dugig ettem magam
Duma-topik III.
2011. március 04. 15:03
#5862
Idézet (Ghyzmo90 @ 2011.03.04. 15:02)
az már sok,te némber 
na várjunk csak... egyáltalán mi az a 20?
2011. március 04. 15:03
#5863
Idézet (suichi19 @ 2011.03.04. 15:03)
na várjunk csak... egyáltalán mi az a 20? 
te írtad
20.érzéknek
2011. március 04. 15:03
#5864
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.04. 15:02)
haza jött a tesóm!!!
nem hagy békén!! folyton beszél nekem!!!
ez velem is így van agy neki egy nyakast attól abba hagyja
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 04. 15:04
#5866
Vagyok
2011. március 04. 15:04
#5867
Idézet (Gisele @ 2011.03.04. 15:02)
de diskodéé 
nálunk egyszer Dávid ment discoba egy másik ember személyiével.
2011. március 04. 15:04
#5868
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
miről beszélgettek?
2011. március 04. 15:04
#5869
Idézet (Cierdurus @ 2011.03.04. 15:04)
értem. én utálom ha ki vagyok festve. csak fotózásokon szoktak kipingálni...
miért?
2011. március 04. 15:04
#5870
Idézet (Ghyzmo90 @ 2011.03.04. 15:03)
te írtad
20.érzéknek
20.érzéknek
én meg egyet sem tudok összeszedni nem hogy húszat.
2011. március 04. 15:04
#5871
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Gisele @ 2011.03.04. 15:03)
ez velem is így van agy neki egy nyakast attól abba hagyja 
ő nem látó!
2011. március 04. 15:05
#5872
Idézet (suichi19 @ 2011.03.04. 15:04)
nálunk egyszer Dávid ment discoba egy másik ember személyiével. 
na várjá. hány évesek az osztálytársaid?
2011. március 04. 15:05
#5874
Idézet (Gisele @ 2011.03.04. 15:04)
miért?
nem tom. olyan érzés mintha maszk lenne rajtam. olyan fura
2011. március 04. 15:05
#5875
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.04. 15:04)
miről beszélgettek?
ki,hogy sminkeli magát
2011. március 04. 15:06
#5876
Idézet (Cierdurus @ 2011.03.04. 15:05)
na várjá. hány évesek az osztálytársaid?
13
2011. március 04. 15:06
#5877
Idézet (suichi19 @ 2011.03.04. 15:06)
13 
ahham. okos.
2011. március 04. 15:06
#5880
Idézet (Cierdurus @ 2011.03.04. 15:05)
nem tom. olyan érzés mintha maszk lenne rajtam. olyan fura
igen az az alapozótól van
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


offline

