Starity

Girl's Generation

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 07. 15:20 #1
- törölt felhasználó -    
Arra vagyok kíváncsi,hogy ki a kedvenced az SNSD-ből és hogy mit gondolsz róluk!
Enyém:
Imádom a bandát.Amióta megismertem őket,rajongó lettem.
Mindenkit imádok a bandából,de legjobban Sunny-t és Seohyun-t!!
2 felhasználónak tetszik: Alice-chan, rami0401
2011. április 08. 14:14 #2
Seohyunfan
Seohyunfan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.26.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 144074
Offline offline
Én is imádom őket. Az én kedvencem;Seohyun. thumbsup.gif
2011. április 08. 14:19 #3
- törölt felhasználó -    
Én is szeretem őket, bár nem vagyok a legnagyobb rajongójuk, csak néha hallgatom őket. Nagyon jó számaik vannak. Az én kedvenc számom tőlük a Star Star Star és a HaHaHa. Kedvencem a csapatból sorban:
1. HyoYeon
2. Yuri
3. Yoona
4. TaeYeon
5. SeoHyun
6. Tiffany
7. SooYoung
8. Sunny
9. Yessica
2011. április 13. 16:24 #4
- törölt felhasználó -    
Én mindegyikőjüket egyformán szeretek! FIGHTING Girls' Generation
2011. június 02. 15:53 #5
Alice-chan
Alice-chan
visszatérő vendég
 
Státusz~ Frissítem az adatlapjaimat ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 276
Azonosító: 124670
Offline offline
Vélemény: Hihetetlen számokat tudnak össze hozni és hihetetlen mennyire egyszerre és együtt tudnak táncolni. És a koreográfiájuk is lenyűgöző. Egyszerűen imádom őket.
1. Sunny&Jessica
2.SooYoung&Kim
3.Stephanie
4.Yuri&Seohyun
5.Yoona&HyoYeon
2011. június 02. 16:00 #6
ZebWolf
ZebWolf
visszatérő vendég
 
Státuszfemalekpopmusicvideos.wordpress.com Női KPOP együttesek képei és videóklipjei
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 151961
Offline offline
Én Yuri-ba voltam szerelmes blush.gif , de nagyon lefogyott sad.gif
Én mind a 9 lányt szeretem, bár legkevésbé HyoYeon-t mivel túlságosan Yvonne Strahovski-re emlékeztet néhány képen. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Réka.
2011. június 02. 17:29 #7
Alice-chan
Alice-chan
visszatérő vendég
 
Státusz~ Frissítem az adatlapjaimat ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 276
Azonosító: 124670
Offline offline
Idézet (Alice-chan @ 2011.06.02. 15:53)
Vélemény: Hihetetlen számokat tudnak össze hozni és hihetetlen mennyire egyszerre és együtt tudnak táncolni. És a koreográfiájuk is lenyűgöző. Egyszerűen imádom őket.
1. Sunny&Jessica
2.SooYoung&Stephanie
3.Kim
4.Yuri&Seohyun
5.Yoona&HyoYeon
2011. június 04. 08:39 #8
- törölt felhasználó -    
Imádom őket,a zenéit,a klipjeiket szörnyen jó a tánckoreográfia benne,meg a csajoknak jó is a hangjuk.
Akiket imádok a bandából.: Jessica és Sunny
2012. január 07. 21:07 #9
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Imádom őket!!A kedvencem,mint látom itt senkinek(remélem jól láttam):Taeyeon
Utána:
Jessica,Sunny és Sooyoung
Tiffany és Yoona
Yuri és Seohyun
Hyoyeon
2012. január 08. 20:24 #10
- törölt felhasználó -    
A csapatot magát nagyon imádom. Az első szám amit hallottam tőlük az a Gee volt és az Oh!. Szerintem az összes lánynak nagyon jó a hangja és hát a táncuk is első osztályú. thumbsup.gif
Ha egy tagot kéne említenem talán Seohyun-t említeném aki nekem úgy kitűnik a többi lány közül.
A két favorit klipem tőlük pedig ezek:


Ez pedig, ugyan nem SNSD, de érdemes meghallgatni. _nevet.gif (a Beast fiúk, nagyot alkottak laugh.gif )
2012. január 13. 15:25 #11
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Idézet (Saranghae17 @ 2012.01.08. 20:24)
A csapatot magát nagyon imádom. Az első szám amit hallottam tőlük az a Gee volt és az Oh!. Szerintem az összes lánynak nagyon jó a hangja és hát a táncuk is első osztályú.  thumbsup.gif 
Ha egy tagot kéne említenem talán Seohyun-t említeném aki nekem úgy kitűnik a többi lány közül.
A két favorit klipem tőlük pedig ezek:
Ez pedig, ugyan nem SNSD, de érdemes meghallgatni.  _nevet.gif  (a Beast fiúk, nagyot alkottak laugh.gif )

Nekem az első az Oh! volt.(Itt starityn találtam smileeee.gif) és a Run Devil Run.Most is ezek a kedvenceim biggrin.gif
2012. január 30. 21:59 #12
Urban Ninja
Urban Ninja
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 32
Azonosító: 124448
Offline offline
Remélem ez a topic még nem halt ki teljesen. smileeee.gif Fúúú én nagyon odáig vagyok értük, annyira viccesek. biggrin.gif Az első szám amit hallottam tőlük az a Run Devil Run volt. Utána próbáltam még keresgetni de nekem annyira nem jött be ez a "cuki vagyok" imidzs. Aztán vhogy odakeveredtem egy Hello Baby epizódhoz és úgy megszerettem őket. Ez kb 1,5 éve volt. smileeee.gif A sorrend vhogy így nézne ki: 1. Tiffany 2. Taeyeon 3. Yuri,Sunny,Sooyoung 4. Seohyun 5.Hyoyeon 6. Jessica 7. Yoona
Nem tudom ,hogy láttátok-e azt a videót ahol egy köszönömös táblaszerű izét tartanak. smileeee.gif Meg van egy koncertfelvétel is ahol a háttérben ott van a magyar címer. ohmy.gif
2012. január 31. 22:22 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Urban Ninja @ 2012.01.30. 21:59)
Meg van egy koncertfelvétel is ahol a háttérben ott van a magyar címer. ohmy.gif


Hát ezt a videót nem láttam, bár megmondom az őszintét, hogy még egy koncert felvételüket se néztem meg. unsure.gif
Az SNSD szeretetem elég szűk határokon belül van. Szóval nem vagyok az a nagy fan, de elismerem, hogy jól csinálják amit csinálnak.
Amúgy ahoz képest, hogy kis nemzet a magyar és Korea elég messze van elég sok magyar dolgot talál az ember Koreában.
Nem rég olvastam egy blogot ahol egy kinnt élt nő mesél az élményeiről és magyarul íródott könyvtől egészen egy kétméteres "magyar" medvéig minden ami magyar megtalálható. laugh.gif
Sőt még a régen a szöuli olimpia után készített márványlapokon sok magyar sportoló neve is fellelhető akik igen jó teljesítményeket értek el.
Akit esetleg érdekel a blog, itt a link wink.gif :
http://blogmano.blogspot.com/2008/06/mirt-tanul-egy-koreai-magyarul.html
2012. február 01. 19:43 #14
Urban Ninja
Urban Ninja
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 32
Azonosító: 124448
Offline offline
Wow. Ezt azért nem gondoltam. smileeee.gif Bár van egy koreai ismerősöm akinek segítek a magyar dolgozatokban de azért na...biggrin.gif Egyszer mondta is ,hogy ő ,mint koreai férfi az "snsd rabszolgája". Nagyon bírom a srácot. smileeee.gif
Hát ha érdekel az a felvétel akkor itt a videó:
http://www.youtube.com/watch?v=2tz-dMl-oSE
3:24től szigorúan a kivetítőt kell nézni. Szerintem elég fura. smileeee.gif
2012. február 02. 16:46 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (Urban Ninja @ 2012.02.01. 19:43)
Wow. Ezt azért nem gondoltam. smileeee.gif Bár van egy koreai ismerősöm akinek segítek a magyar dolgozatokban de azért na...biggrin.gif Egyszer mondta is ,hogy ő ,mint koreai férfi az "snsd rabszolgája". Nagyon bírom a srácot. smileeee.gif
Hát ha érdekel az a felvétel akkor itt a videó:
http://www.youtube.com/watch?v=2tz-dMl-oSE 
3:24től szigorúan a kivetítőt kell nézni. Szerintem elég fura. smileeee.gif


Jó megfigyelő vagy, ha nem írod le mikor és mit nézzek nem hiszem, hogy észre vettem volna a címert. rohog.gif
Bár ha jól láttam nem csak a magyar címer volt ott. Minden esetre nem tudom, hogy a dalhoz hogy jönnek oda azok a címerek. biggrin.gif
A lányok viszont biztos örülnének, hogy van egy ilyen lelkes rajongójuk, mint az a fiú. laugh.gif
2012. február 03. 20:08 #16
Urban Ninja
Urban Ninja
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 32
Azonosító: 124448
Offline offline
Idézet (Saranghae17 @ 2012.02.02. 16:46)
Jó megfigyelő vagy, ha nem írod le mikor és mit nézzek nem hiszem, hogy észre vettem volna a címert.  rohog.gif 
Bár ha jól láttam nem csak a magyar címer volt ott. Minden esetre nem tudom, hogy a dalhoz hogy jönnek oda azok a címerek.  biggrin.gif 
A lányok viszont biztos örülnének, hogy van egy ilyen lelkes rajongójuk, mint az a fiú.  laugh.gif


Teljesen véletlen vettem észre. smileeee.gif Először fel sem tűnt csak egy kis idő után leesett ,hogy én mit is láttam igazából. biggrin.gif
Amúgy igen, semmi köze nincs a számhoz. De azért kedves dolog bár gondolom nem az ő ötletük volt.
Szerintem a koreaiak alapból ilyen fanatikusak. biggrin.gif
2012. február 04. 18:13 #17
- törölt felhasználó -    
Nekem Yoona és Seohyun a kedvenceim wub.gif thumbsup.gifchicken.gif
2012. március 15. 09:42 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (rami0401 @ 2012.02.04. 18:13)
Nekem Yoona és Seohyun a kedvenceim wub.gif  thumbsup.gifchicken.gif

Vagyis, a mostani Sunny és szerintem ez így marad most már wub.gif
2012. október 25. 16:38 #19
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Látom elég kihalt a topik, de azért leírom a gondolataim. biggrin.gif
Nem mondhatnám magam annak a hű, de nagy SNSD fannak, de a számaik többsége nagyon jó. Szépek, gyönyörű hangjuk van, de ha valaki megkérné, hogy soroljam fel az összes tagot lehet ötnél elakadnék.
Az egyetlen lány akit kitudnék emelni a csapatból az Taeyeon. Persze azért jó félévembe került mire úgy az arcokhoz nagyjából neveket csatoltam, mivel az elején nem nagyon érdekelt hogy hívják őket. Megvalva az őszintét most se nagyon, egyedül Taeyeon miatt keresek rá néha a csapatra, amúgy meg elvagyok csak simán a számaikkal. laugh.gif
Nem tudom, de hogy ilyen sokan vannak nekem már nem tetszik. Az viszont egy jó ötlet volt, hogy alcsapatokat csináltak, mert így azért már ők is jobban kitudnak bontakozni.
De persze azért minden elismerésem, mert tényleg tehetségesek mind. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2012. október 26. 13:48 #20
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Girls Generation Imádom!

Ők voltak azok akiket másodjára megszerettem. Az összes számukat nagyon-nagyon szeretem. Egyszerűen szuperek: - jó a hangjuk, a stílusuk. Nagyon nehezen tudnám kiválsztani a kedvenc dalomat, mindet úgy szeretem!!. A csapat tagjairól is csak jót tudok mondani.Yuri az én nagy kedvencem. Nem tudom miért de valahogy elbűvölt és azóta imádom. Amúgy a csapat többi tagját is nagyon szeretem, hiszen mindenkinek különleges hangja van. ( És egy kicsit mondhatom magamról HOGY NAGY SNSD RAJONGÓ VAGYOK) blush.gif blush.gif . Yonna és Tae Yeon azok akiket még nagyon megszerettem.De (nekem) egyik lány sem múlhatja túl Yurit wub.gif wub.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!