Mivel senki nem hajlandó egy nyamvatt üzenetet írni, gondoltam leírom a hivatalos búcsúm, csak még kondolkozom, hoyg mit írjak
Duma-topik V.
2011. április 10. 19:51
#9041
És komolynqa itt senki nem törődik senkivel??!? Valaki igazán elmagyarázhatná nekem
Mivel senki nem hajlandó egy nyamvatt üzenetet írni, gondoltam leírom a hivatalos búcsúm, csak még kondolkozom, hoyg mit írjak
Mivel senki nem hajlandó egy nyamvatt üzenetet írni, gondoltam leírom a hivatalos búcsúm, csak még kondolkozom, hoyg mit írjak
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
2011. április 10. 19:51
#9043
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Aki marad az LÁJK!
6 felhasználónak tetszik:
cukimálna,
Nikaaa,
Alexis_0504,
VastagTamásfan,
DiscoDiva,
ivonn a demi fan
2011. április 10. 19:51
#9044
Idézet (Pixie Buue @ 2011.04.10. 19:49)
Nem miattad megyek el,nem is a többiek miatt.Hanem akik ma jöttek annyira természetesnek vették hogy idejönnek hogy elég.
Figyelj, egyezzünk meg valamiben: megkérem őket, hogy írjanak le pár sort magukról csak NEKED, és szent a béke. Rendben?
2011. április 10. 19:51
#9047
Idézet (diuss02 @ 2011.04.10. 19:51)
Oké akkor feledésbe tehetem a tartalékom
maradok ha úgy jó 
Mostmár tényleg megyek majd jövök pá
2011. április 10. 19:51
#9048
Idézet (Twilight6 @ 2011.04.10. 19:51)
nem fogok veszekedni 
Legalább egy okot!!!
2011. április 10. 19:52
#9049
Visszajöttem.
Remélem nem baj...
Remélem nem baj...
2011. április 10. 19:52
#9052
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Nikaaa @ 2011.04.10. 19:47)
Oké. Mostmár kezd elegem lenni ebből a hisztiből. Ha tovább folytatjuk, akkor ebből egy szép nagy csetepaté lesz, aminek a következményeként törlik ezt a topikot is. Ezt gondolom senki se szeretné az itt levők közül. Ezért javaslom, hogy ha valakinek valakivel gondja van, azt meg lehet beszélni szépen, kultúráltan. Vagy, ha esetleg az előbbire nincs garancia, akkor tessék privátban elrendezni a dolgot.
Erről a exdumcsisok vs. dumások dologról pedig csak annyit, hogy ha jól látom mindenki megkérdezte, hogy maradhat-e. A válasz a legtöbbször igen volt, így mostmár nincs értelme veszekedni. Az itt eltöltött pár órámból azt vettem ki, hogy az itt levők zöme normális, ehhez tartsuk is magunkat.
Erről a exdumcsisok vs. dumások dologról pedig csak annyit, hogy ha jól látom mindenki megkérdezte, hogy maradhat-e. A válasz a legtöbbször igen volt, így mostmár nincs értelme veszekedni. Az itt eltöltött pár órámból azt vettem ki, hogy az itt levők zöme normális, ehhez tartsuk is magunkat.
Igen, javaslom, fogadjátok meg ezt a tanácsot.
14 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504,
Cierdurus,
Twilight6,
VastagTamásfan,
DiscoDiva,
Fanni00,
cukimálna,
Mendi de lelly,
Erika120,
tinkerbell798,
Nikaaa,
anna21,
Riri,Avrilfan,
ivonn a demi fan
2011. április 10. 19:53
#9054
Idézet (Szösziii @ 2011.04.10. 19:52)
Visszajöttem.
Remélem nem baj...
Remélem nem baj...
Dehogy baj
2011. április 10. 19:53
#9055
Idézet (tinkerbell798 @ 2011.04.10. 19:52)
Kampányoljak, hogy visszaálljon a rend vagy jó így?
Nem érdemes kampányolni,veszekedni csak ha mindenki pihit akar vagy hogy töröljék a topikot.
Most már pá(nem örökre)
2011. április 10. 19:53
#9056
Szóval:
Köszönöm, hogy it lehettem, és köszönöm, hogy senki nem törődik velem! Köszönöm, hogy likejoljátok azt, hogy örökké itt hagyom ezt, mert legalább tudom, mit hagyok itt! Igazán megserettelek, de Pöx és Linna nélkül nem az igazi!
Köszönöm, hogy it lehettem, és köszönöm, hogy senki nem törődik velem! Köszönöm, hogy likejoljátok azt, hogy örökké itt hagyom ezt, mert legalább tudom, mit hagyok itt! Igazán megserettelek, de Pöx és Linna nélkül nem az igazi!
2011. április 10. 19:54
#9057
Idézet (Christo @ 2011.04.10. 19:52)
Igen, javaslom, fogadjátok meg ezt a tanácsot.
Ott a pont,köszönjük Christo
Na majd jövök
2011. április 10. 19:54
#9058
Idézet (Twilight6 @ 2011.04.10. 19:52)
nem fogok. 
2011. április 10. 19:55
#9060
Idézet (Mendi de lelly @ 2011.04.10. 19:53)
Szóval:
Köszönöm, hogy it lehettem, és köszönöm, hogy senki nem törődik velem! Köszönöm, hogy likejoljátok azt, hogy örökké itt hagyom ezt, mert legalább tudom, mit hagyok itt! Igazán megserettelek, de Pöx és Linna nélkül nem az igazi!
Köszönöm, hogy it lehettem, és köszönöm, hogy senki nem törődik velem! Köszönöm, hogy likejoljátok azt, hogy örökké itt hagyom ezt, mert legalább tudom, mit hagyok itt! Igazán megserettelek, de Pöx és Linna nélkül nem az igazi!
Hát ez nem igaz
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.



offline
