Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 13. 16:28 #13281
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Irány a Mississippi / The Cure (1995)
Ez egész jó volt. A megmosolyogtató jelenetek épp olyan jók voltak, mint a drámaiak, de ahogy azt várni lehetett, ennek sem lett jó vége. Talán a kis srác halála volt egy kicsit hirtelen.
10/8


A faun labirintusa / El Laberinto del Fauno (2006)
Szeretem az ilyen jellegű filmeket, de ez valahogy nem fogott meg. A közepe egy kicsit vontatott is, a látványvilág nekem nem volt kielégítő, viszont a vége meglepően jó.
10/7


Narnia krónikái: Caspian herceg / The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008)
Láttam az első részt, (ami valójában a második, nem is értem, miért nem csináltak filmet az elsőből, de mindegy...) ami alapján méltó folytatás lett volna, de ha a könyv oldaláról nézem, kicsit csalódás volt. A színészi játék elég jó, de kicsit üres nekem a történet. Kihagytak olyan részeket, ami izgalmassá tette volna, így csak a csata volt, megint, és nagyjából ennyi... se eleje, se vége.
10/6,5


Fekete halál / Black Death (2010)
Baromira le tudott kötni a film, akármennyire is vontatottnak tűnik néhol. Nagyon jól be tudták mutatni, hogy középkorban bármelyik pillanatban beledögölhet az ember egy járványba, kinyírhatják, feláldozhatják. Kicsit hiányoltam a hátborzongatás kedvéért a bonyolultabb szertartásokat, de mint kiderült, úgyis humbug volt mindegyik. A karakterek nagyok erősek voltak, a vége meg egyszerűen zseniális.
10/9


Jupiter felemelkedése / Jupiter Ascending (2015)
Hogy mekkora trágya ez a film, te jó ég. Semmi történet, a látvány dob rajta valamit, de mintha az is túl sok lenne, (szerintem) pár színész játéka pocsék volt, bolygólány meg kutyifiú bizarr párbeszédei meg egyszerűen nevetségesek.
10/3
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, TheDanush
2015. augusztus 14. 11:55 #13282
- törölt felhasználó -    
Adore / Csábítás (2013)

Na, ez az első olyan film, amin még mindig annyira le vagyok döbbenve, hogy nehezemre esik korrekt véleményt formálni. Nem mondanám, hogy rossz film volt, elvégre ez egy olyan szituációt teremt meg, amit nem láthatsz minden sarkon. A sztori már önmagában is nagyon bizarr..hát még az események alakulása a film során. Néha komolyan azon gondolkoztam, hogy leütöm magam.. Na és a végkifejlet, na az az igazán kiakasztó. Csak azoknak ajánlom akik nem riadnak vissza a legfurcsább szerelmi szálaktól. 6/10


FINAL GIRL (2014)

Az alapötlet és történet baromi jó volt. Néha-néha volt egy kis hiányérzetem bizonyos momentumoknál, de így is kellően őrült film lett. A szereplőgárda elsőre nem volt annyira meggyőző, de bennük sem kellett csalódni. Minden karaktert nagyon jól hoztak és a végkifejlet is pont olyan lett, mint aminek elképzeltem. Izgalmas film volt, számomra nem egyszer nézhetős kategória. wink.gif 9/10
2015. augusztus 14. 12:06 #13283
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15257
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
A hetedik törpe-The 7th dwarf (2015)
Rólam tudni kell,hogy a legújabb animációs filmekről sem maradok le soha.Ezért meg néztem ezt az aranyos kis mesét.Sokat nem tudok mondnai róla.Téleg nagyon aranyos de kicsit unalmas volt.Ez inkább olyan fiatalabb gyerekeknek lennne érdekes...fogalmam sincs mit írhatnék még...
10/6
2015. augusztus 17. 01:20 #13284
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline

Agymanók
Inside Out

Én megnéztem és egyszerűen imádtam. De tényleg. Nagyon aranyos kis története van, és valóban tanulságot is hordoz magában. A mesebeli karakterek szerintem eltaláltak voltak. Annyira tetszett az, hogy most végre hiányzott szokásos hollywoodi mindenkit elpusztítani akaró fő gonosz, végre valami másban láttak értelmet. Sőt az is plusz pont, hogy szereplőkben sem volt tolongás, épp kellő számú karakterekkel oldották meg a mesét. Úgy érzem most valami újat sikerült letenniük a készítőknek, ami ráadásul nem bukással végződött. Ez igazán megérte volna a mozi árát. 10/9.5

https://38.media.tumblr.com/e70e31823a8107bfa9335f124105b35d/tumblr_nqrneyBNUD1s8x8d9o1_540.gif
5 felhasználónak tetszik: baisée, duracell, SmileyZ, An_d_a, Angel
2015. augusztus 17. 02:08 #13285
- törölt felhasználó -    
Nulladik óra - The Breakfast Club

