Starity

The Asteroids Galaxy Tour

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 04. 20:42 #1
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
The Asteroids Galaxy Tour egy alternatív pop együttes Dániából. Az énekesnő Mette Lindberg, valamint a producer és dalszerző Lars Iversen ismert a bandából. Rajtuk kívül tag még: Miloud Carl Sabri (trombita), Sven Meinild (szaxofon), Mads Brinch Nielsen (gitár), and Rasmus Valldorf (dob). Az együttes 2008-ban alakult Copenhagenben, Dániában.

Nekem eddig nagyon szimpatikus az együttes és a tagok is jófejnek tűnnek a videók alapján. Szerintem van jövőjük, remélem itt is minél többen megismeritek majd őket! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Halál lánya
2011. március 04. 22:18 #2
Zs-anna
Zs-anna
bambi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 1044
Csatolások: 4655
Azonosító: 55645
Offline offline
Csak egy számukat ismerem, az tetszik. Majd egyszer rákeresek a többire is smileeee.gif
2011. március 06. 19:51 #3
- törölt felhasználó -    
A Golden Age valami szörnyen idétlen szám. laugh.gif Nem az én stílusom...
2011. március 07. 23:56 #4
SickBoy
SickBoy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.01.26.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 3172
Offline offline
The sun aint shining no more... Push the envelope
...ezek a legjobbak!! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. március 10. 16:34 #5
MileySelena
MileySelena
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 28
Azonosító: 144919
Offline offline
The Golden Age...Imádom wub.gif
2011. március 18. 11:37 #6
solarmilk
solarmilk
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.18.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 1
Azonosító: 147541
Offline offline
Hát igen kb. a Heineken reklámmal vonultak be a köztudatba, de meg kell hagyni, hogy jók... Ehhez kétség sem fér, hallgattam a többi számukat is és azok is tetszenek, ez a Golden Age meg igen kicsit idétlen ,de pont ez benne a jó, ezért szeretjük, meg igazából pldának okáért az egész reklámot ez a zene teszi jóvá, olyan friss vidám smileeee.gif
Szeretjük Őket smileeee.gif És a leányzó énekesnő is igen csinos smileeee.gif
2011. március 18. 14:44 #7
Racika
Racika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.18.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 147554
Offline offline
Utánanéztem, nem hiszek a szememnek. Alap: el kéne menni koncertre, csak turnéznak errefelé. Erre mit látok eredménynek? 2010.10.- voltak a Művészetek Palotájában! ohmy.gif

Hát persze, hogy pont most maradok le róluk.

Marad a sörreklám beer.gif
2011. március 31. 11:22 #8
uhukami
uhukami
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.31.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 148347
Offline offline
Én abszolúte nem hallottam felőlük, tévét se szoktam nézni mert szörnyűséges ami a magyar médiában folyik, de hál isten anyám TV mellett vasal, meghallottam a számot és elkapott ez a szerelem első hallásra érzés smileeee.gif Aztán felismertettem a telefonommal most meg ezzel kelek, ezzel fekszem. Kicsit örülök, hogy lecsúsztam a MüPás koncertről mert nem tett volna jót az amúgy is szegényes anyagi helyzetemnek smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: EszterLondon, HighSky
2011. március 31. 15:28 #9
HighSky
HighSky
új tag
 
Státusz(o.O)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.31.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 148346
Offline offline
Úristen... Kihagytam egy koncertet... ohmy.gif

Egyébként én is a reklám miatt kerestem rá a számra, mert megtetszett. Olyan.. pattogós! biggrin.gif És tényleg jó csaj az énekesnőjük! blush.gif Sokan szidják, mert nem az a sablon cicababa, aki frissen plasztikázott mellekkel áll ki a színpadra playbackelni.. de most róluk nem mondok véleményt, nem ez hozott ide.

Amúgy tudtátok, hogy annak a Heineken reklámnak van egy hosszabb verziója? Én úgy megkönnyebbültem, amikor megláttam, mert nem szeretem, amikor reklámszpotok kedvéért össze-vissza vagdalják a kedvenc számaimat.
Meg hát ebben a klipben kicsit több szerepet kap maga a zenekar is.. thumbsup.gif
2011. március 31. 16:03 #10
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Idézet (HighSky @ 2011.03.31. 15:28)
Úristen... Kihagytam egy koncertet... ohmy.gif 
Egyébként én is a reklám miatt kerestem rá a számra, mert megtetszett. Olyan.. pattogós!  biggrin.gif  És tényleg jó csaj az énekesnőjük! blush.gif  Sokan szidják, mert nem az a sablon cicababa, aki frissen plasztikázott mellekkel áll ki a színpadra playbackelni.. de most róluk nem mondok véleményt, nem ez hozott ide.
Amúgy tudtátok, hogy annak a Heineken reklámnak van egy hosszabb verziója? Én úgy megkönnyebbültem, amikor megláttam, mert nem szeretem, amikor reklámszpotok kedvéért össze-vissza vagdalják a kedvenc számaimat.
Meg hát ebben a klipben kicsit több szerepet kap maga a zenekar is..  thumbsup.gif

http://starity.hu/videok/3158-heineken-the-entrance-the-asteroids-galaxy-tour-the-golden-age/
beer.gif
2011. április 01. 10:35 #11
poorequilibrium
poorequilibrium
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 147856
Offline offline
Idézet (Racika @ 2011.03.18. 14:44)
Utánanéztem, nem hiszek a szememnek. Alap: el kéne menni koncertre, csak turnéznak errefelé. Erre mit látok eredménynek? 2010.10.- voltak a Művészetek Palotájában!  ohmy.gif 
Hát persze, hogy pont most maradok le róluk.
Marad a sörreklám  beer.gif


Ez nagyon durva, hogy voltak Pesten és nem is tudtam róla blush.gif pedig én már régebb óta ismerem őket, mint a mostani reklámfilm szereplésük és odavagyok értük. Nem értem, hogy hol voltak hirdetések, hogy fellépnek. Egyáltalán ki volt e plakátolva? De tiszta gáz. unsure.gif
na mindegy remélem jönnek még! Ez a reklám film is jó reklám volt nem csak a sörnek, hanem az együttesnek is beer.gif Jó párosítás volt, egy jó sör és egy jó zenekar wub.gif
2011. április 01. 14:03 #12
gtoth20
gtoth20
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.01.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 148404
Offline offline
Biztos, hogy jönnek még, amennyire nyomja most őket a Heneken még Balaton Soundon is el tudom képzelni. Bár szerintem miattuk nem fogok kifizetni ilyen orbitális összegű napijegyet.
2011. április 06. 11:50 #13
krizsi
krizsi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.06.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 148754
Offline offline
Idézet (gtoth20 @ 2011.04.01. 14:03)
Biztos, hogy jönnek még, amennyire nyomja most őket a Heneken még Balaton Soundon is el tudom képzelni. Bár szerintem miattuk nem fogok kifizetni ilyen orbitális összegű napijegyet.

Kint van már a hivatalos Balaton Sound lineup és megnyugtatlak: Jönnek a Soundra!

Amúgy meg téves, hogy ők a Heineken reklámmal futottak be, de az igaz, hogy most emiatt beszél róluk mindenki. Ennek ellenére nem egy pár hónapja alakult tinibandáról van szó akiket a reklámfilm tett híressé... azért ők már pár éve ott vannak a köztudatban.

Csak ugye nem egy mainstream pop bandáról van szó, ezért nem is őket fogják a rádiók legtöbbször játszani!
2011. április 06. 13:07 #14
superheni
superheni
új tag
 
StátuszVárok, amíg kell
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.06.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 148753
Offline offline
Idézet (krizsi @ 2011.04.06. 11:50)
Kint van már a hivatalos Balaton Sound lineup és megnyugtatlak: Jönnek a Soundra!


Hú de jó! Eddig is alig bírtam magammal a sound miatt, de már végképp be vagyok zsongva. wub.gif

Egyébként én pl úgy ismertem meg a zenekart, hogy megtetszett a heinekenes reklámban golden age, rákerestem, és meghallgattam a többi számukat is. A push the envelope a másik kedvencem! thumbsup.gif
2011. április 06. 14:21 #15
kisskatus
kisskatus
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.01.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 148403
Offline offline
Idézet (krizsi @ 2011.04.06. 11:50)
Kint van már a hivatalos Balaton Sound lineup és megnyugtatlak: Jönnek a Soundra!
Amúgy meg téves, hogy ők a Heineken reklámmal futottak be, de az igaz, hogy most emiatt beszél róluk mindenki. Ennek ellenére nem egy pár hónapja alakult tinibandáról van szó akiket a reklámfilm tett híressé... azért ők már  pár éve ott vannak a köztudatban.
Csak ugye nem egy mainstream pop bandáról van szó, ezért nem is őket fogják a rádiók legtöbbször játszani!


Jujj, de jó!! biggrin.gif
Naptárba fel is jegyzem:)
De érdekes, úgy emlékszem, hogy a Sound elektronikus zene rajongóknak indult.. az aszteroidákat nem sorolnám közéjük, bár ha jól tudom Snoop Doggy Dog is jön, ő meg végképp nem techno! Jajj de jó lesz idén a Balcsi! smileeee.gif
2011. április 07. 11:09 #16
superheni
superheni
új tag
 
StátuszVárok, amíg kell
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.06.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 148753
Offline offline
Idézet (kisskatus @ 2011.04.06. 14:21)
Jujj, de jó!!  biggrin.gif 
Naptárba fel is jegyzem:)
De érdekes, úgy emlékszem, hogy a Sound elektronikus zene rajongóknak indult.. az aszteroidákat nem sorolnám közéjük, bár ha jól tudom Snoop Doggy Dog is jön, ő meg végképp nem techno! Jajj de jó lesz idén a Balcsi! smileeee.gif


A legelső Soundon voltak még ilyenek, mint pl Patrice, aki inkább a reggae műfajhoz áll közel és azóta sem tudok róla, hogy jött volna Magyarországra. Szerintem azóta elektrósodott el kicsit a Kalkbrennerrel meg a Guettával (idén is lesz, azt hiszem!), de ettől még simán beleférnek más stílusok is, elvégre minden fesztivál próbálja valamennyire minden stílus kedvelőit megszólítani.

Szerintem reklámnak is nagyon jó ötlet meghívni az AGT-t, miután szerepeltették őket a tévében és kellően felturbózták a népszerűségüket. thumbsup.gif
2011. április 07. 14:49 #17
krizsi
krizsi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.06.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 148754
Offline offline
Idézet (kisskatus @ 2011.04.06. 14:21)
Jujj, de jó!!  biggrin.gif 
Naptárba fel is jegyzem:)
De érdekes, úgy emlékszem, hogy a Sound elektronikus zene rajongóknak indult.. az aszteroidákat nem sorolnám közéjük, bár ha jól tudom Snoop Doggy Dog is jön, ő meg végképp nem techno! Jajj de jó lesz idén a Balcsi! smileeee.gif

Nem annak indult, hanem könnyűzenei fesztiválnak. Csak később vált az egész szinonimájává a hazai elektronikus zenei fesztivál-életnek. Tavaly ugye ott volt Getyva is ami alaposan csökkentette az átlag életkort (nekem nem egy 18 éven aluli ismerősöm ott volt), de ellensúlynak meg tiszteletét tette az egyik nagy kedvencem a The Chemical Brothers! Nincs is jobb, mint a legdurvább '90-es évekből származó pszichedelikus dance/electro trackekre zúzni a Soundon! biggrin.gif

(Amúgy észrevettétek már, hogy az ÖSSZES fesztivált valamilyen itóka készítő cég szervez/főszponzorál? w00t.gif Ezek akarnak valamit... hát csak gyerünk... rajtam nem fognak ki! beer.gif ).
2011. április 07. 17:04 #18
Nyucika88
Nyucika88
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.07.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 148861
Offline offline
Nekem a kedvenc dalom tőlük a Lady Jesus..de a Golden Age is nagyon ott van thumbsup.gif
2011. április 12. 10:34 #19
silentstomach
silentstomach
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.12.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 149131
Offline offline
Idézet (krizsi @ 2011.04.07. 14:49)

(Amúgy észrevettétek már, hogy az ÖSSZES fesztivált valamilyen itóka készítő cég szervez/főszponzorál? w00t.gif Ezek akarnak valamit... hát csak gyerünk... rajtam nem fognak ki!  beer.gif ).


Nyilván piás cég a fő szponzor! biggrin.gif Nekik éri meg a legjobban támogatni a bulikat. A Heineken még pluszban annyit is nyert a Balaton Sounddal, hogy a Balaton partján egyszerűen nem leehet nem sört vedelni hordószámra... biggrin.gif beer.gif
2011. április 12. 15:42 #20
poorequilibrium
poorequilibrium
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 147856
Offline offline
Idézet (silentstomach @ 2011.04.12. 10:34)
Nyilván piás cég a fő szponzor! biggrin.gif Nekik éri meg a legjobban támogatni a bulikat. A Heineken még pluszban annyit is nyert a Balaton Sounddal, hogy a Balaton partján egyszerűen nem leehet nem sört vedelni hordószámra... biggrin.gif beer.gif


Nem mintha bármelyik másik fesztivál ne arról szólna... hisz általában a sör a legolcsóbb itóka arról nem is beszélve hogy süt a nap és hideg is a sör meg mindenki azt vedeli az ember körül akkor már-már kötelező smileeee.gif
Egyébként azt nem tudjátok nem jönnek mostanában vagy még idén valahová a közelbe? az sem baj ha mondjuk Szlovákiába?
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok