Starity

Within Temptation

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 06. 20:36 #1
- törölt felhasználó -    
A Within Temptation egy holland metal/rock banda. 1996-ban alapította az énekesnő, Sharon den Adel, és a gitáros, Robert Westerholt.
A zenéjüket mindenhol szimfónikus metálnak írják, de a korábbi albumaik, mint például az Enter, inkább a goth metal felé hajlottak.

Eddigi albumaik:
Enter (1997)
Mother Earth (2000)
The Silent Force (2004)
The Heart of Everything (2007)
The Unforgiving (2011)


Nagyon szeretem a zenéjüket, olyan megnyugtató... happy.gif
6 felhasználónak tetszik: Bogi13, Kelly, wannascream, vampiregirl18, amylee4ever, Törpemókus
2011. április 07. 20:49 #2
- törölt felhasználó -    
Azt hittem, többen szeretik. sad.gif
2011. május 18. 16:47 #3
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Jelentem, én itt vagyok! Nagyon bírom őket biggrin.gif
Még a The Silent Force idején ismertem meg a zenéjüket és azonnal beleszerettem. Sharonnak valami hihetetlenül különleges hangja van. Olyan törékenynek hangzik, vagy nem is tudom biggrin.gif Eleinte nem tudtam hová tenni, valahogy hamisnak tűnt, de aztán természetesen megszoktam.
Az Unforgiven-t még nem volt szerencsém meghallgatni, de a Heart of Everything egy mestermű lett. Körülbelül egy éven keresztül szinte csak ezt az albumot hallgattam és azóta sem untam meg.
Nagyon jó lenne egyszer eljutni egy koncertjükre. Mikor a Szigeten voltak majdnem sikerült kijutnom, de közbejött az élet, sajnos dry.gif Tervezem, hogy megszerzem a Black Symphony nevezetű dvd-jüket.
Hát, nagyjából ennyi biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. május 18. 18:26 #4
- törölt felhasználó -    
Én is imádom őket wub.gif Az egyik kedvenc bandám. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Kevin Colin
2011. május 18. 18:27 #5
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Én is csatlakozom smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. május 20. 16:38 #6
- törölt felhasználó -    
én a vámpírnaplók sorozat előtt még nem ismertem sajnos a bandát, de azóta nagyon csípem. Kedvenceim: all i need, memories, shot in the dark, destroyed, stand my ground, angel. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Babyyka
2011. május 20. 18:37 #7
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (Peszti @ 2011.05.18. 16:47)
Jelentem, én itt vagyok! Nagyon bírom őket biggrin.gif 
Még a The Silent Force idején ismertem meg a zenéjüket és azonnal beleszerettem. Sharonnak valami hihetetlenül különleges hangja van. Olyan törékenynek hangzik, vagy nem is tudom biggrin.gif  Eleinte nem tudtam hová tenni, valahogy hamisnak tűnt, de aztán természetesen megszoktam.
Az Unforgiven-t még nem volt szerencsém meghallgatni, de a Heart of Everything egy mestermű lett. Körülbelül egy éven keresztül szinte csak ezt az albumot hallgattam és azóta sem untam meg.
Nagyon jó lenne egyszer eljutni egy koncertjükre. Mikor a Szigeten voltak majdnem sikerült kijutnom, de közbejött az élet, sajnos dry.gif  Tervezem, hogy megszerzem a Black Symphony nevezetű dvd-jüket. 
Hát, nagyjából ennyi biggrin.gif


Hát az Unforgivinggel nem vesztettél sokat, szerintem egy picit elkapkodott lett és egy hangyányit mintha poposabb is lenne az elődeitől. Ettől függetlenül hallgasd meg, mert nem rossz album, csak magukhoz képest gyenge (szerintem).
A Black symphony-t viszont feltétlenül szerezd meg, mert nagyon jó (láttam már jópár koncertfelvételt, de talán ez volt az egyetlen, amit többször is megnéztem. Elég jól válogatták össze a számokat, ráadásul nem aprózták el a dolgot, a vendégzenészek is jók voltak (Anneke színre lépése a Somewhere-ben álom volt). Persze lehet, hogy valaki szerint a koncertfelvétel túlcsiszolt, de én örülök, hogy odafigyeltek erre is smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. május 21. 19:18 #8
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Idézet (otyg @ 2011.05.20. 18:37)
Hát az Unforgivinggel nem vesztettél sokat, szerintem egy picit elkapkodott lett és egy hangyányit mintha poposabb is lenne az elődeitől. Ettől függetlenül hallgasd meg, mert nem rossz album, csak magukhoz képest gyenge (szerintem). 
A Black symphony-t viszont feltétlenül szerezd meg, mert nagyon jó (láttam már jópár koncertfelvételt, de talán ez volt az egyetlen, amit többször is megnéztem. Elég jól válogatták össze a számokat, ráadásul nem aprózták el a dolgot, a vendégzenészek is jók voltak (Anneke színre lépése a Somewhere-ben álom volt). Persze lehet, hogy valaki szerint a koncertfelvétel túlcsiszolt, de én örülök, hogy odafigyeltek erre is smileeee.gif


