Big Time Rush
2012. július 06. 13:57
#2102
|
|
Mon.Harley ღ♥ღ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 2353 Csatolások: 802 Azonosító: 159358 offline
|
Sziasztok!
Itt vagyok újra, csak a barátnőmmel együtt töltöttünk 3 napot és nagyon jó volt! Balaton
+ nevetés és persze ami kihagyhatatlan --> 3 szót mondok csak: Big. Time. Rush.
Hoztam én is egy kis részt belőlük!
Remélem tetszeni fognak.
Ui.: Az eddig rakott képek nagyon tetszettek!
Itt vagyok újra, csak a barátnőmmel együtt töltöttünk 3 napot és nagyon jó volt! Balaton
Hoztam én is egy kis részt belőlük!
Ui.: Az eddig rakott képek nagyon tetszettek!
2012. július 06. 18:02
#2106
Idézet (Mon. @ 2012.07.06. 13:57)
Sziasztok!
Itt vagyok újra, csak a barátnőmmel együtt töltöttünk 3 napot és nagyon jó volt! Balaton
+ nevetés és persze ami kihagyhatatlan --> 3 szót mondok csak: Big. Time. Rush.
Hoztam én is egy kis részt belőlük!
Remélem tetszeni fognak.
Ui.: Az eddig rakott képek nagyon tetszettek!
Itt vagyok újra, csak a barátnőmmel együtt töltöttünk 3 napot és nagyon jó volt! Balaton
Hoztam én is egy kis részt belőlük!
Ui.: Az eddig rakott képek nagyon tetszettek!
2. logen szemcsije xD
3. de aranyosak
am mindegyik kép nagyon jó!
2012. július 06. 20:12
#2108
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Tényleg lejjebb csúsztak vagy százzal a férjeim|ink..
Valószínűleg a Vándájreksön és a hozzájuk hasonló sok idióta banda miatt..
Ui.:találtam az egyik Facebook-os BTR rajongói oldalon képeket egy magazin lapjaiból. Több oldalas cikk James-ről, képekkel. Csak holnap tudom feltölteni őket...Anyunál nem tölthetek le semmit, mert 'megöl'.
Ui.:találtam az egyik Facebook-os BTR rajongói oldalon képeket egy magazin lapjaiból. Több oldalas cikk James-ről, képekkel. Csak holnap tudom feltölteni őket...Anyunál nem tölthetek le semmit, mert 'megöl'.
2012. július 06. 20:39
#2109
|
|
DayaPure Psychopath |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.15. Hozzászólás: 1261 Csatolások: 569 Azonosító: 155521 offline
|
Idézet (Mon. @ 2012.07.06. 13:57)
Sziasztok!
Itt vagyok újra, csak a barátnőmmel együtt töltöttünk 3 napot és nagyon jó volt! Balaton
+ nevetés és persze ami kihagyhatatlan --> 3 szót mondok csak: Big. Time. Rush.
Hoztam én is egy kis részt belőlük!
Remélem tetszeni fognak.
Ui.: Az eddig rakott képek nagyon tetszettek!
Itt vagyok újra, csak a barátnőmmel együtt töltöttünk 3 napot és nagyon jó volt! Balaton
Hoztam én is egy kis részt belőlük!
Ui.: Az eddig rakott képek nagyon tetszettek!
Logan milyen cuki avval a fürésszel a kezében
2012. július 06. 20:51
#2110
|
szendreigabriella♥This Is Us♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.08. Hozzászólás: 702 Csatolások: 374 Azonosító: 135791 offline
|
Idézet (Kyra99 @ 2012.07.06. 20:12)
Tényleg lejjebb csúsztak vagy százzal a férjeim|ink..
Valószínűleg a Vándájreksön és a hozzájuk hasonló sok idióta banda miatt..
Ui.:találtam az egyik Facebook-os BTR rajongói oldalon képeket egy magazin lapjaiból. Több oldalas cikk James-ről, képekkel. Csak holnap tudom feltölteni őket...Anyunál nem tölthetek le semmit, mert 'megöl'.
Ui.:találtam az egyik Facebook-os BTR rajongói oldalon képeket egy magazin lapjaiból. Több oldalas cikk James-ről, képekkel. Csak holnap tudom feltölteni őket...Anyunál nem tölthetek le semmit, mert 'megöl'.
AM A 1D IS NAGYON LEJJEB CSÚSZOTT..NEM CSAK A BTR..
2012. július 06. 21:38
#2112
|
|
DayaPure Psychopath |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.15. Hozzászólás: 1261 Csatolások: 569 Azonosító: 155521 offline
|
hoztam par kepet
7 felhasználónak tetszik:
Kyra99,
szendreigabriella,
melasz12,
Vivyy22,
Mon.,
arianagrande26,
Cintii
2012. július 07. 09:44
#2116
Idézet (Tussz @ 2012.07.07. 00:11)
első 2:hát az #directioner-t és a "one...directiont kihagytam volna de mindegy...
3. ez jellemző lenne rám...

3. ez jellemző lenne rám...
A másodiknál rám majdnem mindegyik igaz egy-kettő kivételével.
De leginkább a #Gillian és a #Rusher.
2012. július 07. 13:56
#2119
|
|
Mon.Harley ღ♥ღ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 2353 Csatolások: 802 Azonosító: 159358 offline
|
Idézet (Daya @ 2012.07.06. 20:39)
Logan milyen cuki avval a fürésszel a kezében 
Amúgy kicsit vicces szerintem, hogy Texasban született, és a képen fűrész van a kezében.
1 felhasználónak tetszik:
Vivyy22
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


offline