Ha van olyan ifjúsági darab széles e szakmában, ami 30 év jubileum távlatából, témájától abszolúte függően & függetlenül is megállja a helyét lényegre törő aktualitásával, akkor ez az. Pontosítok; AZ A BIZONYOS & NAGYBETŰS FILM. Az az alkotás, amin az egyik szemem sír, a másik szintén sír - a nyerítéstől, annyira mesterien foglalja magába a vígjáték, illetve a tragikomédia elemeit. A párbeszédek, mint egy vérbeli John Hughes műnél szokás; ütősek, pattognak, mint a nikkelbolha.
Egyébként az egyik legjobb példája annak, hogyan lehet jót, gyorsan, mindenféle kínos vonagló kálvária nélkül lezavarni. A karakterekkel pedig szintén hasonlóképpen érzek. Mikor elkezdtem a filmet, hatalmába kerített a Szent Johanna Renikéjének önfeledt kínlódása miatti félsz a karakterek kliséjéből kifolyólag, ellenben csalódnom kellett - amennyire csupán lehet, természetesen pozitív értelemben. Való igaz, nem bonyolították túl a személyiségüket; van az agy, a bűnöző, a sportoló, a "lúzer", és a hercegnő. Csakhogy a problémáik brutálisan hitelesek.
A jellemfejlődésük pedig megint külön tapsot érdemel. A színészi játékról nem is beszélve! Judd Nelson például akármennyi drámában, krimiben, egyéb jóságban megfordulhat, nem tagadhatja le, mi módon ebben nyújtotta élete alakítását. Külön szívszerelmem a szerepe, maximálisan képernyőre szabott "p®ofi". laugh.gif
Őszintén szégyenlem magam miatta, hogy pusztán "vén csataló koromban" akadtam rá erre a csodára, ennek ellenére úgy érzem, büszkén jelenthetem ki, új & méltó kedvencet avatok + még egy olyan zsenialitás fogalmát totálisan' kimerítő filmet, amit képtelen vagyok elfogulatlanul & kevésbé óda jellegű szösszenetben véleményezni. blush.gif
10/10**
http://ak-hdl.buzzfed.com/static/2014-03/enhanced/webdr03/21/8/enhanced-20653-1395404147-13.jpg
4 felhasználónak tetszik: baisée, MadHatter, Jody, Alexis_0504
2015. augusztus 17. 08:06 #13286
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Agymanók (Inside Out) - 2015

Nem igazán vagyok kibékülve az animációs mesefilmekkel, egyedül az Aranyhaj és a nagy gubanc volt az, ami már a megjelenésekor belopta magát a szívembe. Most viszont jelentem, újabb kedvencet avattam. biggrin.gif
A trailer alapján vártam valamit, amit végül nem kaptam meg, helyette viszont láthattam egy olyan mesefilmet, ami sok hollywood-i elemet mellőzve is fantasztikus volt. Gondolok itt a már-már kötelező kiegészítő elemmé vált szerelmi háromszögre ( avagy sokszögekre rohog.gif ) és a főgonosz karaktere is elmaradt, legnagyobb örömömre. Ami külön tetszett, hogy a mesének a háttérben megbújó tanulsága is van, ami a kisgyerekeknek nem biztos, hogy fel fog tűnni, de így az idősebb korosztály is talán benne valami pluszt.
Eleinte ugyan furcsálltam, hogy csak öt érzelem kap szerepet, de a végén már rájöttem: néha ez is sok. biggrin.gif Ha jól hallottam, készül folytatás is, aminek én személy szerint nagyon örülnék. Már csak azért is, mert akkor már a kamaszkort mutathatnák be a készítők. Szerintem mondanom sem kell, mennyi mindent ki lehetne abból hozni. pardon.gif
Összegezve, jó alapsztori és jó kivitelezés. A kettő nem mindig jár kéz a kézben, de most sikerült. smileeee.gif
10*/10
4 felhasználónak tetszik: duracell, TheDanush, SmileyZ, Angel
2015. augusztus 17. 13:13 #13287
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Az Ajándék * The Gift (2015)
Sikerült moziban megnézzem amit én nem bánok, izgalmas és fordulatos film volt. Nem olyan volt, mint amire számítottam, és voltak benne fekete foltok, de összességében engem kikapcsolt, én jót szórakoztam rajta.
Jason Bateman-t ( wub.gif ) nagyon kedvelem és nagyon örültem, hogy láthatom komolyabb szerepben is. A karaktere viszont sajnos nem igazán jött be, kezdetben szimpatikus volt, de ahogy haladt a sztori nagy csalódás ért, szörnyű ember volt. Viszont Jason jól játszott, hiteles volt, szóval vele teljesen meg voltam elégedve. Joel Edgerton-t nem sok mindenben láttam eddig, itt remekül játszott, de valahogy ő maga annyira nem volt szimpatikus. Rebecca Hall helyett viszont választhattak volna mást, egyáltalán nem volt hiteles nekem. Busy Philipps-nek is örültem, csak ő keveset szerepelt sajnos.
A sok fekete folt ellenére (meg a vége ellenére, ami nem tetszett túlzottan) azt kell mondjam, hogy nem rossz film, csak picit még kellett volna dolgozni a kivitelezésen.

