2015)
Azóta féltem ettől a filmtől, mióta bejelentették, hogy készülőben van. Még fogtam is a fejem, hogy Evangeline Lilly miért ment ebbe bele. Aztán a film végén meg úgy éreztem magam, mintha a Marvel adott volna egy szép nagy pofont. Meglepően jól szórakoztam rajta, a poénok tényleg nagyon ott voltak (azon a kutyáson például azt hittem sírva fakadok), a színészek kitettek magukért, szóval ja. A Marvel nem tud hibázni. pardon.gif
10/10


Áh, én a kutyáson már sírtam... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. augusztus 05. 08:23 #13252
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Warrior - A végső menet (2011)
Nem volt semmi film. Már régebben is ajánlották, most pedig, hogy eluralkodott rajtam a Tom Hardy mánia, tudtam, hogy ezt látnom kell. Hát, nem csalódtam, azt kaptam, amire számítottam, sejtettem, hogy ilyen vége lesz, de attól még nagyot ütött - szó szerint. :D
Voltak jelenetek, amik nekem fájtak, de olyan borzasztó jó volt a látványvilág. Nem is kell szuper számítógépes biszembaszom, ilyen filmeket anélkül is lehet csinálni. :D
10/10
2 felhasználónak tetszik: Jody, SmileyZ
2015. augusztus 05. 15:14 #13253
- törölt felhasználó -    
Paper Towns / Papírvárosok (2015)

Tegnap végre eljutottam a filmre a barátnőimmel és nagy meglepetés volt. Először is: Gondolom a legtöbben Cara alakítására voltak kíváncsiak. Éppen ezért én keveseltem a jelenlétét a filmben, főleg, hogy női főszereplőként volt beharangozva. De ennek ellenére nagyon jól hozta a karakterét, úgy gondolom, tényleg van helye ebben a szakmában. A második meglepetés a szereplőgárda volt. Elsőre azt gondolná az ember, hogy annyira nem nagy szám, de közben pont a többi szereplő miatt zengett a moziterem. Nem vártam, hogy ebben a filmben lesz humor, de mégis szétröhögtük magunkat rajta. Az utolsó meglepetés pedig, maga a történet végkimenetele. Mindenki arra számít, ahogy mindig a főszereplők megint összejönnek, ami itt ugyan nem történt meg, de ez épp így volt jó. Én így is teljesnek éreztem a filmet és a mondanivalóját. Sőt, emiatt lett valósághű és érdekes. Összességében szerintem érdemes megnézni, ez minden volt csak nem tucat. 10/10
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Judit107, Alexis_0504
2015. augusztus 05. 15:43 #13254
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Pixels /2015/
Ilyen rossz filmet én még soha _nevet.gif Egyszerűen nem volt története, a színészek elhanyagolható alakítást nyújtottak, még a kissrác volt benne a legjobb, de neki meg kb. nem volt szerepe, az idegesítő karaktert nagyon eltúlozták...
De, jó, lássuk be, voltak benne jó poénok, meg lehetett röhögni azon, hogy mekkora hülyeség és volt benne egy nagyon aranyos lényecske.

Szóval, hangulattól függően, ha rosszkedvű vagy 1/10, mert felvidítani nem fog, ha úgy ülsz be, mint én 7/10, a fent leírtak miatt, ha pedig boldog vagy, akkor neked tök mindegy biggrin.gif

