na mentem melózni....igyatok és pakoljatok!!
kimicsinalmost?
2006. szeptember 06. 19:56
#142
|
nofene |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.11.01. Hozzászólás: 2831 Csatolások: 996 Azonosító: 920 offline
|
Ülünk. A Kuplungban. Van pia is. Meg HQP tali, a Marha meg nem jött el, a tahó parasztja... Egészségetekre!
Ti gyõriek! Hogy vagytok?
Üdv.: nofene, ML, LeonSilver
MARHA KABBE! GEREB: Fulladj bele a Balatonba (vagy Unicumba
))
Ti gyõriek! Hogy vagytok?
Üdv.: nofene, ML, LeonSilver
MARHA KABBE! GEREB: Fulladj bele a Balatonba (vagy Unicumba
2006. szeptember 06. 20:57
#143
|
|
LeonSilverööö |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.01.22. Hozzászólás: 1876 Csatolások: 2511 Azonosító: 3077 offline
|
Sztem ML és nofene kolléga épp leissza magát a sárga fõdig
2006. szeptember 07. 01:12
#145
|
|
Joe-ker |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 1401 Csatolások: 1525 Azonosító: 175 offline
|
Mostan azt csinálom, hogy elkezdem bepótolni az elmúlt négy hónap képeit... Asszem lesz dógom bõven 
Utolsó látogatásod: 2006. May 3. - 06:22
A legutóbbi látogatásod óta: 13752 hozzászólás 4073 témában
Amúgy üdv mindenkinek, aki még emlékszik erre a Joe-ker nevezetûre (aki nem, annak meg fõleg :]
Utolsó látogatásod: 2006. May 3. - 06:22
A legutóbbi látogatásod óta: 13752 hozzászólás 4073 témában
Amúgy üdv mindenkinek, aki még emlékszik erre a Joe-ker nevezetûre (aki nem, annak meg fõleg :]
2006. szeptember 07. 08:08
#146
|
|
csapoativisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.11.05. Hozzászólás: 476 Csatolások: 23 Azonosító: 1060 offline
|
Idézet(Joe-ker @ 2006. September 7. - 01:12)
Mostan azt csinálom, hogy elkezdem bepótolni az elmúlt négy hónap képeit... Asszem lesz dógom bõven 
Utolsó látogatásod: 2006. May 3. - 06:22
A legutóbbi látogatásod óta: 13752 hozzászólás 4073 témában
Amúgy üdv mindenkinek, aki még emlékszik erre a Joe-ker nevezetûre (aki nem, annak meg fõleg :]
Utolsó látogatásod: 2006. May 3. - 06:22
A legutóbbi látogatásod óta: 13752 hozzászólás 4073 témában
Amúgy üdv mindenkinek, aki még emlékszik erre a Joe-ker nevezetûre (aki nem, annak meg fõleg :]
Nekem csak az úr avatarja ismerõs...
Örülünk hogy visszatértél!
2006. szeptember 07. 11:45
#147
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Idézet(Joe-ker @ 2006. September 7. - 01:12)
Mostan azt csinálom, hogy elkezdem bepótolni az elmúlt négy hónap képeit... Asszem lesz dógom bõven 
Utolsó látogatásod: 2006. May 3. - 06:22
A legutóbbi látogatásod óta: 13752 hozzászólás 4073 témában
Amúgy üdv mindenkinek, aki még emlékszik erre a Joe-ker nevezetûre (aki nem, annak meg fõleg :]
Utolsó látogatásod: 2006. May 3. - 06:22
A legutóbbi látogatásod óta: 13752 hozzászólás 4073 témában
Amúgy üdv mindenkinek, aki még emlékszik erre a Joe-ker nevezetûre (aki nem, annak meg fõleg :]
Az a 4 hónap alig 3... átaludtál egy jókis leállást.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



