Starity

Poszter cserék

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 27. 16:51 #1
- törölt felhasználó -    

Ha van sok posztered vagy képed azt itt elcserélheted tongue.gif
Nekem nagyon sok poszterem van ha kértek küldök !!
Csak szóljatok kiről kellene !! tongue.gif biggrin.gif
2011. március 30. 15:45 #2
- törölt felhasználó -    
nekem sok van laugh.gif
nem cserélek csak adok biggrin.gif nekem nem kellenek smileeee.gif
2011. március 30. 15:46 #3
Hannah1207
Hannah1207
csaksimánLejla :)
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.15.
Hozzászólás: 916
Csatolások: 18
Azonosító: 147348
Offline offline
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.30. 15:45)
nekem sok van  laugh.gif 
nem cserélek csak adok  biggrin.gif nekem nem kellenek  smileeee.gif



küldesz nekem ?
2011. március 30. 16:16 #4
mogyi96
mogyi96
 
Státuszsokszor volt már így, hagyjuk nem számít..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 883
Csatolások: 513
Azonosító: 131540
Offline offline
Király L Norbis van vkinek?? smileeee.gif
2011. március 30. 16:17 #5
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10636
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
nekem összesen 63 van. tongue.gif
de nem adom oda őket. rolleyes.gif
2011. március 30. 16:18 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (mogyi96 @ 2011.03.30. 16:16)
Király L Norbis van vkinek?? smileeee.gif

nekem van biggrin.gif
2011. március 30. 17:17 #7
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4150
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Nekem Nikolasos kellene...smileeee.gif meg pár TVD-s... (Ian, Paul, Nina...)
2011. március 30. 17:18 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.30. 15:45)
nekem sok van  laugh.gif 
nem cserélek csak adok  biggrin.gif nekem nem kellenek  smileeee.gif


És milyenek vannak ?? smileeee.gif Küldenél nekem ?? smileeee.gif
2011. március 30. 17:19 #9
- törölt felhasználó -    
jah és nekem is van sok tongue.gif kérhettek akor küldök tongue.gif csak mondjátok mi kellene xD mert lehet nincs olyanom xDD
2011. március 30. 21:50 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gabriella Swann @ 2011.03.30. 17:18)
És milyenek vannak ?? smileeee.gif Küldenél nekem ?? smileeee.gif

nekem inkább tiniizék vannak rohog.gif
Selena,Miley,Demi,Jonas Brothers,HSM
Tokio Hotel,Alkonyat
meg ilyenek biggrin.gif
2011. április 01. 20:42 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.30. 21:50)
nekem inkább tiniizék vannak  rohog.gif 
Selena,Miley,Demi,Jonas Brothers,HSM
Tokio Hotel,Alkonyat
meg ilyenek  biggrin.gif


Szeretem az alkonyatot tongue.gif biggrin.gif
Te miket szeretsz ?? ohmy.gif
2013. január 13. 10:17 #12
Marcsii_96
Marcsii_96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 178997
Offline offline
Sziasztok smileeee.gif Engem érdekelne Big Time Rush-os poszter, vagy akármi más!! Aki tudna nekem valamit, akkor ezen az e-mail címen tudunk értekezni: marcsika19961114@freemail.hu Köszi mindent előre is! smileeee.gif
2013. január 13. 10:19 #13
Marcsii_96
Marcsii_96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 178997
Offline offline
Idézet (Gabriella Swann @ 2011.03.30. 17:19)
jah és nekem is van sok tongue.gif kérhettek akor küldök tongue.gif csak mondjátok mi kellene xD mert lehet nincs olyanom xDD

Szia smileeee.gif Big Time Rush-os van? :$
2013. augusztus 24. 17:02 #14
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
valakinek van BBC-s Sherlock-os posztere?biggrin.gifD
2013. augusztus 24. 17:05 #15
kármen366
kármen366
Ez a szöveg fog megjelenni a neved alatt.
 
Státuszjust me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.01.
Hozzászólás: 2009
Csatolások: 140
Azonosító: 207955
Offline offline
nekem összesen 200 poszterem van. Mindenféle filmről és sztárokról!
2013. augusztus 24. 17:11 #16
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (kármen366 @ 2013.08.24. 17:05)
nekem összesen 200 poszterem van. Mindenféle filmről és sztárokról!

BBC-s Sherlock-os van neked és cserélnéd?:DDD
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!