ki más lehet mint ÉN
Duma-topik III.
2011. március 11. 22:09
#13281
|
|
Xelly♥.bubu. ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.12. Hozzászólás: 2323 Csatolások: 120 Azonosító: 143141 offline
|
ma én az egyik órán annyira röhögtem hogy a tanár az asztalt csapta már aztán meg hányszor kell még rád szólni énmeg megszólalok a lányoknak sokszor
ki más lehet mint ÉN
ki más lehet mint ÉN
2011. március 11. 22:10
#13282
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.11. 22:09)
farmerben mentem,de nem
szerintem azért mert vagy fél suli farmerben volt
szerintem azért mert vagy fél suli farmerben volt
Én ma úgy mentem hogy : Sötét Farmer,Fehér női ing,Meg ilyen magassarkú féleség
Tornacipő meg Deszkás cipő párti vagyok
Ki volt vasalva a hajam *.*
1 felhasználónak tetszik:
Selly_Milz
2011. március 11. 22:10
#13283
Idézet (Xelly @ 2011.03.11. 22:09)
ma én az egyik órán annyira röhögtem hogy a tanár az asztalt csapta már aztán meg hányszor kell még rád szólni énmeg megszólalok a lányoknak sokszor
ki más lehet mint ÉN
ki más lehet mint ÉN
én az egész ünnepséget átvihogtam,úgy hogy 2 tanár mellettem állt
2011. március 11. 22:11
#13284
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.11. 22:10)
én az egész ünnepséget átvihogtam,úgy hogy 2 tanár mellettem állt 
Nekem a 8.osok húzták a hajam meg nem hagytak,biztos tetszek nekik
2011. március 11. 22:12
#13285
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.11. 22:09)
farmerben mentem,de nem
szerintem azért mert vagy fél suli farmerben volt
szerintem azért mert vagy fél suli farmerben volt
1 felhasználónak tetszik:
Selly_Milz
2011. március 11. 22:13
#13287
|
|
Xelly♥.bubu. ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.12. Hozzászólás: 2323 Csatolások: 120 Azonosító: 143141 offline
|
Idézet (DiscoDiva @ 2011.03.11. 22:11)
Nekem a 8.osok húzták a hajam meg nem hagytak,biztos tetszek nekik

nekem az egyik gyerek az órán a hasát mutatta
1 felhasználónak tetszik:
DiscoDiva
2011. március 11. 22:13
#13288
Idézet (Xelly @ 2011.03.11. 22:12)
na ez komoly
de mi mi mást csináltunk p--..
Még is mit??
1 felhasználónak tetszik:
Selly_Milz
2011. március 11. 22:13
#13289
Idézet (Xelly @ 2011.03.11. 22:13)
nekem az egyik gyerek az órán a hasát mutatta

xD !!
szerk:ez fura.
2011. március 11. 22:13
#13290
Idézet (DiscoDiva @ 2011.03.11. 22:11)
Nekem a 8.osok húzták a hajam meg nem hagytak,biztos tetszek nekik

tuti
és kijelentem,hogy 10 perc alatt megírtam 1 sms-t tesómnak
és persze,hogy az a cuki kis b_rom is mindig erre figyelt,én meg tátogom:fordulj már el,mert ahova fordulsz arra úgyis figyel egy tanár
2011. március 11. 22:14
#13291
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (DiscoDiva @ 2011.03.11. 22:11)
Nekem a 8.osok húzták a hajam meg nem hagytak,biztos tetszek nekik

nállunk a 4.esek táncoltak szerelmes dalra! kiállt egy csaj és elkezdte énekelni Hej hej magyar föld jaj jaj hallgassátok meg ezt!!! és akkor felolvastak egy szöveget!
2011. március 11. 22:15
#13294
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Xelly @ 2011.03.11. 22:13)
nekem az egyik gyerek az órán a hasát mutatta

2011. március 11. 22:15
#13295
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.11. 22:13)
tuti
és kijelentem,hogy 10 perc alatt megírtam 1 sms-t tesómnak
azért 10 perc,mert a tanárok mindig figyeltek
és persze,hogy az a cuki kis b_rom is mindig erre figyelt,én meg tátogom:fordulj már el,mert ahova fordulsz arra úgyis figyel egy tanár
mivel kicsit se bír magával...
és kijelentem,hogy 10 perc alatt megírtam 1 sms-t tesómnak
és persze,hogy az a cuki kis b_rom is mindig erre figyelt,én meg tátogom:fordulj már el,mert ahova fordulsz arra úgyis figyel egy tanár
Ja!
10 perc
Erről jut eszembe nekünk lesz elő adás és a 10 perc c. valamit adjuk elő a légy jó mindhaláligból.
U.I:Nézték a tanárok R-t??
Nem bírt magával??De veled se
1 felhasználónak tetszik:
Selly_Milz
2011. március 11. 22:16
#13298
Idézet (cukorbogyo @ 2011.03.11. 22:14)
nállunk a 4.esek táncoltak szerelmes dalra! kiállt egy csaj és elkezdte énekelni Hej hej magyar föld jaj jaj hallgassátok meg ezt!!! és akkor felolvastak egy szöveget!

Uram!!
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. március 11. 22:16
#13299
Idézet (Xelly @ 2011.03.11. 22:15)
de kockás
meg még nem mondom
meg még nem mondom
Na az más.
2011. március 11. 22:17
#13300
Idézet (DiscoDiva @ 2011.03.11. 22:15)
Ja!
10 perc
Erről jut eszembe nekünk lesz elő adás és a 10 perc c. valamit adjuk elő a légy jó mindhaláligból.
U.I:Nézték a tanárok R-t??
Nem bírt magával??De veled se
10 perc
Erről jut eszembe nekünk lesz elő adás és a 10 perc c. valamit adjuk elő a légy jó mindhaláligból.
U.I:Nézték a tanárok R-t??
Nem bírt magával??De veled se
őt nézték
velem bír
1 felhasználónak tetszik:
DiscoDiva
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.

offline

