JUhééé*o*
Adam Lambert: Aftermath-remix és borító
2011. március 09. 20:46
#21
|
|
AdamLLGagavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.13. Hozzászólás: 214 Csatolások: 0 Azonosító: 134769 offline
|
Wááá !!!!!!
:D:D:D:D Adam a favorit, Ryan Seacrest a példaképem-> KELL ENNÉL TÖBB?? 
JUhééé*o*
JUhééé*o*
2011. március 09. 20:47
#22
|
|
vercsu9612visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.18. Hozzászólás: 157 Csatolások: 0 Azonosító: 145710 offline
|
ó, de nagyon jóóó
2011. március 09. 22:27
#24
|
|
gigagather soldier. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.07. Hozzászólás: 561 Csatolások: 427 Azonosító: 145011 offline
|
biztos, hogy ugyanarról a számról beszélünk? mert nekem egyáltalán nem tetszik :/ a for your entertainment, a whataya want from me és az if i had you sokkal jobb volt...
2011. március 10. 18:22
#26
Imádom a remix változatot. Nagyon jó lett.
A borító meg...ahww. Imádom.
A borító meg...ahww. Imádom.
2011. március 11. 13:44
#27
|
|
Nellie777visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.13. Hozzászólás: 100 Csatolások: 0 Azonosító: 145368 offline
|
Idézet (giga @ 2011.03.09. 22:27)
biztos, hogy ugyanarról a számról beszélünk? mert nekem egyáltalán nem tetszik :/ a for your entertainment, a whataya want from me és az if i had you sokkal jobb volt...
Hát aki csak azokat ismeri ...
2011. március 11. 13:46
#28
|
|
Nellie777visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.13. Hozzászólás: 100 Csatolások: 0 Azonosító: 145368 offline
|
Nekem nagyon tetszik a remix. Kicsit aggódtam,hogy mit hoznak ki belőle,hiszen nem kifejezetten szeretem a remixeket,ez a dal pedig a legnagyobb kedvencem és Adam egyik legnagyobb száma. Imádom a szövege és a mondanivalója miatt. Az akusztikus verziót és az eredetit sem üti a remix,de így is tetszik.
2011. március 31. 10:16
#32
Mit vártok kíváncsian? Már egy ideje megvan úgyhogy irány hallgatni...
2011. április 14. 14:51
#34
@Loveme tanulj meg olvasni... vagy ha nem érdekel a cikk akkor ne írj kommentet csak azért, hogy kitüntetéseket kapj... vagy ha már ennyire értetlen vagy, legalább olvasd el a kommentemet, amit előtted írtam!-.-"
2011. április 14. 14:58
#35
@Loveme bocsánat, csak kicsit túlreagáltam... nem kötekedésből írtam, csak eléggé zavar, hogy egyesek el sem olvassák amihez kommentet írnak! Persze értem én, hogy a "kíváncsi vagy" nem egyenlő azzal, hogy "kíváncsian várod" csak elég sok itt azok száma, akik azért kommentelnek, hogy több kitüntetésük legyen!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



