Duma-topik III.
2011. március 06. 12:24
#9062
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.06. 12:23)
sziaaa!
MIMI!
én nem szeretlek
hanem imádlaak!

MIMI!
én nem szeretlek
hanem imádlaak!
én is így vok vele!
2011. március 06. 12:25
#9063
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Pixie Buue @ 2011.03.06. 12:23)
én is
am meg maradok...de Selly szeretném ha itt is maradna..
am meg maradok...de Selly szeretném ha itt is maradna..
tudom..nem is mentél volna el.
2011. március 06. 12:25
#9064
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Milli-Dodo-Mimi @ 2011.03.06. 12:24)
én is így vok vele!
ugyan az a szitu
2011. március 06. 12:25
#9065
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
pill. avi csere...
2011. március 06. 12:26
#9068
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Milesss @ 2011.03.06. 12:26)
pedig olyan jó a mostani is 
majd még lesz ez is4!!! a közel jövőben
2011. március 06. 12:27
#9069
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
kész az avi csere! ha tetszik! lájk
2011. március 06. 12:28
#9070
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Idézet (Vivi_992 @ 2011.03.06. 12:26)
ha maradsz,tuti maradni fog 
szeretném...Selly nélkül ez csak du-topik
2011. március 06. 12:29
#9071
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Pixie Buue @ 2011.03.06. 12:28)
szeretném...Selly nélkül ez csak du-topik 
hát szerintem is
2011. március 06. 12:30
#9072
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.06. 12:29)
hát szerintem is
nélküle csak ez lennék: 
vele meg kisördög vagy
2011. március 06. 12:31
#9073
|
Vivi_992 |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.01. Hozzászólás: 600 Csatolások: 17 Azonosító: 146427 offline
|
Idézet (Pixie Buue @ 2011.03.06. 12:28)
szeretném...Selly nélkül ez csak du-topik 
azt mondta,ha maradtok,akkor maradni fog
akiket nem kedvel azokkal pedig nem fog beszélni se
és még azt,hogy 1 új miatt vagy 1 dumcsis miatt többet nem áll le veszekedni...
2011. március 06. 12:31
#9074
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Pixie Buue @ 2011.03.06. 12:30)
vele meg kisördög vagy 
2011. március 06. 12:32
#9075
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Vivi_992 @ 2011.03.06. 12:31)
azt mondta,ha maradtok,akkor maradni fog
akiket nem kedvel azokkal pedig nem fog beszélni se
és még azt,hogy 1 új miatt vagy 1 dumcsis miatt többet nem áll le veszekedni...
akiket nem kedvel azokkal pedig nem fog beszélni se
és még azt,hogy 1 új miatt vagy 1 dumcsis miatt többet nem áll le veszekedni...
velem fog beszélni?
1 felhasználónak tetszik:
Pixie Buue
2011. március 06. 12:32
#9076
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Idézet (Vivi_992 @ 2011.03.06. 12:31)
azt mondta,ha maradtok,akkor maradni fog
akiket nem kedvel azokkal pedig nem fog beszélni se
és még azt,hogy 1 új miatt vagy 1 dumcsis miatt többet nem áll le veszekedni...
akiket nem kedvel azokkal pedig nem fog beszélni se
és még azt,hogy 1 új miatt vagy 1 dumcsis miatt többet nem áll le veszekedni...
toom..és én nem akarok veszekedni senkivel sem
1 felhasználónak tetszik:
Vivi_992
2011. március 06. 12:33
#9077
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.06. 12:25)
ugyan az a szitu 
2011. március 06. 12:33
#9078
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.06. 12:32)
velem fog beszélni?
én se!!!
szerintem veled fog,mert téged nem lehet szónélkül hagyni
2011. március 06. 12:33
#9080
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
jó az avim?
1 felhasználónak tetszik:
Pixie Buue
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.

offline