http://cs6.pikabu.ru/images/big_size_comm_an/2015-05_6/1432653610586.gif
2015. augusztus 05. 18:34 #13255
- törölt felhasználó -    
A texasi láncfűrészes mészárlás: A kezdet / The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006)
Tipikusan olyan film, amiből sokkal többet ki lehetett volna hozni, mert megvolt benne a potenciál. Eléggé sajnáltam, hogy nem az eredeti film, hanem a 2003-as remake előzményeit mutatja be, ami az egészet tekintve csak a kisebbik gond. Az indok, amiért a család olyan lett, amilyen, egyszerűen röhejes. Minimum valami vérfertőzést, gyerekkori traumát vagy valami hasonlót elvártam volna, ami egyensúlyba billentette volna azt a nevetséges indítékot, ami miatt Hewitték embereket ölnek és esznek. Ha pozitívumot kéne mondanom, akkor csak megemlítem Matt Bomert, mert benne egyáltalán nem csalódtam. Csak kár, hogy nem élte meg a film végét. Összességében, lehetett volna ez jobb is. 10/5-6 - mert azért volt benne 1-2 falat kaparós jelenet.
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, House Of Wax
2015. augusztus 06. 19:18 #13256
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Delfines Kaland 2 (2014)
Már az első után is elolvadtam hát akkor a második után. Mint ahogy sok film második részénél is szokott lenni, hogy sokkal rosszabra sikerül, mint az első, ennél ezt nem lehet elmondani. Ugyanolyan fantasztikus kis történet és ugyanolyan szívszorító is tud lenni. A gyerekekből tinédzserek lettek és ez az egész történetet még aranyosabbá teszi. Szomorúan kezdődik, vidáman végződik. Winter, a delfin, új barátra talál Hope személyében és mindenki boldog. smileeee.gif heart.gif
10/10
http://i.imgur.com/HvWDRFW.gif
2015. augusztus 06. 19:48 #13257
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Shop-stop / Clerks

Kultfilmek egyik legjobbja. Mind karakterek, mind szituációk tekintetében nagyon szórakoztató.

8,3/10
2015. augusztus 06. 19:54 #13258
- törölt felhasználó -    
Éhezők Viadala wub.gif
Egyszerűen imádom ezt a filmet, tele van kalanddal, izgalmas és bámulatos! És persze a második számú példaképem, Jennifer Lawrence főszereplőként játszik benne. smileeee.gif 10/10
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. augusztus 07. 00:55 #13259
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Requiem for a dream /2000/
Úgy vagyok vele, hogy ha a filmben nem hal meg egy öreg személy szeretettje, vagy egy állat, nem bőgök. Tökéletes és megrázó ellenpélda erre a Rekviem egy álomért című műalkotás, és nagyon tetszett, egyik kedvencem lesz a közeljövőben is. A zene már fejből megy, így a film első részében csak a zenére koncentráltam, és Hans Zimmer anyukáját ölelgettem, majd elkezdődött az 'izgalmas' része, onnantól gyakorlatilag (egy tíz perces rátoldással, pityergéssel egybekötve):
https://33.media.tumblr.com/e13b47ee3403313b9150f0a871cc7b42/tumblr_nhwahccSUQ1r2259oo4_r1_250.gif
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Kazuo, awwparadise, House Of Wax
2015. augusztus 07. 11:40 #13260
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Breakfast at Tiffany's / Álom luxuskivitelben (1961)
Végre idáig is eljutottam. El sem tudom mondani milyen régóta meg akartam már nézni Audrey Hepburn egyik filmjét, választásom pedig rögtön erre a mûre esett. Végre sikerült megértenem miért szerették (köztük édesanyám is) ezt a színésznõt. Hihetetlen kisugárzása van, afféle megmagyarázhatatlan szépség és természetesség árad az egész lelkébõl. Ahogy Holly Golightly-t alakította mesés volt. Imádtam a karakterét, teljes mértékben meg tudtam érteni az érzéseit. Habár egy igazi "aranyásónak" tûnhet, a végén mégis lebontja a maga köré épített falakat és enged George Peppard karakterének.
Egy igazi klasszikus.
10/10

50 First Dates / 50 elsõ randi
Sosem értettem miért kritizálják annyira Adam Sandler játékát, mindenesetre az én tetszésemet az eddigi filmjeiben mindig elnyerte. Most sem volt ez másképp, úgyanis egy újabb vígjátékát is megnéztem. Nagyon tetszett az egész, szinte az egészet filmet végignevettem. Habár sajnáltam, hogy a végén Lucy-nak nem javult meg a rövidtávú memoriája, ennek ellenére is minden happy end lett.
10/9.5
6 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, An_d_a, Szandi0820, Beyla, House Of Wax, SmileyZ
710 oldal 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!