Starity

Lockerz

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 05. 16:51 #1
Liafen
Liafen
Raise Your Glass™
 
Státuszi'm back bitches.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.16.
Hozzászólás: 1235
Csatolások: 17
Azonosító: 83902
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif

Mivel itt még nem találtam Lockerz-el kapcsolatos fórumot, ezért gondoltam indítok egyet, hogy megismerjétek, mi is a Lockerz. Mi is a Lockerz? Tömören egy olyan oldal, ahol videók nézésével, napi kérdések megválaszolásával, de a napi belépéssel is lehet pontot, azaz PTZ-t szerezni. Minden kérdés megválaszolására 2 PTZ-t kapsz, a videók megnézésére pedig akár 250 PTZ-t - egy videót 3x nézhetsz meg, azaz akár egy 2 perces videó ami 250 pontot ad, azzal 6 perc alatt 750 pontot lehet szerezni. Hogy mennyi pontot gyűjtesz egy nap, az csak rajtad múlik. Én tegnap regisztráltam és már van 11.500 pontom smileeee.gif

Na de mire jók a pontok? Különböző jó cuccokra válthatod be, például XBBOX 360 és játékok hozzá, laptopok, iPod, utalványok paypal-ra (internetes számla, én most erre hajtok, 15.000 PTZ és már 1200 $, azaz 250.000 Ft, nekem meg ahhoz ugye már 3.000 PTZ kell, ami már meglesz ma biggrin.gif). Tudom, túl szép hogy igaz legyen... ezt az egészet az "rontja el", hogy nem mindig lehet kikérni cuccokat, csak egy adott időszakban - ezt az időpontot pontosan nem adják meg, csak úgy hogy "a hét valamelyik napján lesz", és akkor is viszonylag hamar elkapkodják a cuccokat.

Még így is elég szépen hangzik ahhoz, hogy azt hihessétek, hogy kamu. smileeee.gif De nem az, mi sem jobb bizonyíték erre, hogy az osztálytársam is csinálja, és ő már postán megkapta teljesen ingyen a Lockerzes pólóját (ma is az volt rajta biggrin.gif), és már 10 dollárt kikért, ami azért 2 ezer forint, amit voltaképpen napi 2 perccel szerzett meg... (ha több időt fordít rá, akkor több is lehet). Továbbá külföldiek és magyarok is töltik fel az unboxing, azaz kicsomagolóvideóikat a Youtube-ra, ahol a megkapott ajándékokat bontják ki, mondjuk itt egy videó arról ahogy a csávó kibontja az iMac-jét, ami azért csak egy 370 ezer forintos gép... és teljesen ingyen kapta. De láttam olyat is, hogy egy 10-12 év körüli kissrác bontja ki az iPod nano-ját, szintén teljesen ingyen szerezte, napi pár perc ráfordításával, és azért az is 50.000 Ft-jába fáj egy földi halandónak aki nem használja ki az internet lehetőségeit biggrin.gif

Szóval, ez nagyjából a Lockerz. Ha valakinek kérdése van az írjon ide, ha meghívó kell akkor pedig küldjetek levelet itt, vagy írjatok az itsliafen@gmail.com-ra. biggrin.gif
2011. április 06. 19:46 #2
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Ez erősen öncélú reklámtopik. Furcsálltam, hogy nem záratták még be.
2011. április 06. 21:35 #3
tironman
tironman
HQParadise.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 774
Azonosító: 5
Offline offline
Ha előre küldessz most nekem egy MacBook Air-t, bizonyítván hogy annyira biztos vagy a sikerben hogy ez is belefér, na akkor szívesen beregisztrálok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ivonn a demi fan
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!