James iszonyat cuki volt benne, Kendall és Carlos hozták a szokásos formájukat és Logan, szegénykém, úgy sajnáltam, hogy mindenki az ő lábába lőtt és akkor elüvölötte magát, hogy "Everybody, stop shooting me!!"
Big Time Rush
2012. március 16. 13:50
#501
Gyerekek, most fejeztem be a Big Time Movie-t és bár azért néhány résznél tényleg el kellene a felirat, attól még eszméletlen volt. Imádom a kémes filmeket és imádom a BTR-t, asszem nem is kell ennél több.
James iszonyat cuki volt benne, Kendall és Carlos hozták a szokásos formájukat és Logan, szegénykém, úgy sajnáltam, hogy mindenki az ő lábába lőtt és akkor elüvölötte magát, hogy "Everybody, stop shooting me!!"
Igazából nekem Penny (a kémcsaj) karaktere is nagyon tetszett, tényleg helyes lány volt, meg minden, de a legjobb Moon volt. Halálra röhögtem magam, mikor csak úgy random felkiáltott, hogy "Hozzatok nekem egy macskát!"
Egyszóval: fenomenális volt és nagyon nem várom, hogy magyarul is leadják, mert szinkronnal csak elrontanák.
James iszonyat cuki volt benne, Kendall és Carlos hozták a szokásos formájukat és Logan, szegénykém, úgy sajnáltam, hogy mindenki az ő lábába lőtt és akkor elüvölötte magát, hogy "Everybody, stop shooting me!!"
2012. március 16. 14:41
#502
Ez bizony így van.

2012. március 17. 22:19
#505
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
Hoztam pár képet!!








2012. március 18. 17:28
#508
|
|
Vivyy22~کŧụьь๑гŋ~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.23. Hozzászólás: 2028 Csatolások: 143 Azonosító: 169884 offline
|
Nektek melyik a kedvenc részetek a filmből?
Nekem az,amikor a hotelben a kémek el akarják venni Kendall táskáját...meg amikor álruhával mászkálnak a parkban.. (
)
Nekem az,amikor a hotelben a kémek el akarják venni Kendall táskáját...meg amikor álruhával mászkálnak a parkban.. (
2012. március 18. 17:53
#509
|
szendreigabriella♥This Is Us♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.08. Hozzászólás: 702 Csatolások: 374 Azonosító: 135791 offline
|
Áhhh láttátok a 2.évad 1.részét??Eszméletlen wolt..mikor Jo jött az "I Love Kendall"-es táblával..cuki wolt
2012. március 18. 17:56
#510
|
|
Vivyy22~کŧụьь๑гŋ~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.23. Hozzászólás: 2028 Csatolások: 143 Azonosító: 169884 offline
|
Idézet (szendreigabriella @ 2012.03.18. 17:53)
Áhhh láttátok a 2.évad 1.részét??Eszméletlen wolt..mikor Jo jött az "I Love Kendall"-es táblával..cuki wolt 
2012. március 18. 18:11
#512
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
Idézet (szendreigabriella @ 2012.03.18. 17:53)
Áhhh láttátok a 2.évad 1.részét??Eszméletlen wolt..mikor Jo jött az "I Love Kendall"-es táblával..cuki wolt 
Jaja nagyon cuki volt!!Anyámmal néztük!!
2012. március 18. 18:27
#513
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
Very soo cute smiley Kendall!!!
2012. március 18. 20:26
#514
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Idézet (Dorciii98 @ 2012.03.18. 17:58)
Én nagyon-nagyon szeretem a BTR-t, de sajnos ők nekik is karrier csak addig fog tartani ameddig a Nickelodeon futtatja őket...
Szerintem meg nem...Vagyis remélem, hogy nem.
Én jobban szeretek róluk YouTube-os videókat nézni, mint Nickelodeonos BTR részeket bámulni a TV-ben. (persze azt is szoktam..
2012. március 19. 14:18
#515
|
|
melasz12♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 2039 Csatolások: 333 Azonosító: 142106 offline
|
Idézet (szendreigabriella @ 2012.03.18. 17:53)
Áhhh láttátok a 2.évad 1.részét??Eszméletlen wolt..mikor Jo jött az "I Love Kendall"-es táblával..cuki wolt 
Igen.Kendall-t bírtam benne a legjobban...25-ször kellett miatta felvenni a csókos jelentet..Behalás hogy mit csinált...
2012. március 19. 16:56
#516
|
szendreigabriella♥This Is Us♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.08. Hozzászólás: 702 Csatolások: 374 Azonosító: 135791 offline
|
Idézet (Vivyy22 @ 2012.03.18. 17:56)
igen...
am most vasárnap lesz a 2.rész..asszem
2012. március 19. 16:57
#517
|
szendreigabriella♥This Is Us♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.08. Hozzászólás: 702 Csatolások: 374 Azonosító: 135791 offline
|
Idézet (arianagrande26 @ 2012.03.18. 18:11)
Jaja nagyon cuki volt!!Anyámmal néztük!!
persze...
mikor néztük a húgaimmal mi izgultunk..de mikor apám leült és nézte (mivel nem tudott mást nézni..
1 felhasználónak tetszik:
melasz12
2012. március 19. 16:58
#518
|
szendreigabriella♥This Is Us♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.08. Hozzászólás: 702 Csatolások: 374 Azonosító: 135791 offline
|
Idézet (arianagrande26 @ 2012.03.18. 18:27)
Very soo cute smiley Kendall!!!


olyan cuki az új háziállata...édes
2012. március 19. 16:59
#519
|
szendreigabriella♥This Is Us♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.08. Hozzászólás: 702 Csatolások: 374 Azonosító: 135791 offline
|
Idézet (Kyra99 @ 2012.03.18. 20:26)
Szerintem meg nem...Vagyis remélem, hogy nem.
Én jobban szeretek róluk YouTube-os videókat nézni, mint Nickelodeonos BTR részeket bámulni a TV-ben. (persze azt is szoktam..
)
Én jobban szeretek róluk YouTube-os videókat nézni, mint Nickelodeonos BTR részeket bámulni a TV-ben. (persze azt is szoktam..
szintén...mert azok talén viccesebbek mint a sorozat
2012. március 19. 17:11
#520
|
szendreigabriella♥This Is Us♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.08. Hozzászólás: 702 Csatolások: 374 Azonosító: 135791 offline
|
Idézet (melasz12 @ 2012.03.19. 14:18)
Igen.Kendall-t bírtam benne a legjobban...25-ször kellett miatta felvenni a csókos jelentet..Behalás hogy mit csinált... 
én azon szakadtam...
am itt wannak képek a részből..
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.


offline




