Big Time Rush
2012. augusztus 07. 20:00
#2422
Rusherek, egyet értünk?
2012. augusztus 07. 20:47
#2423
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Idézet (Luckie @ 2012.08.07. 20:00)
Rusherek, egyet értünk? 
Csak akkor, amikor mindenféle ok nélkül elkezdik szidni a Big Time Rusht. Olyankor nem vagyok képes arra, hogy normálisan válaszoljak nekik.
2012. augusztus 08. 08:24
#2425
Idézet (Kyra99 @ 2012.08.07. 20:47)
Csak akkor, amikor mindenféle ok nélkül elkezdik szidni a Big Time Rusht. Olyankor nem vagyok képes arra, hogy normálisan válaszoljak nekik.
Amúgy meg felfedezhetőek az oldalon normális Directionerek is.
Jaj, nemrég volt dolgom egy olyan Directionerrel, aki csak úgy szidta a bTR-t, hogy azt mondta, nem utálja őket, de így sz*rozta meg úgy tehetségtelenezte le őket, és úgy istenítette a 1D-t, hogy csak na
2012. augusztus 08. 14:52
#2426
|
|
Hustler |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.30. Hozzászólás: 1521 Csatolások: 89 Azonosító: 176857 offline
|
Idézet (Luckie @ 2012.08.08. 08:24)
Jaj, nemrég volt dolgom egy olyan Directionerrel, aki csak úgy szidta a bTR-t, hogy azt mondta, nem utálja őket, de így sz*rozta meg úgy tehetségtelenezte le őket, és úgy istenítette a 1D-t, hogy csak na
Eddig még olyan "normális" Directionerrel nem nagyon volt dolgom, mert aki írt nekem velük kapcsolatban, az mind kicsit szemét volt (valamelyik nem is kicsit)...
(elnézést az OFF-ért...)
Szerintem ők is ugyanezt gondolják rólunk. Minden fanbase-ben vannak bunkó és éretlen emberek, meg normálisak is.
2012. augusztus 08. 16:02
#2427
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Idézet (Hustler @ 2012.08.08. 14:52)
Szerintem ők is ugyanezt gondolják rólunk. Minden fanbase-ben vannak bunkó és éretlen emberek, meg normálisak is.
Na igen.. Nem kevés olyan Rushert is láttam már, akinek az IQ szintje elég alacsony volt, közben meg próbálta osztani az észt mindenhol. Hogy ne csak OFFoljak;
Szegény Carlos.. Nem kicsit fájhatott.
2012. augusztus 08. 17:16
#2428
|
|
Hustler |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.30. Hozzászólás: 1521 Csatolások: 89 Azonosító: 176857 offline
|
Idézet (Kyra99 @ 2012.08.08. 16:02)
Szegény Carlos.. Nem kicsit fájhatott.
Olvastam egy tetoválóművész blogján, hogy csak az első pár perc fáj, de utána már nem annyira, mert hozzászoksz.
2012. augusztus 08. 19:29
#2429
|
|
AsLongAsLoveMeúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.08. Hozzászólás: 4 Csatolások: 0 Azonosító: 182887 offline
|
nekem james és kendall a kedvencem és nektek?
2012. augusztus 08. 19:35
#2431
Idézet (AsLongAsLoveMe @ 2012.08.08. 19:29)
nekem james és kendall a kedvencem és nektek?
Nekem Carlos és James a kedvencem
2012. augusztus 08. 21:06
#2432
|
|
Mon.Harley ღ♥ღ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 2353 Csatolások: 802 Azonosító: 159358 offline
|
Idézet (AsLongAsLoveMe @ 2012.08.08. 19:29)
nekem james és kendall a kedvencem és nektek?
Nekem James a kedvencem.
Amúgy képzeljétek most jöttem nemrég haza Gyuláról.
2012. augusztus 08. 23:24
#2433
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Idézet (Hustler @ 2012.08.08. 17:16)
Olvastam egy tetoválóművész blogján, hogy csak az első pár perc fáj, de utána már nem annyira, mert hozzászoksz.
Nekem meg a nővérem mesélt róla. Van már két tetoválása, és mindkettőnél elájult, az első pedig véleménye szerint nagyon fájdalmas volt. Neki nem nagyon sikerült hozzászoknia..
2012. augusztus 08. 23:25
#2434
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Idézet (Mon. @ 2012.08.08. 21:06)
Nekem James a kedvencem.
Amúgy képzeljétek most jöttem nemrég haza Gyuláról.
A lényeg...
Amúgy képzeljétek most jöttem nemrég haza Gyuláról.
Öhm... ezek nem túl mai|mostani képek..
1 felhasználónak tetszik:
Luckie
2012. augusztus 09. 09:40
#2436
Idézet (Kyra99 @ 2012.08.09. 01:31)
Nagyon szexi valaki, Carlos.!
Am jò a tetkòja.!!
2012. augusztus 09. 14:34
#2439
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Idézet (Hustler @ 2012.08.09. 13:12)
Egyetértek. Ha még nem voltak azok a képek, akkor nem számít, mikor készültek. 
Okay, sorry.
Akkor csak engem zavar, ha valaki beszámol a kirándulásáról, és hozzátesz még 48 képet mindenhonnan..
1 felhasználónak tetszik:
melasz12
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.

offline




