elmegy ha én jövök?
Duma-topik III.
2011. március 07. 21:07
#10742
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Milli-Dodo-Mimi @ 2011.03.07. 21:06)
Cool!
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 07. 21:07
#10743
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Trinda @ 2011.03.07. 21:06)
megyek bk-t nézni 
én közben nézem...
2011. március 07. 21:08
#10744
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
kár, hogy nem lehetek Cukorbogyo fann..!
2011. március 07. 21:09
#10746
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Milli-Dodo-Mimi @ 2011.03.07. 21:08)
kár, hogy nem lehetek Cukorbogyo fann..!

mondom hogy lehetsz!!!
2011. március 07. 21:09
#10747
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Xelly @ 2011.03.07. 21:08)
én is 
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 07. 21:09
#10748
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (Xelly @ 2011.03.07. 21:08)
én is 
én is!de közbe szómorú vok!
2011. március 07. 21:10
#10749
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.07. 21:00)
sziasztok megint,ha már visszajöttetek

szia
2011. március 07. 21:10
#10750
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Milli-Dodo-Mimi @ 2011.03.07. 21:09)
én is!de közbe szómorú vok!
miért? lehetsz C.bogyo fan!
2011. március 07. 21:10
#10752
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.07. 21:07)
Cool Baby!!
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 07. 21:11
#10753
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Milli-Dodo-Mimi @ 2011.03.07. 21:10)
Cool Baby!! 
Ja. Loool az avád!
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 07. 21:12
#10754
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (Xelly @ 2011.03.07. 21:10)
miért?!

nem lehetek C.bogyo fan mert Linaa szomoru lett tőle!
2011. március 07. 21:12
#10755
Idézet (Xelly @ 2011.03.07. 21:06)
Selly-vel mivan?!
elmegy ha én jövök?
elmegy ha én jövök?
szia
bakker,leragadtam egy Milz oldalon
2011. március 07. 21:15
#10756
|
|
Xelly♥.bubu. ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.12. Hozzászólás: 2323 Csatolások: 120 Azonosító: 143141 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.07. 21:12)
szia
bakker,leragadtam egy Milz oldalon
bakker,leragadtam egy Milz oldalon
én debby fans-sitén vagyok
nembaj
már azt hittem útálsz
am jó hogy ittvagy
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 07. 21:15
#10757
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.07. 21:11)
Ja. Loool az avád!
lol nekedis!
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 07. 21:16
#10758
Idézet (Xelly @ 2011.03.07. 21:15)
én debby fans-sitén vagyok
nembaj
már azt hittem útálsz
am jó hogy ittvagy
nembaj
már azt hittem útálsz
am jó hogy ittvagy
nem utállak
csak ha 1 oldalon vagyok,mindig ott ragadok 1 órára
2011. március 07. 21:17
#10760
|
|
Xelly♥.bubu. ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.12. Hozzászólás: 2323 Csatolások: 120 Azonosító: 143141 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.07. 21:16)
nem utállak
csak ha 1 oldalon vagyok,mindig ott ragadok 1 órára
főleg,ha Miley-s 
csak ha 1 oldalon vagyok,mindig ott ragadok 1 órára
én Debby-sen meg Ashley-sen meg Selena meg Maite
de jóó nem utálsz
amugy adatlap modosításom volt nemrég
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline


