Pixie Lott dalt írt Selena Gomeznek
2011. március 22. 14:34
#102
|
Rita19960703új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.27. Hozzászólás: 92 Csatolások: 0 Azonosító: 135332 offline
|
kateblock igazad van.Most nem azért de Pixie fantasztikus énekesnő zseniális szövegei és klipjei vannak Sel pedig........hát hogy is mondjam azok közé az ,,énekesnők,,közé tartozik akiknek csak a lemezen tökéletes a hangjuk.(finoman fogalmazva).
bocsi a rajongóktól de ez a véleményem!
bocsi a rajongóktól de ez a véleményem!
2011. március 22. 15:37
#103
Szeretm Pixie-t jók a szövegei,meg jó a hangja is.Csak Pixiért kíváncsi leszek rá.
2011. március 22. 15:38
#104
|
|
Rekahhhяεçкłεѕѕ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 2997 Csatolások: 15 Azonosító: 124407 offline
|
Legalább egy olyan ember írja Selenának a dalokat akinek van tehetsége a zenéhez hamár őneki nem sok. Pixie-kém magadnak kéne felvenned a csodálatos szövegeidet
Mikor is jelent meg a "A Year Without Rain" album? Szeptember, ugye? Na most...miért kell ilyen sűrűn kiadni albumokat, ha nem tudsz énekelni? Legalább megütné a Kiss & Tell szintjét... de úgysem fogja. Márha a AYWR-nél használt számítógépes pasik fogják itt is javitani Sel pocsék hangját.(sajnálom, vállalom a felelöséget a véleményemért)
2011. március 22. 17:22
#105
Rekahhh szerintem végül is igazad van,mert mikor meghallottam Selenát énekelni élőben egy felvételen azt hittem leesek a székről...borzalmas volt
2011. március 22. 19:47
#106
|
|
Timicsy008LadyStark™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.29. Hozzászólás: 1854 Csatolások: 153 Azonosító: 123715 offline
|
hát nem tudom. kíváncsian várom, de azért bármilyen is lesz a dal, már most megmondom, hogy Pixie szájából jobban szeretném hallani. nincs semmi bajom Selivel, de Pixie sokkal jobb énekesnő nála... mindenesetre szerintem nem kéne ennyire gyorsan kiadnia az albumait inkább az előzőről csinált volna klipeket, az jobb lett volna, de bár mondjuk meglehet az is, hogy le van égve...
de Pixie korongját már nagyon várom
2011. március 22. 20:05
#107
Sell-t csak az nem szereti,akinek valami baja van vele(mint nekem jb-vel),mert Sellnek van tehetsége,ez nem saját vélemény,ez közismert vélemény!!!Ezt azoknak írom,akik azt írták,hogy Sellnek NINCS tehetsége,MERT IGEN IS VAN!!!
2011. március 22. 21:41
#109
|
|
Hencsó.h |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.25. Hozzászólás: 547 Csatolások: 34 Azonosító: 131907 offline
|
Nem tudom miért mondjátok h nincs tehetsége mert van!! nagyon jó hangja van és leht h élőben nem olyan jó mint a stúdióban mert persze ott nyugottabb és nem is kell táncolni... Biztos h annyira sikeres lesz mint a Kiss&Tell!!!
2011. március 23. 16:11
#116
gyorsan jönnek az Selen albumok!Az előző is tök jóra sikeredett
) Ez biztosan jobb lesz! Hajrá
2011. március 23. 17:08
#118
|
Rita19960703új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.27. Hozzászólás: 92 Csatolások: 0 Azonosító: 135332 offline
|
persze hogy élőben énekelni és táncolni kell egy koncerten .nyílván másoknál is vannak elcsúszások de nem ennyi!viszont legalább a szövege jó lesz mivel azt Pixie írta
2011. március 23. 17:28
#119
Nekem Pixie semleges, de tudom, hogy Sel felnéz rá, szóval biztos jó dal lesz...
2011. március 23. 17:33
#120
Selenának igenis van tehetséges, de a színészkedést sokkal jobban csinálja, az éneklés ilyen "hobbi" szinten megy neki (ez látható a színpadon)
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:




