Duma-topik III.
2011. március 09. 21:54
#11821
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
itt vagyok ám!
2011. március 09. 21:54
#11822
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.09. 21:54)
itt vagyok ám!
jól van
2011. március 09. 21:55
#11823
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.09. 21:54)
jól van 
mit csinálsz?
2011. március 09. 21:57
#11824
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.09. 21:55)
mit csinálsz? 
keresem holnapra,hogy tudom megcsinálni a fórumom
lehet nem lesz,mert béna vagyok
2011. március 09. 22:01
#11825
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.09. 21:57)
keresem holnapra,hogy tudom megcsinálni a fórumom
lehet nem lesz,mert béna vagyok
lehet nem lesz,mert béna vagyok
de bizti lesz! ügyi vagy! mi lesz a címe?
2011. március 09. 22:01
#11826
Vagyok,csak avákat kerestem mert (valaki) nem hajlandó feltölteni avákat
Mindet ideadhatnád ami van
Mindet ideadhatnád ami van
2011. március 09. 22:02
#11827
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (DiscoDiva @ 2011.03.09. 22:01)
Vagyok,csak avákat kerestem mert (valaki) nem hajlandó feltölteni avákat
Mindet ideadhatnád ami van

Mindet ideadhatnád ami van
Szia
1 felhasználónak tetszik:
DiscoDiva
2011. március 09. 22:02
#11828
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.09. 22:01)
de bizti lesz! ügyi vagy! mi lesz a címe? 
gondoltam majd itt eldöntjük
2011. március 09. 22:02
#11829
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
én sztem úgy 55-kor megyek... 55-56 kor
1 felhasználónak tetszik:
DiscoDiva
2011. március 09. 22:03
#11830
Idézet (DiscoDiva @ 2011.03.09. 22:01)
Vagyok,csak avákat kerestem mert (valaki) nem hajlandó feltölteni avákat
Mindet ideadhatnád ami van

Mindet ideadhatnád ami van
jaj,de megcsaplak
tudod mit? feltöltöm neked mindet
de ne sírj,ha 2 gigabite lesz
2011. március 09. 22:03
#11831
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.09. 22:03)
jaj,de megcsaplak
tudod mit? feltöltöm neked mindet
de ne sírj,ha 2 gigabite lesz
tudod mit? feltöltöm neked mindet
de ne sírj,ha 2 gigabite lesz
1 felhasználónak tetszik:
Selly_Milz
2011. március 09. 22:05
#11832
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.09. 22:03)
jaj,de megcsaplak
tudod mit? feltöltöm neked mindet
de ne sírj,ha 2 gigabite lesz
tudod mit? feltöltöm neked mindet
de ne sírj,ha 2 gigabite lesz
Oké de 20sával töltsd !!
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 09. 22:06
#11833
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
4 percig maradok
1 felhasználónak tetszik:
DiscoDiva
2011. március 09. 22:06
#11834
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.09. 22:06)
4 percig maradok
ok
2011. március 09. 22:07
#11835
Idézet (DiscoDiva @ 2011.03.09. 22:05)
Oké de 20sával töltsd !! 
álmodj szépeket
14 ezret egybe töltök fel vagy sehogy
2011. március 09. 22:08
#11836
ha itt vagytok még:
mi legyen a fórumom címe? most csinálom meg
mi legyen a fórumom címe? most csinálom meg
2011. március 09. 22:08
#11837
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.09. 22:07)
álmodj szépeket
14 ezret egybe töltök fel vagy sehogy
14 ezret egybe töltök fel vagy sehogy
Mennyi idő??
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 09. 22:08
#11838
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.09. 22:08)
ha itt vagytok még:
mi legyen a fórumom címe? most csinálom meg
mi legyen a fórumom címe? most csinálom meg
Alexaforuma vagy Avatar forum
2011. március 09. 22:09
#11839
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
na megyek sziasztok! jó íjt! pux
szeretlek titeket!!!
most megyek sziasztoook
1 felhasználónak tetszik:
DiscoDiva
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.

offline

