Duma-topik III.
2011. március 05. 17:20
#8261
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
jajj nézzétek milyen cukii!
1 felhasználónak tetszik:
Twilight6
2011. március 05. 17:21
#8263
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Idézet (Milesss @ 2011.03.05. 17:20)
na nemár
nem vagyok én olyan régi, nem szeretnék beleszólni, de ez nekem már sok
Alizt elküldtük, és majdnem elment 2-3 ember a dumából...
nem vagyok én olyan régi, nem szeretnék beleszólni, de ez nekem már sok
Alizt elküldtük, és majdnem elment 2-3 ember a dumából...
ha ő nem csatlakozhat akkor én elmegyek.
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
2011. március 05. 17:21
#8264
Only Girl.
2011. március 05. 17:22
#8266
Idézet (DiscoDiva @ 2011.03.05. 17:21)
hát ja.aliz se jöhetett 
de am aliz azért nem mert dumcsis?
2011. március 05. 17:22
#8268
Idézet (Ruha Réka @ 2011.03.05. 17:20)
köszi, legalább valaki figyel rám is...
szerdától máig kórházban voltam. egy öreg nénivel voltam, 66 éves.xD ott dumált nekem a gyerekeiről, meg hogy eddig miért/mikor/meddig volt kórházba. az idegeimre ment.

szerdától máig kórházban voltam. egy öreg nénivel voltam, 66 éves.xD ott dumált nekem a gyerekeiről, meg hogy eddig miért/mikor/meddig volt kórházba. az idegeimre ment.
mi az,hogy valaki figyel rád is?
1 felhasználónak tetszik:
Ruha Réka
2011. március 05. 17:22
#8269
Idézet (Twilight6 @ 2011.03.05. 17:21)
ha ő nem csatlakozhat akkor én elmegyek.
na ne már
2011. március 05. 17:25
#8274
ne kezd twilight könyörgöm
mára szerintem megvolt a veszekedés
mára szerintem megvolt a veszekedés
2011. március 05. 17:25
#8277
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Twilight6 @ 2011.03.05. 17:22)
jó akkor, sziasztok. 
miiért? örökre?
2011. március 05. 17:25
#8279
Idézet (Twilight6 @ 2011.03.05. 17:25)
elötte nem ezt mondtad...
am meg aliz dumcsis!
am meg aliz dumcsis!
Én azon vagyok h a dumások és a dumcsisok ne veszekedjenek!
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
2011. március 05. 17:26
#8280
|
|
Alexis_05042015 with Eszti ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 3617 Csatolások: 845 Azonosító: 133339 offline
|
sziasztok,aszthiszem ebbe a topikba én többet nem jövök látván hogy ma mi történt,hatalmasat csalódtam
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.

offline


