Idézet (Twilight6 @ 2011.04.10. 19:29)
Örülj hogy befogadtunk..
Most Pöx a baj mi?
|
|
taymomseniamTaylorMomsen. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.24. Hozzászólás: 466 Csatolások: 1385 Azonosító: 141557 offline
|
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
|
|
taymomseniamTaylorMomsen. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.24. Hozzászólás: 466 Csatolások: 1385 Azonosító: 141557 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!