Igen, én is belenéztem már, pár számot meghallgattam wink.gif Épp ezért szeretném megszerezni, mert egyrészt nem valószínű, hogy valaha eljutok WT koncertre sad.gif másrészt meg nagyon igényes munkának tűnik, a nagyzenekarral meg mindennel együtt.
Egyébként anno a Heart of Everything-re is azt mondták, hogy poposabb lett, sőt, olyat is olvastam hogy átvették az Evanescence stílusát blink.gif Ami, mint tudjuk a legnagyobb baromság, amit ember valaha kigondolhatott. Tény, hogy változtak, ők is fejlődnek. Na de igyekszem mielőbb beszerezni az Unforgiven-t, aztán meglátjuk. Ha csak egy kicsit is emlékeztet a Heart of Everything-re akkor nem lesz gond. wink.gif Köszi szépen!^^
2011. május 22. 10:10 #9
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Egyik kedvenc együttesem wub.gif Én is a Vámpírnaplók óta ismerem őket, de azóta nagy kedvencemmé váltak biggrin.gif Az All I Need mindent visz, de a What Have You Done is nagy favorit meghajolo.gif
2011. június 13. 00:48 #10
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Íme a WT legeslegújabb videója, ami elvileg szorosan kapcsolódik az előzőhöz, egy összefüggő történetet mesélnek el. Szerintem nem rossz biggrin.gif

2 felhasználónak tetszik: Bogi13, vampiregirl18
2011. június 13. 13:07 #11
Bogi13
Bogi13
陽炎
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.27.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 50928
Azonosító: 62047
Offline offline
Én is nagyon szeretem őket, már évek óta a kedvenceim. A Memories volt az első számuk amit hallottam, én annyira megfogott. wub.gif Rákerestem többre, és mind nagyon jó, Sharonnak valami elképesztően jó hangja van. A mostani számaikat is remekül sikerültek. A Within Temptation az egyik legjobb együttes a Világon.
1 felhasználónak tetszik: Peszti
2011. június 13. 20:47 #12
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Idézet (Bogi13 @ 2011.06.13. 13:07)
A Within Temptation az egyik legjobb együttes a Világon.


Teljes mértékben egyetértek veled meghajolo.gif biggrin.gif
Ha a WT tetszik, akkor hallgass bele az Epica vagy a Lacuna Coil zenéjébe. Hasonló zenét játszanak, többnyire rockos alapok szimfonikus hangszerekkel + eszméletlenül szép hangú énekesnők wink.gif

Egyébként tudtátok, hogy a WT a legutolsó album alapján készített most egy képregényt? Már két szám megjelent elvileg. Nagyon nagy a kísértés, hogy megrendeljem blush.gif biggrin.gif
2011. június 22. 20:12 #13
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
A Sinead első remixes változata by Scooter
Az első 40 másodpercet nyugodtan át lehet ugrani.

2011. június 24. 14:20 #14
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Sinead Dance Edit wink.gif

2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Bogi13
2011. június 24. 15:10 #15
- törölt felhasználó -    
Imádom őket. laugh.gif Kedvencem tőlük az ANGELS wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Peszti, thunderbird
2011. június 24. 15:11 #16
- törölt felhasználó -    
Gyönyörű dalaik vannak. Imádom az énekes hangját! wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Peszti
2011. július 01. 19:16 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (EmilyTaylor @ 2011.06.24. 15:10)
Imádom őket.  laugh.gif Kedvencem tőlük az ANGELS  wub.gif


Nekem is az a kedvencem. wub.gif Utána a második a Utopia, de nem sokkal marad le. smileeee.gif
2011. július 09. 21:22 #18
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
nagyon jó számaik vannak!
1 felhasználónak tetszik: solon86
2011. július 22. 21:04 #19
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
A Vámpírnaplókig számomra ismeretlen együttes volt, de ahogy látom nem csak nekem biggrin.gif
Nálam az All I need viszi a pálmát, nagyon szép zene és az énekesnő hangja is gyönyörű
2011. július 25. 16:29 #20
ciccmicc44
ciccmicc44
lucid dream(er).
 
Státuszthere is no Hell. do whatever you want
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 3552
Csatolások: 162
Azonosító: 144878
Offline offline
én csak pár számot hallottam tőlük, de eddig nagyon tetszik, szerintem rajongójuk leszek még egyszer biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok