Gaga legújabb száma, a Born This Way már a celeb világot is megihlette. Itt a Katy Perry féle változat!
A teljes cikkhez kattints ide!
Katy Perry is elénekelte a Born this wayt
2011. március 09. 10:31
#1
2011. március 09. 10:33
#2
|
|
sunnysticvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.10. Hozzászólás: 242 Csatolások: 413 Azonosító: 145151 offline
|
Engem nem zavar, hogy eldalolta, főleg, hogy itt még viszonylag elfogadható hangja volt... de az eredetinél nem jobb. Egyáltalán.
Azért remélem, hogy nem csak 'nyalni' akar Gagának ezzel. :/ Vagy lehet ez a bocsánatkérése amiért leszólta az Alejandro-t? xD Mindegy is... annyira nem rossz. De az Only Girl jobb volt tőle szerintem.
2011. március 09. 11:10
#5
|
|
badperfectStan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 2551 Csatolások: 988 Azonosító: 143952 offline
|
nekem is ez sokkal jobban bejon
Katy <3
2011. március 09. 11:16
#6
|
|
tengericsillagComme ci, comme ça |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.19. Hozzászólás: 1187 Csatolások: 4569 Azonosító: 139069 offline
|
a Gagás változat jobb.
2011. március 09. 11:24
#8
|
|
rideawhitehorsemiss wrestlemania |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.18. Hozzászólás: 1145 Csatolások: 31 Azonosító: 136706 offline
|
ezerszer a Gaga, mint ez a változat
2011. március 09. 12:21
#9
nekem ez valahogy jobban bejön mint a Gaga változat
2011. március 09. 12:52
#10
|
|
Reny72visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.02. Hozzászólás: 380 Csatolások: 473 Azonosító: 139971 offline
|
1000x jobb a hangja Gagának nekem valahogy Katy hangja nem jön be túl gyenge Gagának mélyebb és erősebb sztem.Nem tetszik ez a változat Gagáénál nincs jobb!!
2011. március 09. 13:13
#11
Szerintem Katy nem énekel valami jól élőben,de ez egész jó volt.De az eredeti nyomába se érhet.
2011. március 09. 13:45
#12
|
|
MachineMagicpainkiller. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.22. Hozzászólás: 1126 Csatolások: 6 Azonosító: 133664 offline
|
AZ eredeti sokkal jobb!
2011. március 09. 14:32
#18
|
|
Cannibal3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 974 Csatolások: 0 Azonosító: 141234 offline
|
aranyos tőle ... hogy így elénekelte ezt a dalt biztos szereti is mert nagyon szép szám . Nem hiszem h csak nyalni akarna gagának ezze l..az alejandrot meg egy félreértés miatt szólta mert nem nézett tutána a klip jelentésének
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


0 felhasználónak tetszik:
offline


