Starity

Pendulum

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 04. 21:11 #1
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
A Pendulum egy ausztrál-brit drum and bass/elekrtonikus rock együttes Perth-ből. A frontember, Rob Swire a legismertebb tag. 2002-ben alapította a bandát Gareth McGrillennel és Paul Hardinggal.

Én kifejezetten bírom a zenéjüket, mert igényes, nem csak valami gagyi elektro, ami mostanság a csapból folyik. Robnak is nagyon jó hangja van, tökéletesen illik a stílusukhoz, ami a másik ritkaság a műfajban. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Nana Kameo, Adel007, bibicsibi
2011. szeptember 11. 20:25 #2
- törölt felhasználó -    
Volt szerencsém őket látni a 2011-es Volt Fesztiválon élőben.Amit műveltek,az egyszerűen leírhatatlan.Előtte is ismertem őket már,de azóta még jobban megszerettem a zenéjüket.Rob hangja valami hihetetlen. wub.gif Nem sok ilyen normális együttes van mostanában.Szóval Respect! meghajolo.gif
2012. március 21. 22:06 #3
- törölt felhasználó -    
Nem is olyan rég találtam rájuk,egészen megfogott a zenéjük.Egyik nap különböző fanvideókat néztem és az egyik alatt fedeztem fel Watercolour című számukat.Szinte azonnal szedtem is le magamnak,hamar megimádtam.Ezekután pedig kicsit jobban elkezdtem utánanézni ennek a bandának és nem csalódtam.A Witchcraft-ot is gyakran hallgatom már például,de nagyon tetszik a Slam is. laugh.gif
2012. március 28. 16:21 #4
- törölt felhasználó -    
nagyon szeretem a pendulumot, és életem pár emlékezetes momentuma is köthető a számaikhoz smileeee.gif
kedvencem a crush, fogalmam sincs miért. megfogott és kész cool.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!