Nahh, tehát no néni + ronda majom / Robin szavaival élve
Csajok ide
2006. szeptember 30. 08:20
#81
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá mit találtam
Nahh, tehát no néni + ronda majom / Robin szavaival élve
/ ez akkor most megfelel a hölgyeknek
?
Nahh, tehát no néni + ronda majom / Robin szavaival élve
2006. szeptember 30. 09:52
#82
|
|
Tiaravisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.27. Hozzászólás: 214 Csatolások: 346 Azonosító: 7908 offline
|
Idézet(Super Saiya Jin 4 @ 2006. September 30. - 08:20)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá mit találtam
Nahh, tehát no néni + ronda majom / Robin szavaival élve
/ ez akkor most megfelel a hölgyeknek
?
Nahh, tehát no néni + ronda majom / Robin szavaival élve
Ha 10 évvel fiatalabb volnék és SailorMoon rajongó, akkor biztos beindulnék rá
2006. szeptember 30. 10:24
#83
Annak tényleg sok köze van az én 2 szép saiyanomhoz, ezt tetszik nagyon jó poén volt !
2006. szeptember 30. 11:08
#84
|
|
Tiaravisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.27. Hozzászólás: 214 Csatolások: 346 Azonosító: 7908 offline
|
Idézet(Super Saiya Jin 4 @ 2006. September 30. - 10:24)
Annak tényleg sok köze van az én 2 szép saiyanomhoz, ezt tetszik nagyon jó poén volt !

2008. augusztus 16. 22:52
#86
|
|
Klau0604 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.14. Hozzászólás: 992 Csatolások: 106 Azonosító: 66181 offline
|
Azért, mert:
- a kedvenceimrõl friss képeket találok itt
- jókat lehet röhögni az idióta beszólásokon
- az ország más tájairól ismertem meg kedves embereket (felvettek msn-re vagy én õket)
- és persze nem utolsó sorban nagyon jóóó ez az oldal
- a kedvenceimrõl friss képeket találok itt
- jókat lehet röhögni az idióta beszólásokon
- az ország más tájairól ismertem meg kedves embereket (felvettek msn-re vagy én õket)
- és persze nem utolsó sorban nagyon jóóó ez az oldal
2010. április 09. 17:48
#87
|
|
Natyangelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.22. Hozzászólás: 492 Csatolások: 9 Azonosító: 115343 offline
|
Egyetértek az előttem szólóval! Csak én még hozzácsatolnék annyit, hogy ez az oldal hamar függőséget okoz, úgyhogy már csak azért is járok ide, hogy ne legyen hiányérzetem a nap végén!
2010. április 09. 17:54
#88
|
|
Dius 18visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.19. Hozzászólás: 484 Csatolások: 242 Azonosító: 123162 offline
|
Idézet (Natyangel @ 2010.04.09. 17:48)
Egyetértek az előttem szólóval! Csak én még hozzácsatolnék annyit, hogy ez az oldal hamar függőséget okoz, úgyhogy már csak azért is járok ide, hogy ne legyen hiányérzetem a nap végén!

2010. április 09. 21:03
#89
Szerintem már többen vagyunk lányok, mint a fiúk... és az oldal nekünk ebben a formában már jobban kedvez, régen még csak női sztárok HQ képeire ment a nyálcsorgatás...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


0 felhasználónak tetszik:
offline