8*10

Ted 2. (2015)

Pont olyan, mint az első rész. Vannak benne nagyon vicces, undorító, túlzó részek, de összességében szórakoztató. Egyedül az a sok drog nem tetszett, attól már a falnak szaladtam.
Mark Wahlberg-nek ( wub.gif ) nagyon jól áll ez a karakter, szeretem benne, hogy minden kategóriában megállja hitelesen a helyét. Amanda Seyfried-nek örültem, csak a karaktere annyira nem jött be.
Akinek tetszett az első rész az szerintem ebben sem fog csalódni.

8*10

Vágyak szerelmesei * Thanks for Sharing (2012)
Azt hittem, hogy ez egy vicces vígjáték lesz, de tévedtem. Komoly mondanivalója van a filmnek amire érdemes odafigyelni. Ettől eltekintve nem lett egy nagy alkotás.
Mark Ruffalo, Josh Gad, Pink, jól játszottak és jó volt őket együtt látni, de szerintem nélkülük fele ennyire se tetszett volna a film.
Aki egy olyat vígjátékot szeretne nézni amin halálra röhögi magát az kerülje ezt a filmet, de aki egy tanulságos filmet szeretne megnézni, annak én bátran ajánlom. Egyszer mindenképpen megéri megnézni.

5*10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, TheDanush
2015. augusztus 18. 00:32 #13288
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline

Harry Potter és a bölcsek köve
Harry Potter and the Sorcerer's Stone

Sokszor bár, de még nagyon régen megnéztem igaz a filmet, most viszont úgy éreztem, hogy hiányzik a Roxfort, ahogy Harry, Ron és még Hermione is. Ütős triónak gondolom még mindig őket. Szóval, az első rész azért is nagy kedvenc, mert ugye Harry még nem tudja magáról, hogy varázsló még csak most viszik bele a dolgokba, pont ez tetszik benne. Minden új ezért magyarázatot igényel, így voltaképpen a bennem lévő kérdésekre is választ kaphattam. De jajj, Voldemort kinézete itt rohog.gif De tényleg, ciki vagy nem én csak röhögtem, a felépült változata sokkal karakterisztikusabb -szerencsére. De meg kell hagyni, akár 2001-es film, akár nem a látványvilágra még itt sem lehet panaszunk, a története is annyira tetszett. A könyvhöz még sajnos nem volt szerencsém, de amilyen nagy Roxfort lázban égek, szerintem biztos, hogy elolvasom az összes részét a sorozatnak. 10/10

http://25.media.tumblr.com/964a0673017a6e945c132fdfc5bb1d04/tumblr_mf06x8ZYXi1raq635o1_500.gif
9 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, An_d_a, Szandi0820, Judit107, Beyla, klarii09, House Of Wax, Angel, awwparadise
2015. augusztus 18. 00:43 #13289
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Brian élete / Life of Brian (1979)
Csodának tartom, hogy még csak kétszer láttam. Fergeteges film, sírva-röhögve fetrengtem egész végig biggrin.gif
10/10

Nulladik óra / The Breakfast Club (1985)
Tényleg fantasztikus film, a topikbeli ajánlás miatt néztem meg. Kicsit ami nem tetszett benne, az a vége volt. Nem tudom, miért, de szabályosan felhúztam magam rajta. Nameg, Allison átalakulása sem volt épp ínyemre...
10/8
1 felhasználónak tetszik: baisée
2015. augusztus 18. 11:44 #13290
klarii09
klarii09
❀ Prince$$ ❀
 
Státusz˙ˇ˘°♥ღSemmi sem ápolja úgy a szépséget, mint a boldogság.ღ♥°˘ˇ˙
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.03.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 1909
Azonosító: 94878
Offline offline
Felkoppintva 10/8
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. augusztus 18. 13:25 #13291
- törölt felhasználó -    
Gladiator című filmet.
2015. augusztus 18. 13:30 #13292
- törölt felhasználó -    
A számkivetett című filmet.
2015. augusztus 18. 13:32 #13293
- törölt felhasználó -    
Az X-men kezdetek: Farkas
2015. augusztus 18. 22:37 #13294
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Önkívület / Self/less (2015)
Ma láttam épp a filmet és felülmúlta a várakozásaimat. Az eleje talán egy kicsit gyors volt azért, mert ugye ez a döntés nehéz, meg hosszú gondolkodási idő kell szerintem mindenkinek hozzá. Néhány rész kissé zavaros volt, ugyan ez a film alatt elfogyasztott a pálinka hibája, de amúgy baromi jól ki volt dolgozva minden, a ,,hallucinációk", az emlékek, a karakterek, a látványvilág. Összességében jó volt, mégha nem is túl valósághű volt néhány kialakítás.
10/8
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. augusztus 20. 22:22 #13295
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Battle in Seattle - Ostrom Seattle-ben

Stuart Townsend írta és rendezte, már nagyon régen meg akartam nézni. Igazából elég keveset hallottam a hírekben az 1999-ben történtekről. Nagyon szeretem az olyan filmeket aminek van valóság alapja, nem volt rossz ez sem. Martin Henderson és Michelle Rodriguez is nagyon jók voltak, Charlize Theron is nagy kedvencem, persze itt nem volt túl sok dolga, de ugye akkoriban még Stuart volt a szerelme, persze, hogy bekerült. Amúgy döbbenetes ami akkor történt, tök mindegy ki szolgálja a jó célt, mindig civilek az áldozatok sad.gif A filmnek 10/8

The Boy Next Door - A szomszéd fiú

Barátnőmmel voltam moziban mikor ennek az előzetese befigyelt a filmünk előtt. Mindkettőnk szeme felcsillant, hogy de jó, izgi film, meg jó szereplők. Na, megnéztem. Hát annyira nem volt izgi. A vége sem tetszett valami nagyon. Ryan Guzman jól hozta az elmebeteg figurát, Jennifer Lopez is jó volt, de ebből túl sokat nem lehetett kihozni, egyszer nézős 10/7,5 dry.gif

Annie - Annie

A történetet ismertem, a szereplők jók voltak, a kislány zabálnivaló, Rose Byrne nagyon bájos, Jamie Foxx pedig vicces. Egyedül Cameron Diazt nem veszi be a gyomrom. Nem tehetek róla, utálom. sad.gif Amúgy tök kis cuki dalok voltak benne. szerintem előszedem máskor is. 10/9 wink.gif

Nightcrawler - Éjjeli féreg

Durva film volt, engem tök megviselt. Jake Gyllenhaal túl jól hozta a figurát, nagyon beteg. A hideg rázott tőle de komolyan. Nem is akarok gondolni se rá többet. Jó film volt amúgy de többször nem nézem meg. 10/9

Men, Women & Children - Férfiak, nők és gyerekek

Nehezen álltam neki de végül nem bántam meg, hogy megnéztem. Aktuális problémákkal foglalkozik a film, tetszett nagyon. Jó volt a szereposztás is. Nekem a legjobban a Jennifer Garner (bár őt felpofoztam volna benne) - Ansel Elgort - Kaitlyn Dever vonal tetszett a legjobban. A vége meg is hatott. Összességében 10/9 unsure.gif

Laggies - Későnérők

Hát ez elég light-os volt. Olyan egyszer nézős, szerintem csak Chloë Grace Moretz és Keira Knightley mentette meg a filmet attól, hogy ne mondjam rá, hogy uncsi. 10/7

4 felhasználónak tetszik: baisée, House Of Wax, Beyla, Lady Suzy
2015. augusztus 21. 14:26 #13296
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Fantastic Four / Fantasztikus Négyes (2005)

Csekkoltam a most kijövő remake trailerét, és úgy döntöttem, hogy ezt a szemetet nem vagyok hajlandó megnézni, inkább előveszem a 10 éves filmet. A FOX a Marveles jogaival folyton mellényúl, mondjuk nekem a 2005-ös film sokakkal ellentétben tetszett. Nem értem, hogy ezt a remaket most miért kellett, főleg ilyen unszimpatikus (számomra) semmitmondó színészekkel.
Nah, szóval hogy a filmről is írjak valamit, én szerettem a négyest, Chris nagyon vagány volt Fáklyaként, Ioan pedig aranyos Reedként. Komolyan, inkább nézzétek meg ezt az új helyett.
10/8

Fantastic Four: Rise of The Silver Surfer / A Fantasztikus Négyes és az Ezüst Utazó

Egy újabb gyenge folytatás, de mivel nem nagyon emlékeztem rá, ezt is újranéztem. Nem volt olyan rossz, de Jessica Alba szőke parókája valami borzalom.
10/6

4 felhasználónak tetszik: baisée, TheDanush, House Of Wax, Bessie
2015. augusztus 21. 21:22 #13297
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
Gru (2010)
Nagyon akartam szeretni, de... nekem ez nem jött be. Majdnem végig fapofával ültem és vártam, hogy mikor lesz már vége, olyan szinten untatott. Persze maga a végkifejlet nagy aranyos, de a végén már totálisan átmentünk nyáltengerbe. Viszont Margót nagyon csípem... a legjobb karakter az egész mesében. Illetve a szinkronhangok is betaláltak nálam, hiszen egy csomó kedvenc színész(nőm) köztük van. Ennek ellenére nem hiszem, hogy még egyszer meg fogom nézni. 10/4
Unpopular opinion: nem értem, mi ez a nagy felhajtás a minionok körül...
2015. augusztus 21. 22:09 #13298
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
The Loft - Kéjlak

Ez nagyon jó kis film volt, bár már a felétől sejtettem, hogy ki is az aki valami súlyosat titkol. Azért tetszett és James Marsden meg amúgy is nagy kedvencem. 10/8,5

The Second Best Exotic Marigold Hotel - Keleti nyugalom - A második Marigold Hotel

Az első rész nagyon tetszett, gondoltam akkor már ezt is megnézem. Imádom a szereposztását és az indiai kultúrát is. Sonny karaktere kicsit idegesítő volt szerintem, de azért izgultam, hogy ne szúrja el az esküvőjét smileeee.gif Bill Nighy, hát imádnivaló egy figura, Maggie Smith és Judi Dench pedig, hát zseniálisak. Aranyos volt ez a rész is. 10/9

Minions - Minyonok

A Gru 1-2 a két kedvenc mesém, bevallom tisztára fanatikus vagyok így 28 éves létemre. Tele vagyok minyonos kütyükkel és ruhákkal, egyértelmű volt, hogy moziban fogom nézni. Egy barátnőm jött el velem, mindketten jól éreztük magunkat, sokat nevettünk, nagyon kis cuki volt a story is meg a 3 kis lüke. BOB volt a kedvencem ahogy vitte azt a kis hülye patkányt. Biztos megnézem máskor is, de bevallom a Gru 1-2 jobb azért. Én megadom a 10/10-et rohog.gif thumbsup.gif

Unbroken - Rendíthetetlen

A bemutatóját láttam és nagyon megtetszett. Láttam, hogy igaz történet és hogy Angelina Jolie rendezte, hát nagyon kíváncsi lettem. Louis Zamperini-ről nem sokat hallottam, kb annyit, hogy futó volt és háborús "hős". Jack O'Connell nekem már bizonyított a Manchester United-es filmben, nagyon tehetséges fiú, hiteles volt nagyon. A film közben a szívem szakadt meg érte. Örültem nagyon Domhnall Gleeson-nak is. A film összességében nagyon szép volt, meghatott nagyon. Azt kicsit sajnálom, hogy a közepétől Domhnall Gleeson-ről semmit nem tudtunk, de legalább a végén bemondták, hogy túlélte, meg is könnyeztem. Angelina előtt le a kalappal, tényleg csodálatos film na, semmi rosszat nem mondhatok rá. Zamperini pedig szép kort megélt, nyugodjon békében és örülök, hogy Angelina még elvihette neki a filmet. 10/10 blush.gif meghajolo.gif

Stuck in Love - Bízz a szerelemben!

Ez is nagyon jó film volt, Greg Kinnear nagy kedvencem, de tényleg mindenki tök jó volt benne. Lily Collins nem tartozik nálam a number one színészek közé, de itt jó volt. Nat wolff és Liana Liberato is egyre szimpatikusabb. Amúgy ebben a filmben is voltak megható pillanatok. És az a jelenet különösen tetszett ahol Logan Lerman megmutatta a kedvenc dalát a csajnak. Tetszett a történet, a vége is jó volt. 10/10 thumbsup.gif biggrin.gif

Home - Végre otthon!

Nem ez a legjobb mese a világon, de jól szórakoztam rajta. Olyan kis cuki benne az a kiscsaj és mókás szövege van az űrlénynek. Jók a zenék és cuki az egész na. Újra gyerek voltam kicsit. 10/9
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, baisée, Lady Suzy
2015. augusztus 21. 22:42 #13299
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Eredet (2010)
Így nem is tudom hány év után végre eljutottam oda, hogy rászenteltem azt a két óra harminc valahány percem a végig nézésére. rohog.gif
Mit kell mondjak eleinte csak rossz véleménnyel voltam a filmről és úgy az egészről. Viszont így, hogy megnéztem nagyot változott a véleményem. Bár voltak részek ahol csak pislogtam, mert azt se értettem miről beszélnek nem, hogy még miről magyaráznak. rohog.gif Nagyon látványos lett az egyszer biztos, Christopher Nolan ismét hozta a formáját.
Voltak részek ahol nekem Leonardo szenvedése a felesége elvesztéses ügyéről már unalmas volt és vontatott. Szerintem azt a sok sajnálkozásos időt a több magyarázatra kellett volna fordítani, mert a végére már azt is elfelejtettem, hogy isten igazából miért is csinálják azt amit..
A szereplők közül a véleményem Leonardo Dicaprio iránt nem változott, még mindig nem szimpatizálok vele. Egyszerűen nem lehet olyan filmet mutatni róla amitől meg fogom kedvelni őt. Joseph Gordon-Levitt és Tom Hardy karakterét viszont imádtam, az utóbbit pedig kezdem egyre jobban megszeretni. Ellen Page és Marion is jók voltak, de a kedvencem akkor is Cillian marad. Bár nem volt sok szerepe, de imádtam akkor is. rolleyes.gif
Viszont a vége, a vége az amitől azt hittem, hogy elvisz a mentő. Egy az, hogy nem értettem, kettő, hogy a barátnőm képtelen megmagyarázni nekem amitől csak még idegesebb leszek. Egyszerűen annyi kérdés van bennem, nem tudom eldönteni, hogy melyik a jó melyik a nem. Úgyhogy szép napok elő nézek, mert csak ezen fogok agyalni. rohog.gif
10/9
6 felhasználónak tetszik: Christo, House Of Wax, TheDanush, Beyla, Lady Suzy, Bessie
2015. augusztus 23. 13:23 #13300
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (baisée @ 2015.08.21. 22:42)
Eredet (2010)

Viszont a vége, a vége az amitől azt hittem, hogy elvisz a mentő. Egy az, hogy nem értettem, kettő, hogy a barátnőm képtelen megmagyarázni nekem amitől csak még idegesebb leszek. Egyszerűen annyi kérdés van bennem, nem tudom eldönteni, hogy melyik a jó melyik a nem. Úgyhogy szép napok elő nézek, mert csak ezen fogok agyalni.  rohog.gif 
10/9


Ha nagyon frusztrál, olvass utána valami filmes blogon, ahol elmagyarázzák, hogy mi a francról szólt az a film. biggrin.gif Nem tudom, én anno moziban néztem és épphogy tudtam követni, bár iszonyat kellett figyelni és a végére éreztem, hogy lefáradt az agyam. biggrin.gif Mondjuk a vége tényleg kusza, lehet, ha az ember többször megnézni, úgy felszáll a köd. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, baisée, Bessie
710 oldal 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!