Duma-topik III.
2011. március 08. 21:32
#11421
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
de király! nekem tetszik
2011. március 08. 21:32
#11422
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.08. 21:31)
bakker,ne ijesztegess 
de most elmék!öröké!
neked lesz ám ajaj Reebitől!
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 08. 21:33
#11423
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.08. 21:32)
de király! nekem tetszik 
nekem is!
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 08. 21:33
#11424
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Milli-Dodo-Mimi @ 2011.03.08. 21:26)
Te cinátafd?
nem
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 08. 21:34
#11425
Idézet (Milli-Dodo-Mimi @ 2011.03.08. 21:32)
de most elmék!öröké!
neked lesz ám ajaj Reebitől!
neked lesz ám ajaj Reebitől!
miért is?
2011. március 08. 21:34
#11426
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.08. 21:31)
nem vagyok az 
de
2011. március 08. 21:35
#11427
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.08. 21:34)
miért is? 
mer mindig az van!
2011. március 08. 21:36
#11428
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
óóóó de jóóóóóóóóó
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 08. 21:37
#11429
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
uristen a BK-ban mi van
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 08. 21:37
#11430
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.08. 21:32)
miii?
én nem
én nem
nem repülsz el!
1 felhasználónak tetszik:
Selly_Milz
2011. március 08. 21:37
#11431
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Rebi még a szart is kiveri belőled
2011. március 08. 21:37
#11432
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.08. 21:36)
óóóó de jóóóóóóóóó
de ari!
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 08. 21:38
#11433
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Milli-Dodo-Mimi @ 2011.03.08. 21:37)
nem repülsz el!
akkor én igen viszont!!
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 08. 21:38
#11434
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.08. 21:37)
uristen a BK-ban mi van

buli!
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 08. 21:38
#11435
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.08. 21:37)
Rebi még a szart is kiveri belőled 
most miért?
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 08. 21:39
#11436
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.08. 21:38)
akkor én igen viszont!!
tényleg hogy van Robii?

vááá,ezt hanyagoljuk
2011. március 08. 21:39
#11437
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Milli-Dodo-Mimi @ 2011.03.08. 21:38)
buli! 
ja. hánynak piálnak.
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 08. 21:39
#11438
|
Milli-Dodo-MimiLinaa & Julcsi & Cierdurus & Csodálatos teremtmények! |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.03. Hozzászólás: 1467 Csatolások: 82 Azonosító: 146555 offline
|
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.08. 21:38)
akkor én igen viszont!!
tényleg hogy van Robii?

persze!
2011. március 08. 21:39
#11439
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.08. 21:39)
vááá,ezt hanyagoljuk 
neem
1 felhasználónak tetszik:
Milli-Dodo-Mimi
2011. március 08. 21:40
#11440
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.08. 21:39)
vááá,ezt hanyagoljuk 
küldesz róla fotót?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline


