Duma-topik III.
2011. március 05. 20:00
#8682
|
|
cintia8597bundáskenyér♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.03. Hozzászólás: 2781 Csatolások: 71 Azonosító: 128749 offline
|
Idézet (Vivi_992 @ 2011.03.05. 19:58)
a dumcsisok ejtették a dumásokat 
szerencséjük
1 felhasználónak tetszik:
Vivi_992
2011. március 05. 20:00
#8684
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
itt vagyok sziasztook!
végre
házit diktáltak
2011. március 05. 20:01
#8686
|
|
cintia8597bundáskenyér♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.03. Hozzászólás: 2781 Csatolások: 71 Azonosító: 128749 offline
|
Idézet (DiscoDiva @ 2011.03.05. 20:00)
Én is megyek páá!
Szia
2011. március 05. 20:01
#8687
|
Vivi_992 |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.01. Hozzászólás: 600 Csatolások: 17 Azonosító: 146427 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.05. 20:00)
itt vagyok sziasztook!
végre
házit diktáltak

szia cukor
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 05. 20:01
#8688
|
|
cintia8597bundáskenyér♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.03. Hozzászólás: 2781 Csatolások: 71 Azonosító: 128749 offline
|
Idézet (Vivi_992 @ 2011.03.05. 20:00)
ki nézi a vámpírnaplókat? 
Én imádom!!!
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 05. 20:01
#8689
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Vivi_992 @ 2011.03.05. 20:00)
ki nézi a vámpírnaplókat? 
énénénénénénénénénénénénén
1 felhasználónak tetszik:
cintia8597
2011. március 05. 20:02
#8690
|
|
cintia8597bundáskenyér♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.03. Hozzászólás: 2781 Csatolások: 71 Azonosító: 128749 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.05. 20:00)
itt vagyok sziasztook!
végre
házit diktáltak

Szia Cukorkám!!
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 05. 20:02
#8691
|
Vivi_992 |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.01. Hozzászólás: 600 Csatolások: 17 Azonosító: 146427 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.05. 20:01)
énénénénénénénénénénénénén
imádoom








:






:heart:heart:



akkor segíts már,vagy te Cinti
az Elijah-t játszó pasit hogy hívják az életben?
tudtam,de elfelejtettem
2011. március 05. 20:03
#8692
|
|
cintia8597bundáskenyér♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.03. Hozzászólás: 2781 Csatolások: 71 Azonosító: 128749 offline
|
Idézet (Vivi_992 @ 2011.03.05. 20:02)
akkor segíts már,vagy te Cinti
az Elijah-t játszó pasit hogy hívják az életben?
tudtam,de elfelejtettem
az Elijah-t játszó pasit hogy hívják az életben?
tudtam,de elfelejtettem
Én nem tom én a RTL-en szoktam nézni péntek este de most nem tudom hol megy valaki segítsen!!
2011. március 05. 20:05
#8693
|
Vivi_992 |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.01. Hozzászólás: 600 Csatolások: 17 Azonosító: 146427 offline
|
Idézet (cintia8597 @ 2011.03.05. 20:03)
Én nem tom én a TV2-n szoktam nézni péntek este de most nem tudom hol megy valaki segítsen!!
az RTL-en szokott menni
amúgy most szerintem nem megy
2011. március 05. 20:05
#8694
|
|
cintia8597bundáskenyér♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.03. Hozzászólás: 2781 Csatolások: 71 Azonosító: 128749 offline
|
Idézet (Vivi_992 @ 2011.03.05. 20:05)
az RTL-en szokott menni
amúgy most szerintem nem megy
amúgy most szerintem nem megy
Ja tényleg már azt sem tudom fiú vagyok vagy lány!!
2011. március 05. 20:06
#8695
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
most csinálják a 2. évadot!
1 felhasználónak tetszik:
Vivi_992
2011. március 05. 20:06
#8696
|
Vivi_992 |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.01. Hozzászólás: 600 Csatolások: 17 Azonosító: 146427 offline
|
Idézet (cintia8597 @ 2011.03.05. 20:05)
Ja tényleg már azt sem tudom fiú vagyok vagy lány!! 
naaa,azt azért csak tudod
1 felhasználónak tetszik:
cintia8597
2011. március 05. 20:06
#8697
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (cintia8597 @ 2011.03.05. 20:05)
Ja tényleg már azt sem tudom fiú vagyok vagy lány!! 
1 felhasználónak tetszik:
Vivi_992
2011. március 05. 20:06
#8698
|
|
cintia8597bundáskenyér♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.03. Hozzászólás: 2781 Csatolások: 71 Azonosító: 128749 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.05. 20:06)
most csinálják a 2. évadot!
Mikor adják le
2011. március 05. 20:07
#8700
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (cintia8597 @ 2011.03.05. 20:06)
Mikor adják le
??
szeptember körül!!
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Az Off Campus sztárja elárulta, hogy valódi volt-e az öltözős jelenet
Az Off Campus sztárja elárulta, hogy valódi volt-e az öltözős jelenet
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Perrie Edwards szerint Zayn Malik megcsalta őt Gigi Hadiddal
Perrie Edwards szerint Zayn Malik megcsalta őt Gigi Hadiddal
Meglepő dolgot árult el.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.


offline
