Stella McCartney for C&A-kollekció
2011. március 28. 18:16
#21
|
|
Zs-annabambi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.03.22. Hozzászólás: 1044 Csatolások: 4655 Azonosító: 55645 offline
|
A ruhák nagyon szépek, tipikus Stellás, letisztult, elegáns darabok. A reklám viszont unalmas lett, egy ideig még jó ötlet ez a hinta, de egy kis változatosság hiányzik belőle.
2011. március 28. 18:32
#22
|
|
imteodoravisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.08. Hozzászólás: 222 Csatolások: 4 Azonosító: 132804 offline
|
tengericsillag
Norczi írta:
a reklamfilm nem a legjobb De Barbi gyonyoru:) En is szeretnek ilyen labakat:))
egyet értek.
Nagyon imadom barbit de annyira gorbe a laba hogy az az egyetlen nagyobb hibaja meg hogy buta arca van. :/
Norczi írta:
a reklamfilm nem a legjobb De Barbi gyonyoru:) En is szeretnek ilyen labakat:))
egyet értek.
Nagyon imadom barbit de annyira gorbe a laba hogy az az egyetlen nagyobb hibaja meg hogy buta arca van. :/
2011. március 28. 19:53
#26
|
|
Ne3avisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.04. Hozzászólás: 139 Csatolások: 0 Azonosító: 135662 offline
|
@imteodora Ha "buta arca" lenne (bárhogy is érted ezt), akkor nem lenne ennyire híres, és keresett modell. Mellesleg a lábaival semmi baj, hosszúak, szépek, ahogy egy modellnél kell.
2011. március 29. 10:48
#28
kicsit kislányos az arca 
deháát na..
szép csajszi.
deháát na..
szép csajszi.
2011. március 29. 11:36
#29
Szép csaj az tuti.
Szimpatikus is és ráadásul nagyon ez a reklám is.
Szimpatikus is és ráadásul nagyon ez a reklám is.
2011. március 30. 15:28
#31
|
|
mosolygó viktóriaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.07. Hozzászólás: 20 Csatolások: 0 Azonosító: 144988 offline
|
szép lány és a reklám se rosz
2011. március 30. 15:51
#33
|
|
Becca Diamondvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.14. Hozzászólás: 136 Csatolások: 102 Azonosító: 143285 offline
|
jók az új ruhák
2011. április 02. 15:23
#37
|
|
sophie.williamsvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.01. Hozzászólás: 204 Csatolások: 4 Azonosító: 148459 offline
|
Imádom.Egyszerűen imádom. <333
Gyönyörű,tehetséges,kedves,őszinte,magabiztos...és még sorolni lehetne.
Drukkolok,hogy mégtöbbre vigye.Bár szerintem nemvitás,hogy ő Magyarország legjobb modellje.A többiek sehol nincsenek hozzá képest.
Gyönyörű,tehetséges,kedves,őszinte,magabiztos...és még sorolni lehetne.
Drukkolok,hogy mégtöbbre vigye.Bár szerintem nemvitás,hogy ő Magyarország legjobb modellje.A többiek sehol nincsenek hozzá képest.
2014. július 19. 14:33
#38
|
|
LovelyBarbaraPalvinHunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.01. Hozzászólás: 2546 Csatolások: 686 Azonosító: 226899 offline
|
hihetetlenül csodálatos a nő
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline
0 felhasználónak tetszik:




